cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa Europa świętuje karnawał, Chorwacja
 • Wycieczka objazdowa Europa świętuje karnawał, Chorwacja
 • Wycieczka objazdowa Europa świętuje karnawał, Chorwacja
 • Wycieczka objazdowa Europa świętuje karnawał, Chorwacja
 • Wycieczka objazdowa Europa świętuje karnawał, Chorwacja
 • Wycieczka objazdowa Europa świętuje karnawał, Chorwacja
 • Wycieczka objazdowa Europa świętuje karnawał, Chorwacja
1 / 7
Ocena
hotelu:
0.0 / 5
Najbliższy termin
01.03 - 07.03
już od 1399 zł / os
Sprawdź
Najtańszy termin
01.03 - 08.03
już od 1399 zł / os
Sprawdź

Wycieczka objazdowa Europa świętuje karnawał
star 2

Chorwacja
Ocena wycieczki objazdowej Europa świętuje karnawał:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii
Najbliższy termin
 • Termin:
 • 01 marca 2019
Najtańszy termin
 • Termin:
 • 01 marca 2019

Wycieczka objazdowa Europa świętuje karnawał w ofercie Biura podróży:

Rainbow

Szukasz wakacji do Chorwacji?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

*

Opis oferty

  Hotele **/ ***
Pokoje: funkcjonalnie wyposażone 2 - osobowe (możliwość dostawki), wszystkie z łazienkami i w większości hoteli z TV. Większość pokoi posiada balkon.
Do dyspozycji gości: recepcja, restauracja i bar, niektóre hotele z basenem.
Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje (najczęściej bufet, rzadziej serwowane, w zależności od hotelu)
Naszym zdaniem: lokalizacja hotelu nad morzem daje doskonałe miejsce wypadowe na wycieczki, a jednocześnie możliwość relaksu po zwiedzaniu.
Kategoria lokalna: **/***

Program

Dzień 1
Wyjazd z Polski według rozkładu jazdy. Przejazd przez Czechy i Austrię. Późnym wieczorem przyjazd na nocleg do hotelu w okolicach Udine (w tym dniu nie ma obiadokolacji w hotelu). Po drodze planowane są krótkie postoje. (Trasa ok. 950 km).
Dzień 2
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, w godzinach porannych przyjazd do Wenecji na parking Tronchetto, a następnie rejs barką turystyczną na Plac św. Marka, centrum karnawałowej Wenecji. Spacer po dzielnicy San Marco, która skupia najważniejsze zabytki miasta: Bazylikę św. Marka, Pałac Dożów i Wieżę Dzwonniczą - najwyższą budowlę w mieście, zwiedzanie zakończymy przy słynnym Moście Rialto. W czasie wolnym damy się porwać karnawałowemu szaleństwu. Codziennie organizowane są uliczne pochody, parady, wybierane są najpiękniejsze maski. Wenecki karnawał ściąga do miasta tysiące turystów bawiących się na ulicach, placach i w kawiarniach. Proponujemy zabrać ze sobą stroje karnawałowe lub chociaż maski, by naprawdę poczuć atmosferę karnawału. Po południu proponujemy rejs gondolami po kanałach weneckich, który w czasie karnawału jest również wyjątkowy. Wieczorem przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
Dzień 3
Po śniadaniu przejazd do Rijeki, największego miasta regionu, niegdyś najważniejszego portu Węgier za czasów CK Monarchii. Zobaczymy słynną ulicę Korzo, reprezentacyjną ulicę miasta, która dziś zamieni się w scenę dla paradujących, a także jadących w swoich wymyślnych pojazdach, grup karnawałowych. Zwiedzimy również wzgórze Trsat, niegdyś odrębne miasto, gdzie zobaczymy najważniejszy obiekt sakralny w mieście, Kościół Marii Panny z Trsatu, twierdzę Gradina, skąd rozciąga się piękny widok na Rijekę, wyspy Krk i Cres i Adriatyk. Następnie zjedziemy ze wzgórza Trsat do miasta i staniemy się świadkami jednego z największych pochodów karnawałowych w Europie, nie bez powodu brytyjski Sunday Times ogłosił ten korowód najbardziej egzotycznym wydarzeniem na świecie. Chorwaci kochają taniec, zabawę, wino i śpiew, więc koniec karnawału obchodzony jest hucznie i radośnie. Hasło przewodnie karnawału brzmi "bądź kim chcesz". Uczestnicy przebierają się więc tak, jak podpowiada im wyobraźnia. Całe Korzo tańczy, pochód trwa kilka godzin, a tradycyjnie zamykają go zvonczari - przebierańcy, którzy mają na sobie owcze futra i głowy zwierząt, a przepasani są na biodrach dzwonkami. Po karnawałowych szaleństwach powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
Dzień 4
Po śniadaniu przejazd do Puli, największego miasta półwyspu Istria, zobaczymy między innymi amfiteatr z czasów rzymskich, który jest jedną z najlepiej zachowanych budowli tego typu na świecie. Zobaczymy również antyczny Łuk Triumfalny Sergiusza, świątynię Augusta, Bramę Herkulesa oraz Forum z budynkiem ratusza miejskiego z XIII w. Przejazd do Porecza, gdzie zwiedzimy m.in. bazylikę Eufrazjusza, jeden z najcenniejszych zabytków sztuki bizantyjskiej w Europie, wpisanej na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Ponadto zobaczymy barokowy kościół św. Marii, gotyckie domy przy ulicy Decumanum. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
Dzień 5
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, przejazd do miejscowości Postojna, zwiedzanie jaskini Postojna Jama. Ta licząca 2 mln lat, wydrążona w skałach przez rzekę Pivkę, jaskinia jest jedną z największych i najbardziej znanych jaskiń na świecie, wiedzie przez ok. 24 km sal i korytarzy. Trasa turystyczna obejmuje 5 km, z czego 3,7km to przejazd kolejką elektryczną. Zobaczymy zespół grot, skał i podziemnych przejść, wielometrowe, mieniące się różnymi kolorami nacieki skalne, stalaktyty, stalagmity i kurtyny skalne. W jaskini panuje stała temperatura 8 st C, a jej szczególną osobliwością jest występowanie odmieńca jaskiniowego, żyjącego wyłącznie w wodach dynarskiego krasu, zwanego ludzką rybką. Tylko 10 km od Jaskini Postojna znajduje się jeden za najbardziej malowniczych cudów historii ludzkości: Zamek Predjama, wpisany do księgi rekordów Guinnessa jako największy jaskiniowy zamek na świecie. Osadzony od ponad 700 lat na 123-metrowej skale. Potężna, doskonała kryjówka obronna prostego rycerza rebelianta, barona rabusiów, bohatera wielu romantycznych legend imieniem Erazm z Predjamy. Dzień zakończymy spacerem po stolicy Słowenii - Ljubljanie, gdzie zobaczymy między innymi katedrę św. Mikołaja, słynne Trójmostowie, plac Preserena. W ostatki nie może również zabraknąć karnawałowych słodkości oraz lampki dobrego czerwonego wina. Na zakończenie karnawału zabierzemy Państwa na słynne słoweńskie miške i flancat (czyli pączuszki i faworki) oraz lampkę czerwonego refoška. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
Dzień 6
Po śniadaniu przejazd do stolicy Austrii. Zwiedzanie Wiednia rozpoczniemy od objazdu autokarem staromiejskiego bulwaru, zwanego Ringiem". Podczas objazdu zobaczymy budynki Muzeum Historii Sztuki, Muzeum Sztuki Naturalnej, Parlamentu, Ratusza, Teatru Dworskiego i kościoła Wotywnego oraz Opery Wiedeńskiej. Następnie spacer po Starym Mieście m.in. uliczką luksusu Kohlmarkt, przy której niegdyś mieszkał Fryderyk Chopin oraz jedną z najelegantszych Graben. Zobaczymy również rezydencję zimową Habsburgów- Hofburg, spacerując najważniejszymi dziedzińcami, katedrę św. Szczepana, słynną z kolorowych dachówek. Po czasie wolnym przejazd do hotelu w Czechach, obiadokolacja, nocleg.
Dzień 7
Po śniadaniu wyjazd do Polski. Po drodze zwiedzanie Ołomuńca, historycznej stolicy Moraw. Podczas spaceru zobaczymy między innymi gotycki ratusz z astronomicznym zegarem, barokową morową kolumnę Świętej Trójcy (lista UNESCO), gotycką katedrę św. Wacława ze 100-metrową wieżą. Powrót do Polski.
Uwagi do programu
- Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. - Pilot nie oprowadza po miastach i obiektach muzealnych. - Realizacja tej wycieczki może odbywać się na podstawie dowodu osobistego lub paszportu (dokumenty powinny być ważne min. 3 m-ce od daty powrotu)!
"
Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przejazd komfortowym autokarem (WC, klimatyzacja, bar, video), zakwaterowanie j.w. (6 rozpoczętych dób hotelowych), śniadania i obiadokolacje wg. programu, program turystyczny j.w., ubezpieczenie TU EUROPA (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż) oraz opiekę pilota.
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, systemu Tour Guide, opłaty klimatycznej ok.1 EUR/dzień/os. w zależności od położenia hotelu oraz innych wydatków osobistych. Orientacyjny koszt biletów wstępu i przewodników (łącznie z systemem Tour Guide, bez taksy klimat.) - ok. 133 EUR/os.
Inne

Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE.
Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o
Opinie klientów

Klienci oceniają tę wycieczkę na 4.3/6. Sprawdź opinie:
META Description

Wenecja - czar wspaniałych masek ? Rijeka - kolorowy korowód karnawałowy ? Pula - powrót do czasów gladiatorów ? Porecz - najcenniejszy zabytek sztuki bizantyjskiej ? Postojna - najdłuższa turystyczna jaskinia w Europie ? Predjamski zamek - największy jaskiniowy zamek na świecie ? Ljubljana - stolica Słowenii ? Wiedeń - cesarskie miasto i współczesna metropolia


Opis hotelu Europa świętuje karnawał według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Kategoria

**

Opis oferty

  Hotele **/ *** Pokoje: funkcjonalnie wyposażone 2 - osobowe (możliwość dostawki), wszystkie z łazienkami i w większości hoteli z TV. Większość pokoi posiada balkon. Do dyspozycji gości: recepcja, restauracja i bar, niektóre hotele z basenem. Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje (najczęściej bufet, rzadziej serwowane, w zależności od hotelu) Naszym zdaniem: lokalizacja hotelu nad morzem daje doskonałe miejsce wypadowe na wycieczki, a jednocześnie możliwość relaksu po zwiedzaniu. Kategoria lokalna: **/***Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Rainbow, które obecne jest na polskim rynku turystycznym od 1990 roku. To jeden z czołowych polskich touroperatorów oraz nasz bardzo ważny kontrahent, z którym prowadzimy wieloletnią współpracę. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Najmocniejszą stroną Biura Podróży Rainbow są jedni z najlepszych na rynku piloci i rezydenci – wyróżniający się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki ale również pasją do podróżowania i chęcią pokazywania najpiękniejszych zakątków świata. Biuro Podróży Rainbow oferuje swoim klientom ogromną bazę atrakcyjnych wycieczek objazdowych w każdy zakątek świata, jak również posiada bogatą bazę wakacji pobytowych all inclusive w Europie i nie tylko. Aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, Biuro Podróży Rainbow stale monitoruje i sprawdza swoją ofertę pod kątem zadowolenia klientów. Nowością na sezon 2017 są Polskie Strefy - przygotowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych centra animacyjne, prężnie działające w popularnych miejscowościach turystycznych.

Starania biura zostały dostrzeżone przez wiele poważanych instytucji, a sukces poparty licznymi nagrodami, takimi jak: Brązowe Effie w kategorii Usługi w konkursie Effie Awards 2015, Diament Forbesa, czy Róża Kolumba 2014.


Opinie o wycieczce objazdowej Europa świętuje karnawał

Europa świętuje karnawał - możliwości zakwaterowania:

1 os. pokoj standardowy
2 os. pokoj standardowy

Masz pytania o Wycieczkę objazdową Europa świętuje karnawał? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00