cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

  • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
  • money
  • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
  • Wycieczka objazdowa Włochy na obcasie, Włochy
  • Wycieczka objazdowa Włochy na obcasie, Włochy
  • Wycieczka objazdowa Włochy na obcasie, Włochy
  • Wycieczka objazdowa Włochy na obcasie, Włochy
  • Wycieczka objazdowa Włochy na obcasie, Włochy
  • Wycieczka objazdowa Włochy na obcasie, Włochy
  • Wycieczka objazdowa Włochy na obcasie, Włochy
1 / 7
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Wycieczka objazdowa Włochy na obcasie

Włochy
Ocena wycieczki objazdowej Włochy na obcasie:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii

Wycieczka objazdowa Włochy na obcasie w ofercie Biura podróży:

Itaka

Szukasz wakacji do Włoch?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Region

Włochy / Włochy

Opis oferty:

Matera • Alberobello • Lecce • Otranto • Bari • San Giovani Rotondo • Termoli • Wyspy Tremiti • Rzym • Watykan • Neapol • Pompeje Słońce, przepiękne krajobrazy, niezwykłe zabytki, turkusowe morze to atuty Apulii, regionu rozciągającego się od ostrogi aż do obcasa włoskiego buta. Trasa rozpoczyna się zwiedzaniem wykutej Matery, następnie Alberobello z dzielnicą bajkowych "trulli", przepiękne barokowe Lecce i Bari - stolica Apulii. Warto wybrać się na wycieczkę fakultatywną na Wyspy Tremiti: relaks i niezapomniane pejzaże wysp w południowym słońcu. Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu, więc kolejnym punktem programu jest Wieczne Miasto i Watykan. Wycieczka kończy się zwiedzaniem Neapolu - klimatycznej stolicy Kampanii. Trasa we Włoszech: ok. 1200 km.

1. DZIEŃ.

Zbiórka uczestników na lotnisku. Przelot do Lamezia Terme. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

2. DZIEŃ. MATERA - ALBEROBELLO

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd nad Zatoką Tarencką do MATERY. Wizyta w zjawiskowym mieście, zawieszonym na skale głębokiego wąwozu. Zwiedzanie dzielnicy Sassi, dawnego centrum Matery z domami wykutymi w skale, gdzie nakręcono sceny do filmu M. Gibsona "Pasja". Przejazd do ALBEROBELLO, gdzie podziwiać można dzielnice "trulli", bajkowych domków o kamiennych stożkowych dachach. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

3. DZIEŃ. LECCE - OTRANTO

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do LECCE - małej Florencji południa, z piękną architekturą w stylu tzw. baroku z Lecce. Spacer po mieście i zwiedzanie m.in. bazylika Santa Croce - najpiękniejsza budowla barokowa w rejonie, Palazzo Celestini, Piazza del Duomo otoczony zabytkowymi budynkami, świetnie zachowany rzymski amfiteatr z I w. p.n.e. Przejazd do OTRANTO, leżącego na styku dwóch mórz: Adriatyckiego i Jońskiego, znajdującego się na liście “Najpiękniejszych miasteczek Włoch". Spacer po starówce, zwiedzanie katedry, w której znajduje się jedna z największych mozaik podłogowych we Włoszech. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

4. DZIEŃ. BARI - SAN GIOVANI ROTONDO

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do BARI - stolicy regionu Apulia. Zwiedzanie: bazylika San Nicola z grobem Bony Sforzy, katedra San Sabino. Spacer po starym mieście. Przejazd do SAN GIOVANNI ROTONDO, związanego z działalnością słynnego mistyka Ojca Pio. Zwiedzanie sanktuarium i wizyta w miejscu spoczynku zakonnika. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

5. DZIEŃ. TERMOLI - WYSPY TREMITI

Śniadanie. Wykwaterowanie i przejazd do TERMOLI. Czas wolny na plażowanie i wypoczynek lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wycieczka na WYSPY TREMITI. Mała grupa wysp oddalonych o ok. 40 km od wybrzeża Gargano słynie ze wspaniałych krajobrazów, kryształowo czystego morza i pięknych plaż. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

6. DZIEŃ. RZYM - WATYKAN

Śniadanie. Przejazd do RZYMU. Zwiedzanie historycznego centrum wiecznego miasta. Spacer od Koloseum, Forum Romanum, przez Kapitol, do Fontanny di Trevi. Wizyta w Panteonie - wspaniale zachowanej budowli antycznej, będącej kiedyś świątynią wszystkich bogów. Następnie przejście przez most i obok zamku św. Anioła na plac i do bazyliki św. Piotra w WATYKANIE. Wizyta w miejscu spoczynku Jana Pawła II. Powrót do hotelu, kolacja i nocleg.

7. DZIEŃ. NEAPOL - POMPEJE

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do NEAPOLU. Zwiedzanie klimatycznej stolicy regionu Kampania. Spacer po historycznym centrum: wizyta w klasztorze św. Klary z majolikowymi krużgankami, kościół II Ges?, katedra z kaplicą św. Januarego. Czas wolny. Przejazd do POMPEJÓW - miasta, w którym zatrzymał się czas. Zwiedzanie terenu wykopalisk antycznego miasta, zasypanego popiołem wulkanicznym w I w. n.e. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

8. DZIEŃ.

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko. Przelot do Polski. Dla osób przedłużających pobyt o tygodniowy wypoczynek: śniadanie, wykwaterowanie i transfer do wybranego hotelu.

ŚWIADCZENIA:

7 noclegów w hotelach**/***: 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami; wyżywienie: 7 śniadań, 7 kolacji; przelot; przejazd autokarem, busem, minibusem lub vanem; opieka pilota; ubezpieczenie KL i NW

UWAGI:

Obowiązkowa dopłata do usługi Rozkład Premium (dot. wybranych rozkładów lotów)/os.: 60 PLN.Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu, lokalni przewodnicy, opłaty klimatyczne: ok. 130 EUR.Opłaty fakultatywne: rejs na Wyspy Tremiti: ok. 45 EUR.Przejazdy po Rzymie środkami komunikacji miejskiej.


Opis hotelu Włochy na obcasie według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Region

Włochy / Włochy

Opis oferty:

MATERA - ALBEROBELLO - LECCE -  OTRANTO - BARI - SAN GIOVANI ROTONDO - TERMOLI - WYSPY TREMITI - RZYM -  WATYKAN - NEAPOL -  POMPEJE Słońce, przepiękne krajobrazy, niezwykłe zabytki, turkusowe morze to atuty Apulii, regionu rozciągającego się od ostrogi aż do obcasa włoskiego buta. Trasa rozpoczyna się zwiedzaniem wykutej Matery, następnie Alberobello z dzielnicą bajkowych "trulli", przepiękne barokowe Lecce i Bari - stolica Apulii. Warto wybrać się na wycieczkę fakultatywną na Wyspy Tremiti: relaks i niezapomniane pejzaże wysp w południowym słońcu. Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu, więc kolejnym punktem programu jest Wieczne Miasto i Watykan. Wycieczka kończy się zwiedzaniem Neapolu - klimatycznej stolicy Kampanii. Trasa we Włoszech: ok. 1200 km.

1. DZIEŃ.

Zbiórka uczestników na lotnisku. Przelot do Lamezia Terme. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

2. DZIEŃ.

MATERA - ALBEROBELLO Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd nad Zatoką Tarencką do MATERY. Wizyta w zjawiskowym mieście, zawieszonym na skale głębokiego wąwozu. Zwiedzanie dzielnicy Sassi, dawnego centrum Matery z domami wykutymi w skale, gdzie nakręcono sceny do filmu M. Gibsona "Pasja". Przejazd do ALBEROBELLO, gdzie podziwiać można dzielnice "trulli", bajkowych domków o kamiennych stożkowych dachach. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

3. DZIEŃ.

LECCE - OTRANTOŚniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do LECCE - małej Florencji południa, z piękną architekturą w stylu tzw. baroku z Lecce. Spacer po mieście i zwiedzanie m.in. bazylika Santa Croce - najpiękniejsza budowla barokowa w rejonie, Palazzo Celestini, Piazza del Duomo otoczony zabytkowymi budynkami, świetnie zachowany rzymski amfiteatr z I w. p.n.e. Przejazd do OTRANTO, leżącego na styku dwóch mórz: Adriatyckiego i Jońskiego, znajdującego się na liście "Najpiękniejszych miasteczek Włoch". Spacer po starówce, zwiedzanie katedry, w której znajduje się jedna z największych mozaik podłogowych we Włoszech. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

4. DZIEŃ.

BARI - SAN GIOVANI ROTONDOŚniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do BARI - stolicy regionu Apulia. Zwiedzanie: bazylika San Nicola z grobem Bony Sforzy, katedra San Sabino. Spacer po starym mieście. Przejazd do SAN GIOVANNI ROTONDO, związanego z działalnością słynnego mistyka Ojca Pio. Zwiedzanie sanktuarium i wizyta w miejscu spoczynku zakonnika. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

5. DZIEŃ.

TERMOLI - WYSPY TREMITIŚniadanie. Wykwaterowanie i przejazd do TERMOLI. Czas wolny na plażowanie i wypoczynek lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wycieczka na WYSPY TREMITI. Mała grupa wysp oddalonych o ok. 40 km od wybrzeża Gargano słynie ze wspaniałych krajobrazów, kryształowo czystego morza i pięknych plaż. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

6. DZIEŃ.

RZYM - WATYKANŚniadanie. Przejazd do RZYMU. Zwiedzanie historycznego centrum wiecznego miasta. Spacer od Koloseum, Forum Romanum, przez Kapitol, do Fontanny di Trevi. Wizyta w Panteonie - wspaniale zachowanej budowli antycznej, będącej kiedyś świątynią wszystkich bogów. Następnie przejście przez most i obok zamku św. Anioła na plac i do bazyliki św. Piotra w WATYKANIE. Wizyta w miejscu spoczynku Jana Pawła II. Powrót do hotelu, kolacja i nocleg.

7. DZIEŃ.

NEAPOL - POMPEJEŚniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do NEAPOLU. Zwiedzanie klimatycznej stolicy regionu Kampania. Spacer po historycznym centrum: wizyta w klasztorze św. Klary z majolikowymi krużgankami, kościół II Ges?, katedra z kaplicą św. Januarego. Czas wolny. Przejazd do POMPEJÓW - miasta, w którym zatrzymał się czas. Zwiedzanie terenu wykopalisk antycznego miasta, zasypanego popiołem wulkanicznym w I w. n.e. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

8. DZIEŃ.

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko. Przelot do Polski. Dla osób przedłużających pobyt o tygodniowy wypoczynek: śniadanie, wykwaterowanie i transfer do wybranego hotelu.

ŚWIADCZENIA:

7 noclegów w hotelach**/***: 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami; wyżywienie: 7 śniadań, 7 kolacji; przelot; przejazd autokarem, busem, minibusem lub vanem; opieka pilota; ubezpieczenie KL i NW

UWAGI:

1. Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu, lokalni przewodnicy, opłaty klimatyczne: ok. 130 EUR.2. Opłaty fakultatywne: rejs na Wyspy Tremiti: ok. 45 EUR.3. Przejazdy po Rzymie środkami komunikacji miejskiej.Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Itaka. Nowa Itaka sp. z o.o. jest jednym z naszych kluczowych partnerów i głównym kontrahentem, z którym od lat spełniamy turystyczne marzenia naszych wspólnych klientów. Wysoki standard obsługi, wykwalifikowani rezydenci i przewodnicy oraz szeroki wybór atrakcyjnych ofert na wakacje dopracowanych w każdym szczególe zapewniają wieloletni sukces jakim może poszczycić się to biuro.

W swojej ofercie Itaka posiada wiele sprawdzonych hoteli położonych w dogodnej lokalizacji, z wysokiej klasy obsługą i kompleksowo wyposażonymi pokojami. Biuro posiada szeroki wachlarz destynacji turystycznych i może spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Ponad to, do swojej oferty sukcesywnie wprowadza oryginalne kierunki takie jak Bośnia i Hercegowina, Albania, Madera czy kierunki egzotyczne - Wyspy Zielonego Przylądka, Zanzibar i wiele, wiele innych.

Itaka posiada bogatą ofertę wycieczek objazdowych, zarówno autokarowych jak i samolotowych. Ich programy są bardzo zróżnicowane i dostosowane do wymagań różnych klientów, dlatego każdy może znaleźć wyjazd zgodny z jego preferencjami. Biuro podrózy Itaka posiada także jeden z największych wyborów ofert w promocji last minute, co pozwala klientom z każdym budżetem na spełnienie swoich wakacyjnych marzeń.

Biuro Podróży Itaka w ciągu swojej dotychczasowej działalności otrzymała wiele prestiżowych nagród i wyróżnień, takich jak tytuł Superbrands i Created in Poland Superbrands 2014/15 przyznawany najsilniejszym markom na polskim rynku, Touroperator Roku 2014, Konsumencki Lider Jakości 2014, czy Wielka Perła Polskiej Gospodarki 2012.


Opinie o wycieczce objazdowej Włochy na obcasie

Włochy na obcasie - możliwości zakwaterowania:

Pok. 2 os.+1 dost.
Pok. 2 os.
Pok. 1 os.
Dokwaterowanie w pok. 2/3 os.

Masz pytania o Wycieczkę objazdową Włochy na obcasie? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00