cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa Miasto Aniołów, Twierdza Kobiet, Tajlandia
 • Wycieczka objazdowa Miasto Aniołów, Twierdza Kobiet, Tajlandia
 • Wycieczka objazdowa Miasto Aniołów, Twierdza Kobiet, Tajlandia
 • Wycieczka objazdowa Miasto Aniołów, Twierdza Kobiet, Tajlandia
 • Wycieczka objazdowa Miasto Aniołów, Twierdza Kobiet, Tajlandia
 • Wycieczka objazdowa Miasto Aniołów, Twierdza Kobiet, Tajlandia
 • Wycieczka objazdowa Miasto Aniołów, Twierdza Kobiet, Tajlandia
 • Wycieczka objazdowa Miasto Aniołów, Twierdza Kobiet, Tajlandia
 • Wycieczka objazdowa Miasto Aniołów, Twierdza Kobiet, Tajlandia
1 / 9
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Wycieczka objazdowa Miasto Aniołów, Twierdza Kobiet

Tajlandia
Ocena wycieczki objazdowej Miasto Aniołów, Twierdza Kobiet:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii

Wycieczka objazdowa Miasto Aniołów, Twierdza Kobiet w ofercie Biura podróży:

Itaka R

Szukasz wakacji do Tajlandii?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Region

Tajlandia / Tajlandia

Opis oferty:

Krabi • Bangkok • Damnoen Saduak • Ayutthaya • Siem Reap • Angkor • Tonle Sap • Phuket • Phang Nga • Phi Phi Zwiedzanie i wypoczynek na plaży. Zachwycająca Tajlandia i ciągle jeszcze tajemnicza Kambodża. W programie Bangkok - tętniące życiem miasto Aniołów, wizyty w jego najsłynniejszych świątyniach i na największym nocnym targu. Na trasie jest wspaniały kompleks świątyń Angkor - dawna stolica Imperium Khmerów z monumentalnym kompleksem świątynnym. Ciekawy program fakultatywny: kolacja na 78. piętrze najwyższego budynku Tajlandii, rejsy po kanałach Bangkoku i jeziorze Tonle Sap z pływającymi wioskami, kolacja z pokazem khmerskich tańców. Na koniec wypoczynek na wyspie Phuket, słynnej z pięknych plaż i nocnego życia. Trasa z przelotami wewnętrznymi: ok. 2400 km.

1. DZIEŃ.

Zbiórka uczestników na lotnisku. Przelot do Tajlandii.

2. DZIEŃ. KRABI

Przylot do Tajlandii. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie. Czas wolny na plażowanie. Nocleg.

3. DZIEŃ. BANGKOK (trasa: ok. 800 km)

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko i przelot do Bangkoku. Transfer do hotelu i zakwaterowanie. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): kolacja w restauracji na 78. piętrze hotelu Baiyoke Sky - najwyższego budynku w Tajlandii, skąd roztacza się panoramiczny widok na miasto. Następnie spacer słynną ulicą Khao San. Powrót do hotelu, nocleg.

4. DZIEŃ. BANGKOK

Śniadanie. Zwiedzanie największych atrakcji BANGKOKU: Świątynia Szmaragdowego Buddy - najważniejsze sanktuarium kraju, Pałac Królewski - historyczna siedziba królów Tajlandii. Przejazd przez królewską dzielnicę Dusit, gdzie znajdują się m.in. sala tronowa Ananta Samakhom, pomnik króla Ramy V na koniu i pałac Paruskawan, w którym na początku XX w. mieszkała słynna księżniczka Katia. Wizyta w Świątyni Leżącego Buddy z jednym z największych na świecie posągów Buddy mierzącym aż 46 m. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wycieczka tradycyjną łodzią po rzece Chaophraya i kanałach Bangkoku, które były podstawowym szlakiem komunikacyjnym dawnego miasta. Przejazd przez dzielnicę chińską. Zwiedzanie Świątyni Złotego Buddy. Wieczorem fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): przejazd na nocny targ Asiatique Riverfront. Kolacja serwowana złożona z tradycyjnych tajskich dań oraz rewia transwestytów - Calypso. Czas wolny na zakupy na największym targu nocnym Bangkoku, gdzie znaleźć można mnóstwo restauracji, ulicznego jedzenia i straganów z pamiątkami. Powrót do hotelu, nocleg.

5. DZIEŃ. DAMNOEN SADUAK - AYUTTHAYA (trasa: ok. 250 km)

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do DAMNOEN SADUAK, gdzie znajduje się słynny pływający targ. Pobyt na "wodnym targu" dostarcza niezapomnianych emocji. Kupcy sprzedają owoce, warzywa i inne artykuły spożywcze oraz wyroby rękodzieła wprost z łodzi. Można również spróbować oryginalnych dań kuchni tajskiej z "pływających restauracji". Około południa postój w wiosce, gdzie lokalni artyści wyrabiają przepiękne meble i pamiątki z drewna tekowego. Czas wolny na zakupy. Przejazd do dawnej stolicy Tajlandii - AYUTTHAYA. Zwiedzanie malowniczych ruin pałacu i świątyń. Miasto przeżywało okres rozkwitu od połowy XIV do XVIII w. i było wtedy jednym z najbogatszych i najpotężniejszych ośrodków miejskich w Azji. Znajdowało się tu ponad 2000 pozłacanych świątyń, których blask widoczny był z odległości wielu kilometrów. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Nocleg.

6. DZIEŃ. SIEM REAP (trasa: ok. 410 km)

Śniadanie. Wykwaterowanie. Wcześnie rano wyjazd z Bangkoku do Aranyapradet, miasteczka granicznego z Kambodżą (ok. 5 godz.). Około południa przekroczenie granicy i przejazd do miasta SIEM REAP. Zakwaterowanie w hotelu, czas wolny. Nocleg.

7. DZIEŃ. ANGKOR (trasa: ok. 20 km)

Śniadanie. Zwiedzanie ANGKORU - dawnej stolicy państwa Khmerów. Podczas spaceru można zobaczyć południową bramę Angkor Thom, świątynię Bayon, Taras Słoni, Taras Trędowatego Króla i Pałac Królewski. Po południu wizyta w słynnej świątyni Angkor Wat, doskonałym przykładzie architektury khmerskiej. Jej najbardziej charakterystycznym elementem jest wielki kamienny arras, na którym widnieje niemal 20 tysięcy różnych postaci. Obiad. Powrót do hotelu lub czas wolny na zakupy na nocnym targu Psar Chas. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): kolacja w lokalnej restauracji połączona z pokazem tradycyjnych khmerskich tańców. Powrót do hotelu i nocleg.

8. DZIEŃ. ANGKOR - TONLE SAP (trasa: ok. 20 km)

Śniadanie. Zwiedzanie ANGKORU: Banteay Srei - Twierdza Kobiet, zdecydowanie wyróżniająca się na tle pozostałych świątyń. Nastepnie Ta Phrom - wyjątkowa, najbardziej romantyczna wśród wszystkich świątyń Angkoru, gdzie kręcono zdjęcia do filmu "Tomb Raider". Wizyta w Muzeum Min Lądowych, które jest świadectwem tragicznej historii Kambodży. Obiad. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): rejs po jednym z największych jezior tej części Azji - TONLE SAP. Ciekawostką jeziora są pływające wioski - osady, zbudowane na jeziorze z połączonych ze sobą łodzi. Podczas rejsu postój w jednej z pływających wiosek i możliwość zakupu pamiątek. Powrót do hotelu, nocleg.

9. DZIEŃ. PHUKET (trasa: ok. 900 km)

Śniadanie. Wykwaterowanie. Transfer na lotnisko i przelot do Tajlandii. Zakwaterowanie w hotelu i nocleg.

10. DZIEŃ. PHANG NGA

Śniadanie. Czas wolny na plażowanie lub udział w wycieczce fakultatywnej (za dodatkową opłatą na miejscu): podróż łodzią motorową po zatoce PHANG NGA. Zwiedzanie słynnej wyspy Jamesa Bonda (Koh Tapu), gdzie kręcono kadry do filmu "Człowiek ze złotym pistoletem". Następnie podróż łodzią kanoe pośród lagun i jaskiń i tradycyjny tajski lunch w niezwykłej muzułmańskiej wiosce, która mieści się na palach zanurzonych w morzu. W ciągu dnia czas wolny na pływanie. Powrót do hotelu, nocleg.

11./11.-12. DZIEŃ. PHI PHI

Śniadanie. Czas wolny na plażowanie lub udział w wycieczce fakultatywnej (za dodatkową opłatą na miejscu): podróż łodzią motorową do słynnych wysepek PHI PHI i zatoki Maya Bay, otoczonej wapiennymi klifami, gdzie nakręcono kadry do filmu "Niebiańska plaża". Pływanie i nurkowanie w krystalicznie czystej wodzie zatoki, jednej z najładniejszych w regionie. Następnie przystanek na plaży z niezwykle białym piaskiem. Doskonałe miejsce na odpoczynek oraz pływanie i nurkowanie - wyspę otacza piękna rafa koralowa. Powrót do hotelu, nocleg.

12./13. DZIEŃ.

Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko, przelot do Polski.

ŚWIADCZENIA:

10/11 noclegów: 7 noclegów w hotelach***, 3/4 noclegi w hotelu na Phuket • wyżywienie: 9/10 śniadań, 2 obiady • przelot: Polska-Tajlandia-Polska • transfery autokarem lub busem • ubezpieczenie KL i NW

UWAGI:

Obowiązkowe opłaty na miejscu: przewodnik, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, tour guide, bilety na przeloty wewnętrzne: ok. 368 USD; napiwki: ok. 5 USD/os./dzień.Wizy: wiza do Kambodży wydawana jest na przejściu granicznym. Koszt: ok. 45 USD, do jej wyrobienia potrzebne są 2 zdjęcia paszportowe. Konieczne jest przekazanie danych paszportowych sprzedawcy.Opłaty fakultatywne: kolacja w Bangkoku w Baiyoke Sky: ok. 45 USD; Asiatique Riverfront i Calypso: ok. 50 USD; rejs po kanałach w Bangkoku: ok. 15 USD; kolacja z pokazem tańców: ok. 15 USD; Tonle Sap: ok. 15 USD; Phang Nga: ok. 99 USD; Phi Phi: ok. 97 USD.Zwiedzanie Pałacu Królewskiego, Świątyni Szmaragdowego Buddy i niektórych innych obiektów może się odbywać tylko w towarzystwie lokalnego przewodnika.Limit bagażu na przelocie wewnętrznym (dot. terminu: 22.11): bagaż główny - 20 kg, bagaż podręczny - 7 kg.


Opis hotelu Miasto Aniołów, Twierdza Kobiet według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Region

Tajlandia / Tajlandia

Opis oferty:

Krabi • Bangkok • Siem Reap • Angkor • Tonle Sap • Phuket • Phang Nga • Phi Phi • KrabiZwiedzanie i wypoczynek na plaży. Zachwycająca Tajlandia i ciągle jeszcze tajemnicza Kambodża. W programie dwa dni w Bangkoku - tętniącym życiem mieście Aniołów, wizyty w jego najsłynniejszych świątyniach i na największym nocnym targu. Na trasie jest Angkor - dawna stolica Imperium Khmerów z monumentalnym kompleksem świątynnym. Ciekawy program fakultatywny: kolacja na 78. piętrze najwyższego budynku Tajlandii, rejsy po kanałach Bangkoku i jeziorze Tonle Sap z pływającymi wioskami, kolacja z pokazem khmerskich tańców. Na koniec wypoczynek w Pattaya, kurorcie znanym z pięknych plaż i nocnego życia.

1. DZIEŃ.

Zbiórka uczestników na lotnisku. Przelot do Krabi.

2. DZIEŃ.

Przylot do KRABI. Transfer do hotelu, śniadanie. Czas wolny, zakwaterowanie. Czas wolny na plażowanie. Nocleg.

3. DZIEŃ.

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko i przelot do Bangkoku. Transfer do hotelu i zakwaterowanie. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): kolacja w restauracji na 78. piętrze hotelu Baiyoke Sky - najwyższego budynku w Tajlandii, skąd roztacza się panoramiczny widok na miasto. Następnie spacer słynną ulicą Khao San. Powrót do hotelu, nocleg.

4. DZIEŃ.

Śniadanie. Zwiedzanie największych atrakcji BANGKOKU: Świątynia Szmaragdowego Buddy - najważniejsze sanktuarium kraju, Pałac Królewski - historyczna siedziba królów Tajlandii. Przejazd przez królewską dzielnicę Dusit, gdzie znajdują się m.in. sala tronowa Ananta Samakhom, pomnik króla Ramy V na koniu i pałac Paruskawan, w którym na początku XX w. mieszkała słynna księżniczka Katia. Wizyta w Świątyni Leżącego Buddy z jednym z największych na świecie posągów Buddy mierzącym aż 46 m. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wycieczka tradycyjną łodzią po rzece Chaophraya i kanałach Bangkoku, które były podstawowym szlakiem komunikacyjnym dawnego miasta. Przejazd przez dzielnicę chińską. Zwiedzanie Świątyni Złotego Buddy. Wieczorem fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): przejazd na nocny targ Asiatique Riverfront. Kolacja serwowana złożona z tradycyjnych tajskich dań oraz rewia transwestytów - Calypso. Czas wolny na zakupy na największym targu nocnym Bangkoku, gdzie znaleźć można mnóstwo restauracji, ulicznego jedzenia i straganów z pamiątkami. Powrót do hotelu, nocleg.

5. DZIEŃ.

Śniadanie. Wykwaterowanie. Wcześnie rano wyjazd z Bangkoku do Aranyapradet, miasteczka granicznego z Kambodżą (ok. 5 godz.). Około południa przekroczenie granicy i przejazd do miasta SIEM REAP. Kolacja. Zakwaterowanie w hotelu, czas wolny. Nocleg.

6. DZIEŃ.

Śniadanie. Zwiedzanie ANGKORU - dawnej stolicy państwa Khmerów. Podczas spaceru można zobaczyć południową bramę Angkor Thom, świątynię Bayon, Taras Słoni, Taras Trędowatego Króla i Pałac Królewski. Po południu wizyta w słynnej świątyni Angkor Wat, doskonałym przykładzie architektury khmerskiej. Jej najbardziej charakterystycznym elementem jest wielki kamienny arras, na którym widnieje niemal 20 tysięcy różnych postaci. Obiad. Powrót do hotelu lub czas wolny na zakupy na nocnym targu Psar Chas. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): kolacja w lokalnej restauracji połączona z pokazem tradycyjnych khmerskich tańców. Powrót do hotelu i nocleg.

7. DZIEŃ.

Śniadanie. Zwiedzanie ANGKORU: Banteay Srei - Twierdza Kobiet, zdecydowanie wyróżniająca się na tle pozostałych świątyń. Nastepnie Ta Phrom - wyjątkowa, najbardziej romantyczna wśród wszystkich świątyń Angkoru, gdzie kręcono zdjęcia do filmu "Tomb Raider". Wizyta w Muzeum Min Lądowych, które jest świadectwem tragicznej historii Kambodży. Obiad. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): rejs po jednym z największych jezior tej części Azji - TONLE SAP. Ciekawostką jeziora są pływające wioski - osady, zbudowane na jeziorze z połączonych ze sobą łodzi. Podczas rejsu postój w jednej z pływających wiosek i możliwość zakupu pamiątek. Powrót do hotelu, nocleg.

8. DZIEŃ.

Śniadanie. Wykwaterowanie. Transfer na lotnisko i przelot do Tajlandii na wyspę PHUKET. Zakwaterowanie w hotelu i nocleg.

9. DZIEŃ.

Śniadanie. Czas wolny na plażowanie lub udział w wycieczce fakultatywnej (za dodatkową opłatą na miejscu): podróż łodzią motorową po zatoce PHANG NGA. Zwiedzanie słynnej wyspy Jamesa Bonda (Koh Tapu), gdzie kręcono kadry do filmu "Człowiek ze złotym pistoletem". Następnie podróż łodzią kanoe pośród lagun i jaskiń i tradycyjny tajski lunch w niezwykłej muzułmańskiej wiosce, która mieści się na palach zanurzonych w morzu. W ciągu dnia czas wolny na pływanie. Powrót do hotelu, nocleg.

10. DZIEŃ.

Śniadanie. Czas wolny na plażowanie lub udział w wycieczce fakultatywnej (za dodatkową opłatą na miejscu): podróż łodzią motorową do słynnych wysepek PHI PHI i zatoki Maya Bay, otoczonej wapiennymi klifami, gdzie nakręcono kadry do filmu "Niebiańska plaża". Pływanie i nurkowanie w krystalicznie czystej wodzie zatoki, jednej z najładniejszych w regionie. Następnie przystanek na plaży z niezwykle białym piaskiem. Doskonałe miejsce na odpoczynek oraz pływanie i nurkowanie - wyspę otacza piękna rafa koralowa. Powrót do hotelu, nocleg.

11. - 12. DZIEŃ.

Śniadanie. Czas wolny na plażowanie lub udział w wycieczkach fakultatywnych (za dodatkową opłatą na miejscu). Nocleg.

13. DZIEŃ.

Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko w Krabi, przelot do Polski.

ŚWIADCZENIA:

11 noclegów: 7 noclegów w hotelach 3***, 4 noclegi w wybranym hotelu na Phuket, wyżywienie: 11 śniadań, 2 obiady, 1 kolacja; przelot: Warszawa - Krabi - Warszawa, transfery autokarem lub busem, ubezpieczenie KL i NW

UWAGI:

Obowiązkowe opłaty na miejscu: przewodnik, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, bilety na przeloty wewnętrzne: ok. 305 USD/os.; napiwki: ok. 5 USD/os./dzień.Zwiedzanie Pałacu Królewskiego, Świątyni Szmaragdowego Buddy i niektórych innych obiektów może się odbywać tylko w towarzystwie lokalnego przewodnika.Opłaty fakultatywne: kolacja w Bangkoku w Baiyoke Sky: ok. 45 USD; Asiatique Riverfront i Calypso: ok. 50 USD; rejs po kanałach w Bangkoku: ok. 15 USD; kolacja z pokazem tańców: ok. 15 USD; Tonle Sap: ok. 15 USD., Phang Nga: ok. 99 USD, Phi Phi, ok. 97 USD.