cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jeste¶my Członkiem Polskiego Zwi±zku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa Białoru¶ bez wiz, Białoru¶
 • Wycieczka objazdowa Białoru¶ bez wiz, Białoru¶
 • Wycieczka objazdowa Białoru¶ bez wiz, Białoru¶
 • Wycieczka objazdowa Białoru¶ bez wiz, Białoru¶
 • Wycieczka objazdowa Białoru¶ bez wiz, Białoru¶
1 / 5
Ocena
hotelu:
0.0 / 5
Najbliższy termin
22.06 - 30.06
już od 1939 zł / os
SprawdĽ
Najtańszy termin
22.06 - 30.06
już od 1939 zł / os
SprawdĽ

Wycieczka objazdowa Białoru¶ bez wiz
star 2

Białoru¶
Ocena wycieczki objazdowej Białoru¶ bez wiz:
0.0 / 5
¦rednia z 0 opinii
Najbliższy termin
 • Termin:
 • 22 czerwca 2019
Najtańszy termin
 • Termin:
 • 22 czerwca 2019

Wycieczka objazdowa Białoru¶ bez wiz w ofercie Biura podróży:

Almatur

Szukasz wakacji w kraju Białoru¶?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kraj

BIALORUS

Opis

Kamieniuki (Puszcza Białowieska) - Grodno - Kanał Augustowski - Puszcza Białowieska - Wizyta u Dziadka Mroza - Carski Trakt - Wizyta nad Niemnem - Osobliwo¶ci Grodna - Rejs po Kanale Augustowskim

Program

1 dzień: Wyjazd z Polski według rozkładu jazdy. Przejazd w kierunku granicy polsko-białoruskiej. Podczas przejazdu planowane s± krótkie postoje. Piesze przekroczenie granicy, odprawa paszportowo-celna. Przyjazd białoruskim autokarem do Kamieniuk. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg. 2 dzień: Po ¶niadaniu spotkanie z białoruskim przewodnikiem. Wycieczka po białoruskiej czę¶ci Puszczy Białowieskiej, w której mie¶ci się siedziba Dziadka Mroza i gdzie zwiedzimy Centrum Ekologiczno-Edukacyjne poł±czone z Muzeum Przyrody, jedno z nielicznych tego typu w Europie; „Carski trakt” - wykonana w okresie rz±dów cara Rosji Aleksandra III droga Prużany – Białowieża. Droga obecnie jest oznakowana carskimi herbami; Muzeum Tradycji Ludowych wraz z poczęstunkiem „regionalnym alkoholem”. Powrót do Polski i przejazd do Grodna, jednego z najważniejszych miast utraconych kresów I Rzeczpospolitej, a obecnie jednego z większych miast Białorusi. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg. 3 dzień: Po ¶niadaniu wyjazd na zwiedzanie Grodna - największego miasta nad Niemnem. Spacer na plac im. Stefana Batorego, gdzie odwiedzimy ko¶ciół katedralny. Następnie zobaczymy Nowy i Stary Zamek, synagogę chóraln±, udamy się z wizyt± do domu Elizy Orzeszkowej, odwiedzimy również cmentarz rzymskokatolicki z mogił± pisarki oraz zobaczymy liczne zabytki architektury sakralnej i ¶wieckiej. Przejazd nad Kanał Augustowski – perłę w¶ród szlaków wodnych Europy. Jest to droga wodna, o ł±cznej długo¶ci około 102 km. (22 km na terytorium Białorusi), pięknie wkomponowana w naturalny krajobraz Puszczy Augustowskiej i Grodzieńskiej. Na całym odcinku Kanału wybudowanych zostało 18 ¶luz, z czego 4 znajduj± się po stronie białoruskiej: graniczna „Kurzyniec”, „Wołkuszek”, „D±brówka” i „Niemnowo”, ł±cz±ca Kanał z rzek± Niemen. Białoruska czę¶ć Kanału słynie z niepowtarzalnej przyrody oraz z dużej ilo¶ci pomników historycznych i kulturalnych (m.in. fortyfikacje z czasów I i II wojny ¶wiatowej, zespoły pałacowo-parkowe). Rejs statkiem, którego trasa urzeka pięknem nieskazitelnej przyrody. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg. 4 dzień: Po ¶niadaniu wykwaterowanie i wyjazd w drogę powrotn±. Powrót do Polski w godzinach przedpołudniowych.

Zakwaterowanie

3 noclegi w hotelach lub pensjonatach o standardzie **/***: 1 nocleg w Kamieniukach, 2 noclegi w Grodnie. Pokoje 2 osobowe z łazienkami (pok. 3 os. na zapytanie).

Wyżywienie

3 ¶niadania, 3 obiadokolacje,

Transport

Autokar z klimatyzacj±, toalet±, DVD i barkiem.

Ubezpieczenie

Signal Iduna S.A. Realizacja programu turystycznego. Opieka pilota.

Uwagi praktyczne

Cena podstawowa nie zawiera: - kosztów realizacji programu turystycznego (wstępy, przewodnicy lokalni, system Alma Tour Guide) - orientacyjny koszt: ok. 30 EUR, - dopłat za dojazdy z wybranych miejscowo¶ci w Polsce, podanych w rozkładzie jazdy. Cena podstawowa dotyczy wyjazdu z Warszawy. Koszty płacone za cał± grupę (np. za lokalnych przewodników) s± dzielone na wszystkich jej uczestników. Kolejno¶ć realizacji programu może ulec zmianie. Przekroczenie granic na podstawie ważnego paszportu. Przejazd: Warszawa - Brze¶ć (ok. 250 km) - ok. 6 godz. Trasa wycieczki liczona od granic Polski - ok. 300 km. Podczas zwiedzania prawosławnych ¶wi±tyń obowi±zkowy strój dla kobiet to: długa spódnica, zakryte ramiona, nakrycie głowy - najlepiej chusta; dla mężczyzn: długie spodnie, zakryte ramiona. Filmy:


Opinie o wycieczce objazdowej Białoru¶ bez wiz

Białoru¶ bez wiz - możliwo¶ci zakwaterowania:

Miejsce w pokoju

Masz pytania o Wycieczkę objazdow± Białoru¶ bez wiz? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00