cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

  • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
  • money
  • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
1 / 0
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Wycieczka objazdowa W krainie Kwitnącej Wiśni

Japonia
Ocena wycieczki objazdowej W krainie Kwitnącej Wiśni:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii

Wycieczka objazdowa W krainie Kwitnącej Wiśni w ofercie Biura podróży:

Ecco Travel

Szukasz wakacji do Japonii?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

***

Region

Japonia

Dzień 1

Wylot z Polski do TOKYO.

Dzień 2

TOKYO. Przylot do Tokyo na lotnisko Narita. Powitanie na lotnisku i przejazd autokarem na zwiedzanie Tokyo. W programie m.in. dzielnica Asakusa i świątynia Senso-ji, Park Ueno - zajmuje teren dawnego Kan'ei-ji, świątyni blisko związanej z siogunami Tokugawa, którzy zbudowali ją by chronić zamek Edo od północnego wschodu. W porze kwitnienia wiśni podziwiać można tutaj te piękne drzewa. Następnie Sanktuarium Meiji - najważniejsza świątynia shinto w Tokyo, znajdują się tu prochy cesarza Meiji, które czczone są jako relikwie narodowe. Świątynia położona jest na terenie pięknego starego parku. Po lunchu przejazd autokarem do hotelu 3*, zakwaterowanie w pokojach, odpoczynek i nocleg.

Dzień 3

TOKYO - NIKKO. Po śniadaniu przejazd autokarem do Nikko i zwiedzanie świątyni Tosho-gu, jest to mauzoleum poświęcone ostatniemu z trzech wielkich "zjednoczycieli" Japonii leyasu Tokugawie. Zabytek ten znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO. W bliskiej okolicy Tosho-gu, u podnóża wygasłego wulkanu Nantai znajdują się najwyżej położone w Japonii jezioro Chuzenij, wodospad Kegon oraz kręta droga powrotna Iroha-Zaka - piękne atrakcje przyrodnicze. W trakcie zwiedzania lunch. W godzinach popołudniowych powrót do hotelu. Odpoczynek i nocleg.

Dzień 4

TOKYO. Po śniadaniu dzień wolny do dyspozycji Uczestników wycieczki. Tego dnia proponujemy indywidualne zwiedzanie Tokyo lub spacer po mieście. Nocleg w hotelu.

Dzień 5

TOKYO - MT. FUJI&HAKONE - HAMAMATSU. Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd w kierunku Parku Narodowego Fuji -Hakone, na terenie którego położony jest czynny stratowulkan i jednocześnie najwyższy szczyt Japonii - Fuji, również wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Park ten jest najsłynniejszym narodowym parkiem w całej Japonii. Proponujemy zwiedzanie Owakudani - wulkanicznej doliny ze źródłami termalnymi, znanej z miejscowej specjalności kulinarnej kuro-tamago - jajek gotowanych na twardo w wodach źródeł, następnie rejs po wulkanicznym jeziorze Ashi z widokiem na Fuji oraz Hakone - miejscowość na wyspie Honsiu, u stóp Fuji położone w górzystej, zachodniej części prefektury Kanagawa po wschodniej stronie przełęczy Hakone - cały ten obszar jest popularną atrakcją turystyczno-wypoczynkową ze względu na gorące źródła (onsen). W takcie zwiedzania lunch. Po południu przejazd do Hamamatsu i zakwaterowanie w hotelu 3*. Odpoczynek i nocleg.

Dzień 6

HAMAMATSU - KYOTO - OSAKA. Po śniadaniu przejazd do Kyoto - danej stolicy Japonii i siedziby cesarza. W programie zwiedzanie świątyni Kinkau-ji, czyli Świątyni Złotego Pawilonu zwanej również Rokuon-ji - Świątynią w Ogrodzie Jeleni - budowla pochodzi z XIV wieku i początkowo stanowiła rezydencję szoguna Yoshimitsu Ashikagi, zamienioną przez jego syna w świątynię. Następnie buddyjska Świątynia Kyomizu ( Czysta Woda) - wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO, założona w VIII wieku, obecne budynki pochodzą z XVII wieku. Swoją nazwę zawdzięcza spływającemu z pobliskich wzgórz wodospadowi. W trakcie zwiedzania lunch. Po południu przejazd do Osaki. Zakwaterowanie w hotelu i nocleg.

Dzień 7

OSAKA - TOKYO - NARITA. Po śniadaniu przejazd autokarem na zwiedzanie miasta. Program rozpoczniemy od zwiedzaniu Zamku, zwanego złotym lub brokatowym, który odegrał znaczną rolę podczas jednoczenia kraju w XVI wieku. Następnie przejazd w rejon centrum Osaki, gdzie znajduje się ulica Dotonbori - miejsce idealne dla smakoszy, słynące z pysznych i unikalnych dań. Mieszkańcy tego rejonu charakteryzują się wielką pasją do jedzenia i mają bardzo wyrafinowane podniebienia. Dlatego kuchnia w rejonie Kansai jest tak smaczna. Pobliska ulica Shinsaibashi jest pełna sklepów i turystów. Pozostawiamy dla Uczestników wycieczki czas wolny w tym miejscu na indywidualny spacer. Następnie transfer autokarem do stacji Shin-Osaka i wejście do pociągu Shinkansen. Przejazd szybką koleją, ok. 2,5 h, do Tokyo. Przejazd autokarem do hotelu 3*. Odpoczynek i nocleg.

Dzień 8

TOKYO - Polska. Po wczesnym śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd na lotnisko Narita. Odprawa bagażowo-paszportowa i wylot do Polski

Cena zawiera

Przelot samolotem rejsowym na trasie Warszawa - Tokyo - Warszawa bezposrednio,, Transport, wszystkie przejazdy w celu realizacji programu klimatyzowanym autokarem, przejazd szybką koleją Shinkansen na trasie Osaka-Tokyo, , zakwaterowanie, 6 noclegów hotelach 3*, pokoje 2-osobowe z łazienkami, , wyżywienie, 6 śniadań w restauracji hotelu, 4 obiady w dniach wymienionych w programie, -, ubezpieczenie, KL, NNW , opieka polskojęzycznego pilota, dodatkowo pilot anglojęzyczny w Japonii oraz przewodnicy lokalni,, realizacja programu,,

Cena nie zawiera

- dopłaty do zakwaterowania w pokoju pojedynczym, albo tańszej opcji "podróżujący samotnie" (uczestnik może być dokwaterowany do innej osoby tej samej płci) - w przypadku realizacji dokwaterowania w ramach opcji "podróżujący samotnie", dopłata zostanie anulowana, dopłaty do obiadokolacji, obowiązkowej opłaty za wstępy do zwiedzanych obiektów, obsługę lokalnych przewodników, serwis miejscowego agenta, zwyczajowe napiwki, i inne opłaty lokalne w wysokości ok. 39000 JPY na osobę jako pakiet płatny lokalnemu kontrahentowi (pilotowi) na miejscu wycieczki,, Chyba że pozostałe postanowienia umowy stanowią inaczej.

Obsługa na miejscu

w jęz. polskim

Informacje wizowe

Wizy Wizy nie są wymagane, podstawą wjazdu turystycznego jest polski paszport ważny min. 3 miesiące.


Wycieczka pochodzi z oferty Biura Podróży Ecco Travel, które jest jednym z największych w Polsce organizatorów egzotycznych wakacji. Wraz z Biurem Podróży Ecco Holiday od kilku lat spełnia turystyczne marzenia swoich klientów.

Biuro Podróży Ecco Travel specjalizuje się w szczególności w organizacji wycieczek objazdowych do Chin, Japonii, Tajlandii, Indonezji, Emiratów Arabskich, Meksyku i na Kubę. Ich programy zawsze cieszą się ogromną popularnością wśród klientów. Profesjonalni piloci, doskonała obsługa klienta zarówno przed wylotem jak i w trakcie wyjazdu, a także doskonale skonstruowane wycieczki objazdowe sprawiły, że dziś biuro ma mnóstwo świetnych opinii. Wszystkie oferty oparte są wyłacznie na przelotach rejsowych by zapewnić komfort transportu i doskonałe wspomnienia z podróży.

Możliwe jest także przygotowanie wyjazdu wypoczynkowego w popularnej formule all inclusive. Biuro Podrózy Ecco Travel jest w stanie spełnić wszystkie marzenia klientów, nawet w zakresie organizacji malowniczych ślubów i innych nietypowych imprez.