cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa W krainie tysiąca pagód, Birma
 • Wycieczka objazdowa W krainie tysiąca pagód, Birma
 • Wycieczka objazdowa W krainie tysiąca pagód, Birma
 • Wycieczka objazdowa W krainie tysiąca pagód, Birma
 • Wycieczka objazdowa W krainie tysiąca pagód, Birma
 • Wycieczka objazdowa W krainie tysiąca pagód, Birma
 • Wycieczka objazdowa W krainie tysiąca pagód, Birma
 • Wycieczka objazdowa W krainie tysiąca pagód, Birma
 • Wycieczka objazdowa W krainie tysiąca pagód, Birma
1 / 9
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Wycieczka objazdowa W krainie tysiąca pagód
star 3

Birma
Ocena wycieczki objazdowej W krainie tysiąca pagód:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii

Wycieczka objazdowa W krainie tysiąca pagód w ofercie Biura podróży:

Rainbow

Szukasz wakacji do Birmy?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

***

Opis oferty

 

Zakwaterowanie:

Część objazdowa
Hotele o standardzie odpowiadającym *** w ocenie organizatora - należy jednak pamiętać, że w Birmie standard hoteli może nieco odbiegać od norm europejskich (w Birmie nie istnieje oficjalna kategoryzacja hoteli. Hotele pozostawiają kategoryzację organizatorom turystyki).
Pokoje: skromnie, ale wygodnie urządzone z łazienkami. W większości TV, klimatyzacja i telefon, czasami mini-bar (dodatkowo płatny). Pokój 3-osobowy to z reguły pokój 2-osobowy z dostawką (dostawka na ogół w formie łóżka polowego lub rozkładanej anapy).
Część pobytowa
Hotele standard odpowiadający minimum **** - zakwaterowanie w hotelu Ann Heritage Lodge z basenem nad jeziorem Inle lub podobnym. Komfortowe pokoje z łazienką, wyposażone w TV, klimatyzację i telefon, mini-bar (dodatkowo płatny). Pokój 3-osobowy to z reguły pokój 2-osobowy z dostawką (dostawka na ogół w formie łóżka polowego lub rozkładanej kanapy).
Do dyspozycji gości:

w hotelach recepcja, restauracja, z reguły bar
Strona www:

Program

Dzień 1
Zbiórka na 2 godziny przed wylotem na lotnisku im. F. Chopina, Warszawa -stanowisko Rainbow znajduje się w strefie Biura Podróży", w łączniku pomiędzy strefą B a C lotniska (vis a vis sklepu "Virgin").Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na r.pl/rozklady. Wylot samolotemrejsowym do Rangunu (z przesiadką w Dubaju) Przylot do Dubaju, odprawa celno - paszportowa. Transfer do hotelu 3* w okolicy Dubaju. Zakwaterowanie i nocleg.
Dzień 2
Po wczesnym śniadaniu, wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko i wylot do Rangunu. Przylot do Rangunu. Odprawa paszportowa i transfer do hotelu. Zakwaterowanie w hotelu, odpoczynek po podróży. Wieczorem kolacja w hotelu.
Dzień 3
Śniadanie w hotelu, transfer na lotnisko i wylot do Mandalay. Następnie przejazd na rejs do Mingun, gdzie będzie można zobaczyć pozostałości niedokończonej 150-metrowej pagody oraz największy działający dzwon świata. Po południu zaczniemy zwiedzanie Mandalay m.in.: pagoda Manhamuni - świątynia ze słynnym posągiem Buddy Manhamuni - największą świętością w Birmie, Shwendaw Kyaung - klasztor będący jednym z najpiękniejszych przykładów birmańskiego budownictwa drewnianego. Wieczorem kolacja i zakwaterowanie w hotelu w okolicach Mandalay. (Przelot wewnętrzny + Trasa ok. 100 km).
Dzień 4
Po wczesnym śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd do pagody Kuthodaw, znanej jako "największa księga świata", w której przechowuje się 729 marmurowych tablic z całym kanonem buddyjskim. Następnie zwiedzanie pobliskiej Amarapury - dawnej stolicy Górnej Birmy - nazywanej Miastem Nieśmiertelności: zwiedzimy między innymi klasztor Mahagandayon - świątynię, w której można zobaczyć codzienne życie mnichów oraz most U-Bein - chwiejący się most, który ma 1,2 km długości i zbudowany jest z drewna tekowego. Około południa wyjazd do Bagan. Kolacja i zakwaterowanie w hotelu w okolicach Bagan. (Trasa ok. 190 km).
Dzień 5
Po śniadaniu wyjazd na zwiedzanie Bagan, które zaczniemy od targu Nyaung Oo, gdzie poza zakupami będzie można obserwować tutejszych rzemieślników przy pracy. Następnie przejedziemy do "strefy archeologicznej" Bagan, gdzie w dobrym stanie zachowało się około 2 tysięcy świątyń rozrzuconych na znacznym obszarze: m.in. pagoda Shwezigon z XI w. i świątynia Ananda, z czterema posągami Buddy przedstawiającymi kolejne etapy osiągania nirwany. Lunch. Zwiedzanie zakończymy wycieczką nad rzekę Ayeyawaddy, gdzie zobaczymy pagodę Pyathatgyi lub Shwesandaw. Po południu czas wolny na samodzielne zwiedzanie Bagan lub na wypoczynek. Wieczorem dla chętnych (za dodatkową opłatą ok. 15 USD) wyjazd na zachód słońca i kolacja w lokalnej restauracji. Nocleg. (Trasa ok. 20 km).
Dzień 6
Po wczesnym śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Góry Popa, powstałej w wyniku wybuchu wulkanu w V w p.n.e. Na górze usytuowany jest kompleks świątynny, będący - według wierzeń Birmańczyków - siedzibą boskich duchów. Z góry roztacza się przepiękny widok na okolicę. Po drodze na górę odwiedzimy plantację, na której uprawia się drzewa palmowe. Można tu zobaczyć jak odbywa się produkcja soku palmowego i cukru. Następnie przejazd do Kalaw. Wieczorem krótka wycieczka piesza po okolicach Kalaw- dawnej brytyjskiej stacji górskiej, miasteczku z zachowanymi śladami kolonialnej przeszłości. Kolacja i nocleg w zacisznym hoteluo charakterze farmy z 12 ha terenów zielonych. (Trasa ok. 290 km).
Dzień 7
Po śniadaniu będziemy mieli okazję podglądaćpracowników farmyw ich codziennych aktywnościach: pielęgnacji roślin uprawnych, orania pola za pomocom bawołów, karmienia zwierząt, dojenia krów i sadzeniu drzew. Następnie przejazd do jaskiń Pindaya mieszczących około 8000 posągów Buddy. Wizyta na targu, gdzie spróbujemy lokalnych przysmaków birmańskiej kuchni, takich jak sałatka z liści zielonej herbaty, czy pasta z suszonej fasoli. Po degustacji zobaczymy sposób produkcji parasoli, które wyrabiane są ręcznie z papieru i bambusu przez całe rodziny w przydomowych warsztatach. Po zwiedzaniu przejazd w okolice jeziora Inle. Kolacja i zakwaterowanie w hotelu nad brzegiem jeziora, nocleg. (Trasa ok. 126 km).
Dzień 8
Po wczesnym śniadaniu wyruszymy eksplorować magiczne jezioro Inle, położone 900 m n.p.m. i długie na ponad 20 km. Popłyniemy do wioski Innpawkhone. W okolicy zobaczymy tu warsztaty rzemieślnicze, m.in. tkalnię, gdzie wyrabiane są tkaniny z jedwabiu, tradycyjny warsztat szkutniczy i wytwórnię cygar. Jeżeli wystarczy czasu, dla chętnych zwiedzanie pagody Phaung Daw U, klasztoru Nga Phae Chaung i pływających ogrodów. Po południu kontynuujemy odkrywanie okolic jeziora Inle. Popłyniemy łodzią malowniczym strumieniem do Indain, gdzie zobaczymy kompleks siedemnastowiecznych pagód. Kolacja i powrót do hotelu, nocleg. (Trasa ok. 60 km).
Dzień 9
Śniadanie i czas wolny na wypoczynek w hotelu. Możliwość samodzielnego odkrywania uroków jeziora Inle.
Dzień 10
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko i przelot do Rangunu. Następnie przejazd autokarem do Bago, dawnej stolicy Monów. Zobaczymy monumentalne pagody: leżącego buddy Mya Tha Lyaung oraz Kyaik Pun. Następnie wizyta w pałacu Kanbawzathadi. Po zwiedzaniu kontynuujemy przejazd do Kyaikto na kolację i nocleg. (Trasa ok. 190 km + przelot wewnętrzny).
Dzień 11
Po wczesnym śniadaniu wyruszymy obserwować wschód słońca do słynnego sanktuarium buddyjskiego na górze Kyaikto. Na wierzchołku góry znajduje się tzw. Złota Skała, która jest celem pielgrzymek wiernych z całej Birmy. Będziemy mogli stąd podziwiać szeroką panoramę okolicznych gór. Następnie transfer do Rangunu, zwiedzanie zaczniemy od gigantycznego (70 m długości) posągu leżącego Buddy Chaukhtat Kyi. Następnie udamy się nad sztuczne jezioro Kandawgyi, skąd rozciąga się wyjątkowy widok na liczne atrakcje turystyczne usytuowane na brzegach jeziora, m.in. pagodę Shwedagon i imponującą Barkę Królewską Karaweik. Po południu zwiedzimy najsłynniejszą pagodę w stolicy Birmy - Shwedagon - zespół świątyń z VI w. p.n.e. Pagoda liczy sobie prawie sto metrów wysokości i jest otoczona przez 64 mniejsze pagody - jest to jedno z sanktuariów przechowujących relikwie Buddy. Świątynię pokrywa 13 tys. złotych płytek, a wierzchołek pagody ozdobiony jest prawdziwymi diamentami i szlachetnymi kamieniami (między innymi 76-karatowym diamentem). Lunch i w miarę możliwości czas wolny na zakupy. Wieczorem dla chętnych kolacja połączona z pokazem lokalnych tańców ludowych (dodatkowo płatna ok. 40 USD). Zakwaterowanie i nocleg w Rangunie. (Trasa ok. 170 km).
Dzień 12
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i transfer na lotnisko. Przelot samolotemrejsowym do Polski (z przesiadką w Dubaju). Aktualne rozkłady na stronie r.pl/rozklady.
Uwagi do programu
- Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. - W niektórych terminach pilot może odbierać grupę na lotnisku w Rangunie. - Przy niektórych obiektach pobierane są opłaty za robienie zdjęć i filmowanie. - W hotelu pokój 3 - osobowy, to z reguły pokój 2 - osobowy z dostawką (dostawka na ogół w formie łóżka polowego lub rozkładanej kanapy). - Świątynie w Birmie zwiedza się zawsze boso- bez skarpet. -
Limit bagażu głównego na przelotach wewnętrznych to20 kg.

Wizy
Poniżej najważniejsze szczegóły dotyczące wizowania: Instrukcja uzupełniania wniosku: 1. Należy wejść w edycję rezerwacji i kliknąć przycisk "otwórz wniosek wizowy" 2. Uzupełnić wszystkie pola w panelu wizowym. Wniosek można edytować dowolną ilość razy do czasu aż zostanie on potwierdzony. Po potwierdzeniu nie ma możliwości edycji wniosku i wszelkie zmiany/korekty będą wiązały się z koniecznością ponownego zawizowania i opłacenia nowej wizy. W przypadku braku uzupełnionych danych lub niepotwierdzenia wniosku na Travelli 7 dni roboczych przed wylotem, usługa zostaje automatycznie anulowana i klient zobowiązany jest to uzyskania wizy we własnym zakresie. 3. Po potwierdzaniu panelu wizowego na adres wizy@R.pl należy przesłać mail zawierający w tytule kod wycieczki, datę wylotu oraz nazwisko klienta (np. TAB1105 - KOWALSKI) skan paszportu oraz skan zdjęcia o następujących parametrach:
1. KOLOROWY SKAN PASZPORTU (RZUTU CAŁOŚCI PASZPORTU ZAWIERAJĄCEGO STRONĘ Z DANYMI OSOBOWYMI): a. W FORMACIE JPG b. WYSOKIEJ JAKOŚCI/ROZDZIELCZOŚCI 2. KOLOROWY SKAN ZDJĘCIA PASZPORTOWEGO (ENFACE, JASNE TŁO, ZAMKNIĘTE USTA, BEZ OKLUARÓW): a. W FORMACIE JPG b. 4.6 CM (wysokość) NA 3.8 CM (szerokość). W przypadku jeżeli powyższe skany nie zostaną przesłane na adres wizy @R.pl na 7 dni roboczych przed wylotem usługa zostaje automatycznie anulowana i klient zobowiązany jest to uzyskania wizy we własnym zakresie. 5. Przed ostatecznym potwierdzeniem wniosku, należy upewnić się że wszystkie dane w panelu są DOKŁADNIE TAKIE SAME JAK W PASZPORCIE. Prosimy o zwrócenie uwagi na podwójne imiona oraz nazwiska w dokumentach! 6. W celu sprawdzenia czy wniosek został potwierdzony, należy upewnić się czy mają Państwo możliwość edycji owego wniosku. Brak możliwości edycji oznacza, że wniosek został prawidłowo potwierdzony i wszystko przebiegło pomyślnie. Jednocześnie informujemy, że koszt pośrednictwa w uzyskaniu wizy przez Rainbow wynosi 300 zł/osobę.
Uwaga: Klienci posługujący się paszportami innymi niż polskie, zobowiązani są do uzyskania odpowiednich wiz we własnym zakresie. Wszelkie informacje dotyczące procedur wizowych w ofercie dotyczą obywateli polskich.
Uwaga: Paszport musi być ważny min. 6 miesięcy od daty powrotu! W innym przypadku przekroczenie granicy oraz wyrobienie wizy nie będzie możliwe.
W razie wątpliwości proszę o kontakt telefoniczny: 22 290 43 87 lub mailowy: wizy@r.pl Dział Wiz pracuje: pn. - pt. w godzinach 10.00 - 18.00.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje:
przelot samolotem rejsowym na trasie Warszawa - Bangkok - Warszawa (z przesiadką w Dubaju), przelot lokalnymi liniami na trasieRangun - Mandalay orazHeho - Rangun, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie w hotelach (14 rozpoczętych dób hotelowych), transfery klimatyzowanym autokarem/mikrobusem, wyżywienie wg programu (14 śniadań, 3 lunche i 7 kolacji), obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Polsce, opiekę polskiego pilota podczas zwiedzania, program turystyczny j.w. oraz ubezpieczenie TU Europa (wariant standard: NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje:
biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przejażdżek łodziami, rikszami itp, wynagrodzenia lokalnych przewodników, napiwków dla kierowców, bagażowych, personelu hotelowego etc. (łącznie ok. 230 USD płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet), dodatkowych posiłków podczas wycieczki, napoi do posiłków, wycieczek lokalnych oraz innych wydatków osobistych. Do ceny podstawowej nie jest wliczony koszt wizy birmańskiej. Obowiązkowa opłata za pośrednictwo wizowe (300 zł) została doliczona do rezerwacji.
Inne
Waluta: Z
alecamy zabranie dolarów amerykańskich, choć można również wymieniać euro lub inne powszechnie akceptowane waluty. Pieniądze można wymienić w licznych bankach i kantorach oraz hotelach. W Tajlandii nie są akceptowane banknoty 50 USD oraz 100 USD starych edycji (z małymi wizerunkami prezydentów, wydane przed 1996 r.). Zarówno dolary, czy też euro muszą być w idealnym stanie - banknoty nie mogą być zniszczone, naddarte, zagięte, pobrudzone, itp. W przeciwnym wypadku nie będzie możliwa ich wymiana na lokalną walutę w Birmie (kiaty).
"
Ĺšwiadczenia

Cena podstawowa obejmuje:
przelot samolotem rejsowym na trasie Warszawa - Bangkok - Warszawa (z przesiadką w Dubaju), przelot lokalnymi liniami na trasieRangun - Mandalay orazHeho - Rangun, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie w hotelach (14 rozpoczętych dób hotelowych), transfery klimatyzowanym autokarem/mikrobusem, wyżywienie wg programu (14 śniadań, 3 lunche i 7 kolacji), obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Polsce, opiekę polskiego pilota podczas zwiedzania, program turystyczny j.w. oraz ubezpieczenie TU Europa (wariant standard: NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje:
biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przejażdżek łodziami, rikszami itp, wynagrodzenia lokalnych przewodników, napiwków dla kierowców, bagażowych, personelu hotelowego etc. (łącznie ok. 230 USD płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet), dodatkowych posiłków podczas wycieczki, napoi do posiłków, wycieczek lokalnych oraz innych wydatków osobistych. Do ceny podstawowej nie jest wliczony koszt wizy birmańskiej. Obowiązkowa opłata za pośrednictwo wizowe (300 zł) została doliczona do rezerwacji.
Inne

Waluta: Z
alecamy zabranie dolarów amerykańskich, choć można również wymieniać euro lub inne powszechnie akceptowane waluty. Pieniądze można wymienić w licznych bankach i kantorach oraz hotelach. W Tajlandii nie są akceptowane banknoty 50 USD oraz 100 USD starych edycji (z małymi wizerunkami prezydentów, wydane przed 1996 r.). Zarówno dolary, czy też euro muszą być w idealnym stanie - banknoty nie mogą być zniszczone, naddarte, zagięte, pobrudzone, itp. W przeciwnym wypadku nie będzie możliwa ich wymiana na lokalną walutę w Birmie (kiaty).
Opinie klientĂłw

Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.4/6. Sprawdź opinie:
Wizy - informacje dla sprzedawcĂłw

Poniżej najważniejsze szczegóły dotyczące wizowania: Instrukcja uzupełniania wniosku: 1. Należy wejść w edycję rezerwacji i kliknąć przycisk "otwórz wniosek wizowy" 2. Uzupełnić wszystkie pola w panelu wizowym. Wniosek można edytować dowolną ilość razy do czasu aż zostanie on potwierdzony. Po potwierdzeniu nie ma możliwości edycji wniosku i wszelkie zmiany/korekty będą wiązały się z koniecznością ponownego zawizowania i opłacenia nowej wizy. W przypadku braku uzupełnionych danych lub niepotwierdzenia wniosku na Travelli 7 dni roboczych przed wylotem, usługa zostaje automatycznie anulowana i klient zobowiązany jest to uzyskania wizy we własnym zakresie. 3. Po potwierdzaniu panelu wizowego na adres
Wizy

Poniżej najważniejsze szczegóły dotyczące wizowania: Instrukcja uzupełniania wniosku: 1. Należy wejść w edycję rezerwacji i kliknąć przycisk "otwórz wniosek wizowy" 2. Uzupełnić wszystkie pola w panelu wizowym. Wniosek można edytować dowolną ilość razy do czasu aż zostanie on potwierdzony. Po potwierdzeniu nie ma możliwości edycji wniosku i wszelkie zmiany/korekty będą wiązały się z koniecznością ponownego zawizowania i opłacenia nowej wizy. W przypadku braku uzupełnionych danych lub niepotwierdzenia wniosku na Travelli 7 dni roboczych przed wylotem, usługa zostaje automatycznie anulowana i klient zobowiązany jest to uzyskania wizy we własnym zakresie. 3. Po potwierdzaniu panelu wizowego na adres
META Description

Mandalay i Amarapura • miasto nieśmiertelności - Yangon i świątynia Shwedagon • Bagan i wulkaniczna góra Popa • magiczne jezioro Inle


Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Rainbow, które obecne jest na polskim rynku turystycznym od 1990 roku. To jeden z czołowych polskich touroperatorów oraz nasz bardzo ważny kontrahent, z którym prowadzimy wieloletnią współpracę. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Najmocniejszą stroną Biura Podróży Rainbow są jedni z najlepszych na rynku piloci i rezydenci – wyróżniający się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki ale również pasją do podróżowania i chęcią pokazywania najpiękniejszych zakątków świata. Biuro Podróży Rainbow oferuje swoim klientom ogromną bazę atrakcyjnych wycieczek objazdowych w każdy zakątek świata, jak również posiada bogatą bazę wakacji pobytowych all inclusive w Europie i nie tylko. Aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, Biuro Podróży Rainbow stale monitoruje i sprawdza swoją ofertę pod kątem zadowolenia klientów. Nowością na sezon 2017 są Polskie Strefy - przygotowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych centra animacyjne, prężnie działające w popularnych miejscowościach turystycznych.

Starania biura zostały dostrzeżone przez wiele poważanych instytucji, a sukces poparty licznymi nagrodami, takimi jak: Brązowe Effie w kategorii Usługi w konkursie Effie Awards 2015, Diament Forbesa, czy Róża Kolumba 2014.