cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

  • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
  • money
  • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
  • Wycieczka objazdowa Kaspijski Kawior, Azerbejdżan
  • Wycieczka objazdowa Kaspijski Kawior, Azerbejdżan
1 / 2
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Wycieczka objazdowa Kaspijski Kawior
star 3

Azerbejdżan
Ocena wycieczki objazdowej Kaspijski Kawior:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii

Wycieczka objazdowa Kaspijski Kawior w ofercie Biura podróży:

Rainbow

Szukasz wakacji do Azerbejdżanu?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

***

Opis oferty

  Hotele o standardzie odpowiadającym *** w ocenie organizatora - położone zwykle poza centrami miast.
Pokoje: 2 - osobowe, wyposażone są w łazienki z wc (w niektórych hotelach możliwe tradycyjne toalety irańskie), klimatyzację, często TV.
Do dyspozycji gości: lobby, restauracja i bar.
Wyżywienie: śniadania kontynentalne typu bufet. Możliwa dopłata do posiłków: obiadów lub kolacji wg programu (bufet lub zestawy serwowane do stolików, napoje dodatkowo płatne).

Program

Dzień 1
Zbiórka w Warszawie, na lotnisku Chopina, stanowisko odpraw Rainbow (w strefie Biura Podróży", w łączniku pomiędzy strefą B a C lotniska) na 2 godz. przed wylotem samolotu. Wylot do Teheranu (możliwe międzylądowanie). Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na stronie: http://r.pl/rozklady. (w tym dniu nie ma kolacji w hotelu - dotyczy klientów którzy dopłacili do tej opcji).
Dzień 2
Przylot do Teheranu we wczesnych godzinach porannych. Po wylądowaniu i odprawie paszportowo celnej, przejazd do hotelu w okolicy Teheranu, zakwaterowanie, czas na odpoczynek po podróży. Późne śniadanie, następnie zwiedzanie stolicy Iranu, leżącej na zboczach masywu górskiego Elburs. Teheran z kilkunastoma milionami mieszkańców jest największym miastem Bliskiego Wschodu i najbardziej kosmopolitycznym miastem kraju. Zwiedzimy główną atrakcję stolicy - kompleks pałacowy Golestan, wpisany na listę UNESCO, w którym poznamy przepych, jakim otaczała się rodzina szacha. Zatrzymamy się przy Wieży Wolności - jednej z najbardziej charakterystycznych ikon miasta, zobaczymy także wszechobecne murale prezentujące punkt widzenia Islamskiej Republiki Iranu na rozmaite kwestie społeczno-polityczne. Zobaczymy też jedno z doskonałych muzeów teherańskich: Muzeum Narodowe lub Muzeum Dywanów. Wjedziemy także na platformę widokową na wieży Milad, skąd podziwiać można rozległą panoramę Teheranu. Powrót do hotelu, fakultatywnie obiad lub kolacja. (Trasa: ok. 100 km)
Dzień 3
Po śniadaniu i wykwaterowaniu wyruszymy na północ, w kierunku Morza Kaspijskiego. Po drodze zatrzymamy się w miasteczku Rudbar, znanym w Iranie z marynatów. Będzie możliwość zakupienia lokalnych specjałów: lawaszaków - sprasowanych owocowych arkuszy, czy marynowanych w sosie orzechowo-granatowym oliwek. Następnie przejedziemy do Masuleh, mijając urzekające zielenią pola herbaciane. Położona na stromym zboczu góry Talesz, w otoczeniu bujnych lasów wieś, zachwyca widokami i zabudową. Gąszcz miodowo-złotych domków kryje labirynt uliczek i przejść prowadzących na tarasy widokowe na dachach wszędzie pełno kameralnych restauracji i handlujących rękodziełem i przyprawami sklepikarzy. Po czasie wolnym przejazd do Rasztu/Bandar-e Anzali na nocleg fakultatywnie obiad lub kolacja. (Trasa ok. 480 km)
Dzień 4
Po śniadaniu i wykwaterowaniu poranna wędrówka do słynnego zamku Rudchan o 65 wieżach obronnych. Ulokowana pośród niewiarygodnie zielonych wzgórz twierdza, może poszczycić się niezwykłą historią sięgającą czasów przed islamskich. Ponadto położenie z dala od ważnych szlaków sprawiało, że mogły się tu rozwijać nieortodoksyjne ruchy szyickie. Wejście do zamku wymaga pokonania "tysiąca stopni", niemniej wytrwali piechurzy będą cieszyć oko pięknymi krajobrazami i fantastyczną architekturą budowli. Następnie udamy się w drogę wybrzeżem Morza Kaspijskiego do granicy z Azerbejdżanem. Po formalnościach paszportowo-celnych, przejedziemy do miasta Lankaran. Zakwaterowanie w hotelu i nocleg fakultatywnie obiad lub kolacja. (Trasa ok. 310 km)
Dzień 5
Po śniadaniu przejazd do stolicy kraju, Baku. Jest to największe miasto nad Morzem Kaspijskim, w którym żyje 1/4 ludności całego Azerbejdżanu. Swój rozwój zawdzięcza Baku złożom ropy naftowej, jego bogactwo przejawia się w nowoczesnych budowlach otaczających zabytkowe centrum. Zwiedzanie rozpoczniemy od wspaniale odrestaurowanego Iczeri Szeher - bakijskiego Starego Miasta, gdzie przyjrzymy się z bliska jego symbolom: Wieży Dziewiczej z XII w., Pałacowi Szachów Szyrwanu i Karawanserajowi. Zobaczymy ze wzgórza panoramę miasta amfiteatralnie rozlokowanego w zatoce z Prospektem Nafciarzy, czyli promenadą ciągnącą się wzdłuż wybrzeża. Przejdziemy olśniewającą ulicą Nizamiego, zobaczymy także Plac Fontann. Następnie zakwaterowanie w hotelu w Baku lub okolicy i nocleg fakultatywnie obiad lub kolacja. (Trasa ok. 290 km)
Dzień 6
Po śniadaniu wyjedziemy na całodniowy wypad w głąb kraju. Naszym pierwszym postojem będzie harmonijnie wkomponowane w pionową ścianę skalną mauzoleum szejka Diri Baby w wiosce Maraza. Architektura obiektu ciekawie wykorzystuje symbolikę figur geometrycznych, a samo miejsce emanujące duchowością, obrosło w liczne legendy. Następnie dojedziemy do Szemachy - miasta o bogatym dziedzictwie, które na przestrzeni dwóch tysięcy lat swojego istnienia często stawało się areną głównych wydarzeń. Obejrzymy tam wspaniały, zabytkowy Meczet Piątkowy, nostalgiczne cmentarzysko Yeddi Gumbez, jak również rodzinne grobowce Szachów Szyrwanu. Kolejno przejedziemy kanionem rzeki Girdimanczaj do położonej daleko od głównych szlaków pradawnej wsi Lachicz. Miejscowość znana jest z charakterystycznej, doskonale zachowanej zabudowy oraz z warsztatów rękodzielniczych specjalizujących się w wyrobach miedzianych i tkaniu dywanów. W Lachiczu mamy szansę zobaczyć jak tradycyjną techniką wyrabiane są miedziane tace, talerze, dzbany i czary. Po południu powrót do Baku na nocleg fakultatywnie obiad lub kolacja. (Trasa ok. 370 km)
Dzień 7
Po śniadaniu zobaczymy największe atrakcje otaczające azerbejdżańską stolicę. Zatrzymamy się w Gobustanie przy prehistorycznych rytach naskalnych, dokumentujących życie dawnych mieszkańców tego rejonu. Będziemy mieli też okazję podejść do unikatowych wulkanów błotnych. Przejedziemy trasą przez pola naftowe na Półwysep Apszeroński i zwiedzimy świątynię ognia Ataszgah, święte miejsce zoroastrian. Zwiedzanie zakończymy przy niezwykłej "płonącej" górze Janardag, z której od tysięcy lat ulatnia się gaz ziemny. Powrót do hotelu, czas wolny i nocleg fakultatywnie obiad lub kolacja. (Trasa ok. 80 km).
Dzień 8
Bardzo wcześnie rano, po śniadaniu (pakiety śniadaniowe), wykwaterowanie z hotelu. Następnie transfer na lotnisko w Baku i powrót do Polski (możliwe międzylądowanie).
Uwagi do programu
- Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.
- Pilot nie oprowadza po zwiedzanych obiektach muzealnych.
- Zamieszczone w ofercie opisy wycieczek fakultatywnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Pełny wykaz dostępnych atrakcji fakultatywnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny u naszych pilotów/rezydentów.
- Najbardziej popularną walutą na miejscu jest Usd (w Iranie) i Euro (w Azerbejdżanie)
- konieczna będzie wymiana na irańskie Riale ( IRR) oraz azerbejdżańskie manaty (AZM ). Aktualne kursy można sprawdzić /porównać na www.xe.com.
- W Iranie nie ma możliwości dokonywania jakichkolwiek płatności monetami EUR
- akceptowane są wyłącznie banknoty podobnie nie można płacić USD starego typu, tj. z małymi podobiznami prezydentów
- Nie ma możliwości pobierania gotówki z irańskich bankomatów. - Iran jest państwem bezwzględnie przestrzegającym zasad religii muzułmańskiej, toteż nie ma możliwości wwożenia na jego teren żadnego alkoholu.
- W Iranie kobiety muszą mieć włosy osłonięte chustkami oraz nosić spodnie lub spódnice a także tuniki zasłaniające: dekolt, ręce do nadgarstków i nogi do kolan. Mężczyźni muszą mieć zasłonięte ramiona i nosić długie spodnie (szorty, bermudy, rybaczki - niedozwolone). Powyższe zasady dotyczą również turystów.
- Ze względu na specyfikę krajów wyznaniowych, szczególnie w okresach świątecznych (lokalne święta narodowe i religijne) organizacja objazdów i pobytów może ulec zmianie (np. kolejność zwiedzania, godziny otwarcia obiektów muzealnych i świątyń, godziny serwowanych posiłków i ich zawartość).
- Iran z punktu widzenia turysty jest krajem całkowicie bezpiecznym. Rozpowszechnione stereotypy wynikają wyłącznie z relacji politycznych pomiędzy Iranem a innymi krajami. W rzeczywistości Irańczycy słyną z gościnności i życzliwego stosunku do turystów.
- Klienci posiadający stemple izraelskie w paszportach nie mogą uczestniczyć w wycieczce.
- Paszport powinien być ważny min. 6 miesięcy od daty zakończenia.
- Ze względu na prawo Islamskiej Republiki Iranu, kobiety nie mogą zajmować pierwszego rzędu w autobusie poruszającym się po terytorium kraju. Dotyczy to również osób które zakupiły opcję "dopłata do pierwszych miejsc w autokarze". Możliwość zajmowania miejsc od rzędu drugiego autobusu
- W Azerbejdżanie lokalne bankomaty i terminale płatnicze przyjmują karty banków zagranicznych. W mniej rozwiniętych rejonach należy jednak posługiwać się gotówką.
- W Azerbejdżanie działają telefony polskich operatorów GSM. Pytania odnośnie opłat za usługi w roamingu prosimy kierować bezpośrednio do operatorów.
- W Azerbejdżanie najpopularniejszym językiem obcym jest rosyjski wbrew utartemu przekonaniu mieszkańcy Kaukazu nie mają nic przeciwko posługiwaniu się tym językiem.
Wizy
Oferujemy możliwość wizowania za pośrednictwem Rainbow. O szczegóły zapytaj swojego opiekuna wycieczki lub agenta u którego dokonywałeś rezerwację.
UWAGA - Osoby posiadające w paszporcie stemple z Armenii, mogą spotkać się z odmową wjazdu na teren Azerbejdżanu, mimo posiadania ważnej wizy. Uczestnikom imprezy, którzy wcześniej byli w Armenii, zaleca się wymianę paszportu przed złożeniem wniosku o wizę do Azerbejdżanu. Utrudnienie to dotyczy jedynie Azerbejdżanu służby graniczne Armenii nie robią problemu z wjazdem na teren tego kraju po wcześniejszym pobycie w Azerbejdżanie
Wizy - informacje dla sprzedawców
Wymagane są wizy zarówno do Iranu i Azerbejdżanu - Rainbow pośredniczy w ich otrzymaniu.
Wiza irańska

W celu uzyskania zaproszenia wymaganego do wizy irańskiej należy w nieprzekraczalnym terminie 30 dni od daty wylotu przesłać na adres mailowy wizy@r.pl kwestionariusz osobowy, czytelny skan paszportu oraz skan zdjęcia.
Najpóźniej 15 dni przed wylotem należy wysłać na adres działu wiz (Al. Jana Pawła II 52/54 00-152 Warszawa) paszport, kserokopię paszportu, wniosek wizowy oraz zdjęcie.
Wymagane dokumenty:
PRZESYŁAMY MAILOWO NA 30 DNI PRZED WYLOTEM:
•Kolorowy Skan Paszportu w formacie JPG . (Email)
•Wypełniony komputerowo po angielsku kwestionariusz osobowy w formacje DOC (w programie Word). (Email)
•Skan zdjęcia (Email)
2. PRZESYŁAMY POCZTĄ LUB KURIEREM NA 15 DNI PRZED WYLO TEM:
•Wypełniony wniosek wizowy. Wniosek należy wypeł- nić komputerowo lub czytelnie drukowanymi literami po polsku lub angielsku.
•Aktualne kolorowe zdjęcie paszportowe (bez okularów ) wykonane na wprost na jasnym tle.
•Oryginał paszportu wnioskodawcy (ważny przez co naj mniej 6 kolejnych miesięcy)
•Kopia strony paszportu z danymi osobowymi. - wypełniony kwestionariusz osobowy.
Obowiązkowa opłata za wizę wg cennika.
Jednocześnie Rainbow zastrzega, że nie gwarantuje udzielenia wizy irańskiej przez miejscowe MSZ.
Wiza azerska

- Wiza do Azerbejdżanu - w celu jej uzyskania należy na adres wizy@R.pl przesłać email - w tytule zamieszczając imię i nazwisko Klienta oraz numer rezerwacji i kod imprezy (np. Jan Kowalski - 145369785 IRB/04/01) - zawierający kolorowy skan pierwszej strony paszportu (zawierającej dane właściciela) w formacie pdf. Wniosek wizowy należy uzupełnić w panelu wizowym w systemie rezerwacyjnym.
Dane należy przesłać najpóźniej na 15 dni przed wylotem oraz dołożyć wszelkich starań, aby zapewnić wysoką jakość kopii dokumentu (muszą być w pełni czytelne).
- Obowiązkowa opłata za wizę wg cennika.
UWAGA - Osoby posiadające w paszporcie stemple z Armenii, mogą spotkać się z odmową wjazdu na teren Azerbejdżanu, mimo posiadania ważnej wizy. Uczestnikom imprezy, którzy wcześniej byli w Armenii, zaleca się wymianę paszportu przed złożeniem wniosku o wizę do Azerbejdżanu. Utrudnienie to dotyczy jedynie Azerbejdżanu służby graniczne Armenii nie robią problemu z wjazdem na teren tego kraju po wcześniejszym pobycie w Azerbejdżanie
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje:
przelot samolotem rejsowym: Warszawa - Iran (Teheran) oraz Azerbejdżan (Baku) - Warszawa (możliwe międzylądowania), opłaty lotniskowe, zakwaterowanie (7 rozpoczętych dób hotelowych) , transfery klimatyzowanym autokarem lub busem, wyżywienie: 7 śniadań/pakietów śniadaniowych, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Warszawie, opiekę polskojęzycznego pilota lub polskojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta podczas objazdu, program turystyczny j.w. oraz ubezpieczenie TU Europa - wersja standard (NNW, KL i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje:
opłaty za wizę do Iranu i Azerbejdżanu (wizowanie w Polsce, opłaty wg cennika), kosztów biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, usług przewodnickich, napiwków, Tour Guide System - razem ok.220 EUR płatne obligatoryjnie na miejscu imprez fakultatywnych, taksy turystycznej , dodatkowych posiłków we własnym zakresie (10-15 EUR/1 posiłek) oraz innych wydatków osobistych.
"
Ĺšwiadczenia

Cena podstawowa obejmuje:
przelot samolotem rejsowym: Warszawa - Iran (Teheran) oraz Azerbejdżan (Baku) - Warszawa (możliwe międzylądowania), opłaty lotniskowe, zakwaterowanie (7 rozpoczętych dób hotelowych) , transfery klimatyzowanym autokarem lub busem, wyżywienie: 7 śniadań/pakietów śniadaniowych, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Warszawie, opiekę polskojęzycznego pilota lub polskojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta podczas objazdu, program turystyczny j.w. oraz ubezpieczenie TU Europa - wersja standard (NNW, KL i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje:
opłaty za wizę do Iranu i Azerbejdżanu (wizowanie w Polsce, opłaty wg cennika), kosztów biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, usług przewodnickich, napiwków, Tour Guide System - razem ok.220 EUR płatne obligatoryjnie na miejscu imprez fakultatywnych, taksy turystycznej , dodatkowych posiłków we własnym zakresie (10-15 EUR/1 posiłek) oraz innych wydatków osobistych.
Wizy - informacje dla sprzedawcĂłw

Wymagane są wizy zarówno do Iranu i Azerbejdżanu - Rainbow pośredniczy w ich otrzymaniu.
Wiza irańska

W celu uzyskania zaproszenia wymaganego do wizy irańskiej należy w nieprzekraczalnym terminie 30 dni od daty wylotu przesłać na adres mailowy wizy@r.pl kwestionariusz osobowy, czytelny skan paszportu oraz skan zdjęcia.
Najpóźniej 15 dni przed wylotem należy wysłać na adres działu wiz (Al. Jana Pawła II 52/54 00-152 Warszawa) paszport, kserokopię paszportu, wniosek wizowy oraz zdjęcie.
Wymagane dokumenty:
PRZESYŁAMY MAILOWO NA 30 DNI PRZED WYLOTEM:
•Kolorowy Skan Paszportu w formacie JPG . (Email)
•Wypełniony komputerowo po angielsku kwestionariusz osobowy w formacje DOC (w programie Word). (Email)
•Skan zdjęcia (Email)
2. PRZESYŁAMY POCZTĄ LUB KURIEREM NA 15 DNI PRZED WYLO TEM:
•Wypełniony wniosek wizowy. Wniosek należy wypeł- nić komputerowo lub czytelnie drukowanymi literami po polsku lub angielsku.
•Aktualne kolorowe zdjęcie paszportowe (bez okularów ) wykonane na wprost na jasnym tle.
•Oryginał paszportu wnioskodawcy (ważny przez co naj mniej 6 kolejnych miesięcy)
•Kopia strony paszportu z danymi osobowymi. - wypełniony kwestionariusz osobowy.
Obowiązkowa opłata za wizę wg cennika.
Jednocześnie Rainbow zastrzega, że nie gwarantuje udzielenia wizy irańskiej przez miejscowe MSZ.
Wiza azerska

- Wiza do Azerbejdżanu - w celu jej uzyskania należy na adres wizy@R.pl przesłać email - w tytule zamieszczając imię i nazwisko Klienta oraz numer rezerwacji i kod imprezy (np. Jan Kowalski - 145369785 IRB/04/01) - zawierający kolorowy skan pierwszej strony paszportu (zawierającej dane właściciela) w formacie pdf. Wniosek wizowy należy uzupełnić w panelu wizowym w systemie rezerwacyjnym.
Dane należy przesłać najpóźniej na 15 dni przed wylotem oraz dołożyć wszelkich starań, aby zapewnić wysoką jakość kopii dokumentu (muszą być w pełni czytelne).
- Obowiązkowa opłata za wizę wg cennika.
UWAGA - Osoby posiadające w paszporcie stemple z Armenii, mogą spotkać się z odmową wjazdu na teren Azerbejdżanu, mimo posiadania ważnej wizy. Uczestnikom imprezy, którzy wcześniej byli w Armenii, zaleca się wymianę paszportu przed złożeniem wniosku o wizę do Azerbejdżanu. Utrudnienie to dotyczy jedynie Azerbejdżanu służby graniczne Armenii nie robią problemu z wjazdem na teren tego kraju po wcześniejszym pobycie w Azerbejdżanie
META Description

?Teheran - pałace Szachów w alpejskiej scenerii ? Masuleh - bajkowa wioska ponad herbacianymi polami ? Rudchan - majestatyczna twierdza w górach Elbrus ? Baku - bogactwo historii i petrodolarów ? Lachicz - rzemiosło w antycznej wsi ? półwysep apszeroński i Gobustan - świątynie ognia i wulkany błotne
Wizy

Oferujemy możliwość wizowania za pośrednictwem Rainbow. O szczegóły zapytaj swojego opiekuna wycieczki lub agenta u którego dokonywałeś rezerwację.
UWAGA - Osoby posiadające w paszporcie stemple z Armenii, mogą spotkać się z odmową wjazdu na teren Azerbejdżanu, mimo posiadania ważnej wizy. Uczestnikom imprezy, którzy wcześniej byli w Armenii, zaleca się wymianę paszportu przed złożeniem wniosku o wizę do Azerbejdżanu. Utrudnienie to dotyczy jedynie Azerbejdżanu służby graniczne Armenii nie robią problemu z wjazdem na teren tego kraju po wcześniejszym pobycie w Azerbejdżanie
Uwagi do programu

- Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.
- Pilot nie oprowadza po zwiedzanych obiektach muzealnych.
- Zamieszczone w ofercie opisy wycieczek fakultatywnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Pełny wykaz dostępnych atrakcji fakultatywnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny u naszych pilotów/rezydentów.
- Najbardziej popularną walutą na miejscu jest Usd (w Iranie) i Euro (w Azerbejdżanie)
- konieczna będzie wymiana na irańskie Riale ( IRR) oraz azerbejdżańskie manaty (AZM ). Aktualne kursy można sprawdzić /porównać na


Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Rainbow, które obecne jest na polskim rynku turystycznym od 1990 roku. To jeden z czołowych polskich touroperatorów oraz nasz bardzo ważny kontrahent, z którym prowadzimy wieloletnią współpracę. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Najmocniejszą stroną Biura Podróży Rainbow są jedni z najlepszych na rynku piloci i rezydenci – wyróżniający się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki ale również pasją do podróżowania i chęcią pokazywania najpiękniejszych zakątków świata. Biuro Podróży Rainbow oferuje swoim klientom ogromną bazę atrakcyjnych wycieczek objazdowych w każdy zakątek świata, jak również posiada bogatą bazę wakacji pobytowych all inclusive w Europie i nie tylko. Aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, Biuro Podróży Rainbow stale monitoruje i sprawdza swoją ofertę pod kątem zadowolenia klientów. Nowością na sezon 2017 są Polskie Strefy - przygotowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych centra animacyjne, prężnie działające w popularnych miejscowościach turystycznych.

Starania biura zostały dostrzeżone przez wiele poważanych instytucji, a sukces poparty licznymi nagrodami, takimi jak: Brązowe Effie w kategorii Usługi w konkursie Effie Awards 2015, Diament Forbesa, czy Róża Kolumba 2014.


Opinie o wycieczce objazdowej Kaspijski Kawior

Masz pytania o Wycieczkę objazdową Kaspijski Kawior? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00