cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

  • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
  • money
  • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
  • Wycieczka objazdowa Sylwester - Dubaj, Emiraty Arabskie
1 / 1
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Wycieczka objazdowa Sylwester - Dubaj
star 4

Emiraty Arabskie
Ocena wycieczki objazdowej Sylwester - Dubaj:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii

Wycieczka objazdowa Sylwester - Dubaj w ofercie Biura podróży:

Rainbow

Szukasz wakacji do Emiratów Arabskich?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

***

Opis oferty

 

Zakwaterowanie:
Hotele 3* położone w Fujairah oraz Dubaju.
Pokoje:
Standardowe pokoje 2-os, z łazienką (prysznic, wc, suszarka do włosów)
Wyżywienie:
Śniadania w formie bogatego bufetu.

Program

Dzień 1 - 26.12
Zbiórka na lotnisku, stanowisko odpraw Rainbow. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady. Przelot do Emiratów Arabskich. Po przylocie odprawa celno-paszportowa i transfer do hotelu w emiracie Fudżajra. Zakwaterowanie i nocleg (opcjonalnie obiadokolacja).
Dzień 2 - 27.12
Śniadanie w hotelu i czas wolny na kąpiele morskie i słoneczne na plaży w Fudżajrze (w jedynym z siedmiu Emiratów położonym nad Oceanem Indyjskim). Możliwość skorzystania z całodniowej wycieczki fakultatywnej - rejsu na omański półwysep Musandam - koszt ok 100 USD/os. Obiadokolacja (opcjonalnie) i nocleg w hotelu w Fudżajrze.
Dzień 3 - 28.12
Po śniadaniu, wolne przedpołudnie, a następnie wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Dubaju. Po południu półdniowa wycieczka na pustynne Safari z kolacją (6 os. samochody terenowe 4x4), podczas której odwiedzimy farmę wielbłądów (przejażdżka w cenie), można będzie zrobić tatuaż henną, a także obejrzeć taniec brzucha (belly dance) oraz wirującego derwisza. Zakosztujemy dań z grilla (napoje bezalkoholowe w cenie, alkohole dodatkowo płatne). Wieczorem powrót do Dubaju na nocleg. Uwaga!!!W tym dniu nie ma opcjonalnej obiadokolacji. (Trasa ok. 200 km).
Dzień 4 - 29.12
Po śniadaniu przejazd do Abu Zabi, stolicy ZEA. Zobaczymy imponujący meczet Szejka Zayeda - najważniejszą atrakcję miasta. Następnie przejazd do centrum. Zatrzymamy się na zdjęcia przy bramie najbardziej luksusowego hotelu świata - Emirates Palace, a następnie odwiedzimy Heritage Village - tradycyjną wioskę w której można poznać sposób życia dawnych mieszkańców Abu Zabi. Zobaczymy jak w ciągu jednego pokolenia biedna rybacka wioska przemieniła się w jedną z najpiękniejszych metropolii świata. Dalej przejedziemy promenadą Corniche w stronę portu, zatrzymując się na zdjęcia w jej centralnym odcinku. Odwiedzimy także położony we wschodniej części wyspy rynek z daktylami. Kolejno znajdziemy się na Wyspie Szczęścia - Sadiyat Island, w której krajobrazie wyróżnia się kopuła muzeum Luwr Abu Dhabi. Następnie powrót do hotelu w Dubaju (lub okolicy), obiadokolacja (opcjonalnie) nocleg. Po opcjonalnej obiadokolacji - wycieczka fakultatywna Burj Al-Arab - słynny żagiel - pierwszy 7 * hotel na świecie! (zwiedzanie wnętrz hotelu oraz degustacja 2 wybranych drinków płatne dodatkowo ok. 140 USD/os. (Trasa ok. 300 km) Uwaga: w tym dniu istnieje możliwość skorzystania za dodatkową opłatą (ok. 90 USD) z wizyty w Ferrari World. Dla korzystających z tej opcji dojazd na własną rękę taksówką po wizycie w meczecie Szejka Zayeda korzystający z tej opcji nie biorą udziału w dalszym zwiedzaniu miasta powrót do hotelu z grupą.
Dzień 5 - 30.12
Po śniadaniu półdniowe zwiedzanie nowych części Dubaju. Odwiedzimy dzielnicę najwyższych apartamentowców świata, Marinę. Dla chętnych możliwość rejsu jachtem kanałami pomiędzy drapaczami chmur - najlepsza sposobność do podziwiania tej dzielnicy (płatne dodatkowo około 25 USD). Kolejno przejedziemy na słynny archipelag sztucznie usypanych wysp Palm Jumeirah, na którego końcu usytuowany jest hotel Atlantis. Odwiedzimy w nim akwarium Lost Chambers zamieszkiwane przez około 65000 zwierząt. Na ląd wrócimy kolejką magnetyczną Mono Rail, z której wyraźnie widać założenie palmy i jej zabudowę. Przejedziemy także na plażę Jumeirah, gdzie nie tylko będzie okazja sprawdzić temperaturę wody w Zatoce Perskiej, ale również sfotografować jedną z najbardziej rozpoznawalnych ikon miasta - nawiązujący kształtem do żagla hotel Burj Al-Arab. Odwiedzimy także kompleks Madinat Jumeirah, nazywany Dubajską Wenecją. Następnie przejazd do pobliskiego centrum handlowego Mall of the Emirates, w którym znajduje się m.in. pierwszy na Bliskim Wschodzie kryty stok narciarski. Po południu czas wolny dla chętnych (za opłatą ok. 40 USD) proponujemy przejazd metrem do Dubaj Mariny, gdzie wjedziemy na ostatnie, 52 piętro hotelu Dubai Harbour Marriott, skąd rozpościerają się zapierające w piersiach widoki na port jachtowy i wieżowce mieszkalne oraz na największą na świecie zamieszkałą sztuczną wyspę w kształcie palmy - Palm Jumeirah. Jest to okazja, żeby zobaczyć tą budowlę w całej okazałości z góry i podziwiać jej niespotykany kształt. W cenie wjazd do baru a także degustacja dwóch drinków (czas trwania około 3 h). Wieczorem powrót do hotelu w Dubaju lub okolicy na nocleg. Obiadokolacja (opcjonalnie) .(Trasa ok. 40 km).
Dzień 6 - 31.12
Po śniadaniu udamy się do ogrodów Dubai Miracle Gardens (czynne sezonowo, zwykle od przełomu listopada i grudnia). Następnie skierujemy się ku starym częściom miasta, gdzie przespacerujemy się po pieczołowicie odrestaurowanej dzielnicy Al Fahidi. Wąskimi uliczkami dojdziemy do Muzeum Kawy (możliwość spróbowania parzonej lokalnym sposobem kawy arabskiej), fragmentów murów miejskich oraz odwiedzimy jeden z tradycyjnych domów. Przejdziemy także wzdłuż dubajskiej zatoki do przystani łódek abra, którymi przeprawimy się na przeciwległy brzeg, oglądając miasto od strony wody. Tym samym znajdziemy się na słynnych dubajskich targach ze złotem i przyprawami. Czas wolny na zakupy. Powrót do hotelu w Dubaju i czas na przygotowanie sie do kolacji sylwestrowej. W tym dniu nie ma opcjonalnej obiadokolacji. (Trasa ok. 100 km).
Dzień 7 - 01.01
Śniadanie w hotelu i czas wolny na kąpiele morskie i słoneczne na plaży w Dubaju. Możliwość samodzielnego eksplorowania miasta lub skorzystania z wycieczek fakultatywnych (pełna lista wycieczek dostępna u pilota/rezydenta). Kolacja (opcjonalnie) i nocleg w hotelu w Dubaju.
Dzień 8 - 02.01
Wykwaterowanie z hotelu (doba hotelowa trwa do godz.10.00) i transfer na lotnisko. Wylot do Polski.
Uwagi do programu
• Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. • Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych. • Zamieszczone w ofercie opisy wycieczek fakultatywnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Pełny wykaz dostępnych atrakcji fakultatywnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny u naszych pilotów/rezydentów. • Przy wstępach do niektórych obiektów wymienionych w programie wymagany jest odpowiedni ubiór: długie spodnie, koszule polo (z kołnierzem) i zakryte buty dla mężczyzn oraz długie spódnice i bluzki zakrywające ramiona dla kobiet. • Paszport powinien być ważny min. 6 miesięcy od daty zakończenia. • Najlepiej wymienialną walutą na miejscu jest dolar amerykański (USD). • Gniazdka elektryczne w większości hoteli wymagają zastosowania adaptera ( dostępne w recepcji lub możliwość zakupienia w miejscowych sklepikach, ok.5 USD). • Ze względu na specyfikę kraju wyznaniowego, szczególnie w okresach świątecznych (lokalne święta narodowe i religijne) organizacja objazdów i pobytów może ulec zmianie ( np. kolejność zwiedzania, godziny otwarcia obiektów muzealnych i świątyń, godziny serwowanych posiłków i ich zawartość).
Świadczenia
Cena obejmuje:
bezpośredni przelot czarterowy do Fudżajra, opłaty lotniskowe, transfery klimatyzowanym autokarem lub busem, zakwaterowanie w hotelu wg programu (7 rozpoczętych dób hotelowych - 2 w Fudżajra i 5 w Dubaju), śniadania (7), transfery hotel - lotnisko - hotel, program turystyczny j.w, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Warszawie, opiekę polskojęzycznego pilota lub polskojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta. Podczas objazdu, program turystyczny j.w. oraz ubezpieczenie TU Europa - wersja standard (NNW, KL i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje:
obsługi lokalnych przewodników, biletów wstępu, pustynnego safari, Tour Guide System, opłat rezerwacyjnych oraz napiwków dla obsługi (razem ok. 250 USD od osoby, płatne obligatoryjnie na miejscu), dodatkowych posiłków, napoi do posiłków, kolacji sylwestrowej (za dopłatą), 4 obiadokolacji (za dopłatą), przejazdów komunikacją miejską, taksy turystycznej w Dubaju (ok. 30 USD za pokój za pobyt płatne w hotelu) i innych wydatków osobistych.
KOLACJA SYLWESTROWA
(za dodatkową dopłatą) Organizowana w restauracji hotelowej lub w pobliżu centrum Dubaju. Kolacja obejmuje - dania w formie bufetu, otwarty bar w godzinach 21:00-24:00, lampkę szampana o północy oraz zabawę taneczną przy muzyce DJ'a.
UWAGA!
Dzieci poniżej 18 - tego roku życia nie mogą uczestniczyć w kolacji sylwestrowej!

Świadczenia

Cena obejmuje:
bezpośredni przelot czarterowy do Fudżajra, opłaty lotniskowe, transfery klimatyzowanym autokarem lub busem, zakwaterowanie w hotelu wg programu (7 rozpoczętych dób hotelowych - 2 w Fudżajra i 5 w Dubaju), śniadania (7), transfery hotel - lotnisko - hotel, program turystyczny j.w, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Warszawie, opiekę polskojęzycznego pilota lub polskojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta. Podczas objazdu, program turystyczny j.w. oraz ubezpieczenie TU Europa - wersja standard (NNW, KL i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje:
obsługi lokalnych przewodników, biletów wstępu, pustynnego safari, Tour Guide System, opłat rezerwacyjnych oraz napiwków dla obsługi (razem ok. 250 USD od osoby, płatne obligatoryjnie na miejscu), dodatkowych posiłków, napoi do posiłków, kolacji sylwestrowej (za dopłatą), 4 obiadokolacji (za dopłatą), przejazdów komunikacją miejską, taksy turystycznej w Dubaju (ok. 30 USD za pokój za pobyt płatne w hotelu) i innych wydatków osobistych.
KOLACJA SYLWESTROWA
(za dodatkową dopłatą) Organizowana w restauracji hotelowej lub w pobliżu centrum Dubaju. Kolacja obejmuje - dania w formie bufetu, otwarty bar w godzinach 21:00-24:00, lampkę szampana o północy oraz zabawę taneczną przy muzyce DJ'a.
UWAGA!
Dzieci poniżej 18 - tego roku życia nie mogą uczestniczyć w kolacji sylwestrowej!

Opinie klientów

Klienci oceniają tę wycieczkę na 0.5/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/sylwester-w-dubaju/zakwaterowanie-sdb


Opis hotelu Sylwester - Dubaj według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Kategoria

***

Opis oferty

  Zakwaterowanie: Hotele 3* położone w Fujairah oraz Dubaju. Pokoje: Standardowe pokoje 2-os, z łazienką (prysznic, wc, suszarka do włosów) Wyżywienie: Śniadania w formie bogatego bufetu.

Program

Dzień 1 - 26.12 Zbiórka na lotnisku, stanowisko odpraw Rainbow. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady. Przelot do Emiratów Arabskich. Po przylocie odprawa celno-paszportowa i transfer do hotelu w emiracie Fudżajra. Zakwaterowanie i nocleg (opcjonalnie obiadokolacja). Dzień 2 - 27.12 Śniadanie w hotelu i czas wolny na kąpiele morskie i słoneczne na plaży w Fudżajrze (w jedynym z siedmiu Emiratów położonym nad Oceanem Indyjskim). Możliwość skorzystania z całodniowej wycieczki fakultatywnej - rejsu na omański półwysep Musandam - koszt ok 100 USD/os. Obiadokolacja (opcjonalnie) i nocleg w hotelu w Fudżajrze. Dzień 3 - 28.12 Po śniadaniu, wolne przedpołudnie, a następnie wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Dubaju. Po południu półdniowa wycieczka na pustynne Safari z kolacją (6 os. samochody terenowe 4x4), podczas której odwiedzimy farmę wielbłądów (przejażdżka w cenie), można będzie zrobić tatuaż henną, a także obejrzeć taniec brzucha (belly dance) oraz wirującego derwisza. Zakosztujemy dań z grilla (napoje bezalkoholowe w cenie, alkohole dodatkowo płatne). Wieczorem powrót do Dubaju na nocleg. Uwaga!!!W tym dniu nie ma opcjonalnej obiadokolacji. (Trasa ok. 200 km). Dzień 4 - 29.12 Po śniadaniu przejazd do Abu Zabi, stolicy ZEA. Zobaczymy imponujący meczet Szejka Zayeda - najważniejszą atrakcję miasta. Następnie przejazd do centrum. Zatrzymamy się na zdjęcia przy bramie najbardziej luksusowego hotelu świata - Emirates Palace, a następnie odwiedzimy Heritage Village - tradycyjną wioskę w której można poznać sposób życia dawnych mieszkańców Abu Zabi. Zobaczymy jak w ciągu jednego pokolenia biedna rybacka wioska przemieniła się w jedną z najpiękniejszych metropolii świata. Dalej przejedziemy promenadą Corniche w stronę portu, zatrzymując się na zdjęcia w jej centralnym odcinku. Odwiedzimy także położony we wschodniej części wyspy rynek z daktylami. Kolejno znajdziemy się na Wyspie Szczęścia - Sadiyat Island, w której krajobrazie wyróżnia się kopuła muzeum Luwr Abu Dhabi. Następnie powrót do hotelu w Dubaju (lub okolicy), obiadokolacja (opcjonalnie) nocleg. Po opcjonalnej obiadokolacji - wycieczka fakultatywna Burj Al-Arab - słynny żagiel - pierwszy 7 * hotel na świecie! (zwiedzanie wnętrz hotelu oraz degustacja 2 wybranych drinków płatne dodatkowo ok. 140 USD/os. (Trasa ok. 300 km) Uwaga: w tym dniu istnieje możliwość skorzystania za dodatkową opłatą (ok. 90 USD) z wizyty w Ferrari World. Dla korzystających z tej opcji dojazd na własną rękę taksówką po wizycie w meczecie Szejka Zayeda korzystający z tej opcji nie biorą udziału w dalszym zwiedzaniu miasta powrót do hotelu z grupą. Dzień 5 - 30.12 Po śniadaniu półdniowe zwiedzanie nowych części Dubaju. Odwiedzimy dzielnicę najwyższych apartamentowców świata, Marinę. Dla chętnych możliwość rejsu jachtem kanałami pomiędzy drapaczami chmur - najlepsza sposobność do podziwiania tej dzielnicy (płatne dodatkowo około 25 USD). Kolejno przejedziemy na słynny archipelag sztucznie usypanych wysp Palm Jumeirah, na którego końcu usytuowany jest hotel Atlantis. Odwiedzimy w nim akwarium Lost Chambers zamieszkiwane przez około 65000 zwierząt. Na ląd wrócimy kolejką magnetyczną Mono Rail, z której wyraźnie widać założenie palmy i jej zabudowę. Przejedziemy także na plażę Jumeirah, gdzie nie tylko będzie okazja sprawdzić temperaturę wody w Zatoce Perskiej, ale również sfotografować jedną z najbardziej rozpoznawalnych ikon miasta - nawiązujący kształtem do żagla hotel Burj Al-Arab. Odwiedzimy także kompleks Madinat Jumeirah, nazywany Dubajską Wenecją. Następnie przejazd do pobliskiego centrum handlowego Mall of the Emirates, w którym znajduje się m.in. pierwszy na Bliskim Wschodzie kryty stok narciarski. Po południu czas wolny dla chętnych (za opłatą ok. 40 USD) proponujemy przejazd metrem do Dubaj Mariny, gdzie wjedziemy na ostatnie, 52 piętro hotelu Dubai Harbour Marriott, skąd rozpościerają się zapierające w piersiach widoki na port jachtowy i wieżowce mieszkalne oraz na największą na świecie zamieszkałą sztuczną wyspę w kształcie palmy - Palm Jumeirah. Jest to okazja, żeby zobaczyć tą budowlę w całej okazałości z góry i podziwiać jej niespotykany kształt. W cenie wjazd do baru a także degustacja dwóch drinków (czas trwania około 3 h). Wieczorem powrót do hotelu w Dubaju lub okolicy na nocleg. Obiadokolacja (opcjonalnie) .(Trasa ok. 40 km). Dzień 6 - 31.12 Po śniadaniu udamy się do ogrodów Dubai Miracle Gardens (czynne sezonowo, zwykle od przełomu listopada i grudnia). Następnie skierujemy się ku starym częściom miasta, gdzie przespacerujemy się po pieczołowicie odrestaurowanej dzielnicy Al Fahidi. Wąskimi uliczkami dojdziemy do Muzeum Kawy (możliwość spróbowania parzonej lokalnym sposobem kawy arabskiej), fragmentów murów miejskich oraz odwiedzimy jeden z tradycyjnych domów. Przejdziemy także wzdłuż dubajskiej zatoki do przystani łódek abra, którymi przeprawimy się na przeciwległy brzeg, oglądając miasto od strony wody. Tym samym znajdziemy się na słynnych dubajskich targach ze złotem i przyprawami. Czas wolny na zakupy. Powrót do hotelu w Dubaju i czas na przygotowanie sie do kolacji sylwestrowej. W tym dniu nie ma opcjonalnej obiadokolacji. (Trasa ok. 100 km). Dzień 7 - 01.01 Śniadanie w hotelu i czas wolny na kąpiele morskie i słoneczne na plaży w Dubaju. Możliwość samodzielnego eksplorowania miasta lub skorzystania z wycieczek fakultatywnych (pełna lista wycieczek dostępna u pilota/rezydenta). Kolacja (opcjonalnie) i nocleg w hotelu w Dubaju. Dzień 8 - 02.01 Wykwaterowanie z hotelu (doba hotelowa trwa do godz.10.00) i transfer na lotnisko. Wylot do Polski. Uwagi do programu • Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. • Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych. • Zamieszczone w ofercie opisy wycieczek fakultatywnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Pełny wykaz dostępnych atrakcji fakultatywnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny u naszych pilotów/rezydentów. • Przy wstępach do niektórych obiektów wymienionych w programie wymagany jest odpowiedni ubiór: długie spodnie, koszule polo (z kołnierzem) i zakryte buty dla mężczyzn oraz długie spódnice i bluzki zakrywające ramiona dla kobiet. • Paszport powinien być ważny min. 6 miesięcy od daty zakończenia. • Najlepiej wymienialną walutą na miejscu jest dolar amerykański (USD). • Gniazdka elektryczne w większości hoteli wymagają zastosowania adaptera ( dostępne w recepcji lub możliwość zakupienia w miejscowych sklepikach, ok.5 USD). • Ze względu na specyfikę kraju wyznaniowego, szczególnie w okresach świątecznych (lokalne święta narodowe i religijne) organizacja objazdów i pobytów może ulec zmianie ( np. kolejność zwiedzania, godziny otwarcia obiektów muzealnych i świątyń, godziny serwowanych posiłków i ich zawartość). Świadczenia Cena obejmuje: bezpośredni przelot czarterowy do Fudżajra, opłaty lotniskowe, transfery klimatyzowanym autokarem lub busem, zakwaterowanie w hotelu wg programu (7 rozpoczętych dób hotelowych - 2 w Fudżajra i 5 w Dubaju), śniadania (7), transfery hotel - lotnisko - hotel, program turystyczny j.w, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Warszawie, opiekę polskojęzycznego pilota lub polskojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta. Podczas objazdu, program turystyczny j.w. oraz ubezpieczenie TU Europa - wersja standard (NNW, KL i bagaż). Cena podstawowa nie obejmuje: obsługi lokalnych przewodników, biletów wstępu, pustynnego safari, Tour Guide System, opłat rezerwacyjnych oraz napiwków dla obsługi (razem ok. 250 USD od osoby, płatne obligatoryjnie na miejscu), dodatkowych posiłków, napoi do posiłków, kolacji sylwestrowej (za dopłatą), 4 obiadokolacji (za dopłatą), przejazdów komunikacją miejską, taksy turystycznej w Dubaju (ok. 30 USD za pokój za pobyt płatne w hotelu) i innych wydatków osobistych. KOLACJA SYLWESTROWA (za dodatkową dopłatą) Organizowana w restauracji hotelowej lub w pobliżu centrum Dubaju. Kolacja obejmuje - dania w formie bufetu, otwarty bar w godzinach 21:00-24:00, lampkę szampana o północy oraz zabawę taneczną przy muzyce DJ'a. UWAGA! Dzieci poniżej 18 - tego roku życia nie mogą uczestniczyć w kolacji sylwestrowej!

Świadczenia

Cena obejmuje: bezpośredni przelot czarterowy do Fudżajra, opłaty lotniskowe, transfery klimatyzowanym autokarem lub busem, zakwaterowanie w hotelu wg programu (7 rozpoczętych dób hotelowych - 2 w Fudżajra i 5 w Dubaju), śniadania (7), transfery hotel - lotnisko - hotel, program turystyczny j.w, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Warszawie, opiekę polskojęzycznego pilota lub polskojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta. Podczas objazdu, program turystyczny j.w. oraz ubezpieczenie TU Europa - wersja standard (NNW, KL i bagaż). Cena podstawowa nie obejmuje: obsługi lokalnych przewodników, biletów wstępu, pustynnego safari, Tour Guide System, opłat rezerwacyjnych oraz napiwków dla obsługi (razem ok. 250 USD od osoby, płatne obligatoryjnie na miejscu), dodatkowych posiłków, napoi do posiłków, kolacji sylwestrowej (za dopłatą), 4 obiadokolacji (za dopłatą), przejazdów komunikacją miejską, taksy turystycznej w Dubaju (ok. 30 USD za pokój za pobyt płatne w hotelu) i innych wydatków osobistych. KOLACJA SYLWESTROWA (za dodatkową dopłatą) Organizowana w restauracji hotelowej lub w pobliżu centrum Dubaju. Kolacja obejmuje - dania w formie bufetu, otwarty bar w godzinach 21:00-24:00, lampkę szampana o północy oraz zabawę taneczną przy muzyce DJ'a. UWAGA! Dzieci poniżej 18 - tego roku życia nie mogą uczestniczyć w kolacji sylwestrowej!

Opinie klientów

Klienci oceniają tę wycieczkę na 0.5/6. Sprawdź opinie: http://r.pl/sylwester-w-dubaju/zakwaterowanie-sdbHotel pochodzi z oferty Biura Podróży Rainbow, które obecne jest na polskim rynku turystycznym od 1990 roku. To jeden z czołowych polskich touroperatorów oraz nasz bardzo ważny kontrahent, z którym prowadzimy wieloletnią współpracę. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Najmocniejszą stroną Biura Podróży Rainbow są jedni z najlepszych na rynku piloci i rezydenci – wyróżniający się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki ale również pasją do podróżowania i chęcią pokazywania najpiękniejszych zakątków świata. Biuro Podróży Rainbow oferuje swoim klientom ogromną bazę atrakcyjnych wycieczek objazdowych w każdy zakątek świata, jak również posiada bogatą bazę wakacji pobytowych all inclusive w Europie i nie tylko. Aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, Biuro Podróży Rainbow stale monitoruje i sprawdza swoją ofertę pod kątem zadowolenia klientów. Nowością na sezon 2017 są Polskie Strefy - przygotowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych centra animacyjne, prężnie działające w popularnych miejscowościach turystycznych.

Starania biura zostały dostrzeżone przez wiele poważanych instytucji, a sukces poparty licznymi nagrodami, takimi jak: Brązowe Effie w kategorii Usługi w konkursie Effie Awards 2015, Diament Forbesa, czy Róża Kolumba 2014.