cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa Róża Pustyni - Tunezja i Algieria, Sousse
 • Wycieczka objazdowa Róża Pustyni - Tunezja i Algieria, Sousse
 • Wycieczka objazdowa Róża Pustyni - Tunezja i Algieria, Sousse
 • Wycieczka objazdowa Róża Pustyni - Tunezja i Algieria, Sousse
1 / 4
Ocena
hotelu:
0.0 / 5
Najbliższy termin
25.04 - 02.05
już od 3709 zł / os
Sprawdź
Najtańszy termin
10.10 - 17.10
już od 3573 zł / os
Sprawdź

Wycieczka objazdowa Róża Pustyni - Tunezja i Algieria
star 3

Tunezja: Sousse
Ocena wycieczki objazdowej Róża Pustyni - Tunezja i Algieria:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii
Najbliższy termin
 • Termin:
 • 25 kwietnia 2019
Najtańszy termin
 • Termin:
 • 10 października 2019

Wycieczka objazdowa Róża Pustyni - Tunezja i Algieria w ofercie Biura podróży:

Rainbow

Szukasz wakacji do Tunezji?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

***

Opis oferty

 

Zakwaterowanie:

Hotele kat. *** (7 rozpoczętych dób hotelowych). Hotele w Algierii mogą odbiegać standardem i wyposażeniem od tych w krajach europejskich.
Pokoje: 2- i 3 - osobowe z łazienkami i klimatyzacją.
Uwaga! Dla chętnych za dopłatą istnieje możliwość przedłużenia imprezy o tydzień pobytu w Tunezji. Opisy hoteli w dalszej części katalogu. Więcej propozycji w katalogu Wypoczynek - Tunezja".
Do dyspozycji gości:

w hotelach z reguły restauracja, bar
Wyżywienie:

zgodnie z programem: śniadania i obiadokolacje (napoje dodatkowo płatne).
Kategoria lokalna:

***
"
Program

Dzień 1
Zbiórka przy stanowiskach odpraw Rainbow na 2 godz. przed wylotem samolotu na poszczególnych lotniskach. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na
Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje:
przelot samolotem czarterowym Polska - Tunezja - Polska z opłatą lotniskową, transfery klimatyzowanym autokarem na terenie Tunezji i Algierii, 7 rozpoczętych dób hotelowych w hotelach *** (lub za dopłatą 14 rozpoczętych dób hotelowych), 7 śniadań i 7 obiadów zamiennych z obiadokolacjami, opiekę polskiego pilota, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje:
biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przewodników lokalnych, napiwków dla lokalnych przewodników, napiwków dla bagażowych (łączny koszt uczestnictwa w programie to ok.95 EUR/os, płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet) oraz wizy algierskiej, pośrednictwa wizowego, napojów do obiadokolacji orazinnych wydatków osobistych.
UWAGA!
Cena nie obejmuje lokalnego podatku turystycznego w wysokości od 1 do3 TND/osoba/dzień. Osoby poniżej 12 roku życia są zwolnione z obowiązku płacenia podatku turystycznego. Podatek jest obligatoryjny i płatny bezpośrednio w recepcji, przed zakwaterowaniem Klientów w hotelu.
Inne

Cło
- Nie ma specjalnych restrykcji celnych. - Należy wystrzegać się wwożenia większych ilości alkoholu i papierosów, ponieważ wiąże się to z ryzykiem konfiskaty przez służby celne. - Nie należy wywozić dzieł uznanych za dziedzictwo narodowe, koralowców i róż pustyni.
Klienci posługujący się innymi paszportami, niż polskie zobowiązani są do uzyskania odpowiednich wiz we własnym zakresie. Wszelkie informacje, dotyczące procedur wizowych zamieszczone w ofercie, odnoszą się do obywateli polskich.
Opinie klientów

Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.0/6. Sprawdź opinie:
META Description

Idealne miasto rzymskie - Tebessa • balkony Rhoufi • osady wtopione w skały • Algier - arabskie miasto z kolonialnym dziedzictwem • Konstantyna - miasto klifów i mostów • Annaba - miasto Fenicjan, św. Augustyna i Francuzów • dla chętnych dodatkowy tydzień pobytu w Tunezji
Wizy - informacje dla sprzedawców

Wiza
- Okres ważności paszportu nie może być krótszy niż 6 miesięcy. - W celu uzyskania wizy należy najpóźniej na 21 dni przed rozpoczęciem imprezy przesłać do oddziału Rainbow (Al. Jana Pawła II 52/54 00-152 w Warszawie) następujące dokumenty: * paszport (ważny minimum 6 miesięcy od daty zakończenia imprezy), * wypełniony wniosek wizowy (dostępny w biurach podróży), * 2 zdjęcia paszportowe (kolorowe, aktualne).
Wizy

Wiza
- Okres ważności paszportu nie może być krótszy niż 6 miesięcy. - W celu uzyskania wizy należy najpóźniej na 21 dni przed rozpoczęciem imprezy przesłać do oddziału Rainbow (Al. Jana Pawła II 52/54 00-152 w Warszawie) następujące dokumenty: * paszport (ważny minimum 6 miesięcy od daty zakończenia imprezy), * wypełniony wniosek wizowy (dostępny w biurach podróży), * 2 zdjęcia paszportowe (kolorowe, aktualne).


Opis hotelu Róża Pustyni - Tunezja i Algieria według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Kategoria

***

Opis oferty

  Zakwaterowanie: Hotele kat. *** (7 rozpoczętych dób hotelowych). Hotele w Algierii mogą odbiegać standardem i wyposażeniem od tych w krajach europejskich. Pokoje: 2- i 3 - osobowe z łazienkami i klimatyzacją. Uwaga! Dla chętnych za dopłatą istnieje możliwość przedłużenia imprezy o tydzień pobytu w Tunezji. Opisy hoteli w dalszej części katalogu. Więcej propozycji w katalogu "Wypoczynek - Tunezja". Do dyspozycji gości: w hotelach z reguły restauracja, bar Wyżywienie: zgodnie z programem: śniadania i obiadokolacje Kategoria lokalna: ***Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Rainbow, które obecne jest na polskim rynku turystycznym od 1990 roku. To jeden z czołowych polskich touroperatorów oraz nasz bardzo ważny kontrahent, z którym prowadzimy wieloletnią współpracę. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Najmocniejszą stroną Biura Podróży Rainbow są jedni z najlepszych na rynku piloci i rezydenci – wyróżniający się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki ale również pasją do podróżowania i chęcią pokazywania najpiękniejszych zakątków świata. Biuro Podróży Rainbow oferuje swoim klientom ogromną bazę atrakcyjnych wycieczek objazdowych w każdy zakątek świata, jak również posiada bogatą bazę wakacji pobytowych all inclusive w Europie i nie tylko. Aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, Biuro Podróży Rainbow stale monitoruje i sprawdza swoją ofertę pod kątem zadowolenia klientów. Nowością na sezon 2017 są Polskie Strefy - przygotowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych centra animacyjne, prężnie działające w popularnych miejscowościach turystycznych.

Starania biura zostały dostrzeżone przez wiele poważanych instytucji, a sukces poparty licznymi nagrodami, takimi jak: Brązowe Effie w kategorii Usługi w konkursie Effie Awards 2015, Diament Forbesa, czy Róża Kolumba 2014.


Polecamy Wycieczki objazdowe w Sousse (Tunezja)

Opinie o wycieczce objazdowej Róża Pustyni - Tunezja i Algieria

Róża Pustyni - Tunezja i Algieria - możliwości zakwaterowania:

1 os. pokoj standard
2 os. pokoj standard

Masz pytania o Wycieczkę objazdową Róża Pustyni - Tunezja i Algieria? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00