cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

  • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
  • money
  • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
  • Wycieczka objazdowa Włochy Romantyczne, Włochy
  • Wycieczka objazdowa Włochy Romantyczne, Włochy
  • Wycieczka objazdowa Włochy Romantyczne, Włochy
  • Wycieczka objazdowa Włochy Romantyczne, Włochy
  • Wycieczka objazdowa Włochy Romantyczne, Włochy
  • Wycieczka objazdowa Włochy Romantyczne, Włochy
1 / 6
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Wycieczka objazdowa Włochy Romantyczne

Włochy
Ocena wycieczki objazdowej Włochy Romantyczne:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii

Wycieczka objazdowa Włochy Romantyczne w ofercie Biura podróży:

Itaka

Szukasz wakacji do Włoch?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Region

Włochy / Włochy

Opis oferty:

Florencja • Piza • Viareggio • Cinque Terre • Zatoka Tigullio • Portofino • San Fruttuoso • Camogli • Genua • Mediolan • Bergamo • Werona • WenecjaWyjątkowy klimat i niezwykłe krajobrazy, pyszne wino, zamożne miasta i malownicze miasteczka sprawiają, że podróż po tym regionie będzie niezapomnianym przeżyciem. W ciekawym i zróżnicowanym programie są tak romantyczne miejsca jak przepiękna Werona - miasto Romea i Julii, jedyna i niepowtarzalna Wenecja, zjawiskowe wioski Cinque Terre. Na trasie są najsłynniejsze miasta regionu - Mediolan ze słynną katedrą, malownicze Bergamo i Genua - ojczyzna Kolumba. Wizyta w Toskanii pozwoli zachwycić się Florencją i Placem Cudów w Pizie. Łącznie trasa we Włoszech: ok. 1200 km.

1. DZIEŃ.

Zbiórka uczestników na lotnisku i przelot do Rimini. Transfer do hotelu, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

2. DZIEŃ. FLORENCJA - PIZA

Śniadanie. Przejazd do FLORENCJI - stolicy Toskanii. Zwiedzanie kościoła Santa Croce. Spacer na Piazza del Duomo, z baptysterium ze słynnymi Drzwiami Raju, dzwonnicą Giotta i katedrą Santa Maria del Fiore, której monumentalna kopuła jest symbolem Florencji. Następnie spacer przez Piazza della Signoria z eleganckim Palazzo Vecchio i fontanną Neptuna do Ponte Vecchio - Mostu Złotników ze sklepikami jubilerskimi. Przejazd do jednej z toskańskich winnic. Degustacja toskańskich win i lokalnych produktów. Przejazd do PIZY. Spacer po Placu Cudów z niezwykłymi marmurowymi budowlami: Krzywą Wieżą, katedrą i baptysterium. Czas wolny. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

3. DZIEŃ. VIAREGGIO - CINQUE TERRE

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do VIAREGGIO, tętniącego życiem kurortu Versilii - Riwiery Toskańskiej. Jest tu piękna promenada, wzdłuż której znajdują się liczne kawiarnie, restauracje i eleganckie butiki. Spacer i czas wolny. Przejazd do La Spezia. Panoramiczny przejazd pociągiem przez CINQUE TERRE - przepięknie położone na urwistym klifie pięć wiosek: Riomaggiore, Corniglia, Manarola, Vernazza i Monterosso, wpisanych na listę UNESCO. Postój w Monterosso i spacer nadmorską promenadą. Jest to wyjątkowe, romantyczne miejsce z kolorową wioską przytuloną do skalistego brzegu Morza Liguryjskiego. Powrót do La Spezia i przejazd do hotelu. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

4. DZIEŃ. ZATOKA TIGULLIO - PORTOFINO - SAN FRUTTUOSO - CAMOGLI - GENUA

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Krótki rejs po ZATOCE TIGULLIO. Około godzinny postój w PORTOFINO, jednej z najbardziej ekskluzywnych miejscowości wypoczynkowej we Włoszech. Czas wolny na plażowanie lub romantyczny spacer po kurorcie zakochanych. Dalszy rejs do SAN FRUTTUOSO - malowniczej miejscowości, do której dotrzeć można tylko droga morską. Czas wolny. Zakończenie rejsu w CAMOGLI, miasteczku u podnóża góry. Są tu kręte uliczki i wspaniały Castello della Dragonara - Zamek Smoka. Przejazd do GENUI. Zwiedzanie miasta. Wizyta w gotyckiej katedrze San Lorenzo. Spacer po mieście, podczas którego zobaczyć można dom Krzysztofa Kolumba, teatr San Carlo, Palazzo Ducale i Palazzo Reale. Przejazd do hotelu w okolicy Mediolanu. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

5. DZIEŃ. MEDIOLAN - BERGAMO

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do MEDIOLANU. Zwiedzanie: Piazza Duomo ze słynną gotycką katedrą, Galleria Vittorio Emanuele z eleganckimi kawiarniami - tradycyjne miejsce spotkań mediolańczyków. Wizyta na Piazza della Scala ze słynną operą La Scala. Przejazd do BERGAMO. Wjazd kolejką gondolową do Bergamo Alta - przepięknej starówki. Spacer od Piazza Vecchia, do Piazza del Duomo ze wspaniałą katedrą, romańskim kościołem Santa Maria Maggiore i renesansową Capella Colleoni - klejnotem lombardzkiego renesansu. Przejazd do hotelu w okolicy Werony. Zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

6. DZIEŃ. WERONA

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do WERONY. Spacer po mieście zakochanych. Zwiedzanie romańskiej Bazyliki San Zeno Maggiore z relikwiami św. Zenona, patrona miasta. Wizyta w Zamku Castelvecchio - jednej z najważniejszych budowli w Weronie. Spacer od rzymskiego amfiteatru Arena przez Piazza dei Signori do Casa Capuletti ze słynnym posągiem i balkonem Julii. Czas wolny. Przejazd do hotelu w okolicach Wenecji. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

7. DZIEŃ. WENECJA

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu i przejazd na parking przy wjeździe do WENECJI. Rejs statkiem turystycznym głównymi kanałami weneckimi do Placu św. Marka. Spacer do Mostu Westchnień, łączącego Pałac Dożów z budynkiem więziennym. Wizyta na Placu św. Marka. Zwiedzanie bazyliki św. Marka, której ozdabianie trwało przez osiem stuleci. Spacer do Ponte Rialto - najwspanialszego a zarazem najstarszego mostu nad Canale Grande w Wenecji. Czas wolny. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu) rejs gondolą. Rejs powrotny. Przejazd do hotelu w okolice Rimini. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

8. DZIEŃ.

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko i przelot do Polski. Dla osób przedłużających pobyt o tygodniowy wypoczynek: śniadanie, wykwaterowanie i transfer do wybranego hotelu.

ŚWIADCZENIA:

7 noclegów: w hotelach**/***, 2-os. pokoje z łazienkami, wyżywienie: 7 śniadań, 7 kolacji; przelot, przejazd autokarem (busem/minibusem/vanem), opieka pilota, ubezpieczenie NW i KL

UWAGI:

Obowiązkowa dopłata do usługi Rozkład Premium (dot. wybranych rozkładów lotów)/os.: 60 PLN.Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu i lokalni przewodnicy, przejazd pociągiem: ok. 130 EUR, taksa klimatyczna: ok. 1-3 EUR/os./doba.Opłaty fakultatywne: rejs gondolą: ok. 95 EUR (maks. 6 os./gondola).


Opis hotelu Włochy Romantyczne według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Region

Włochy / Włochy

Opis oferty:

FLORENCJA - PIZA - VIAREGGIO - CINQUE TERRE - ZATOKA TIGULLIO - PORTOFINO - SAN FRUTTUOSO - CAMOGLI - GENUA - MEDIOLAN - BERGAMO - WERONA - WENECJA Wyjątkowy klimat i niezwykłe krajobrazy, pyszne wino, zamożne miasta i malownicze miasteczka sprawiają, że podróż po tym regionie będzie niezapomnianym przeżyciem. W ciekawym i zróżnicowanym programie są tak romantyczne miejsca jak przepiękna Werona - miasto Romea i Julii, jedyna i niepowtarzalna Wenecja, zjawiskowe wioski Cinque Terre. Na trasie są najsłynniejsze miasta regionu - Mediolan ze słynną katedrą, malownicze Bergamo i Genua - ojczyzna Kolumba. Wizyta w Toskanii pozwoli zachwycić się Florencją i Placem Cudów w Pizie. Łącznie trasa we Włoszech: ok. 1200 km.

1. DZIEŃ.

Zbiórka uczestników na lotnisku i przelot do Rimini. Transfer do hotelu, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

2. DZIEŃ.

FLORENCJA - PIZAŚniadanie. Przejazd do FLORENCJI - stolicy Toskanii. Zwiedzanie kościoła Santa Croce. Spacer na Piazza del Duomo, z baptysterium ze słynnymi Drzwiami Raju, dzwonnicą Giotta i katedrą Santa Maria del Fiore, której monumentalna kopuła jest symbolem Florencji. Następnie spacer przez Piazza della Signoria z eleganckim Palazzo Vecchio i fontanną Neptuna do Ponte Vecchio - Mostu Złotników ze sklepikami jubilerskimi. Przejazd do jednej z toskańskich winnic. Degustacja toskańskich win i lokalnych produktów. Przejazd do PIZY. Spacer po Placu Cudów z niezwykłymi marmurowymi budowlami: Krzywą Wieżą, katedrą i baptysterium. Czas wolny. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

3. DZIEŃ.

VIAREGGIO - CINQUE TERREŚniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do VIAREGGIO, tętniącego życiem kurortu Versilii - Riwiery Toskańskiej. Jest tu piękna promenada, wzdłuż której znajdują się liczne kawiarnie, restauracje i eleganckie butiki. Spacer i czas wolny. Przejazd do La Spezia. Panoramiczny przejazd pociągiem przez CINQUE TERRE - przepięknie położone na urwistym klifie pięć wiosek: Riomaggiore, Corniglia, Manarola, Vernazza i Monterosso, wpisanych na listę UNESCO. Postój w Monterosso i spacer nadmorską promenadą. Jest to wyjątkowe, romantyczne miejsce z kolorową wioską przytuloną do skalistego brzegu Morza Liguryjskiego. Powrót do La Spezia i przejazd do hotelu. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

4. DZIEŃ.

ZATOKA TIGULLIO - PORTOFINO - SAN FRUTTUOSO - CAMOGLI - GENUAŚniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Krótki rejs po ZATOCE TIGULLIO. Około godzinny postój w PORTOFINO, jednej z najbardziej ekskluzywnych miejscowości wypoczynkowej we Włoszech. Czas wolny na plażowanie lub romantyczny spacer po kurorcie zakochanych. Dalszy rejs do SAN FRUTTUOSO - malowniczej miejscowości, do której dotrzeć można tylko droga morską. Czas wolny. Zakończenie rejsu w CAMOGLI, miasteczku u podnóża góry. Są tu kręte uliczki i wspaniały Castello della Dragonara - Zamek Smoka. Przejazd do GENUI. Zwiedzanie miasta. Wizyta w gotyckiej katedrze San Lorenzo. Spacer po mieście, podczas którego zobaczyć można dom Krzysztofa Kolumba, teatr San Carlo, Palazzo Ducale i Palazzo Reale. Przejazd do hotelu w okolicy Mediolanu. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

5. DZIEŃ.

MEDIOLAN - BERGAMOŚniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do MEDIOLANU. Zwiedzanie: Piazza Duomo ze słynną gotycką katedrą, Galleria Vittorio Emanuele z eleganckimi kawiarniami - tradycyjne miejsce spotkań mediolańczyków. Wizyta na Piazza della Scala ze słynną operą La Scala. Przejazd do BERGAMO. Wjazd kolejką gondolową do Bergamo Alta - przepięknej starówki. Spacer od Piazza Vecchia, do Piazza del Duomo ze wspaniałą katedrą, romańskim kościołem Santa Maria Maggiore i renesansową Capella Colleoni - klejnotem lombardzkiego renesansu. Przejazd do hotelu w okolicy Werony. Zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

6. DZIEŃ.

WERONAŚniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do WERONY. Spacer po mieście zakochanych. Zwiedzanie romańskiej Bazyliki San Zeno Maggiore z relikwiami św. Zenona, patrona miasta. Wizyta w Zamku Castelvecchio - jednej z najważniejszych budowli w Weronie. Spacer od rzymskiego amfiteatru Arena przez Piazza dei Signori do Casa Capuletti ze słynnym posągiem i balkonem Julii. Czas wolny. Przejazd do hotelu w okolicach Wenecji. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

7. DZIEŃ.

WENECJAŚniadanie. Wykwaterowanie z hotelu i przejazd na parking przy wjeździe do WENECJI. Rejs statkiem turystycznym głównymi kanałami weneckimi do Placu św. Marka. Spacer do Mostu Westchnień, łączącego Pałac Dożów z budynkiem więziennym. Wizyta na Placu św. Marka. Zwiedzanie bazyliki św. Marka, której ozdabianie trwało przez osiem stuleci. Spacer do Ponte Rialto - najwspanialszego a zarazem najstarszego mostu nad Canale Grande w Wenecji. Czas wolny. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu) rejs gondolą. Rejs powrotny. Przejazd do hotelu w okolice Rimini. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

8. DZIEŃ.

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko i przelot do Polski. Dla osób przedłużających pobyt o tygodniowy wypoczynek: śniadanie, wykwaterowanie i transfer do wybranego hotelu.

ŚWIADCZENIA:

7 noclegów: w hotelach**/***, 2-os. pokoje z łazienkami, wyżywienie: 7 śniadań, 7 kolacji; przelot, przejazd autokarem (busem/minibusem/vanem), opieka pilota, ubezpieczenie NW i KL

UWAGI:

1. Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu i lokalni przewodnicy, przejazd pociągiem: ok. 130 EUR, taksa klimatyczna: ok. 1-3 EUR/os./doba.2. Opłaty fakultatywne: rejs gondolą: ok. 95 EUR (maks. 6 os./gondola).Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Itaka. Nowa Itaka sp. z o.o. jest jednym z naszych kluczowych partnerów i głównym kontrahentem, z którym od lat spełniamy turystyczne marzenia naszych wspólnych klientów. Wysoki standard obsługi, wykwalifikowani rezydenci i przewodnicy oraz szeroki wybór atrakcyjnych ofert na wakacje dopracowanych w każdym szczególe zapewniają wieloletni sukces jakim może poszczycić się to biuro.

W swojej ofercie Itaka posiada wiele sprawdzonych hoteli położonych w dogodnej lokalizacji, z wysokiej klasy obsługą i kompleksowo wyposażonymi pokojami. Biuro posiada szeroki wachlarz destynacji turystycznych i może spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Ponad to, do swojej oferty sukcesywnie wprowadza oryginalne kierunki takie jak Bośnia i Hercegowina, Albania, Madera czy kierunki egzotyczne - Wyspy Zielonego Przylądka, Zanzibar i wiele, wiele innych.

Itaka posiada bogatą ofertę wycieczek objazdowych, zarówno autokarowych jak i samolotowych. Ich programy są bardzo zróżnicowane i dostosowane do wymagań różnych klientów, dlatego każdy może znaleźć wyjazd zgodny z jego preferencjami. Biuro podrózy Itaka posiada także jeden z największych wyborów ofert w promocji last minute, co pozwala klientom z każdym budżetem na spełnienie swoich wakacyjnych marzeń.

Biuro Podróży Itaka w ciągu swojej dotychczasowej działalności otrzymała wiele prestiżowych nagród i wyróżnień, takich jak tytuł Superbrands i Created in Poland Superbrands 2014/15 przyznawany najsilniejszym markom na polskim rynku, Touroperator Roku 2014, Konsumencki Lider Jakości 2014, czy Wielka Perła Polskiej Gospodarki 2012.


Opinie o wycieczce objazdowej Włochy Romantyczne

Włochy Romantyczne - możliwości zakwaterowania:

Pok. 2 os.+1 dost.
Pok. 2 os.
Pok. 1 os.
Dokwaterowanie w pok. 2/3 os.

Masz pytania o Wycieczkę objazdową Włochy Romantyczne? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00