cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa Lwów - Kijów, Ukraina
 • Wycieczka objazdowa Lwów - Kijów, Ukraina
 • Wycieczka objazdowa Lwów - Kijów, Ukraina
 • Wycieczka objazdowa Lwów - Kijów, Ukraina
 • Wycieczka objazdowa Lwów - Kijów, Ukraina
 • Wycieczka objazdowa Lwów - Kijów, Ukraina
 • Wycieczka objazdowa Lwów - Kijów, Ukraina
 • Wycieczka objazdowa Lwów - Kijów, Ukraina
 • Wycieczka objazdowa Lwów - Kijów, Ukraina
 • Wycieczka objazdowa Lwów - Kijów, Ukraina
 • Wycieczka objazdowa Lwów - Kijów, Ukraina
 • Wycieczka objazdowa Lwów - Kijów, Ukraina
1 / 12
Ocena
hotelu:
0.0 / 5
Najbliższy termin
30.04 - 05.05
już od 1259 zł / os
Sprawdź
Najtańszy termin
21.09 - 26.09
już od 1189 zł / os
Sprawdź

Wycieczka objazdowa Lwów - Kijów
star 3

Ukraina
Ocena wycieczki objazdowej Lwów - Kijów:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii
Najbliższy termin
 • Termin:
 • 30 kwietnia 2019
Najtańszy termin
 • Termin:
 • 21 września 2019

Wycieczka objazdowa Lwów - Kijów w ofercie Biura podróży:

PBP Olsztyn

Szukasz wakacji na Ukrainę?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kraj

UKRAINA

Program

Trasa zagraniczna: ok. Lwowa (2) – Lwów – Żytomierz – Kijów (3) – Mamajewa Słoboda

DZIEŃ 1

Zbiórka uczestników i wyjazd z kraju według rozkładu. Przyjazd w okolice Lwowa. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja, nocleg. Dla chętnych nocna wycieczka Lwów by night (płatne dodatkowo). Trasa: ok. 500 km.

DZIEŃ 2

Śniadanie. Zwiedzanie Lwowa: katedra św. Jura, Opera Lwowska, Stare Miasto (katedra łacińska, kaplica Boimów, Rynek, katedra ormiańska, kościół dominikanów, arsenał królewski, cerkiew Wołoska, arsenał miejski, plac Mickiewicza). Obiadokolacja. Czas wolny. Dla chętnych wycieczka „Między Niebem a Ziemią” (płatne dodatkowo): niezwykła trasa biegnącą między dachami i katakumbami. Zobaczymy ten znany i nieznany Lwów. Wszystko, czego nie usłyszysz podczas zwykłej wycieczki – legendy, ukryte fakty i niezwykłe historie. Powrót do hotelu, nocleg. Trasa: ok. 20 km.

DZIEŃ 3

Śniadanie. Dalszy ciąg zwiedzania Lwowa: Cmentarz Łyczakowski i Orląt Lwowskich. Wyjazd w kierunku Kijowa. Krótkie zwiedzanie miasta Żytomierza: sobór Katedralny Przemienienia Pańskiego, katedra św. Zofii, Pałac biskupi. Przejazd do Kijowa, zakwaterowanie w hotelu. Dla chętnych regionalna kolacja z degustacją lokalnych trunków w restauracji na mieście (płatne dodatkowo). Powrót do hotelu, nocleg. Trasa: ok. 550 km.

DZIEŃ 4

Śniadanie. Zwiedzanie stolicy Ukrainy, m.in.: Pałac Maryjski (z zewnątrz), Ławra Kijowsko-Peczerska – zespół klasztorny Kijowa, wpisany na listę UNESCO, w tym sobór Zaśnięcia Matki Boskiej, Nadbramna cerkiew św. Trójcy, Wielka Dzwonnica, cerkiew św. Michała, spacer do Andriejewskiego Zjazdu, zwiedzanie cerkwi św. Andrzeja, spacer do placu Kontraktowego, budynek Uniwersytetu (z zewnątrz), sobór św. Włodzimierza, Plac Teatralny, Złote Wrota – brama miejska z XI w. związana legendą z Bolesławem Chrobrym, sobór Sofijski, zbudowany w XI w., wpisany na listę UNESCO, spacer na plac Niepodległości, ulica Chreszczatyk – główna arteria Kijowa pamiętająca defiladę polskich wojsk. Powrót do hotelu, obiadokolacja. Nocleg. Trasa: ok. 30 km.

DZIEŃ 5

Śniadanie. Wyjazd do centrum etnograficznego „Mamajewa Słoboda”, prezentującego dawne tradycje, obrzędy, folklor i codzienne życie kozaków zaporoskich. Zobaczyć tu można m.in. kozacką cerkiew Najświętszej Marii Panny, gospodarstwo atamana, a w tutejszym szynku spróbować tradycyjnych potraw i trunków. Czas wolny, np. na zakupy na Besarabskim Rynku. Rejs statkiem po Dnieprze. Powrót do hotelu, obiadokolacja. Nocleg. Trasa: ok. 30 km.

DZIEŃ 6

Śniadanie. Wyjazd w kierunku granicy ukraińsko-polskiej. Przyjazd do Polski w godzinach wieczornych. Uwaga: powrót do niektórych miejscowości w godzinach porannych dnia następnego. Trasa: ok. 800 km. Całość trasy: ok. 2000 km. Program imprezy jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Ważne

Do świątyń prawosławnych należy zabrać odpowiedni strój: nakrycie głowy i długa spódnica (Panie) oraz długie spodnie (Panowie).

CENA IMPREZY OBEJMUJE

• przejazd autokarem lub mniejszym autokarem • 5 noclegów w hotelach**+/*** w pokojach 2-osobowych z łazienką • 5 śniadań i 4 obiadokolacji • opiekę pilota • ubezpieczenie Signal Iduna (KL+CP 20.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1.000 zł) • TFG (0 zł)

DODATKOWO PŁATNE

• pakiet na realizację programu 100 EUR (rezerwacje i bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, usługi lokalnych przewodników, rejs statkiem po Dnieprze, degustacja dań i trunków kozackich, opłaty administracyjne, zestaw słuchawkowy Tour Guide) płatny obligatoryjnie pilotowi wycieczki • nocna wycieczka Lwów by night: 10 EUR (fakultatywnie, wymagane minimum 10 osób) • wycieczka „Między Niebem a Ziemią”: 20 EUR (fakultatywnie, wymagane minimum 10 osób) • regionalna kolacja w restauracji na mieście: 20 EUR (fakultatywnie, wymagane minimum 10 osób)

DOPŁATY OPCJONALNE

• dopłata do pokoju 1-osobowego: 600 zł

WAŻNE INFORMACJE

1. Podróżni obowiązkowo muszą posiadać ważny paszport! Dotyczy również osób niepełnoletnich! 2.Wycieczka zostanie zrealizowana przy minimum 15 osobach zgłoszonych. 3. Wycieczka może zostać anulowana 20 dni przed rozpoczęciem z powodu nie osiągnięcia zakładanego minimum grupy. 4. Wycieczka będzie realizowana w zależności od ilości uczestników w grupie: autokarem (klimatyzacja, dvd, wc, barek) lub mniejszym autokarem (klimatyzacja, dvd). 5. Kolejność zapisów na wycieczkę decyduje o zajmowaniu miejsc w głównym autokarze. 6. Niektóre połączenia krajowe mogą być realizowane innymi środkami transportu niż główny autokar (autokar liniowy, pociąg, bus, samochód osobowy). Podczas przejazdów krajowych w ramach niektórych wycieczek możliwe są przesiadki. 7. Antenki – transfer z poszczególnych miejscowości do miast znajdujących się na trasie głównej. Trasy antenkowe są obsługiwane bez pilota. 8. Wyjazd *antenkowy za dopłatą z wybranego miasta organizowany przy minimum 6 osobach wsiadających. W przypadku braku wymaganego min. 6 osób PBPO ma prawo anulować wyjazd z danej miejscowości do 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki. Anulacja przejazdu antenkowego nie upoważnia do bezkosztowej rezygnacji z wycieczki. W takim przypadku Podróżny wybiera wyjazd z innej miejscowości gwarantowanej. 9. Godziny i miejsca wsiadania mogą ulec zmianie po wcześniejszym poinformowaniu Podróżnych. 10. Pakiet do realizacji programu (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, bilety komunikacji miejskiej, opłaty klimatyczne i administracyjne oraz korzystanie z zestawu słuchawkowego Tour Guide i inne) jest obligatoryjnie płatny u Pilota wycieczki we wskazanej walucie i jest ściśle związany z ilością uczestników na wycieczce. Cena pakietu dotycząca realizacji programu jest kalkulowana przy grupie min. 40 osób.  Przy mniejszej ilości uczestników cena pakietu zostanie przeliczona na odpowiednią ilość osób w grupie i podana do wiadomości Podróżnym minimum 5 dni przed wycieczką w formie trwałego nośnika (e-mail, list). Powyższa zmiana nie upoważnia Podróżnego do rezygnacji z uczestnictwa w wycieczce. Pakiet nie jest rozliczany, a Podróżny otrzymuje dowód zakupu pakietu od Pilota imprezy. 11. Osoby podróżujące samotnie, które nie chcą dopłacać do pokoju 1–osobowego, będą dokwaterowane do innej osoby tej samej płci w pokoju 2–osobowym. W przypadku braku drugiej osoby na dokwaterowanie Podróżny będzie zobligowany do zapłaty połowy stawki dopłaty do pokoju 1–osobowego. 12. W cenie podstawowej oraz przy dopłacie do obiadokolacji PBPO zapewnia realizację posiłków zgodnie z ofertą, natomiast nie gwarantuje realizacji diet specjalistycznych i eliminacyjnych (np. dieta bezglutenowa, dieta wegańska i inne). 13. Wycieczka nie jest przystosowana dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.


Wycieczka pochodzi z oferty PBP Olsztyn, który jest polskim touroperatorem specjalizującym się w wycieczkach objazdowych autokarowych i samolotowych po Europie. Założeniem biura jest tworzenie oferty wycieczek, które kształcą i na długo zapadają w pamięć turysty. Programy tworzone są w oparciu o doświadczenie i pracę wykwalifikowanej kadry, tak aby spełniały oczekiwania polskiego rynku. Jako bezpośredni organizator wycieczek angażuje się w tworzenie i realizację wycieczek objazdowych zapewniając wysoką jakość i dobre warunki zarówno transportu jak i wypoczynku.

Najlepszym dowodem na niezawodności usług PBP Olsztyn jest wiele pozytywnych opinii zadowolonych klientów oraz owocna współpraca z agencjami turystycznymi.