cellphone519195695

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

  • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
  • money
  • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob.-nd. 10:00-18:00

Last Minute
Wycieczka objazdowa Paryż Wersal Bruksela 6 dni, Nicea
1/6
Wycieczka objazdowa Paryż Wersal Bruksela 6 dni, Nicea
2/6
Wycieczka objazdowa Paryż Wersal Bruksela 6 dni, Nicea
3/6
Wycieczka objazdowa Paryż Wersal Bruksela 6 dni, Nicea
4/6
Wycieczka objazdowa Paryż Wersal Bruksela 6 dni, Nicea
5/6
Wycieczka objazdowa Paryż Wersal Bruksela 6 dni, Nicea
6/6
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Wycieczka objazdowa Paryż Wersal Bruksela 6 dni
star 2

Francja: Nicea
Ocena wycieczki objazdowej Paryż Wersal Bruksela 6 dni:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii

Wycieczka objazdowa Paryż Wersal Bruksela 6 dni w ofercie Biura podróży:

PBP Olsztyn

Szukasz wakacji do Francji?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kraj

FRANCJA

Trasa zagraniczna

Niemcy (1 nocleg) - Paryż - ok. Paryża (3 noclegi) - Wersal - Bruksela

DZIEŃ 1

Zbiórka uczestników i wyjazd z kraju według rozkładu. Przejazd na nocleg tranzytowy na terenie Niemiec. Trasa ok. 1080 km.

DZIEŃ 2

Śniadanie. Przyjazd do Paryża. Spacer paryskimi Wielkimi Bulwarami - plac Opery ze słynnym gmachem Opery Garnier, plac Vendôme z kolumną z posągiem Napoleona, hotelem Ritz oraz domem, w którym mieszkał i zmarł Fryderyk Chopin. Obiadokolacja (fakultatywnie), przejazd do hotelu. Zakwaterowanie i nocleg. Trasa ok. 550 km.

DZIEŃ 3

Śniadanie. Zwiedzanie muzeum perfum Fragonard. Przejazd autokarem przez najpiękniejsze place Paryża - plac Bastylii z Kolumną Lipcową, plac Republiki z rzeźbą Marianne - symbolem Republiki Francuskiej, plac Zgody (Place de la Concorde) z obeliskiem z Luksoru. Zwiedzanie Luwru - jednego z najstarszych i największych muzeów na świecie, m. in. Mona Lisa, Nike z Samotraki, Wenus z Milo. Następnie zwiedzanie muzeum d’Orsay z dziełami największych impresjonistów m.in. van Gogh, Gaugin, Degas. Obiadokolacja (fakultatywnie). Wieczorem spacer po Polach Elizejskich, plac Charles’a de Gaulle’a oraz wejście na Łuk Triumfalny. Powrót do hotelu, nocleg. Trasa ok. 20 km.

DZIEŃ 4

Śniadanie. Wycieczka do Wersalu, rezydencji królów francuskich - zwiedzanie kompleksu pałacowego. Powrót do Paryża, wejście do Hôtel des Invalides z grobowcem Napoleona Bonaparte. Awangardowe Centrum Pompidou, Hotel de Ville – paryski ratusz, następnie spacer na wyspę Cité z katedrą Notre Dame, Pałacem Sprawiedliwości. Pont Neuf – najstarszy paryski most. Następnie Dzielnica Łacińska, Sorbona, Panteon z grobem m.in. Marii Skłodowskiej-Curie, Ogród Luksemburski. Wjazd na wieżę Eiffla, Pola Marsowe. Obiadokolacja (fakultatywnie). Rejs statkiem po Sekwanie. Powrót do hotelu, nocleg. Trasa ok. 60 km.

DZIEŃ 5

Śniadanie. Zwolnienie pokoi w hotelu. Wizyta w dzielnicy Montmartre, zwiedzanie Bazyliki Sacré Coeur, spacer na plac Artystów (Place du Tertre), miejsce spotkań paryskiej bohemy. Następnie Place Blanche z kabaretem Moulin Rouge, czas wolny. Wyjazd z Paryża. Przyjazd do Brukseli, zwiedzanie miasta, m.in. stare miasto z Grand Place, symbol Brukseli Manneken Pis (siusiający chłopiec) oraz Dzielnica Europejska. Obiadokolacja (fakultatywnie). Nocny przejazd przez Niemcy w kierunku Polski. Trasa ok. 350 km.

DZIEŃ 6

Przyjazd do Polski, powrót do poszczególnych miejscowości. Trasa ok. 1300 km.

Całość trasy

ok. 3360 km.Program wycieczki jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

CENA IMPREZY OBEJMUJE

• przejazd autokarem (dvd, klimatyzacja, wc, barek) lub mniejszym autokarem• 4 noclegi w hotelach**/*** w pokojach 2-osobowych z łazienką• 4 śniadania w formie bufetu• opiekę pilota• ubezpieczenie Signal Iduna (KL 20.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1.000 PLN)

DODATKOWO PŁATNE

• pakiet do realizacji programu 160 EUR – osoby powyżej 26 lat, 110 EUR – osoby poniżej 26 lat (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, rejs statkiem po Sekwanie, wjazd na wieżę Eiffla, wjazd do miasta, taksa klimatyczna, bilety komunikacji miejskiej, zestaw słuchawkowy Tour Guide) płatny obligatoryjnie pilotowi wycieczki• Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) 10 zł• Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) 10 zł

DOPŁATY OPCJONALNE

• dopłata do pokoju 1-osobowego 380 zł• dopłata do 4 obiadokolacji (bez napojów) 340 zł

WAŻNE INFORMACJE

1. Wycieczka zostanie zrealizowana przy minimum 25 osobach zgłoszonych.2. Wycieczka może zostać anulowana 7 dni przed rozpoczęciem z powodu nie osiągnięcia zakładanego minimum grupy.3. Wycieczka będzie realizowana w zależności od ilości uczestników w grupie  standardowym turystycznym autokarem (wc, klimatyzacja, dvd, barek) lub mniejszym turystycznym autokarem (klimatyzacja, dvd).4. Kolejność zapisów na wycieczkę decyduje o zajmowaniu miejsc w autokarze głównym.5. Niektóre połączenia krajowe mogą być realizowane innymi środkami transportu niż główny autokar (autokar liniowy, pociąg, bus).6. Podczas przejazdów krajowych w ramach niektórych wycieczek możliwe są przesiadki.7. Antenki – transfer z poszczególnych miejscowości do miast znajdujących się na trasie głównej. Trasy antenkowe są obsługiwane bez pilota.8. Wyjazd antenkowy oznaczony gwiazdką* za dopłatą z wybranego miasta organizowany przy minimum 6 osobach wsiadających. W przypadku braku wymaganego min. 6 osób PBPO ma prawo anulować wyjazd z danej miejscowości do 3 dni przed rozpoczęciem wycieczki. Anulacja przejazdu antenkowego nie upoważnia do bezkosztowej rezygnacji z wycieczki. W takim przypadku Podróżny wybiera wyjazd z innej miejscowości gwarantowanej.9. Godziny i miejsca wsiadania mogą ulec zmianie, po wcześniejszym poinformowaniu Podróżnych.10. Pakiet do realizacji programu (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, bilety komunikacji miejskiej, opłaty klimatyczne, koszty zestawu słuchawkowego Tour Guide i inne) nie jest ujęty w cenie imprezy wyrażonej w PLN. Cena pakietu do realizacji programu podana jest przy opisie wycieczki i jest ściśle związana w ilością uczestników na wycieczce. Obligatoryjny koszt pakietu jest kalkulowany przy grupie 40 osób. Cena pakietu może być podwyższona ze względu na mniejszą ilość osób w grupie i zostanie podana do wiadomości Podróżnym przed wycieczką. Powyższa zmiana nie upoważnia Klienta do rezygnacji z uczestnictwa w wycieczce. Obligatoryjny pakiet do realizacji programu nie podlega rozliczeniu.11. Osoby podróżujące samotnie, które nie chcą dopłacać do pokoju 1–osobowego, będą dokwaterowane do innej osoby tej samej płci w pokoju 2-3-osobowym. W przypadku braku drugiej osoby na dokwaterowanie Podróżny będzie zobligowany do zapłaty połowy stawki dopłaty do pokoju 1–osobowego.12. W cenie podstawowej oraz przy dopłacie do obiadokolacji PBPO zapewnia realizację posiłków zgodnie z ofertą, natomiast nie gwarantuje realizacji diet specjalistycznych i eliminacyjnych (np. dieta bezglutenowa, dieta wegańska i inne).13. Ww. wycieczka nie jest przystosowana dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.14. Zdjęcia na stronie internetowej oraz w programach wyjazdów są przykładowe i przedstawiają ogólny obraz, nie są natomiast dokładnym odzwierciedleniem zwiedzanych miejsc.


Opis hotelu Paryż Wersal Bruksela 6 dni według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Kraj

FRANCJA

Trasa zagraniczna

Niemcy (1) - Paryż - ok. Paryża (3) - Wersal - Bruksela - Niemcy (1)

DZIEŃ 1

Zbiórka uczestników i wyjazd z kraju według rozkładu. Przejazd na nocleg tranzytowy na terenie Niemiec.

DZIEŃ 2

Śniadanie. Przyjazd do Paryża. Spacer przez plac Opery ze słynną operą Garnier, plac Vendôme z hotelem Ritz, domem w którym mieszkał i zmarł Fryderyk Chopin oraz kolumną z posągiem Napoleona, Wielkie Bulwary. Zwiedzanie galerii figur woskowych Grévin. Obiadokolacja (fakultatywnie), przejazd do hotelu. Zakwaterowanie i nocleg.

DZIEŃ 3

Śniadanie. Zwiedzanie muzeum perfum Fragonard. Następnie przejazd autokarem przez najpiękniejsze place Paryża: plac Bastylii z Kolumną Lipcową, plac Republiki z rzeźbą Marianne - symbolem Republiki Francuskiej, plac Zgody (Place de la Concorde) z obeliskiem z Luksoru. Zwiedzanie Luwru - jednego z najstarszych i najważniejszych na świecie muzeów z najbogatszymi zbiorami sztuki francuskiej i światowej. Następnie zwiedzanie muzeum d'Orsay z obrazami największych impresjonistów m.in. van Gogh, Gaugin, Degas. Obiadokolacja (fakultatywnie). Wieczorem spacer po Polach Elizejskich oraz wejście na Łuk Triumfalny. Powrót do hotelu, nocleg.

DZIEŃ 4

Śniadanie. Wycieczka do Wersalu, miejsca rezydencji królów francuskich - zwiedzanie kompleksu pałacowo - ogrodowego. Powrót do Paryża, wizyta w jednej z najsłynniejszych galerii handlowych Paryża Lafayette z przepiękną secesyjną kopułą. Wejście do Hôtel des Invalides z grobowcem Napoleona Bonaparte. Awangardowe Centrum Pompidou, spacer na wyspę Cité z katedrą Notre Dame, Pałacem Sprawiedliwości, św. Kaplicą. Pont Neuf - najstarszy most w mieście. Następnie Dzielnica Łacińska: Sorbona, Panteon z grobem m. in. Marii Skłodowskiej - Curie; Ogród Luksemburski. Wjazd na wieżę Eiffla, Pole Marsowe. Obiadokolacja (fakultatywnie). Rejs statkiem po Sekwanie. Powrót do hotelu, nocleg.

DZIEŃ 5

Śniadanie. Zwolnienie pokoi w hotelu. Wizyta w dzielnicy Montmartre, zwiedzanie Bazyliki Sacré Coeur, spacer na plac Artystów (Place du Tertre), położony w najwyższym punkcie miasta i który słynie ze spotkań paryskiej bohemy. Następnie Place Blanche z kabaretem Moulin Rouge, czas wolny. Wyjazd z Paryża. Przyjazd do Brukseli, zwiedzanie miasta, m.in.: stare miasto z Grand Place, symbol Brukseli Manneken Pis (siusiający chłopiec) oraz Dzielnica Europejska. Obiadokolacja (fakultatywnie). Przejazd na nocleg na terenie Niemiec.

DZIEŃ 6

Śniadanie. Przyjazd do Polski, powrót do poszczególnych miejscowości. Program wycieczki jest ramowy. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

DOPŁATY OPCJONALNE

Dopłata do pokoju 1-os.: 480 zł Dopłata do 4 obiadokolacji: 320 zł

CENA IMPREZY OBEJMUJE

- przejazd autokarem (klimatyzacja, dvd, barek, wc) lub małym autokarem (klimatyzacja, dvd, barek) - 5 noclegów w hotelach**/***, w pokojach 2 - osobowych z łazienką - 5 śniadań - opiekę pilota program turystyczny, - ubezpieczenie Signal Iduna (KL 10.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1.000 PLN)

DODATKOWO PŁATNE

- pakiet do realizacji programu: osoby powyżej 26 lat 130 EUR, osoby poniżej 26 lat 90 EUR (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, rejs statkiem po Sekwanie, bilety komunikacji miejskiej, zestaw słuchawkowy Tour Guide) płatny obligatoryjnie pilotowi wycieczki.

WAŻNE INFORMACJE

1. Wycieczki będą realizowane w zależności od ilości uczestników w grupie: wygodnymi autokarami lub wygodnymi busami. 2. Niektóre połączenia krajowe mogą być realizowane innymi środkami transportu niż autokar (bus, samochód osobowy, autokar liniowy, pociąg). Trasy antenowe obsługiwane są bez pilota. 3. Wyjazd *antenkowy za dopłatą z wybranego miasta organizowany przy minimum 6 os. wsiadających. W przypadku braku wymaganego min. 6 osób PBP OLSZTYN ma prawo anulować wyjazd z danej miejscowości. Anulacja wyjazdu nie upoważnia do bezkosztowej rezygnacji z wycieczki. W takim przypadku Klient wybiera wyjazd z innej miejscowości gwarantowanej. 4. Podczas przejazdów krajowych w ramach niektórych wycieczek możliwe są przesiadki. 5. Godziny i miejsca wsiadania mogą ulec zmianie, po wcześniejszym poinformowaniu Klienta. 6. Pakiet do realizacji programu (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, bilety komunikacji miejskiej, opłaty klimatyczne oraz koszty zestawu słuchawkowego Tour Guide lub inne) nie jest ujęty w cenie imprezy wyrażonej w PLN. Cena pakietu do realizacji programu podana jest przy opisach poszczególnych wycieczek. Obligatoryjny koszt pakietu dotyczący realizacji programu jest kalkulowany przy grupie min. 40 osób. Przy mniejszej ilości uczestników cena pakietu zostanie przeliczona na odpowiednią ilość osób w grupie i podana do wiadomości uczestników przed wycieczką. Cena pakietu może być podwyższona maksymalnie o 25% podanej ceny w EUR/GBP/inna waluta. Powyższa zmiana nie upoważnia Klienta do rezygnacji z uczestnictwa w wycieczce. 7. Osoby podróżujące samotnie, które nie chcą dopłacać do pokoju 1-osobowego, będą dokwaterowane do innej osoby tej samej płci w pokoju 2-osobowym. W przypadku braku drugiej osoby na dokwaterowanie Klient będzie musiał zapłacić połowę stawki dopłaty do pokoju 1 - osobowego. 8. Kolejność zapisów na wycieczkę decyduje o zajmowaniu miejsc w głównym transporcie.Wycieczka pochodzi z oferty PBP Olsztyn, który jest polskim touroperatorem specjalizującym się w wycieczkach objazdowych autokarowych i samolotowych po Europie. Założeniem biura jest tworzenie oferty wycieczek, które kształcą i na długo zapadają w pamięć turysty. Programy tworzone są w oparciu o doświadczenie i pracę wykwalifikowanej kadry, tak aby spełniały oczekiwania polskiego rynku. Jako bezpośredni organizator wycieczek angażuje się w tworzenie i realizację wycieczek objazdowych zapewniając wysoką jakość i dobre warunki zarówno transportu jak i wypoczynku.

Najlepszym dowodem na niezawodności usług PBP Olsztyn jest wiele pozytywnych opinii zadowolonych klientów oraz owocna współpraca z agencjami turystycznymi.


Opinie o wycieczce objazdowej Paryż Wersal Bruksela 6 dni

Masz pytania o Wycieczkę objazdową Paryż Wersal Bruksela 6 dni? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00