cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa Wycieczka promem - Ryga Sztokholm Turku Helsinki, Helsinki
 • Wycieczka objazdowa Wycieczka promem - Ryga Sztokholm Turku Helsinki, Helsinki
 • Wycieczka objazdowa Wycieczka promem - Ryga Sztokholm Turku Helsinki, Helsinki
 • Wycieczka objazdowa Wycieczka promem - Ryga Sztokholm Turku Helsinki, Helsinki
 • Wycieczka objazdowa Wycieczka promem - Ryga Sztokholm Turku Helsinki, Helsinki
 • Wycieczka objazdowa Wycieczka promem - Ryga Sztokholm Turku Helsinki, Helsinki
 • Wycieczka objazdowa Wycieczka promem - Ryga Sztokholm Turku Helsinki, Helsinki
 • Wycieczka objazdowa Wycieczka promem - Ryga Sztokholm Turku Helsinki, Helsinki
1 / 8
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Wycieczka objazdowa Wycieczka promem - Ryga Sztokholm Turku Helsinki

Finlandia: Helsinki
Ocena wycieczki objazdowej Wycieczka promem - Ryga Sztokholm Turku Helsinki:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii

Wycieczka objazdowa Wycieczka promem - Ryga Sztokholm Turku Helsinki w ofercie Biura podróży:

Index

Szukasz wakacji do Finlandii?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kraj

FINLANDIA

WYCIECZKA PROMEM

Rejs po Morzu Bałtyckim - zobacz aż 4 europejskie stolice - Rygę, Sztokholm, Helsinki i Tallin!

RAMOWY PROGRAM IMPREZY

Dzień 1. Wyjazd wg rozkładu jazdy, przejazd w kierunku Rygi. Dzień 2. Przyjazd do Rygi, zwiedzanie - Stare Miasto - kościół św. Piotra, Dom Bractwa Czarnogłowych, Ratusz, protestancka katedra NMP (największy kościół w krajach bałtyckich), plac Katedralny, zespół średniowiecznych kamieniczek - Trzej Bracia, Mała i Wielka Gildia Kupiecka, Parlament - dawny budynek rycerstwa inflanckiego, fragmenty murów obronnych z Basztą Prochową. Obiad. Późnym popołudniem zaokrętowanie na prom z Rygi do Sztokholmu (rejs nocny). Dzień 3. Śniadanie na statku, wyokrętowanie w Sztokholmie. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem - ratusz miejski, Pałac Królewski, stare miasto Gamla Stan, muzeum Vasa przybliżające historię XVII- wiecznego okrętu wojennego, który zatonął w trakcie swojego pierwszego rejsu. Wieczorem zaokrętowanie na statek do Turku. Obiadokolacja na statku. Dzień 4. Po wczesnym śniadaniu na statku, wyokrętowanie w fińskim porcie Turku. Spacer po starówce najstarszego fińskiego miasta i historycznej stolicy Finlandii, które w XVI wieku było siedzibą Jana III Wazy i jego żony Katarzyny Jagiellonki - zamek Turun Linna, gotycka katedra, główny plac targowy. Przejazd do Helsinek - zwiedzanie z przewodnikiem współczesnej stolicy Finlandii - aleja Mannerheima i budynek Parlamentu, wykuty w skale kościół protestancki Temppeliauko, Park Sibeliusa z oryginalnym pomnikiem kompozytora przypominającym gigantyczne organy i słynny stadion olimpijski z pomnikiem Paavo Nurmiego, najwybitniejszego długodystansowca świata lat 30-tych XX wieku. Spacer po centrum - Plac Senacki z Katedrą Luterańską i pomnikiem cara Aleksandra II, prawosławny Sobór Uspienski. Zaokrętowanie, obiadokolacja na statku, nocny rejs do Tallina. Dzień 5. Po śniadaniu wyokrętowanie w porcie w Tallinie. Piesze zwiedzanie Tallińskiej Starówki - Górne Miasto (Wzgórze Tompea, zamek z wieżą Długi Herman, katedra Aleksandra Newskiego, Katedra Domska, baszta Kiek in de Kok i mury miejskie) i Dolne Miasto (rynek, ratusz, kamieniczki Trzy Siostry, baszta Gruba Małgorzata, obwarowania miejskie). Po południu objazd po mieście - pałac i park w Kadriorgu (z zewnątrz) i nadmorska dzielnica Pirita. Czas na obiad we własnym zakresie. Wyjazd w drogę powrotną w kierunku Polski. Dzień 6. Przyjazd do Polski.

ZAKWATEROWANIE

3 noclegi na promach w wybranych kabinach wewnętrznych

OFERTA DLA SINGLI

Istnieje możliwość zakwaterowania w kabinie dwuosobowej z możliwością dokwaterowania (DOKKBO).

CENA ZAWIERA

3 noclegi na promach w wybranych kabinach wewnętrznych 3 śniadania 3 obiadokolacje (2 na promach w formie bufetu z napojami, 1 w Rydze) Ubezpieczenie KL 10000 EUR, KR 6000 EUR, NNW 7000 zł, Bagaż 800 zł (TU Signal Iduna) Przejazd autokarem LUX (barek, wc, klimatyzacja, TV) Zwiedzanie wg programu Opiekę pilota Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zestawy słuchawkowe

DOPŁATY FAKULTATYWNE

Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów oraz prze- ok. 210 SEK/os. i ok. 25 EUR/os. (płatne u pilota) Orientacyjne ceny biletów wstępu TALLIN Przewodnik - ok. 3 EUR/os. Wieża Kien in Kok - ok. 5 EUR/os., uczniowie, studenci - ok. 3 EUR/os. Kościół św. Ducha - ok. 1,50 EUR/os., uczniowie, studenci - ok. 0,5 EUR/os. SZTOKHOLM Muzeum Vasa (www.vasamuseet.se) dla młodzieży do 18 lat - bezpłatne, osoby powyżej 18 lat - ok. 130 SEK/os. Muzeum Wikingów (www.historiska.se/home) oraz Muzeum w Ratuszu - bezpłatne Przewodnik Sztokholm ok. 70-80 SEK/os. (w zależności od liczebności grupy) HELSINKI Przewodnik - ok. 5 EUR/os. Kościół w Skale - ok. 3 EUR/os. RYGA Przewodnik - ok. 3 EUR/os. Katedra - ok. 3 EUR/os. Bezpośrednio przy dokonywaniu rezerwacji wycieczki istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji.

UWAGI

- W przypadku wyjazdu na imprezę zagraniczną KAŻDY uczestnik bez względu na wiek, zobligowany jest do posiadania przy sobie ważnego i odpowiedniego dokumentu tożsamości (w większości krajów ważny min. 30 dni od daty zakończenia imprezy), który uprawnia go do przekroczenia granicy z danym państwem (paszport lub dowód osobisty). - Podany przy ofercie program imprezy jest programem ramowym - kolejność zwiedzania może ulec zmianie, a decyzje o kolejności zwiedzania podejmuje pilot. - Podane przy ofercie kwoty na bilety wstępu/ceny biletów wstępu są orientacyjne i mogą one ulec zmianie niezależnie od BP INDEX, dlatego też prosimy o powiększenie funduszu na pokrycie ewentualnych podwyżek cen biletów. - W dniu wyjazdu należy pojawić się na miejscu zbiórki około 15 minut przed planowaną godziną wyjazdu. - BP INDEX nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia autokarów i transferów spowodowane czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, przejścia graniczne, blokady, strajki). Na trasach dojazdowych w Polsce połączenia mogą być realizowane przy min. 10 osobach autokarami turystycznymi, mikrobusami lub transportem publicznym po wcześniejszej rezerwacji miejsc przez BP INDEX. W zależności od wyjazdu możliwa jest przesiadka do właściwego autokaru w Katowicach, Krakowie lub Wrocławiu. Czas trwania przesiadek ok. 30 min. - Istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia Kosztów Imprezy Turystycznej pokrywającego koszty rezygnacji z wyjazdu w przypadku wystąpienia sytuacji losowych (np. choroby). Ubezpieczenie wynosi 2,6 % ceny wyjazdu i można je wykupić w momencie dokonywania rezerwacji imprezy poprzez wybranie w formularzu rezerwacji dopłaty "Ubezpieczenie wszystkich uczestników od kosztów rezygnacji wg OWU KR Standard Signal Iduna". - Faktury za wyjazd wystawiamy na prośbę klienta, ale nie wcześniej niż 30 dni przed wyjazdem i po opłaceniu całości należności. W celu otrzymania faktury prosimy o wypełnienie formularza na stronie www.indexpolska.com.pl/faktury - Z ważnymi uwagami dla podróżnych oraz najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ) można zapoznać się na stronie www.indexpolska.com.pl/uwagi_dla_podroznych 3 noclegi na promach w wybranych kabinach wewnętrznych , 3 śniadania, 3 obiadokolacje (2 na promach w formie bufetu z napojami, 1 w Rydze), Ubezpieczenie KL 10000 EUR, KR 6000 EUR, NNW 7000 zł, Bagaż 800 zł (TU Signal Iduna), Przejazd autokarem LUX (barek, wc, klimatyzacja, TV), Zwiedzanie wg programu, Opiekę pilota, Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, zestawy słuchawkowe

DOPŁATY FAKULTATYWNE

Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów - ok. 210 SEK/os. i ok. 25 EUR/os. (płatne u pilota)


Wycieczka pochodzi z oferty Biura Podróży Index, które działa na polskim rynku od 1994 roku. Biuro Podróży Index jest liderem w Polsce w organizacji wyjazdów dla dzieci i młodzieży. Od lat łączy wiedzę z doświadczeniem i pasję z przyjemnością. Biuro należy do Śląskiej i Polskiej Izby Turystyki, posiada liczne certyfikaty i referencje oraz gwarancje ubezpieczeniową Signal Iduna.

W ofercie Biura Podróży Index znajduje się także mnóstwo wycieczek objazdowych do najciekawszych zakątków Europy - wycieczki do Rzymu, Paryża, Budapesztu i wiele innych, a także dłuższe programy. Można skorzystać także z propozycji wczasów zagranicznych autokarem w popularnej opcji all inclusive.

Każdego roku na wycieczki Biura Podróży Index wyjeżdża ponad 60 000 osób. Oferta obejmuje kolonie, obozy i wycieczki szkolne dla dzieci i młodzieży, wycieczki zagraniczne, wczasy autokarem oraz wyjazdy dla grup zorganizowanych.


Polecamy Wycieczki objazdowe w Helsinki (Finlandia)

Opinie o wycieczce objazdowej Wycieczka promem - Ryga Sztokholm Turku Helsinki

Masz pytania o Wycieczkę objazdową Wycieczka promem - Ryga Sztokholm Turku Helsinki? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00