cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

  • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
  • money
  • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
  • Wycieczka objazdowa Białoruś Dalekie Kresy 7 dni, Białoruś
  • Wycieczka objazdowa Białoruś Dalekie Kresy 7 dni, Białoruś
  • Wycieczka objazdowa Białoruś Dalekie Kresy 7 dni, Białoruś
  • Wycieczka objazdowa Białoruś Dalekie Kresy 7 dni, Białoruś
  • Wycieczka objazdowa Białoruś Dalekie Kresy 7 dni, Białoruś
  • Wycieczka objazdowa Białoruś Dalekie Kresy 7 dni, Białoruś
1 / 6

Wycieczka objazdowa Białoruś Dalekie Kresy 7 dni
star 3

Białoruś
Ocena wycieczki objazdowej Białoruś Dalekie Kresy 7 dni:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii
Ocena hotelu:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii

Wycieczka objazdowa Białoruś Dalekie Kresy 7 dni w ofercie Biura podróży:

PBP Olsztyn

Szukasz wakacji w kraju Białoruś?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kraj

BIALORUS

Trasa zagraniczna

Janów Poleski - Pińsk - Mir (1) - Nieśwież - Mińsk (2) - Borysów - Studzianka - Orsza (1) - Lenino - Witebsk - Połock (1) - Głębokie - Postawy - Zalesie - ok. Miska (1) - Baranowicze

DZIEŃ 1

Zbiórka uczestników i wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem. Przekroczenie granicy polsko-białoruskiej. Przejazd w kierunku Pińska przez Janów Poleski - miejsce męczeńskiej śmierci bł. Andrzeja Boboli. Zwiedzanie Pińska - stolicy białoruskiego Polesia. Miasto położone jest u ujścia rzeki Piny do Prypeci. Zwiedzanie z przewodnikiem katedry p.w. Wniebowzięcia NMP i klasztoru franciszkanów z 1712 r., kolegium jezuickie, pałacu Butrymowiczów z lat 1784-90, domu Kapuścińskich. Przejazd do Miru. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja, nocleg. Trasa: ok. 600 km.

DZIEŃ 2

Śniadanie. Zwiedzanie Miru (lista UNESCO) z przepięknym zamkiem - rezydencją książęcego rodu Radziwiłłów. Przejazd do Nieświeża (lista UNESCO) - siedziby rodu Radziwiłłów. Zwiedzanie renesansowego zamku otoczonego wałami, pałacu, wspaniałego parku angielskiego oraz kościoła farny Bożego Ciała z XVI w. - pierwszej barokowej budowli Rzeczypospolitej z kryptami grobowymi rodziny książęcej. Następnie starówka i Ratusz z podcieniami kupieckimi. Przejazd do hotelu w okolicach Mińska. Obiadokolacja, nocleg. Trasa: ok. 150 km.

DZIEŃ 3

Śniadanie. Zwiedzanie stolicy Białorusi: Górne Miasto - prawosławny sobór Ducha Świętego oraz katolicka archikatedra imienia Najświętszej Maryi Panny, Plac Wolności z Ratuszem; Troickie Przedmieście w klimacie XIX-wiecznego Mińska, następnie Troicka Góra z budynkiem Opery; Wyspa Łez z pomnikiem upamiętniającym żołnierzy, którzy zginęli w Afganistanie. Przejazd Prospektem Niepodległości - główną ulicą Mińska, przy której znajdują się Dom Rządu - siedziba parlamentu, charakterystyczny kościół św. Szymona i św. Heleny zwany "czerwonym kościołem", gmachy mińskich uniwersytetów. Panorama miasta z tarasy widokowej w gmachu Biblioteki Narodowej. Czas wolny na prospektach i w skwerach. Powrót do hotelu. Obiadokolacja, nocleg. Trasa: ok. 30 km.

DZIEŃ 4

Śniadanie. Przejazd przez Borysów - sobór Zmartwychwstania Pańskiego i pomnik założyciela miasta księcia Borysa. Przejazd do Studzianki i Brylowskie Pole - to właśnie tu ponad 200 lat temu doszło do walk amii napoleońskiej wycofującej się spod Moskwy z nacierającymi jednostkami rosyjskimi. W tej bitwie ważną rolę odegrały wojska polskie będące w składzie armii napoleońskiej. Dalsza podróż do Orszy. Zwiedzanie z przewodnikiem zespołu klasztornego, kościóła św. Józefa z kopią obrazu "Bitwa pod Orszą" z ok. 1530 r. (oryginał obrazu znajduje się w Muzeum Narodowym w Warszawie). Przejazd na pole bitewne pod Lenino. Cmentarz poległych żołnierzy polskich. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie. Obiadokolacja, nocleg. Trasa: ok. 330 km.

DZIEŃ 5

Śniadanie. Przejazd do Witebska. Zwiedzanie z przewodnikiem wybudowanego w XVIII w. na wysokim brzegu Dźwiny okazałego Pałacu Gubernatorskiego (to właśnie tutaj w 1812 roku kwaterował Napoleon), XII wiecznej cerkwi Zwiastowania, XVII wiecznej barokowej cerkwi Zmartwychwstania Pańskiego, XVIII wiecznej katedry św. Barbary, barokowo-klasycystycznego budynku Ratusza Miejskiego, ruin synagogi na Zadźwiniu oraz usytuowanego w pobliżu dworca domu słynnego malarza i grafika żydowskiego pochodzenia Marca Chagalla (1887-1985). Przejazd do Połocka, zwiedzanie z przewodnikiem monasteru Przemienienia Pańskiego i św. Eufrozyny Połockiej. Sobór ten ufundowany został w 1120 roku przez ówczesną księżniczkę Księstwa połockiego Eufrozynę Połocką. Najcenniejszym elementem całego założenia jest pochodząca z połowy XII wieku cerkiew św. Spasa. Niegdyś w świątyni znajdował się jeden z najważniejszych skarbów sztuki ruskiej, krzyż wykonany w 1161 roku na polecenie św. Eufrozyny. Był wysadzany drogocennymi kamieniami, a w jego wnętrzu znajdowały się relikwie świętych, które przysłane zostały do Połocka z Konstantynopola i Jerozolimy. Krzyż ten zaginał w czasie II wojny światowej, obecnie w cerkwi znajduje się jego kopia. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja, nocleg. Trasa: ok. 200 km.

DZIEŃ 6

Śniadanie. Wyjazd w trasę w kierunku Mińska i zwiedzanie. Głębokie: zespół klasztoru karmelitów, kościół katolicki; klasztor bazylianów w Berezweczu; Postawy: zespół pałacowo - parkowy Antoniego Tyzenhauza, zabytkowy rynek z kamienicami z czasów Tyzenhauza; Zalesie - odrestaurowany zespół pałacowo-parkowy - siedziba Michała Kleofasa Ogińskiego. Przyjazd w okolice Mińska. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Nocleg. Trasa: ok. 370 km.

DZIEŃ 7

Śniadanie. Wyjazd do Baranowicz. Zwiedzanie miasta, m.in.: cerkiew prawosławna "Pokrowy" z przepiękną mozaiką przewiezioną do Baranowicz z warszawskiej cerkwi, niegdyś znajdującej się na dawnym Placu Saskim. Przejazd do kraju. Przyjazd do Polski w godzinach wieczornych. Uwaga: powrót do niektórych miejscowości w godzinach porannych dnia następnego. Trasa: ok. 560 km. Całość trasy: ok. 2240 km. Program wycieczki jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

TERMINY I CENY KATALOGOWE (zł)

28.04 - 04.05 1799 26.05 - 01.06 1799 10.06 - 16.06 1799 24.06 - 30.06 1799 01.07 - 07.07 1799 14.07 - 20.07 1799 28.07 - 03.08 1799 11.08 - 17.08 1799 08.09 - 14.09 1799 29.09 - 05.10 1799

CENA IMPREZY OBEJMUJE

- przejazd komfortowym autokarem (dvd, klimatyzacja, wc, barek) lub wygodnym busem (klimatyzacja, dvd) - 6 noclegów w hotelach**/*** w pokojach 2-osobowych z łazienką - 6 śniadań i 6 obiadokolacji - opiekę pilota - ubezpieczenie (KL 10.000 EUR, NNW 15.000 PLN)

DODATKOWO PŁATNE

- pakiet do realizacji programu wycieczki: 80 EUR (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, zestaw słuchawkowy Tour Guide) płatny obligatoryjnie pilotowi wycieczki

DOPŁATY OPCJONALNE

- dopłata do pokoju 1-osobowego: 600 zł - dopłata do wizy białoruskiej: 120 zł

WAŻNE INFORMACJE

1. Wycieczki będą realizowane w zależności od ilości uczestników w grupie: wygodnymi autokarami lub wygodnymi busami. 2. Niektóre połączenia krajowe mogą być realizowane innymi środkami transportu niż autokar (bus, samochód osobowy, autokar liniowy, pociąg). Trasy antenowe obsługiwane są bez pilota. 3. Wyjazd *antenkowy za dopłatą z wybranego miasta organizowany przy minimum 6 os. wsiadających. W przypadku braku wymaganego min. 6 osób PBP OLSZTYN ma prawo anulować wyjazd z danej miejscowości. Anulacja wyjazdu nie upoważnia do bezkosztowej rezygnacji z wycieczki. W takim przypadku Klient wybiera wyjazd z innej miejscowości gwarantowanej. 4. Podczas przejazdów krajowych w ramach niektórych wycieczek możliwe są przesiadki. 5. Godziny i miejsca wsiadania mogą ulec zmianie, po wcześniejszym poinformowaniu Klienta. 6. Pakiet do realizacji programu (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, bilety komunikacji miejskiej, opłaty klimatyczne oraz koszty zestawu słuchawkowego Tour Guide lub inne) nie jest ujęty w cenie imprezy wyrażonej w PLN. Cena pakietu do realizacji programu podana jest przy opisach poszczególnych wycieczek. Obligatoryjny koszt pakietu dotyczący realizacji programu jest kalkulowany przy grupie min. 40 osób. Przy mniejszej ilości uczestników cena pakietu zostanie przeliczona na odpowiednią ilość osób w grupie i podana do wiadomości uczestników przed wycieczką. Cena pakietu może być podwyższona maksymalnie o 25% podanej ceny w EUR/GBP/inna waluta. Powyższa zmiana nie upoważnia Klienta do rezygnacji z uczestnictwa w wycieczce. 7. Osoby podróżujące samotnie, które nie chcą dopłacać do pokoju 1-osobowego, będą dokwaterowane do innej osoby tej samej płci w pokoju 2-osobowym. W przypadku braku drugiej osoby na dokwaterowanie Klient będzie musiał zapłacić połowę stawki dopłaty do pokoju 1-osobowego. 8. Kolejność zapisów na wycieczkę decyduje o zajmowaniu miejsc w głównym transporcie.


Wycieczka pochodzi z oferty PBP Olsztyn, który jest polskim touroperatorem specjalizującym się w wycieczkach objazdowych autokarowych i samolotowych po Europie. Założeniem biura jest tworzenie oferty wycieczek, które kształcą i na długo zapadają w pamięć turysty. Programy tworzone są w oparciu o doświadczenie i pracę wykwalifikowanej kadry, tak aby spełniały oczekiwania polskiego rynku. Jako bezpośredni organizator wycieczek angażuje się w tworzenie i realizację wycieczek objazdowych zapewniając wysoką jakość i dobre warunki zarówno transportu jak i wypoczynku.

Najlepszym dowodem na niezawodności usług PBP Olsztyn jest wiele pozytywnych opinii zadowolonych klientów oraz owocna współpraca z agencjami turystycznymi.


Opinie o wycieczce objazdowej Białoruś Dalekie Kresy 7 dni

Masz pytania o Wycieczkę objazdową Białoruś Dalekie Kresy 7 dni? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00