cellphone225171600

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-18:00; sob. 10:00-16:00

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa Sylwester w Dubaju, Nowy Rok w Muskacie, Emiraty Arabskie
 • Wycieczka objazdowa Sylwester w Dubaju, Nowy Rok w Muskacie, Emiraty Arabskie
 • Wycieczka objazdowa Sylwester w Dubaju, Nowy Rok w Muskacie, Emiraty Arabskie
 • Wycieczka objazdowa Sylwester w Dubaju, Nowy Rok w Muskacie, Emiraty Arabskie
 • Wycieczka objazdowa Sylwester w Dubaju, Nowy Rok w Muskacie, Emiraty Arabskie
 • Wycieczka objazdowa Sylwester w Dubaju, Nowy Rok w Muskacie, Emiraty Arabskie
 • Wycieczka objazdowa Sylwester w Dubaju, Nowy Rok w Muskacie, Emiraty Arabskie
 • Wycieczka objazdowa Sylwester w Dubaju, Nowy Rok w Muskacie, Emiraty Arabskie
 • Wycieczka objazdowa Sylwester w Dubaju, Nowy Rok w Muskacie, Emiraty Arabskie
1 / 9
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Wycieczka objazdowa Sylwester w Dubaju, Nowy Rok w Muskacie

Emiraty Arabskie
Ocena wycieczki objazdowej Sylwester w Dubaju, Nowy Rok w Muskacie:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii

Wycieczka objazdowa Sylwester w Dubaju, Nowy Rok w Muskacie w ofercie Biura podróży:

Itaka R

Szukasz wakacji do Emiratów Arabskich?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Region

Zjednoczone Emiraty Arabskie / Zjednoczone Emiraty Arabskie

Opis oferty:

Sharjah • Dubaj • Muscat • Pustynia Wahiba • Nizwa • Al Ain • Abu Dhabi • Dubaj Hipernowoczesność i tradycja, kapiące złotem centra handlowe i tradycyjne bazary z pięknymi wyrobami. Na trasie są najbardziej znane emiraty: Dubaj i Abu Dhabi. W programie zwiedzania jest tajemniczy sułtanat Omanu i jego dwie stolice: Muscat - aktualna i Nizwa - dawna, a także niezapomniane przeżycie: nocleg w obozie na pustyni Wahiba. Niepowtarzalna, przepiękna pustynia, zielone oazy i kolorowe bazary. Wyjątkowym punktem programu jest wieczór sylwestrowy w Dubaju. Barwne fajerwerki rozświetlają niebo nad każdym z emiratów. Trasa w krajach zwiedzanych: ok. 1250 km.

1. DZIEŃ.

Zbiórka uczestników na lotnisku. Przelot do Ras Al Khaimah. Transfer do hotelu w okolicach Sharjah, zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

2. DZIEŃ. 31.12 SHARJAH - DUBAJ (ok. 30 km)

Śniadanie. Zwiedzanie SHARJAH: spacer obok meczetu Króla Faisala - jednego z największych w Emiratach i fortu Sharjah - formalnej rezydencji rodziny panującej. Zwiedzanie Muzeum Dziedzictwa Sharjah, wizyta na targowisku Souk Al Arsa i niebieskim souku słynnym z dywanów, biżuterii i rękodzieła. Powrót do hotelu. Czas wolny. Przejazd do DUBAJU - niegdyś małej wioski rybackiej, dziś spektakularnej i nowoczesnej metropolii nad Zatoką Perską. Przejazd komunikacją publiczną w okolice Burj Khalifa. Czas wolny na zabawę i podziwianie jednego z najbardziej spektakularnych pokazów sztucznych ogni na świecie. Fajerwerki na tle najwyższego budynku świata to niesamowite widowisko rozświetlające całe niebo. Całości towarzyszy dodająca klimatu muzyka. Pokaz to popis inżynierii pirotechnicznej na najwyższym światowym poziomie. Dla chętnych (za dodatkową opłatą): uroczysta kolacja sylwestrowa w pięciogwiazdkowym Hotelu Radisson Blu Dubai Deira Creek. Bogaty bufet przygotowują najlepsi szefowie kuchni. W menu m. in. owoce morza: krewetki, kraby, homary, małże, ośmiornice, dania kuchni japońskiej, dania kuchni międzynarodowej obejmującej potrawy z wołowiny, kurczaka i indyka, dodatkowo duży wybór sałatek i serów. Desery: ciasta, kremy, świeże owoce, niskosłodzone musy owocowe i tradycyjne arabskie słodycze. Wybrane napoje bezalkoholowe i alkoholowe w cenie kolacji. Powrót do hotelu w Sharjah ok. godz. 2.00 (z centrum Dubaju powrót taksówkami lub metrem). Nocleg.

3. DZIEŃ. 1.01 MUSCAT (ok. 335 km)

Śniadanie. Wykwaterowanie i przejazd w stronę Omanu do przejścia granicznego w Hatta. Obiad (opcjonalnie, dodatkowo płatny) w regionie Sohar. Trasa wiedzie przez okolice miast Barka i Mussanah. Późnym popołudniem przyjazd do MUSCATU. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja, nocleg.

4. DZIEŃ. MUSCAT - PUSTYNIA WAHIBA (ok. 250 km)

Śniadanie. Wykwaterowanie. Zwiedzanie MUSCATU. Przejazd przez piękną dzielnicę ambasad w drodze do Wielkiego Meczetu Sultan Qaboos. Meczet wyróżnia się nadzwyczajną architekturą i zachowuje idealną równowagę między estetyką, kulturą i głęboko zakorzenioną islamską tradycją. Wizyta w muzeum historii miasta Bait Baranda. Zwiedzanie: stara część miasta otoczona górami i strzeżona przez XVI w., fort Jalali, pałac Al Alam - rezydencja sułtana Qaboos. Wizyta w muzeum Bait Al Zubair - okazja do poznania dziedzictwa Muscatu, m.in. tradycyjna omańska broń, biżuteria, stroje i domowe narzędzia. Przejazd wzdłuż wybrzeża do MUTTRAH - głównego portu i centrum handlu. Zakupy na tradycyjnym bazarze, obfitującym w różnorodne materiały, biżuterię, perfumy, pamiątki i antyki. Obiad (opcjonalnie, dodatkowo płatny). Wyjazd na PUSTYNIĘ WAHIBA. Rozległe piaszczyste wydmy są domem dla kilku tysięcy Beduinów, którzy zamieszkują tu od co najmniej 7000 lat. Wydmy to również wielka rozmaitość gatunków flory i fauny. Szybko zmieniający się za sprawą wiatru krajobraz wprawi w zachwyt nie tylko fotografów. Pustynne safari. Przejażdżka z pewnością zapewni wiele ekscytujących doświadczeń. Kolacja i nocleg w obozie na pustyni.

5. DZIEŃ. NIZWA (ok. 150 km)

Śniadanie. Wcześnie rano zwiedzanie Wadi Bani Khalid - zielonej doliny otoczonej górami pośrodku pustyni. Czas na zdjęcia. Przejazd do NIZWY - dawnej stolicy Omanu, która zachowała swój dawny urok. Obiad (opcjonalnie, dodatkowo płatny). Zwiedzanie fortu z XVII w. i bazaru znanego z artystycznych wyrobów srebrnych i miedzianych. Zwiedzanie najbardziej imponującej twierdzy w Omanie - Jabreen. Przystanek na zdjęcia w Bahla, mieście kiedyś chronionym przez 37-kilometrowy mur, który aktualnie jest renowowany przez UNESCO. Przejazd przez gaje palmowe w Al Hamra. Przejazd do hotelu w okolicach Nizwa, zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

6. DZIEŃ. AL AIN (ok. 400 km)

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do AL AIN, jednego z najstarszych miast w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, bogatego w tradycję. Przez tysiące lat był to ważny przystanek karawan przemierzających szlaki handlowe Bliskiego Wschodu. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wizyta na największym w kraju targu wielbłądów. Zwiedzanie: pałac władców regionu m.in Sheika Zayed Bin Sultan Al Nahyan - nieżyjącego już pierwszego prezydenta ZEA, miejsce narodzin Sheikha Mohamad Bin Zayed Al Nahyan - księcia emiratu Abu Dhabi. Obiad (opcjonalnie, dodatkowo płatny). Dalsze zwiedzanie Al Ain, wizyta w muzeum regionu. Przejazd do Abu Dhabi. Zakwaterowanie i nocleg w hotelu.

7. DZIEŃ. ABU DHABI (ok. 120 km)

Śniadanie. Wykwaterowanie. Zwiedzanie stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich - ABU DHABI. W programie m.in. zwiedzanie jednego z największych meczetów na świecie - Sheikh Zayed mogącego pomieścić ok. 30 000 wiernych. Marmurowe wykończenia, zdobienia i rzeźby tworzą niesamowity efekt. Przejście przez stare miasto, obok pałacu Al-Husn - najstarszego budynku w mieście. Zwiedzanie "Heritage Village" - skansenu ukazującego życie lokalnej ludności przed odkryciem ropy naftowej. Obiad (opcjonalnie, dodatkowo płatny). Po południu przejazd wzdłuż wybrzeża Corniche, ekskluzywnej dzielnicy z lśniąco białymi meczetami, oszklonymi wieżowcami i eleganckimi apartamentami. Przejazd na wyspę Saadiyat - wciąż rozwijające się nowoczesne centrum kulturalne Abu Dhabi, gdzie mają zostać odwzorowane muzea Luwr i Guggenheim. Ostatnim punktem jest wyspa Yas, na której znajduje się tor Formuły 1 i jedyny na świecie park rozrywki Ferrari. Przejazd do Dubaju. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

8. DZIEŃ. DUBAJ

Śniadanie. Zwiedzanie DUBAJU z unikalną architekturą i ogromnymi centrami handlowymi. Czas na zdjęcia przy meczecie Jumeirah, hotelach Burj Al Arab i Atlantis na sztucznej wyspie Palm Jumeirah. Przejazd przez dzielnicę hotelowo-apartamentową Jumeirah. Spacer przez centrum Dubaju obok największej galerii handlowej świata - Dubai Mall i Burj Khalifa - najwyższego budynku na ziemi (fakultatywnie: wjazd na punkt widokowy). Obiad (opcjonalnie, dodatkowo płatny). Przejazd do starej dzielnicy Bastakyia. Poznawanie lokalnej historii i geografii w muzeum Dubaju, znajdującym się w starożytnej fortecy Al-Fahidi. Przepłynięcie wodną taksówką Abras przez zatokę i niezapomniane widoki podczas przejazdu do dzielnicy Deira. Okazja do zakupu unikalnych pamiątek i przypraw na bazarach Gold Souk i Spice Souk. Powrót do hotelu, kolacja i nocleg.

9. DZIEŃ.

Śniadanie. Wykwaterowanie. Transfer na lotnisko w Ras Al Khaimah. Wylot do Polski.

ŚWIADCZENIA:

8 noclegów: 7 w hotelach***, 1 w obozie na pustyni; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami (z wyjątkiem obozu na pustyni); wyżywienie: 8 śniadań, 7 kolacji; przelot; przejazd autokarem lub minibusem (zależnie od liczby osób); opieka pilota; ubezpieczenie KL i NW

UWAGI:

Obowiązkowe opłaty na miejscu: podatek turystyczny w Dubaju: ok. 3 USD/pokój/noc (opłata jest pobierana przy zakwaterowaniu w hotelach w Dubaju), podatek klimatyczny: ok. 5 USD/pokój/noc (opłata jest pobierana przy zakwaterowaniu w hotelach w Abu Dhabi), bilety wstępu i lokalni przewodnicy: ok. 260 USD, komunikacja miejska/taksówki w sylwestrową noc: ok. 40 USD/os.Wizy: nie są wymagane przy wyjazdach turystycznych do Zjednoczonych Emiratów Arabskich do 90 dni; paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy od daty wyjazdu. Oman: wiza wjazdowa: 30 rialów omańskich (ok. 78 USD), płatna na granicy.Wymagana rezerwacja kolacji sylwestrowej do 14.12.2017 r.Opłaty fakultatywne: wjazd na punkt widokowy Burj Khalifa: ok. 42 USD; wstęp na targ wielbłądów: ok. 10 USD; wymagane min. 15 osób


Opis hotelu Sylwester w Dubaju, Nowy Rok w Muskacie według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Region

Zjednoczone Emiraty Arabskie / Zjednoczone Emiraty Arabskie

Opis oferty:

Sharjah • Dubaj • Muscat • Pustynia Wahiba • Nizwa • Al Ain • Abu Dhabi • Dubaj Hipernowoczesność i tradycja, kapiące złotem centra handlowe i tradycyjne bazary z pięknymi wyrobami. Na trasie są najbardziej znane emiraty: Dubaj i Abu Dhabi. W programie zwiedzania jest tajemniczy sułtanat Omanu i jego dwie stolice: Muscat - aktualna i Nizwa - dawna, a także niezapomniane przeżycie: nocleg w obozie na pustyni Wahiba. Niepowtarzalna, przepiękna pustynia, zielone oazy i kolorowe bazary. Wyjątkowym punktem programu jest wieczór sylwestrowy w Dubaju. Barwne fajerwerki rozświetlają niebo nad każdym z emiratów. Trasa w krajach zwiedzanych: ok. 1250 km.

1. DZIEŃ.

Zbiórka uczestników na lotnisku. Przelot do Ras Al Khaimah. Transfer do hotelu w okolicach Sharjah, zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

2. DZIEŃ. 31.12 SHARJAH - DUBAJ (ok. 30 km)

Śniadanie. Zwiedzanie SHARJAH: spacer obok meczetu Króla Faisala - jednego z największych w Emiratach i fortu Sharjah - formalnej rezydencji rodziny panującej. Zwiedzanie Muzeum Dziedzictwa Sharjah, wizyta na targowisku Souk Al Arsa i niebieskim souku słynnym z dywanów, biżuterii i rękodzieła. Powrót do hotelu. Czas wolny. Przejazd do DUBAJU - niegdyś małej wioski rybackiej, dziś spektakularnej i nowoczesnej metropolii nad Zatoką Perską. Przejazd komunikacją publiczną w okolice Burj Khalifa. Czas wolny na zabawę i podziwianie jednego z najbardziej spektakularnych pokazów sztucznych ogni na świecie. Fajerwerki na tle najwyższego budynku świata to niesamowite widowisko rozświetlające całe niebo. Całości towarzyszy dodająca klimatu muzyka. Pokaz to popis inżynierii pirotechnicznej na najwyższym światowym poziomie. Dla chętnych (za dodatkową opłatą): uroczysta kolacja sylwestrowa w pięciogwiazdkowym Hotelu Radisson Blu Dubai Deira Creek. Bogaty bufet przygotowują najlepsi szefowie kuchni. W menu m. in. owoce morza: krewetki, kraby, homary, małże, ośmiornice, dania kuchni japońskiej, dania kuchni międzynarodowej obejmującej potrawy z wołowiny, kurczaka i indyka, dodatkowo duży wybór sałatek i serów. Desery: ciasta, kremy, świeże owoce, niskosłodzone musy owocowe i tradycyjne arabskie słodycze. Wybrane napoje bezalkoholowe i alkoholowe w cenie kolacji. Powrót do hotelu w Sharjah ok. godz. 2.00 (z centrum Dubaju powrót taksówkami lub metrem). Nocleg.

3. DZIEŃ. 1.01 MUSCAT (ok. 335 km)

Śniadanie. Wykwaterowanie i przejazd w stronę Omanu do przejścia granicznego w Hatta. Obiad (opcjonalnie, dodatkowo płatny) w regionie Sohar. Trasa wiedzie przez okolice miast Barka i Mussanah. Późnym popołudniem przyjazd do MUSCATU. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja, nocleg.

4. DZIEŃ. MUSCAT - PUSTYNIA WAHIBA (ok. 250 km)

Śniadanie. Wykwaterowanie. Zwiedzanie MUSCATU. Przejazd przez piękną dzielnicę ambasad w drodze do Wielkiego Meczetu Sultan Qaboos. Meczet wyróżnia się nadzwyczajną architekturą i zachowuje idealną równowagę między estetyką, kulturą i głęboko zakorzenioną islamską tradycją. Wizyta w muzeum historii miasta Bait Baranda. Zwiedzanie: stara część miasta otoczona górami i strzeżona przez XVI w., fort Jalali, pałac Al Alam - rezydencja sułtana Qaboos. Wizyta w muzeum Bait Al Zubair - okazja do poznania dziedzictwa Muscatu, m.in. tradycyjna omańska broń, biżuteria, stroje i domowe narzędzia. Przejazd wzdłuż wybrzeża do MUTTRAH - głównego portu i centrum handlu. Zakupy na tradycyjnym bazarze, obfitującym w różnorodne materiały, biżuterię, perfumy, pamiątki i antyki. Obiad (opcjonalnie, dodatkowo płatny). Wyjazd na PUSTYNIĘ WAHIBA. Rozległe piaszczyste wydmy są domem dla kilku tysięcy Beduinów, którzy zamieszkują tu od co najmniej 7000 lat. Wydmy to również wielka rozmaitość gatunków flory i fauny. Szybko zmieniający się za sprawą wiatru krajobraz wprawi w zachwyt nie tylko fotografów. Pustynne safari. Przejażdżka z pewnością zapewni wiele ekscytujących doświadczeń. Kolacja i nocleg w obozie na pustyni.

5. DZIEŃ. NIZWA (ok. 150 km)

Śniadanie. Wcześnie rano zwiedzanie Wadi Bani Khalid - zielonej doliny otoczonej górami pośrodku pustyni. Czas na zdjęcia. Przejazd do NIZWY - dawnej stolicy Omanu, która zachowała swój dawny urok. Obiad (opcjonalnie, dodatkowo płatny). Zwiedzanie fortu z XVII w. i bazaru znanego z artystycznych wyrobów srebrnych i miedzianych. Zwiedzanie najbardziej imponującej twierdzy w Omanie - Jabreen. Przystanek na zdjęcia w Bahla, mieście kiedyś chronionym przez 37-kilometrowy mur, który aktualnie jest renowowany przez UNESCO. Przejazd przez gaje palmowe w Al Hamra. Przejazd do hotelu w okolicach Nizwa, zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

6. DZIEŃ. AL AIN (ok. 400 km)

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do AL AIN, jednego z najstarszych miast w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, bogatego w tradycję. Przez tysiące lat był to ważny przystanek karawan przemierzających szlaki handlowe Bliskiego Wschodu. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wizyta na największym w kraju targu wielbłądów. Zwiedzanie: pałac władców regionu m.in Sheika Zayed Bin Sultan Al Nahyan - nieżyjącego już pierwszego prezydenta ZEA, miejsce narodzin Sheikha Mohamad Bin Zayed Al Nahyan - księcia emiratu Abu Dhabi. Obiad (opcjonalnie, dodatkowo płatny). Dalsze zwiedzanie Al Ain, wizyta w muzeum regionu. Przejazd do Abu Dhabi. Zakwaterowanie i nocleg w hotelu.

7. DZIEŃ. ABU DHABI (ok. 120 km)

Śniadanie. Wykwaterowanie. Zwiedzanie stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich - ABU DHABI. W programie m.in. zwiedzanie jednego z największych meczetów na świecie - Sheikh Zayed mogącego pomieścić ok. 30 000 wiernych. Marmurowe wykończenia, zdobienia i rzeźby tworzą niesamowity efekt. Przejście przez stare miasto, obok pałacu Al-Husn - najstarszego budynku w mieście. Zwiedzanie "Heritage Village" - skansenu ukazującego życie lokalnej ludności przed odkryciem ropy naftowej. Obiad (opcjonalnie, dodatkowo płatny). Po południu przejazd wzdłuż wybrzeża Corniche, ekskluzywnej dzielnicy z lśniąco białymi meczetami, oszklonymi wieżowcami i eleganckimi apartamentami. Przejazd na wyspę Saadiyat - wciąż rozwijające się nowoczesne centrum kulturalne Abu Dhabi, gdzie mają zostać odwzorowane muzea Luwr i Guggenheim. Ostatnim punktem jest wyspa Yas, na której znajduje się tor Formuły 1 i jedyny na świecie park rozrywki Ferrari. Przejazd do Dubaju. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

8. DZIEŃ. DUBAJ

Śniadanie. Zwiedzanie DUBAJU z unikalną architekturą i ogromnymi centrami handlowymi. Czas na zdjęcia przy meczecie Jumeirah, hotelach Burj Al Arab i Atlantis na sztucznej wyspie Palm Jumeirah. Przejazd przez dzielnicę hotelowo-apartamentową Jumeirah. Spacer przez centrum Dubaju obok największej galerii handlowej świata - Dubai Mall i Burj Khalifa - najwyższego budynku na ziemi (fakultatywnie: wjazd na punkt widokowy). Obiad (opcjonalnie, dodatkowo płatny). Przejazd do starej dzielnicy Bastakyia. Poznawanie lokalnej historii i geografii w muzeum Dubaju, znajdującym się w starożytnej fortecy Al-Fahidi. Przepłynięcie wodną taksówką Abras przez zatokę i niezapomniane widoki podczas przejazdu do dzielnicy Deira. Okazja do zakupu unikalnych pamiątek i przypraw na bazarach Gold Souk i Spice Souk. Powrót do hotelu, kolacja i nocleg.

9. DZIEŃ.

Śniadanie. Wykwaterowanie. Transfer na lotnisko w Ras Al Khaimah. Wylot do Polski.

ŚWIADCZENIA:

8 noclegów: 7 w hotelach***, 1 w obozie na pustyni; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami (z wyjątkiem obozu na pustyni); wyżywienie: 8 śniadań, 7 kolacji; przelot; przejazd autokarem lub minibusem (zależnie od liczby osób); opieka pilota; ubezpieczenie KL i NW

UWAGI:

Obowiązkowe opłaty na miejscu: podatek turystyczny w Dubaju: ok. 3 USD/pokój/noc (opłata jest pobierana przy zakwaterowaniu w hotelach w Dubaju), podatek klimatyczny: ok. 5 USD/pokój/noc (opłata jest pobierana przy zakwaterowaniu w hotelach w Abu Dhabi), opłaty wyjazdowe z ZEA: 65 AED (ok. 18 USD), bilety wstępu i lokalni przewodnicy: 260 USD, komunikacja miejska/taksówki w sylwestrową noc ok. 40 USD/os.Wizy: nie są wymagane przy wyjazdach turystycznych do Zjednoczonych Emiratów Arabskich do 90 dni; paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy od daty wyjazdu. Oman: wiza wjazdowa: 30 rialów omańskich (ok. 78 USD), płatna na granicy.Wymagana rezerwacja kolacji sylwestrowej do 14.12.2017 r.Opłaty fakultatywne: wjazd na punkt widokowy Burj Khalifa: ok. 42 USD; wstęp na targ wielbłądów: ok. 10 USD; wymagane min. 15 osób.