cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa Malta - wyspiarskie państwo - miasto, Malta
 • Wycieczka objazdowa Malta - wyspiarskie państwo - miasto, Malta
 • Wycieczka objazdowa Malta - wyspiarskie państwo - miasto, Malta
 • Wycieczka objazdowa Malta - wyspiarskie państwo - miasto, Malta
 • Wycieczka objazdowa Malta - wyspiarskie państwo - miasto, Malta
 • Wycieczka objazdowa Malta - wyspiarskie państwo - miasto, Malta
 • Wycieczka objazdowa Malta - wyspiarskie państwo - miasto, Malta
 • Wycieczka objazdowa Malta - wyspiarskie państwo - miasto, Malta
1 / 8
Ocena
hotelu:
0.0 / 5
Najbliższy termin
27.04 - 02.05
już od 3670 zł / os
Sprawdź
Najtańszy termin
29.06 - 04.07
już od 2400 zł / os
Sprawdź

Wycieczka objazdowa Malta - wyspiarskie państwo - miasto
star 2

Malta
Ocena wycieczki objazdowej Malta - wyspiarskie państwo - miasto:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii
Najbliższy termin
 • Termin:
 • 27 kwietnia 2019
Najtańszy termin
 • Termin:
 • 29 czerwca 2019

Wycieczka objazdowa Malta - wyspiarskie państwo - miasto w ofercie Biura podróży:

Rainbow

Szukasz wakacji na Maltę?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

**

Opis oferty

 

Położenie:

Hotele **/*** klasy turystycznej, położone w pn.-wsch. części Malty - 5 rozpoczętych dób hotelowych.
Do dyspozycji gości:

Restauracja, czasem bar.
Pokoje:

Skromnie urządzone 2- i 3-osobowe z łazienkami. Zazwyczaj brak lodówek i klimatyzacji w pokojach
Wyżywienie:

Śniadania serwowane do stołu lub w formie bufetu (chleb, masło, dżem i/lub miód, ser, wędlina, sok owocowy, herbata, kawa, mleko, woda) oraz za dopłatą obiadokolacje, napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo.
Kategoria lokalna:

**/***
Program

Dzień 1
Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na lotnisku w Warszawie poszczególnych lotniskach na 2 godziny przed wylotem samolotu. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na . Przylot na Maltę, spotkanie z pilotem. Transfer do hotelu w pn.-wsch. części wyspy. (Trasa ok. 25 km).
Dzień 2
Po śniadaniu wycieczka na południową część wyspy do najstarszej maltańskiej wioski rybackiej Marsaxlokk na coniedzielne targowisko z lokalnymi specjałami (m.in. sery, słodycze, chleb), gdzie można zobaczyć rybaków i ich charakterystyczne kolorowe łodzie luzzu. Następnie przejazd na wybrzeże, gdzie znajduje się - kompleks jaskiń naturalnie wyrzeźbionych przez morskie fale z niezwykłymi lazurowymi refleksami wody morskiej - jedna z największych turystycznych atrakcji Malty. Ponadto, za dodatkową opłatą (ok.10 EUR/os.), rejs po jaskiniach (wyłącznie przy sprzyjających warunkach pogodowych i stanie morza). Powrót do hotelu, czas wolny na wypoczynek, plażowanie i zakupy, nocleg. (Trasa ok. 55 km).
Dzień 3
Śniadanie i wizyta w stolicy Malty. Zwiedzanie wpisanej na listę UNESCO La Valetty - miasta Śniadanie i wizyta w stolicy Malty. Zwiedzanie wpisanej na listę UNESCO La Valetty - miasta budowanego w czasach, kiedy wyspa należała do Zakonu Kawalerów Maltańskich. Obecnie La Valetta była Europejską Stolicą Kultury 2018. W programie spacer po mieście, podczas którego zobaczymy Pałac Wielkiego Mistrza oraz ogrody Barrakka z tarasami z przepięknym widokiem na port. Następnie zwiedzanie pełnej barokowych dekoracji konkatedry Św. Jana, we wnętrzu której znajduje się obraz Caravaggia "Ścięcie św. Jana Chrzciciela". Powrót do hotelu, nocleg. (Trasa ok. 35 km).
Dzień 4
Śniadanie i wycieczka na urokliwą wyspę Gozo, która zachwyca bajecznymi krajobrazami. Zwiedzanie wpisanego na listę UNESCO stanowiska archeologicznego Ggantija - z częściowo zachowanymi murami obronnymi i megalitycznymi świątyniami (jednymi z najstarszych kamiennych budowli na świecie). Następnie stolica wyspy Ir-Rabat z dominującą zabudową Cytadeli, z której rozpościera się malownicza panorama na miasteczko i wyspę. Powrót do hotelu, nocleg. (Trasa ok. 35 km).
Dzień 5
Śniadanie i przejazd na południowe wybrzeże Malty, aby podziwiać wysokie klify Dingli. W tym dniu zwiedzanie Mdiny - dawnej stolicy wyspy, cichego miasteczka pełnego wąskich, krętych ulic, których labirynt prowadzi na obronne mury skąd rozpościera się panorama na całą wyspę. Tuż za murami Mdiny mieści się miasto Rabat, w którym zwiedzimy Grotę św. Pawła, gdzie apostoł schronił się po tym jak jego statek rozbił się na morzu. Powrót do hotelu, nocleg. (Trasa ok. 35 km).
Dzień 6
Po śniadaniu (możliwe w formie pakietów) wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko i powrót do Polski.
Uwagi do prgramu
Uwagi!
Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych, centrach historycznych i innych obiektach turystycznych. Taksy klimatyczne płatne na miejscu, bezpośrednio w hotelach.
Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje:
przelot samolotem czarterowym, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie (5 rozpoczętych dób hotelowych), przejazdy klimatyzowanym autokarem, 5 śniadań kontynentalnych, za dopłatą obiadokolacje (4), program turystyczny j.w., opiekę polskiego pilota i rezydenta podczas pobytu, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje:
biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, lokalnych przewodników, kosztów rezerwacji biletów do zwiedzanych obiektów, podatków turystycznych. Orientacyjny koszt uczestnictwa w programie ok. 170 EUR/os. płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet. Nie obejmuje podatków turystycznych - łącznie dodatkowo ok. 10 EUR/os. (płatne bezpośrednio w hotelach), dodatkowych posiłków i napoi, innych wydatków osobistych oraz wycieczek lokalnych: Malta pod gwiadami (ok. 30 EUR/os.) i Wieczór Maltański (ok. 50 EUR/os.)
Uwaga! Powyższe ceny oraz wysokość opłat za pakiet uczestnictwa w programie podane zostały na dzień 31.08.2018 r. i mogą ulec zmianie.
Wycieczki lokalne

MALTA POD GWIAZDAMI
Mury La Valetty oglądane przez Państwa rano zmieniają się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki w niezapomniany, magiczny spektakl świetlny. Wybrzeże przy Wielkim Porcie, które ożywa wieczorem jest niezwykle urokliwym miejscem przyciągającym zarówno maltańczyków, jak i turystów z całego świata. Chwila czasu wolnego na wieczornego drinka czy po kolacyjne maltańskie słodkości będą miłą przygrywką przed dalszą częścią nocnej wyprawy. W centrum wyspy odkryjemy Rabat, z jego wąskimi i krętymi uliczkami, które po zachodzie słońca zmieniają się nie do poznania. Dojdziemy do Mdiny - dawnej stolicy Malty, dzisiaj zwanej Miastem Ciszy. Tak jak Rabat, tak i Mdina po zmierzchu ma zupełnie inny, wręcz bajeczny klimat. Z murów Mdiny roztoczy się przed Państwa oczyma fascynujący, panoramiczny widok oświetlonej - światłami ulic, pałaców i gwiazd - całej Malty.
Cena ok. 30 EUR/os.

WIECZÓR MALTAŃSKI
Zapraszamy do rodzinnej restauracji, która od półwiecza nie tylko serwuje specjały kuchni maltańskiej, ale też i bawi spektaklem prezentującym maltański folklor. Muzyczny wieczór rozpocznie się kolacją. Posiłek umili zespół grający zarówno typowe maltańskie melodie, jaki i znane na całym świecie piosenki. Po kolacji przedstawienie, podczas którego obejrzą Państwo typowe maltańskie tańce. Tancerki, znane ze swojego temperamentu, rozbawią Państwa do tego stopnia, że wieczór zakończy się wspólną zabawą na parkiecie.
Cena ok. 50 EUR/os.

Opinie klientów

Klienci oceniają tę wycieczkę na 4.7/6. Sprawdź opinie:
Wizy

Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.
META Description

Marsaxlokk i lokalne specjały • Błękitna Grota • La Valetta i Pałac Wielkiego Mistrza • Gozo - bajeczne krajobrazy i starożytne zabytki • klify Dingli i grota św. Pawła
Wizy - informacje dla sprzedawców

Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.


Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Rainbow, które obecne jest na polskim rynku turystycznym od 1990 roku. To jeden z czołowych polskich touroperatorów oraz nasz bardzo ważny kontrahent, z którym prowadzimy wieloletnią współpracę. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Najmocniejszą stroną Biura Podróży Rainbow są jedni z najlepszych na rynku piloci i rezydenci – wyróżniający się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki ale również pasją do podróżowania i chęcią pokazywania najpiękniejszych zakątków świata. Biuro Podróży Rainbow oferuje swoim klientom ogromną bazę atrakcyjnych wycieczek objazdowych w każdy zakątek świata, jak również posiada bogatą bazę wakacji pobytowych all inclusive w Europie i nie tylko. Aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, Biuro Podróży Rainbow stale monitoruje i sprawdza swoją ofertę pod kątem zadowolenia klientów. Nowością na sezon 2017 są Polskie Strefy - przygotowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych centra animacyjne, prężnie działające w popularnych miejscowościach turystycznych.

Starania biura zostały dostrzeżone przez wiele poważanych instytucji, a sukces poparty licznymi nagrodami, takimi jak: Brązowe Effie w kategorii Usługi w konkursie Effie Awards 2015, Diament Forbesa, czy Róża Kolumba 2014.


Opinie o wycieczce objazdowej Malta - wyspiarskie państwo - miasto

Malta - wyspiarskie państwo - miasto - możliwości zakwaterowania:

1 os. pokoj standardowy
2 os. pokoj standardowy

Masz pytania o Wycieczkę objazdową Malta - wyspiarskie państwo - miasto? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00