cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa Neapol - Serce Kampanii, Włochy
 • Wycieczka objazdowa Neapol - Serce Kampanii, Włochy
 • Wycieczka objazdowa Neapol - Serce Kampanii, Włochy
 • Wycieczka objazdowa Neapol - Serce Kampanii, Włochy
 • Wycieczka objazdowa Neapol - Serce Kampanii, Włochy
 • Wycieczka objazdowa Neapol - Serce Kampanii, Włochy
 • Wycieczka objazdowa Neapol - Serce Kampanii, Włochy
 • Wycieczka objazdowa Neapol - Serce Kampanii, Włochy
 • Wycieczka objazdowa Neapol - Serce Kampanii, Włochy
1 / 9
Ocena
hotelu:
0.0 / 5
Najbliższy termin
25.04 - 29.04
już od 2000 zł / os
Sprawdź
Najtańszy termin
16.05 - 20.05
już od 1850 zł / os
Sprawdź

Wycieczka objazdowa Neapol - Serce Kampanii
star 2

Włochy
Ocena wycieczki objazdowej Neapol - Serce Kampanii:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii
Najbliższy termin
 • Termin:
 • 25 kwietnia 2019
Najtańszy termin
 • Termin:
 • 16 maja 2019

Wycieczka objazdowa Neapol - Serce Kampanii w ofercie Biura podróży:

Rainbow

Szukasz wakacji do Włoch?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

**

Opis oferty

 

Położenie:

Hotel **/*** klasy turystycznej lub obiekty villaggio turistico" o charakterze wioski wakacyjnej, położony w pobliżu stacji metra lub lokalnej komunikacji miejskiej z dogodnym dojazdem do centrum i głównych atrakcji turystycznych Neapolu i na przedmieściu Rzymu 4 rozpoczęte doby hotelowe - Neapol (3), Rzym (1).
Do dyspozycji gości:

Recepcja, restauracja lub bar.
Pokoje:

2-osobowe (możliwość dostawki) z łazienkami. Ponadto telefon, TV Sat., minibar (konsumpcja płatna dodatkowo) i sejf.
Wyżywienie:

Śniadania kontynentalne (pieczywo, masło, dżem, kawa, mleko). Za dopłatą 4 obiadokolacje (napoje dodatkowo płatne).
Kategoria lokalna:

**/***
"
Program

Dzień 1
Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie na 2 godziny przed wylotem samolotu. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na www.. Wylot z Warszawy. Przylot do Rzymu, transfer do hotelu okolicy Neapolu, czas wolny i obiadokolacja w hotelu. (Trasa ok. 250 km).
Dzień 2
Po śniadaniu przejazd do Salerno. Całodniowo wycieczka wzdłuż najpiękniejszego zakątka Kampanii - Wybrzeża Amalfi (ze względu na warunki pogodowe, program będzie realizowany statkiem lub autobusem). Wybrzeże Amalfitańskie zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Narodowego UNESCO. W programie wizyta w Amalfi, gdzie będziemy podziwiać najsłynniejszą katedrę na wybrzeżu. Następnie kontynuujemy rejs do Positano - "pocztówkowego" miasteczka zawieszonego na skale. Po południu powrót do hotelu na nocleg i obiadokolację. (Trasa ok. 100 km).
Dzień 3
Po śniadaniu przejazd do Neapolu. Zwiedzanie Neapolu, nieoficjalnej stolicy włoskiego południa. W programie zwiedzanie katedry oraz słynnej starówki neapolitańskiej. W trakcie zwiedzania odwiedzimy Kaplicę San Severo, gdzie będziemy podziwiać wspaniałą rzeźbę Chrystusa spowitego całunem. W dalszej części programu: Galeria Umberta I, Piazza del Plebiscito z Pałacem Królewskim, Teatro San Carlo, a także wizyta w podziemiach Kościoła San Lorenzo, gdzie zejdziemy do podziemi i przeniesiemy się w świat starożytny. Będziemy mogli podziwiać wykopaliska z V w. p.Ch. Następnie powrót do hotelu na nocleg i obiadokolację. (Trasa ok. 40 km).
Dzień 4
Po wczesnym śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Pompei - antycznego miasta zasypanego przez popiół podczas ogromnej erupcji Wezuwiusza w 79 r. Następnie przejazd do Caserty, zwiedzanie Palazzo Reale - Pałacu Królewskiego, który swoją wielkością i urodą dorównuje Wersalowi. Przejazd do hotelu w okolicy Rzymu, obiadokolacja i nocleg.
Dzień 5
Po śniadaniu, wykwaterowanie z hotelu i transfer na lotnisko. (Trasa ok. 60 km). Wylot z Rzymu i przylot do Warszawy.
Uwagi do programu
Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych, centrach historycznych i innych obiektach turystycznych. Z uwagi na przepisy dotyczące ruchu turystycznego w Rzymie przy zwiedzaniu konieczne będzie korzystanie ze środków komunikacji miejskiej. Taksy klimatyczne płatne na miejscu, bezpośrednio w hotelach.
Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje:
bezpośredni przelot samolotem do/z Rzymu, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu (4 rozpoczętych dób hotelowych), 4 śniadania kontynentalne, za dopłatą obiadokolacje (4), program turystyczny jw., opiekę polskiego pilota, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje:
biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przejazdów komunikacją miejską, lokalnych przewodników, kosztów rezerwacji biletów do zwiedzanych obiektów, obsługi grupy w systemie TGS, podatków turystycznych. Orientacyjny koszt uczestnictwa w programie ok. 205 EUR/os. płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet. Nie obejmuje podatków turystycznych - łącznie dodatkowo ok. 15 EUR/os. (płatne bezpośrednio w hotelu), dodatkowych posiłków i napoi, innych wydatków osobistych oraz wycieczek lokalnych.
Uwaga! Powyższe ceny oraz wysokość opłat za pakiet uczestnictwa w programie podane zostały na dzień 31.08.2018 r. i mogą ulec zmianie.
Zniżki obowiązują dla:

- uczniów, studentów - bilety ulgowe za okazaniem legitymacji uczniowskiej/ studenckiej.
- niepełnosprawnych - bilety ulgowe/ bezpłatne za okazaniem legitymacji ze stopniem inwalidztwa
Inne

Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE.

Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide. Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.
Wizy - informacje dla sprzedawców

Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.
Wizy

Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.
META Description

Neapol - greckie" korzenie" miasta, San Carlo oraz wyjątkowy smak pizzy! * Amalfi - to co najpiękniejsze na Półwyspie Sorrentyńskim *Caserta - wspomnienie potęgi Burbonów * Pompeje - niesamowita historia miasta w tle z Wezuwiuszem


Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Rainbow, które obecne jest na polskim rynku turystycznym od 1990 roku. To jeden z czołowych polskich touroperatorów oraz nasz bardzo ważny kontrahent, z którym prowadzimy wieloletnią współpracę. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Najmocniejszą stroną Biura Podróży Rainbow są jedni z najlepszych na rynku piloci i rezydenci – wyróżniający się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki ale również pasją do podróżowania i chęcią pokazywania najpiękniejszych zakątków świata. Biuro Podróży Rainbow oferuje swoim klientom ogromną bazę atrakcyjnych wycieczek objazdowych w każdy zakątek świata, jak również posiada bogatą bazę wakacji pobytowych all inclusive w Europie i nie tylko. Aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, Biuro Podróży Rainbow stale monitoruje i sprawdza swoją ofertę pod kątem zadowolenia klientów. Nowością na sezon 2017 są Polskie Strefy - przygotowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych centra animacyjne, prężnie działające w popularnych miejscowościach turystycznych.

Starania biura zostały dostrzeżone przez wiele poważanych instytucji, a sukces poparty licznymi nagrodami, takimi jak: Brązowe Effie w kategorii Usługi w konkursie Effie Awards 2015, Diament Forbesa, czy Róża Kolumba 2014.