cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa Kraina uśmiechu i imperium Khmerów, Tajlandia
 • Wycieczka objazdowa Kraina uśmiechu i imperium Khmerów, Tajlandia
 • Wycieczka objazdowa Kraina uśmiechu i imperium Khmerów, Tajlandia
 • Wycieczka objazdowa Kraina uśmiechu i imperium Khmerów, Tajlandia
 • Wycieczka objazdowa Kraina uśmiechu i imperium Khmerów, Tajlandia
 • Wycieczka objazdowa Kraina uśmiechu i imperium Khmerów, Tajlandia
1 / 6
Ocena
hotelu:
0.0 / 5
Najbliższy termin
14.03 - 24.03
już od 4799 zł / os
Sprawdź
Najtańszy termin
14.03 - 24.03
już od 4799 zł / os
Sprawdź

Wycieczka objazdowa Kraina uśmiechu i imperium Khmerów

Tajlandia
Ocena wycieczki objazdowej Kraina uśmiechu i imperium Khmerów:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii
Najbliższy termin
 • Termin:
 • 14 marca 2019
Najtańszy termin
 • Termin:
 • 14 marca 2019

Wycieczka objazdowa Kraina uśmiechu i imperium Khmerów w ofercie Biura podróży:

Itaka R

Szukasz wakacji do Tajlandii?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Region

Tajlandia / Tajlandia

Opis oferty:

Bangkok • Chanthaburi • Park Narodowy Namtok Phlio • Battambang • Siem Reap • Tonle Sap • Angkor • Phnom Penh Bardzo ciekawe połączenie zwiedzania Tajlandii i Kambodży. W programie takie atrakcje, jak Bangkok - pełne kontrastów, tętniące życiem Miasto Aniołów i jego najsłynniejsze świątynie. Prowincja Chanthaburi, ośrodek handlu kamieniami szlachetnymi. Kambodża oczarowuje naturalnością, wspaniałymi ludźmi. W tętniącej życiem stolicy pełnej riksz i motorów można odnaleźć niepowtarzalny klimat. Wrażenie robi Angkor - dawna stolica Imperium Khmerów z monumentalnym kompleksem świątynnym. Battambang zachwyci kolonialną architekturą i autentycznym klimatem. Ciekawy program fakultatywny: rejsy po kanałach Bangkoku i jeziorze Tonle Sap i kolacja z pokazem tańców.

1. DZIEŃ.

Zbiórka uczestników na lotnisku. Przelot do Tajlandii.

2. DZIEŃ.

Przylot do Bangkoku. Powitanie na lotnisku przez lokalnego przewodnika. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie, nocleg. Dla chętnych (za dodatkową opłatą na miejscu): kolacja w restauracji na 78. piętrze hotelu Baiyoke Sky - najwyższym budynku w Tajlandii, skąd roztacza się panoramiczny widok na miasto. Następnie spacer słynną ulicą Khao San. Powrót do hotelu, nocleg.

3. DZIEŃ. BANGKOK

Śniadanie. Zwiedzanie największych atrakcji BANGKOKU. Świątynia Złotego Buddy, przejazd przez chińską dzielnicę. Wizyta w Świątyni Leżącego Buddy, w której znajduje się jeden z największych posągów Buddy mierzący 46 m. Następnie Świątyni Szmaragdowego Buddy, najważniejsze sanktuarium kraju i Pałac Królewski, historyczna siedziba królów Tajlandii. Przejazd przez królewską dzielnicę Dusit, gdzie można zobaczyć m.in. salę tronową Ananta Samakhom, pomnik króla Ramy V na koniu, oraz pałac Paruskawan, w którym na pocz. XX w. mieszkała księżniczka Katia. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wycieczka tradycyjną łodzią po rzece Chaophraya i kanałach Bangkoku, które były podstawowym szlakiem komunikacyjnym dawnego miasta. Wieczorem fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu) przejazd na nocny targ Asiatique Riverfront. Kolacja serwowana składająca się z tradycyjnych tajskich dań i Calypso. Czas wolny na zakupy na największym targu nocnym Bangkoku, gdzie znaleźć można mnóstwo restauracji, ulicznego jedzenia i straganów z pamiątkami. Powrót do hotelu, nocleg.

4. DZIEŃ. CHANTHABURI - PARK NARODOWY NAMTOK PHLIO

Śniadanie. Wykwaterowanie. Wcześnie rano przejazd do prowincji CHANTHABURI, położonej ok. 240 km na południowy-wschód od Bangkoku. Zwiedzanie jednego z największych kościołów katolickich w Tajlandii - katedry Niepokalanego Poczęcia. Następnie wizyta w PARKU NARODOWYM NAMTOK PHLIO. Krótki spacer do przepięknie położonego wodospadu i kąpiel w krystalicznie czystej wodzie. Po krótkim odpoczynku przejazd do CHANTHABURI, miasta słynącego z handlu kamieniami szlachetnymi. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

5. DZIEŃ. CHANTHABURI

Śniadanie. Przejazd na wybrzeże w Laem Sing. Wypoczynek na plaży. Po południu powrót do hotelu. Nocleg.

6. DZIEŃ. BATTAMBANG

Śniadanie. Wykwaterowanie. Wcześnie rano wyjazd do Ban Phakad na granicy z Kambodżą. Po przekroczeniu granicy przejazd do BATTAMBANG, drugiego pod względem wielkości miasta w Kambodży, słynącego z doskonale zachowanej kolonialnej architektury. Po drodze zwiedzanie świątyni Wat Banan. Świątynia powstała w okresie świetności Angkoru w XIII w. Położona jest na wzgórzu Phnom Banan, z którego roztacza się widok na dolinę rzeki Sanken. Jeżeli czas pozwoli: wizyta w jedynej w Kambodży winiarni Prasat Banan i na plantacji papryczek chilli (okres zbioru to październik-styczeń). Po południu zakwaterowanie w hotelu w Battambang. Przed zmierzchem przejazd na wzgórze Phnom Sampeau. Znajdują się tu jaskinie zamieszkane przez nietoperze. Tuż po zachodzie słońca nietoperze ruszają na żer i masowo wylatują z jaskini. Szacuje się, że ich populacja liczy nawet do miliona osobników. Olbrzymie grupy nietoperzy tworzą na niebie ciemne, tańczące "żywe chmury". Kolacja, powrót do hotelu, nocleg.

7. DZIEŃ. SIEM REAP - TONLE SAP

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do świątyni Ek Phnom ufundowanej w 1027 r., która choć nie tak spektakularna jak Angkor, urzeka uduchowioną atmosferą i spokojem. Dalej trasa wiedzie wzdłuż rzeki Sangke, przez wiejskie tereny zamieszkiwane przez rdzenną ludność, trudniąca się uprawą roli i hodowlą bydła. Przejazd do miejscowości SIEM REAP. Zakwaterowanie w hotelu. Po południu fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): rejs po jednym z największych jezior tej części Azji - TONLE SAP. Ciekawostką są pływające wioski - osady, zbudowane na jeziorze z połączonych ze sobą łodzi. Podczas rejsu postój w jednej z pływających wiosek i możliwość zakupu pamiątek. Kolacja, powrót do hotelu, nocleg.

8. DZIEŃ. ANGKOR

Śniadanie. Zwiedzanie ANGKORU - dawnej stolicy państwa Khmerów: południowa brama Angkor Thom, świątynia Bayon, Taras Słoni, Taras Trędowatego Króla i pałac królewski. Obiad w lokalnej restauracji. Po południu zwiedzanie słynnej świątyni Angkor Wat - najdoskonalszego przykładu architektury khmerskiej. Wieczorem fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): kolacja w lokalnej restauracji połączona z pokazem tradycyjnych khmerskich tańców. Powrót do hotelu lub czas wolny na zakupy na nocnym targu Psar Chas. Nocleg.

9. DZIEŃ. PHNOM PENH

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do PHNOM PENH (ok. 6 godz.). Podróż jest okazję dla podziwiania wspaniałych krajobrazów prowincjonalnej Kambodży, tradycyjnych wiosek o drewnianej zabudowie porozrzucanych pośród zielonych pól ryżowych i świątyń na wzgórzach. Po przybyciu do stolicy Kambodży zakwaterowanie w hotelu. Zwiedzenie Toul Sleng - dawnej szkoły, zamienionej w okresie rządów Czerwonych Khmerów na więzienie przeciwników politycznych. Kolacja, nocleg.

10. DZIEŃ. PHNOM PENH

Śniadanie. Zwiedzanie Phnom Penh: pałac królewski, Srebrna Pagoda, centralny rynek. Po południu transfer na lotnisko w Phnom Penh. Wylot do Polski.

11. DZIEŃ.

Przylot do Polski.

ŚWIADCZENIA:

8 noclegów: 2 w hotelu*** w Bangkoku, 2 w hotelu*** w Chanthaburi, 4 w hotelach*** w Kambodży; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami • wyżywienie: 8 śniadań, 1 obiad, 3 kolacje • przeloty: Polska-Bangkok, Phnom Penh-Polska • transfery w Tajlandii i Kambodży • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW

UWAGI:

Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu i lokalni przewodnicy: ok. 150 USD, napiwki: ok. 5 USD/dzień/os.Wizy: wiza do Kambodży wydawana jest na przejściu granicznym, koszt: ok. 49 USD; do jej wyrobienia potrzebne są 2 zdjęcia paszportowe. Dane paszportowe należy podać w momencie zakładania rezerwacji.Opłaty fakultatywne: kolacja w Bangkoku w Baiyoke Sky: ok. 50 USD; Asiatique Riverfront i Calypso: ok. 50 USD; rejs po kanałach w Bangkoku: ok. 20 USD; kolacja z pokazem tańców: ok. 15 USD; Tonle Sap: ok. 15 USD.W związku z restrykcyjnymi wymogami prawa w Tajlandii zwiedzanie Pałacu Królewskiego, Świątyni Szmaragdowego Buddy i niektórych innych obiektów może się odbywać tylko w towarzystwie lokalnego pilota.Zabierając ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że przy wymianie akceptowane są banknoty nieuszkodzone, niepopisane, wydane po 2001 r.


Opis hotelu Kraina uśmiechu i imperium Khmerów według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Region

Tajlandia / Tajlandia

Opis oferty:

Bangkok - Chanthaburi - Park Narodowy Namtok Phlio - Battambang - Siem Reap - Tonle Sap - Angkor - Phnom PenhBardzo ciekawe połączenie zwiedzania Tajlandii i Kambodży. W programie takie atrakcje, jak Bangkok - pełne kontrastów, tętniące życiem Miasto Aniołów i jego najsłynniejsze świątynie. Prowincja Chanthaburi, ośrodek handlu kamieniami szlachetnymi. Kambodża oczarowuje naturalnością, wspaniałymi ludźmi. W tętniącej życiem stolicy pełnej riksz i motorów można odnaleźć niepowtarzalny klimat. Wrażenie robi Angkor - dawna stolica Imperium Khmerów z monumentalnym kompleksem świątynnym. Battambang zachwyci kolonialną architekturą i autentycznym klimatem. Ciekawy program fakultatywny: rejsy po kanałach Bangkoku i jeziorze Tonle Sap i kolacja z pokazem tańców.

1. DZIEŃ.

Zbiórka uczestników na lotnisku. Przelot do Tajlandii.

2. DZIEŃ.

Przylot do Bangkoku. Powitanie na lotnisku przez lokalnego przewodnika. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie, nocleg. Dla chętnych (za dodatkową opłatą na miejscu): kolacja w restauracji na 78. piętrze hotelu Baiyoke Sky - najwyższym budynku w Tajlandii, skąd roztacza się panoramiczny widok na miasto. Następnie spacer słynną ulicą Khao San. Powrót do hotelu, nocleg.

3. DZIEŃ. BANGKOK

Wieczorem fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu) przejazd na nocny targ Asiatique Riverfront. Kolacja serwowana składająca się z tradycyjnych tajskich dań i Calypso. Czas wolny na zakupy na największym targu nocnym Bangkoku, gdzie znaleźć można mnóstwo restauracji, ulicznego jedzenia i straganów z pamiątkami. Powrót do hotelu, nocleg.

4. DZIEŃ. CHANTHABURI - PARK NARODOWY NAMTOK PHLIO

Śniadanie. Wykwaterowanie. Wcześnie rano przejazd do prowincji CHANTHABURI, położonej ok. 240 km na południowy-wschód od Bangkoku. Zwiedzanie jednego z największych kościołów katolickich w Tajlandii - katedry Niepokalanego Poczęcia. Następnie wizyta w PARKU NARODOWYM NAMTOK PHLIO. Krótki spacer do przepięknie położonego wodospadu i kąpiel w krystalicznie czystej wodzie. Po krótkim odpoczynku przejazd do CHANTHABURI, miasta słynącego z handlu kamieniami szlachetnymi. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

5. DZIEŃ. CHANTHABURI

Śniadanie. Przejazd na wybrzeże w Laem Sing. Wypoczynek na plaży. Po południu powrót do hotelu. Nocleg.

6. DZIEŃ. BATTAMBANG

Śniadanie. Wykwaterowanie. Wcześnie rano wyjazd do Ban Phakad na granicy z Kambodżą. Po przekroczeniu granicy przejazd do BATTAMBANG, drugiego pod względem wielkości miasta w Kambodży, słynącego z doskonale zachowanej kolonialnej architektury. Po drodze zwiedzanie świątyni Wat Banan. Świątynia powstała w okresie świetności Angkoru w XIII w. Położona jest na wzgórzu Phnom Banan, z którego roztacza się widok na dolinę rzeki Sanken. Jeżeli czas pozwoli: wizyta w jedynej w Kambodży winiarni Prasat Banan i na plantacji papryczek chilli (okres zbioru to październik-styczeń). Po południu zakwaterowanie w hotelu w Battambang. Przed zmierzchem przejazd na wzgórze Phnom Sampeau. Znajdują się tu jaskinie zamieszkane przez nietoperze. Tuż po zachodzie słońca nietoperze ruszają na żer i masowo wylatują z jaskini. Szacuje się, że ich populacja liczy nawet do miliona osobników. Olbrzymie grupy nietoperzy tworzą na niebie ciemne, tańczące "żywe chmury". Kolacja, powrót do hotelu, nocleg.

7. DZIEŃ. SIEM REAP - TONLE SAP

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do świątyni Ek Phnom ufundowanej w 1027 r., która choć nie tak spektakularna jak Angkor, urzeka uduchowioną atmosferą i spokojem. Dalej trasa wiedzie wzdłuż rzeki Sangke, przez wiejskie tereny zamieszkiwane przez rdzenną ludność, trudniąca się uprawą roli i hodowlą bydła. Przejazd do miejscowości SIEM REAP. Zakwaterowanie w hotelu. Po południu fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): rejs po jednym z największych jezior tej części Azji - TONLE SAP. Ciekawostką są pływające wioski - osady, zbudowane na jeziorze z połączonych ze sobą łodzi. Podczas rejsu postój w jednej z pływających wiosek i możliwość zakupu pamiątek. Kolacja, powrót do hotelu, nocleg.

8. DZIEŃ. ANGKOR

Śniadanie. Zwiedzanie ANGKORU - dawnej stolicy państwa Khmerów: południowa brama Angkor Thom, świątynia Bayon, Taras Słoni, Taras Trędowatego Króla i pałac królewski. Obiad w lokalnej restauracji. Po południu zwiedzanie słynnej świątyni Angkor Wat - najdoskonalszego przykładu architektury khmerskiej. Wieczorem fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): kolacja w lokalnej restauracji połączona z pokazem tradycyjnych khmerskich tańców. Powrót do hotelu lub czas wolny na zakupy na nocnym targu Psar Chas. Nocleg.

9. DZIEŃ. PHNOM PENH

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do PHNOM PENH (ok. 6 godz.). Podróż jest okazję dla podziwiania wspaniałych krajobrazów prowincjonalnej Kambodży, tradycyjnych wiosek o drewnianej zabudowie porozrzucanych pośród zielonych pól ryżowych i świątyń na wzgórzach. Po przybyciu do stolicy Kambodży zakwaterowanie w hotelu. Zwiedzenie Toul Sleng - dawnej szkoły, zamienionej w okresie rządów Czerwonych Khmerów na więzienie przeciwników politycznych. Kolacja, nocleg.

10. DZIEŃ. PHNOM PENH

Śniadanie. Zwiedzanie Phnom Penh: pałac królewski, Srebrna Pagoda, centralny rynek. Po południu transfer na lotnisko w Phnom Penh. Wylot do Polski.

11. DZIEŃ.

Przylot do Polski.

ŚWIADCZENIA:

8 noclegów: 2 w hotelu*** w Bangkoku, 2 w hotelu*** w Chanthaburi, 4 w hotelach*** w Kambodży; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami • wyżywienie zgodnie z programem: 8 śniadań, 1 obiad, 3 kolacje • przelot Polska-Bangkok-Polska, Sajgon-Bangkok • transfery w Tajlandii, Kambodży i Wietnamie • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW

UWAGI:

Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu i lokalni przewodnicy: ok. 150 USD, napiwki: ok. 5 USD/dzień/os.Wiza do Kambodży wydawana jest na przejściu granicznym. Koszt: ok. 45 USD, do jej wyrobienia potrzebne są 2 zdjęcia paszportowe. Konieczne jest uzupełnienie danych paszportowych w momencie zakładania rezerwacji.Opłaty fakultatywne: kolacja w Bangkoku w Baiyoke Sky: ok. 45 USD; Asiatique Riverfront i Calypso: ok. 50 USD; rejs po kanałach w Bangkoku: ok. 15 USD; kolacja z pokazem tańców: ok. 15 USD; Tonle Sap: ok. 15 USD.W związku z restrykcyjnymi wymogami prawa w Tajlandii zwiedzanie Pałacu Królewskiego, Świątyni Szmaragdowego Buddy i niektórych innych obiektów może się odbywać tylko w towarzystwie lokalnego pilota.Zabierając ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że przy wymianie akceptowane są banknoty nieuszkodzone, niepopisane, wydane po 2001 r.Zdjęcia lokalizacji (Tajlandia)
Krabi to najpiękniejsza prowincja Tajlandii z pięknymi plażami i zjawiskowymi krajobrazami
Wyspa Jamesa Bonda z pięknymi formacjami skalnymi
Przejażdżka na słoniu po dżungli to jedna z głównych atrakcji Tajlandii
Bangkok w Tajlandii - Miasto Aniołów
Ao nang beach to znana turystyczna miejscowość w okolicach Kraki
Słynne kanały z pływającymi targami w Tajlandii
Bangla-road na Phuket - to centrum rozrywkowego życia
Khao Lak to egzotyczne wakacje w najlepszym wydaniu
Wyspa Phi Phi w Tajlandii
Turystyczna wyspa Phuket przyciąga tłumy turystów
Kuchnia tajska pełna barw, smaków i zapachów
Słynna Railay z formacjami skalnymi w pobliżu Krabi

Opinie o wycieczce objazdowej Kraina uśmiechu i imperium Khmerów

Kraina uśmiechu i imperium Khmerów - możliwości zakwaterowania:

Pok. 4 os. (2 pok. 2 os.)
Pok. 2 os.+1 dost.
Pok. 2 os.
Pok. 1 os.
Dokwaterowanie w pok. 2/3 os.

Masz pytania o Wycieczkę objazdową Kraina uśmiechu i imperium Khmerów? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00