cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa Zaproszenie do Toskanii, Włochy
 • Wycieczka objazdowa Zaproszenie do Toskanii, Włochy
 • Wycieczka objazdowa Zaproszenie do Toskanii, Włochy
 • Wycieczka objazdowa Zaproszenie do Toskanii, Włochy
 • Wycieczka objazdowa Zaproszenie do Toskanii, Włochy
 • Wycieczka objazdowa Zaproszenie do Toskanii, Włochy
 • Wycieczka objazdowa Zaproszenie do Toskanii, Włochy
 • Wycieczka objazdowa Zaproszenie do Toskanii, Włochy
1 / 8
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Wycieczka objazdowa Zaproszenie do Toskanii

Włochy
Ocena wycieczki objazdowej Zaproszenie do Toskanii:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii

Wycieczka objazdowa Zaproszenie do Toskanii w ofercie Biura podróży:

Itaka

Szukasz wakacji do Włoch?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Region

Włochy / Włochy

Opis oferty:

San Marino • Groty Frassasi • Perugia • Arezzo • Cortona • Montepulciano • San Quirico d'Orcia • Elba • Portoferraio • Masa Marittima • Siena • San Gimignano • Volterra • Piza • Montecatini Terme • Montecatini Alto • FlorencjaPiękna wycieczka do Toskanii, słynnego regionu Włoch, oczarowującego miasteczkami na wzgórzach, niesamowitym światłem i cyprysowymi alejami. Na trasie są słynne miasta sztuki: Florencja, Siena, Piza z zabytkami światowej rangi i kameralne, pięknie położone miasteczka, gdzie zatrzymał się czas. W programie jest także rejs na malowniczą Elbę i miejsca związane z Napoleonem. Mimo, że nie leżą w Toskanii warto zobaczyć podziemny świat Grot Frassasi i San Marino, jedno z najmniejszych państw świata. Trasa we Włoszech: ok. 1300 km.

1. DZIEŃ.

Zbiórka uczestników na lotnisku. Przelot do Rimini. Transfer do hotelu zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

2. DZIEŃ. SAN MARINO - GROTY FRASSASI - PERUGIA

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do SAN MARINO - najstarszej republiki na świecie. Spacer po starym mieście otoczonym średniowiecznymi murami z bramami wjazdowymi i basztami. Przejazd i wizyta w słynnych krasowych GROTACH FRASSASI, gdzie podziwiać można wspaniałe stalagmity i stalaktyty. Przejazd do PERUGII, prawie niezmienionej od 400 lat. Spacer, podczas którego zobaczyć można Marzia Porta, Fontannę Maggiore, katedrę San Lorenzo, wspaniały ratusz i wiele innych ciekawych zabytków. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

3. DZIEŃ. AREZZO - CORTONA - MONTEPULCIANO - SAN QUIRICO D'ORCIA

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do AREZZO. Wizyta na Piazza Grande, otoczonym zabytkowymi kamienicami i pałacami. Zwiedzanie bazyliki św. Franciszka, gdzie znajduje się słynny renesansowy cykl fresków. Przejazd do CORTONY. Spacer po starym mieście otoczonym starożytnymi murami. Krótka przerwa w puncie widokowym na dolinę Valdichiana i jezioro Trazymeńskie. Zwiedzanie muzeum Etrusków. Przejazd do MONTEPULCIANO - przepięknego miasteczka, słynnego z pysznych win. Przejazd do kolejnej "toskańskiej perełki" - spokojnego, maleńkiego SAN QUIRICO D'ORCA i spacer po renesansowym centrum. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

4. DZIEŃ. ELBA - PORTOFERRAIO

Śniadanie i wykwaterowanie. Przejazd do Piombino. Rejs na ELBĘ - najsłynniejszą wyspę Toskanii. Zwiedzanie stolicy wyspy - PORTOFERRAIO. Spacer po urokliwym portowym miasteczku i zwiedzanie rezydencji Napoleona. Czas wolny na plażowanie lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): przejazd do podnóża Monte Capanne i wjazd kolejką gondolową na szczyt najwyższego wzniesienia wyspy. Przejazd do portu, rejs powrotny, przejazd do hotelu. Zakwaterowanie kolacja, nocleg.

5. DZIEŃ. MASSA MARITTIMA - SIENA - SAN GIMIGNANO

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu i przejazd do MASSA MARITTIMA. Wizyta na Piazza Garibaldi, spacer do Nowego Miasta i miejskich murów, z których roztacza się panorama na okolicę. Czas wolny. Przejazd do SIENY, której zabytkowe centrum jest wpisane na listę UNESCO. Wizyta na Piazza dle Campo, głównym placu przypominającym kształtem muszlę. Zwiedzanie słynnej gotyckiej katedry z charakterystyczną dzwonnicą w biało-czarne pasy. Przejazd do SAN GIMIGNANO, nazywanego średniowiecznym Manhattanem. Spacer i wizyta na Piazza del Duomo - placu otoczonym wysokimi romańskimi wieżami. Przejazd od hotelu. Po drodze degustacja lokalnego wina. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja, nocleg.

6. DZIEŃ. VOLTERRA - PIZA - MONTECATINI TERME - MONTECATINI ALTO

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do VOLTERRY, położonej na wzgórzu. Wizyta na Piazza dei Priori z najstarszym ratuszem w Toskanii. Spacer do ruin antycznego rzymskiego amfiteatru z I w. p.n.e. Przejazd od PIZY. Zwiedzanie słynnego Piazza del Duomo, nazywanego Placem Cudów i wpisanego na listę UNESCO. Znajduje się tu Krzywa Wieża, katedra, baptysterium i cmentarz. Przejazd do MONTECATINI TERME. Krótki spacer po uzdrowisku. Przejazd do hotelu i zakwaterowanie. Wieczorem wjazd kolejką wąskotorową do najstarszej części miasta: MONTECATINI ALTO - starego miasteczka zlokalizowanego na wzgórzu, dominującego nad Montecatini Terme. Powrót do hotelu. Kolacja i nocleg.

7. DZIEŃ. FLORENCJA

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do FLORENCJI, stolicy Toskanii. Zwiedzanie kościoła Santa Croce z cenotafem Dantego, grobowcami Michała Anioła, Galileusza, Machiavellego, Rossiniego. Wizyta na Piazza del Duomo, gdzie znajdują się najsłynniejsze zabytki: baptysterium z "rajskimi drzwiami", katedra Santa Maria del Fiore z kopułą Brunelleschiego i dzwonnicą Giotta. Spacer po zabytkowym centrum przez Piazza della Signoria z Palazzo Vecchio do Ponte Vecchio - najbardziej charakterystycznego mostu Florencji.Wizyta w galeri Ufizzi. Przejazd do hotelu w okolicy Rimini. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

8. DZIEŃ.

Śniadanie. Wykwaterowanie i transfer na lotnisko. Przelot do Polski. Dla osób, które przedłużają pobyt o tygodniowy wypoczynek: śniadanie, wykwaterowanie, transfer do wybranego hotelu.

ŚWIADCZENIA:

7 noclegów w hotelach **/***: 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami; wyżywienie: 7 śniadań, 7 kolacji; przelot; opieka pilota; ubezpieczenie KL i NW

UWAGI:

Obowiązkowa dopłata do usługi Rozkład Premium (dot. wybranych rozkładów lotów)/os.: 60 PLN.Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu i lokalni przewodnicy, prom na Elbę: ok. 165 EUR.Opłaty fakultatywne: wjazd na szczyt Monte Cappane: ok. 30 EUR.


Opis hotelu Zaproszenie do Toskanii według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Region

Włochy / Włochy

Opis oferty:

SAN MARINO - GROTY FRASSASI -  PERUGIA - AREZZO - CORTONA - MONTEPULCIANO - SAN QUIRICO D'ORCIA  - ELBA - PORTOFERRAIO - MASA MARITTIMA - SIENA - SAN GIMIGNANO - VOLTERRA - PIZA - MONTECATINI  TERME - MONTECATANI ALTO - FLORENCJA Piękna wycieczka do Toskanii, słynnego regionu Włoch, oczarowującego miasteczkami na wzgórzach, niesamowitym światłem i cyprysowymi alejami. Na trasie są słynne miasta sztuki: Florencja, Siena, Piza z zabytkami światowej rangi i kameralne, pięknie położone miasteczka, gdzie zatrzymał się czas. W programie jest także rejs na malowniczą Elbę i miejsca związane z Napoleonem. Mimo, że nie leżą w Toskanii warto zobaczyć podziemny świat Grot Frassasi i San Marino, jedno z najmniejszych państw świata. Trasa we Włoszech: ok. 1300 km.

1. DZIEŃ.

Zbiórka uczestników na lotnisku. Przelot do Rimini. Transfer do hotelu zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

2. DZIEŃ.

SAN MARINO - GROTY FRASSASI - PERUGIA Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do SAN MARINO - najstarszej republiki na świecie. Spacer po starym mieście otoczonym średniowiecznymi murami z bramami wjazdowymi i basztami. Przejazd i wizyta w słynnych krasowych GROTACH FRASSASI, gdzie podziwiać można wspaniałe stalagmity i stalaktyty. Przejazd do PERUGII, prawie niezmienionej od 400 lat. Spacer, podczas którego zobaczyć można Marzia Porta, Fontannę Maggiore, katedrę San Lorenzo, wspaniały ratusz i wiele innych ciekawych zabytków. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

3. DZIEŃ.

AREZZO - CORTONA - MONTEPULCIANO - SAN QUIRICO D'ORCIA Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do AREZZO. Wizyta na Piazza Grande, otoczonym zabytkowymi kamienicami i pałacami. Zwiedzanie bazyliki św. Franciszka, gdzie znajduje się słynny renesansowy cykl fresków. Przejazd do CORTONY. Spacer po starym mieście otoczonym starożytnymi murami. Krótka przerwa w puncie widokowym na dolinę Valdichiana i jezioro Trazymeńskie. Zwiedzanie muzeum Etrusków. Przejazd do MONTEPULCIANO - przepięknego miasteczka, słynnego z pysznych win. Przejazd do kolejnej "toskańskiej perełki" - spokojnego, maleńkiego SAN QUIRICO D'ORCA i spacer po renesansowym centrum. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

4. DZIEŃ.

ELBA - PORTOFERRAIOŚniadanie i wykwaterowanie. Przejazd do Piombino. Rejs na ELBĘ - najsłynniejszą wyspę Toskanii. Zwiedzanie stolicy wyspy - PORTOFERRAIO. Spacer po urokliwym portowym miasteczku i zwiedzanie rezydencji Napoleona. Czas wolny na plażowanie lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): przejazd do podnóża Monte Capanne i wjazd kolejką gondolową na szczyt najwyższego wzniesienia wyspy. Przejazd do portu, rejs powrotny, przejazd do hotelu. Zakwaterowanie kolacja, nocleg.

5. DZIEŃ.

MASSA MARITTIMA - SIENA - SAN GIMIGNANOŚniadanie. Wykwaterowanie z hotelu i przejazd do MASSA MARITTIMA. Wizyta na Piazza Garibaldi, spacer do Nowego Miasta i miejskich murów, z których roztacza się panorama na okolicę. Czas wolny. Przejazd do SIENY, której zabytkowe centrum jest wpisane na listę UNESCO. Wizyta na Piazza dle Campo, głównym placu przypominającym kształtem muszlę. Zwiedzanie słynnej gotyckiej katedry z charakterystyczną dzwonnicą w biało-czarne pasy. Przejazd do SAN GIMIGNANO, nazywanego średniowiecznym Manhattanem. Spacer i wizyta na Piazza del Duomo - placu otoczonym wysokimi romańskimi wieżami. Przejazd od hotelu. Po drodze degustacja lokalnego wina. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja, nocleg.

6. DZIEŃ.

VOLTERRA - PIZA - MONTECATANI TERME - MONTECATANI ALTOŚniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do VOLTERRY, położonej na wzgórzu. Wizyta na Piazza dei Priori z najstarszym ratuszem w Toskanii. Spacer do ruin antycznego rzymskiego amfiteatru z I w. p.n.e. Przejazd od PIZY. Zwiedzanie słynnego Piazza del Duomo, nazywanego Placem Cudów i wpisanego na listę UNESCO. Znajduje się tu Krzywa Wieża, katedra, baptysterium i cmentarz. Przejazd do MONTECATANI TERME. Krótki spacer po uzdrowisku. Przejazd do hotelu i zakwaterowanie. Wieczorem wjazd kolejką wąskotorową do najstarszej części miasta: MONTECATANI ALTO - starego miasteczka zlokalizowanego na wzgórzu, dominującego nad Montecatani Terme. Powrót do hotelu. Kolacja i nocleg.

7. DZIEŃ.

FLORENCJAŚniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do FLORENCJI, stolicy Toskanii. Zwiedzanie kościoła Santa Croce z cenotafem Dantego, grobowcami Michała Anioła, Galileusza, Machiavellego, Rossiniego. Wizyta na Piazza del Duomo, gdzie znajdują się najsłynniejsze zabytki: baptysterium z "rajskimi drzwiami", katedra Santa Maria del Fiore z kopułą Brunelleschiego i dzwonnicą Giotta. Spacer po zabytkowym centrum przez Piazza della Signoria z Palazzo Vecchio do Ponte Vecchio - najbardziej charakterystycznego mostu Florencji.Wizyta w galeri Ufizzi. Przejazd do hotelu w okolicy Rimini. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

8. DZIEŃ.

Śniadanie. Wykwaterowanie i transfer na lotnisko. Przelot do Polski. Dla osób, które przedłużają pobyt o tygodniowy wypoczynek: śniadanie, wykwaterowanie, transfer do wybranego hotelu.

ŚWIADCZENIA:

7 noclegów w hotelach **/***: 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami; wyżywienie: 7 śniadań, 7 kolacji; przelot; opieka pilota; ubezpieczenie KL i NW

UWAGI:

1. Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu i lokalni przewodnicy, prom na Elbę: ok. 165 EUR.2. Opłaty fakultatywne: wjazd na szczyt Monte Cappane: ok. 30 EUR.Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Itaka. Nowa Itaka sp. z o.o. jest jednym z naszych kluczowych partnerów i głównym kontrahentem, z którym od lat spełniamy turystyczne marzenia naszych wspólnych klientów. Wysoki standard obsługi, wykwalifikowani rezydenci i przewodnicy oraz szeroki wybór atrakcyjnych ofert na wakacje dopracowanych w każdym szczególe zapewniają wieloletni sukces jakim może poszczycić się to biuro.

W swojej ofercie Itaka posiada wiele sprawdzonych hoteli położonych w dogodnej lokalizacji, z wysokiej klasy obsługą i kompleksowo wyposażonymi pokojami. Biuro posiada szeroki wachlarz destynacji turystycznych i może spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Ponad to, do swojej oferty sukcesywnie wprowadza oryginalne kierunki takie jak Bośnia i Hercegowina, Albania, Madera czy kierunki egzotyczne - Wyspy Zielonego Przylądka, Zanzibar i wiele, wiele innych.

Itaka posiada bogatą ofertę wycieczek objazdowych, zarówno autokarowych jak i samolotowych. Ich programy są bardzo zróżnicowane i dostosowane do wymagań różnych klientów, dlatego każdy może znaleźć wyjazd zgodny z jego preferencjami. Biuro podrózy Itaka posiada także jeden z największych wyborów ofert w promocji last minute, co pozwala klientom z każdym budżetem na spełnienie swoich wakacyjnych marzeń.

Biuro Podróży Itaka w ciągu swojej dotychczasowej działalności otrzymała wiele prestiżowych nagród i wyróżnień, takich jak tytuł Superbrands i Created in Poland Superbrands 2014/15 przyznawany najsilniejszym markom na polskim rynku, Touroperator Roku 2014, Konsumencki Lider Jakości 2014, czy Wielka Perła Polskiej Gospodarki 2012.


Opinie o wycieczce objazdowej Zaproszenie do Toskanii

Zaproszenie do Toskanii - możliwości zakwaterowania:

Pok. 2 os.+1 dost.
Pok. 2 os.
Pok. 1 os.
Dokwaterowanie w pok. 2/3 os.

Masz pytania o Wycieczkę objazdową Zaproszenie do Toskanii? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00