cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa Lwów - Kijów, Ukraina
 • Wycieczka objazdowa Lwów - Kijów, Ukraina
 • Wycieczka objazdowa Lwów - Kijów, Ukraina
 • Wycieczka objazdowa Lwów - Kijów, Ukraina
 • Wycieczka objazdowa Lwów - Kijów, Ukraina
 • Wycieczka objazdowa Lwów - Kijów, Ukraina
 • Wycieczka objazdowa Lwów - Kijów, Ukraina
 • Wycieczka objazdowa Lwów - Kijów, Ukraina
 • Wycieczka objazdowa Lwów - Kijów, Ukraina
 • Wycieczka objazdowa Lwów - Kijów, Ukraina
 • Wycieczka objazdowa Lwów - Kijów, Ukraina
 • Wycieczka objazdowa Lwów - Kijów, Ukraina
1 / 12
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Wycieczka objazdowa Lwów - Kijów
star 3

Ukraina
Ocena wycieczki objazdowej Lwów - Kijów:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii

Wycieczka objazdowa Lwów - Kijów w ofercie Biura podróży:

PBP Olsztyn

Szukasz wakacji na Ukrainę?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kraj

UKRAINA

Trasa zagraniczna

ok. Lwowa (2) - Lwów - Żytomierz - Kijów (3) - Mamajewa Słoboda

DZIEŃ 1

Zbiórka uczestników i wyjazd z kraju według rozkładu. Przyjazd w okolice Lwowa. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja, nocleg. Trasa: ok. 450 km.

DZIEŃ 2

Śniadanie. Zwiedzanie Lwowa: katedra św. Jura, Opera Lwowska, Stare Miasto (katedra łacińska, kaplica Boimów, Rynek, katedra ormiańska, kościół dominikanów, arsenał królewski, cerkiew Wołoska, arsenał miejski, plac Mickiewicza). Obiadokolacja. Czas wolny. Powrót do hotelu, nocleg. Trasa: ok. 15 km.

DZIEŃ 3

Śniadanie. Dalszy ciąg zwiedzania Lwowa: Cmentarz Łyczakowski i Orląt Lwowskich. Wyjazd w kierunku Kijowa. Krótkie zwiedzanie miasta Żytomierza: sobór Katedralny Przemienienia Pańskiego, katedra św. Zofii, Pałac biskupi. Przejazd do Kijowa, zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja, nocleg. Trasa: ok. 550 km.

DZIEŃ 4

Śniadanie. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem, m.in.: Pałac Maryjski (z zewnątrz), Ławra Kijowsko-Peczerska - zespół klasztorny Kijowa, wpisany na listę UNESCO, w tym Sobór Zaśnięcia Matki Boskiej, Nadbramna cerkiew św. Trójcy, Wielka Dzwonnica, cerkiew św. Michała, spacer do Andriejewskiego Zjazdu, zwiedzanie cerkwi św. Andrzeja, spacer do Placu Kontraktowego, budynek Uniwersytetu (z zewnątrz), sobór św. Włodzimierza, Plac Teatralny, Złote Wrota - brama miejska z XI w. związana legendą z Bolesławem Chrobrym, sobór Sofijski, zbudowany w XI w., wpisany na listę UNESCO, spacer na Plac Niepodległości, ulica Chreszczatyk - główna arteria Kijowa pamiętająca defiladę polskich wojsk. Powrót do hotelu, obiadokolacja. Nocleg. Trasa: ok. 30 km.

DZIEŃ 5

Śniadanie. Wyjazd do centrum etnograficznego "Mamajewa Słoboda", prezentującego dawne tradycje, obrzędy, folklor i codzienne życie kozaków zaporoskich. Zobaczyć tu można m.in. kozacką cerkiew Najświętszej Marii Panny, gospodarstwo atamana, a w tutejszym szynku spróbować tradycyjnych potraw i trunków. Czas wolny, np. na zakupy na Besarabskim Rynku. Rejs statkiem po Dnieprze. Powrót do hotelu, obiadokolacja. Nocleg. Trasa: ok. 30 km.

DZIEŃ 6

Śniadanie. Wyjazd w kierunku granicy ukraińsko-polskiej. Przyjazd do Polski w godzinach wieczornych. Uwaga: powrót do niektórych miejscowości w godzinach porannych dnia następnego. Trasa: ok. 800 km. Całość trasy: 1875 km. Program imprezy jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Ważne Do świątyń prawosławnych należy zabrać odpowiedni strój: nakrycie głowy i długa spódnica (Panie) oraz długie spodnie (Panowie).

TERMINY I CENY KATALOGOWE (zł)

01.05 - 06.05 1699 29.05 - 03.06 1699 24.06 - 29.06 1599 14.07 - 19.07 1599 13.08 - 18.08 1599 08.09 - 13.09 1599 09.10 - 14.10 1599

CENA IMPREZY OBEJMUJE

- przejazd autokarem (klimatyzacja, dvd, barek, wc) lub wygodnym busem (klimatyzacja, dvd) - 5 noclegów w hotelach**+/*** w pokojach 2-osobowych z łazienką - 5 śniadań i 5 obiadokolacji - opiekę pilota - ubezpieczenie Signal Iduna (KL 10.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1.000 PLN)

DODATKOWO PŁATNE

- pakiet na realizację programu: 90 EUR (bilety wstępu oraz ich rezerwacje do zwiedzanych obiektów, usługi lokalnych przewodników, rejs statkiem po Dnieprze, degustacja dań i trunków kozackich, zestaw słuchawkowy Tour Guide) płatne obligatoryjnie pilotowi wycieczki

DOPŁATY OPCJONALNE

- dopłata do pokoju 1-osobowego: 600 zł

WAŻNE INFORMACJE

1. Wycieczki będą realizowane w zależności od ilości uczestników w grupie: wygodnymi autokarami lub wygodnymi busami. 2. Niektóre połączenia krajowe mogą być realizowane innymi środkami transportu niż autokar (bus, samochód osobowy, autokar liniowy, pociąg). Trasy antenowe obsługiwane są bez pilota. 3. Wyjazd *antenkowy za dopłatą z wybranego miasta organizowany przy minimum 6 os. wsiadających. W przypadku braku wymaganego min. 6 osób PBP OLSZTYN ma prawo anulować wyjazd z danej miejscowości. Anulacja wyjazdu nie upoważnia do bezkosztowej rezygnacji z wycieczki. W takim przypadku Klient wybiera wyjazd z innej miejscowości gwarantowanej. 4. Podczas przejazdów krajowych w ramach niektórych wycieczek możliwe są przesiadki. 5. Godziny i miejsca wsiadania mogą ulec zmianie, po wcześniejszym poinformowaniu Klienta. 6. Pakiet do realizacji programu (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, bilety komunikacji miejskiej, opłaty klimatyczne oraz koszty zestawu słuchawkowego Tour Guide lub inne) nie jest ujęty w cenie imprezy wyrażonej w PLN. Cena pakietu do realizacji programu podana jest przy opisach poszczególnych wycieczek. Obligatoryjny koszt pakietu dotyczący realizacji programu jest kalkulowany przy grupie min. 40 osób. Przy mniejszej ilości uczestników cena pakietu zostanie przeliczona na odpowiednią ilość osób w grupie i podana do wiadomości uczestników przed wycieczką. Cena pakietu może być podwyższona maksymalnie o 25% podanej ceny w EUR/GBP/inna waluta. Powyższa zmiana nie upoważnia Klienta do rezygnacji z uczestnictwa w wycieczce. 7. Osoby podróżujące samotnie, które nie chcą dopłacać do pokoju 1-osobowego, będą dokwaterowane do innej osoby tej samej płci w pokoju 2-osobowym. W przypadku braku drugiej osoby na dokwaterowanie Klient będzie musiał zapłacić połowę stawki dopłaty do pokoju 1-osobowego. 8. Kolejność zapisów na wycieczkę decyduje o zajmowaniu miejsc w głównym transporcie.


Wycieczka pochodzi z oferty PBP Olsztyn, który jest polskim touroperatorem specjalizującym się w wycieczkach objazdowych autokarowych i samolotowych po Europie. Założeniem biura jest tworzenie oferty wycieczek, które kształcą i na długo zapadają w pamięć turysty. Programy tworzone są w oparciu o doświadczenie i pracę wykwalifikowanej kadry, tak aby spełniały oczekiwania polskiego rynku. Jako bezpośredni organizator wycieczek angażuje się w tworzenie i realizację wycieczek objazdowych zapewniając wysoką jakość i dobre warunki zarówno transportu jak i wypoczynku.

Najlepszym dowodem na niezawodności usług PBP Olsztyn jest wiele pozytywnych opinii zadowolonych klientów oraz owocna współpraca z agencjami turystycznymi.