cellphone519195695

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

  • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
  • money
  • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob.-nd. 10:00-18:00

Last Minute
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Wycieczka objazdowa Japonia - Filipiny

Japonia
Ocena wycieczki objazdowej Japonia - Filipiny:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii

Wycieczka objazdowa Japonia - Filipiny w ofercie Biura podróży:

Logos Tour

Szukasz wakacji do Japonii?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

KRAJ

JAPONIA - FILIPINY

Dzień 1

Zbiórka na Lotnisku Chopina w Warszawie, stanowisko odpraw LogosTour. Wylot do Japonii.

Dzień 2

TOKIO (Japonia) Przylot do Tokio. Transfer do hotelu, zakwaterowanie i krótki odpoczynek. Wieczorem przejazd metrem do dzielnicy rozrywkowo - handlowej Shibuya.

Dzień 3

TOKIO Całodniowe zwiedzanie Tokio. Przejazd do Tokyo Metropolitan Government Building, nazywany tokijskim ratuszem. Wjazd na 45 piętro, aby podziwiać panoramę miasta, skąd przy dobrej widoczności widać górę Fuji. Zwiedzanie świątyni buddyjskiej Sensoji w starej dzielnicy Asakusa, zakup pierwszych pamiątek na handlowej ulicy Nakamise. Przejście do portu nieopodal najwyższej wieży telewizyjnej na świecie SkyTree (634 m). Rejs statkiem po rzece Sumida pod 13 mostami. Przejazd supernowoczesną kolejką bez maszynisty na wyspę Odaiba (galeria handlowa Venus Fort, replika Statuy Wolności z Nowego Jorku z panoramą Tokyo w tle). Powrót do centrum Tokio i spacer po najelegantszej dzielnicy Tokio - Ginza.

Dzień 4

KAWAGUCHIKO Przejazd autokarem do miejscowości Kawaguchiko, podziwianie z bliska góry Fuji, która jest jedną z wizytówek Japonii. Wjazd kolejką górską na szczyt wzgórza, z którego przy dobrej pogodzie widać górę Fuji. Spacer po okolicy. Przejazd do Matsumoto, gdzie znajduje się jeden z pięciu zachowanych w oryginale zamków japońskich. Zamek zwany jest również Zamkiem Kruków ze względu na czarny kolor ścian zewnętrznych (spacer dookoła zamku). Kolacja i nocleg w stylu japońskim.

Dzień 5

HIMEJI - OSAKA Przejazd pociągiem do Himeji. Zamek Himeji - jest to jedna z najstarszych istniejących do dziś budowli Japonii przez co jest jednym z najczęściej odwiedzanych zamków tego kraju. Znany jest też jako Shirasagi-jo (Zamek Białej Czapli) ze względu na białe wykończenie. W 1993 r. zamek został wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO i posiada status Skarbu Narodowego Japonii. Zamek Himeji wielokrotnie był scenerią wielu filmów "Szogun" czy "Żyje się tylko dwa razy" z Agentem 007 Jamesem Bondem. Przejazd do Osaki.

Dzień 6

KIOTO Przejazd do Kioto. Zwiedzanie dawnej stolicy Japonii i siedziby cesarza, historyczne zabytki starożytnego Kioto, które są wymienione na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO m.in. Kiyomizu-dera - wspaniała drewniana świątynia na zboczu góry stojąca na 140 palach, Kinkaku-ji - Złoty Pawilon. Powrót do Osaki. Spacer pod nowoczesny budynek Sky Umeda, najpiękniejszy budynek w Japonii w 1996 roku, wjazd na jego szczyt, z którego rozpościera się widok na Osakę i okolice.

Dzień 7

NARA - INARI Przejazd do pierwszej stolicy Japonii - Nara. Zwiedzanie największej drewnianej budowli na świecie świątyni Todaiji z 16-metrowym posągiem Wielkiego Buddy oraz świątyni Kasuga z 3000 latarniami z kamienia i brązu. Spacer po parku Nara wśród saren i jeleni. Po południu przejazd do Inari - zwiedzanie świątyni Fushimi Inari poświęconej bogini sake i ryżu z 10 tysiącami bram wotywnych torii oraz posągami lisów. Powrót do Osaki.

Dzień 8

OSAKA - WYSPA CEBU (Filipiny) Transfer na lotnisko w Osace. Przelot na Filipiny do Cebu. Transfer do hotelu. Kolacja.

Dzień 9

WYSPA CEBU - BOHOL Przejazd na przystań w Cebu. Wypłynięcie do Bohol szybkim promem (90 minut). Przyjazd do Tagbilaran. Zwiedzanie atrakcji okolic Bohol. Postój przy historycznym miejscu, gdzie stoi pomnik przedstawiający konkwistadora Miguela Lopeza de Legazpi i lokalnego wodza Datu Sikatunę, którzy przypieczętowali pokój własną krwią. Następnym obiektem jest zabytkowy kościół Baclayon. Wizyta w rezerwacie endemicznego zwierzątka, najmniejszego na świecie ssaka wyraka filipińskiego (Carlito syrichta). Dalszy przejazd przez wyróżniający się bujną zielenią las Mahogany i farmy Bilar oraz Batuan. Fascynujący widok na ponad 1700 stożkowych pagórków znanych jako Czekoladowe Wzgórza. Przejazd do Loboc. 50-minutowy rejs katamaranem po rzece między rosnącymi na obu brzegach palmami krzaczastymi i kokosowymi. Obiad na pokładzie. Powrót do Tagbilaran. Po drodze krótki postój w manufakturze w Loay, gdzie wyplata się naczynia z liści palmowych, a w kuźni produkuje ręcznie noże. Powrót promem do Cebu. Kolacja.

Dzień 10

WYSPA CEBU - WYSPA PALAWAN - Puerto Princesa Dla chętnych fakultatywnie;* zwiedzanie miasta Cebu. Postój przy Forcie San Pedro z 1565 roku, najstarszej trójkątnej twierdzy na Filipinach. Przejazd do Krzyża Magellana, monumentu upamiętniającego lądowanie wielkiego żeglarza w Cebu (oryginalny krzyż bambusowy jest zachowany wewnątrz obecnego krzyża z drewna). W pobliżu znajduje się Basilica Minore del Santo Nino. Następnie wizyta w Muzeum Casa Gorordo, niegdyś domu zamieszkanego przez pierwszego katolickiego biskupa Filipin. Przejazd na widokowe wzgórze Beverly Hills, gdzie stoi świątynia taoistyczna; rozciąga się stamtąd piękny widok na Cebu i Mactan. (cena 27 USD, min. 10 osób)Przelot z Cebu na wyspę PALAWAN do Puerto Princesa. Transfer do hotelu, kolacja.

Dzień 11

WYSPA PALAWAN - Puerto Princesa - El Nido Wypoczynek nad Oceanem Spokojnym. Dla chętnych wycieczka fakultatywna;* Cud natury Park Narodowy Rzeki Podziemnej St. Paul. Dojazd na miejsce lądem i wodą. Następnie trzykilometrowy rejs kajakiem podziemną rzeką przez tunele i jaskinie przypominające katedry wyżłobione w skale wapiennej. W trakcie wycieczki - obiad. (cena 52 USD, min. 6 osób)Przejazd do El Nido. Kolacja.

Dzień 12

WYSPA PALAWAN - El Nido Czas wolny. Dla chętnych fakultatywnie;* rejs po wysepkach Archipelagu Bacuit - kąpiele, plażowanie, nurkowanie. W trakcie wycieczki - obiad. (cena 22 USD, min. 8 osób).Kolacja.

Dzień 13

WYSPA PALAWAN - MANILA Transfer na lotnisko. Przelot do Manili. Transfer do hotelu. Kolacja.

Dzień 14

MANILA Zwiedzanie najciekawszych miejsc w Manili, stolicy Filipin. Na trasie objazdu - park Rizali, z pomnikiem zabitego w XIX wieku przez Hiszpanów bohatera narodowego Filipin dr. Jose Rizala. Przejazd do Intramuros, otoczonej murami starej dzielnicy zbudowanej przez hiszpańskich kolonizatorów w XVI wieku. Panuje w niej nastrój dawnych czasów, a odrestaurowane uliczki przyciągają turystów. Postój przy historycznym Fort Santiago, a następnie przy zbudowanym z kamienia w XVII wieku kościele św. Augustyna. Podziwianie Casa Manila, willi z czasów hiszpańskiej kolonizacji. Przejazd do lokalnej restauracji na kolację. Następnie transfer na lotnisko. Wylot do Europy.

Dzień 15

Przylot do Warszawy.

I RATA

2000 PLN płatna przy zapisie

II RATA

płatna na 45 dni przed wyjazdem

Cena obejmuje

* przeloty międzynarodowe, * przeloty wewnętrzne, * przejazdy autokarem, pociągiem, promem, * zakwaterowanie w hotelach 3* w Japonii, 1 nocleg w ryokanie; na Filipinach hotele 4*; pokoje 2-osobowe, dopłata do pokoju 1-osobowego 1900 PLN, * śniadania i kolacje wymienione w programie, obiad w dniu 9, * opiekę pilota-przewodnika, * ubezpieczenie Signal Iduna (NW, KL, bagaż).

UWAGA !

* Zalecana profilaktyka antymalaryczna. * Na opłaty lotniskowe na Filipinach należy przeznaczyć ok. 10 USD. * Na bilety wstępu należy przeznaczyć ok. 90 USD. * Na wyżywienie w Japonii sugerujemy zabrać ok. 25 USD dziennie.

Terminy

04.03 - 18.03.2018, 16900.00 PLN22.04 - 06.05.2018, 17500.00 PLN07.10 - 21.10.2018, 16900.00 PLN


Opis hotelu Japonia - Filipiny według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

KRAJ

JAPONIA - FILIPINYWycieczka pochodzi z oferty Biura Podróży Logos Tour, które w ciągu ponad 30 lat swojej działalności zdobylo mnóstwo doświadczenia w organizacji podrózy i wypraw w najodleglejsze zakątki świata. Biuro Podróży Logos Tour oferuje interesujące programy wycieczek objazdowych po wszystkich kontynentach dla klientów oczekujących indywidualnego podejścia, szukających unikalnych atrakcji i wyjątkowej jakości usług.

Każdy program zwiedzania przygotowywany jest w oparciu o dotychczasowe doświadczenie i opinie turystów, a jego realizacja przebiega na najwyższym poziomie i z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Indywidualne podejście do klienta, niewielkie grupy, programy szyte na miarę i stawianie bezpieczeństwa i dobre klientów na pierwszym miejscu gwarantuje wypoczynek na najwyższym poziomie.

Wykwalifikowani piloci i przewodnicy czuwają nad realizacją każdej wycieczki. Wszystkie programy są bardzo urozmaicone i pokazują wszystko co najlepsze w danym regionie – od atrakcji przyrodniczych, wspaniałych zabytków historycznych, spotkań z egzotyczną miejscową ludnością, uczestnictwo w wyjątkowych festiwalach, wydarzeniach kulturalnych i sportowych, po poznawanie lokalnych obrzędów i tradycji.