cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa Sylwester w Macedonii, Macedonia
 • Wycieczka objazdowa Sylwester w Macedonii, Macedonia
 • Wycieczka objazdowa Sylwester w Macedonii, Macedonia
 • Wycieczka objazdowa Sylwester w Macedonii, Macedonia
 • Wycieczka objazdowa Sylwester w Macedonii, Macedonia
 • Wycieczka objazdowa Sylwester w Macedonii, Macedonia
 • Wycieczka objazdowa Sylwester w Macedonii, Macedonia
 • Wycieczka objazdowa Sylwester w Macedonii, Macedonia
 • Wycieczka objazdowa Sylwester w Macedonii, Macedonia
 • Wycieczka objazdowa Sylwester w Macedonii, Macedonia
 • Wycieczka objazdowa Sylwester w Macedonii, Macedonia
 • Wycieczka objazdowa Sylwester w Macedonii, Macedonia
 • Wycieczka objazdowa Sylwester w Macedonii, Macedonia
1 / 13
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Wycieczka objazdowa Sylwester w Macedonii
star 2

Macedonia
Ocena wycieczki objazdowej Sylwester w Macedonii:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii

Wycieczka objazdowa Sylwester w Macedonii w ofercie Biura podróży:

Rainbow

Szukasz wakacji do Macedonii?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

*****

Opis oferty

 

Program

Dzień 1 -29.12
Zbiórka przy stanowiskach odpraw Rainbow na 2 godziny przed wylotem samolotu Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na: r.pl/rozklady. Wylot do Skopje samolotem rejsowym. Po przylocie transfer do hotelu w Skopje. Zakwaterowanie, kolacja (napoje dodatkowo płatne) i nocleg.
Dzień 2 -30.12
Śniadanie. Naszym celem będzie Skopje. Na stolicę Macedonii spojrzymy z góry! Wjedziemy kolejką linową na wzgórze Vodno, na szczycie którego stoi największy na świecie chrześcijański krzyż. Piękna panorama pozwoli nam poznać topografię miasta, którego zwiedzanie rozpoczniemy później od twierdzy Kale. W przeszłości była to prawdopodobnie siedziba Justyniana I. Następnie przejazd na największą czarsziję w Europie, gdzie w labiryncie uliczek zobaczymy orientalne budowle z okresu panowania tureckiego, takie jak: największy w kraju meczet Mustafy Paszy oraz karawanseraj Suli An. Podziwiać będziemy również rezultat projektu "Skopje 2014" - współczesnej aranżacji nowej części centrum miasta. Zobaczymy połączenie historycznych elementów, takich jak Kamienny Most, z nowymi budynkami stylizowanymi na klasyczne oraz pomniki symbolizujące postaci i zdarzenia znaczące dla historii Macedonii. Skopje to również miasto rodzinne Matki Teresy, zobaczymy Dom Pamięci jej poświęcony. Następnie udamy się do Kanionu Matka - najpiękniejszego w Macedonii, utworzonego malowniczo na rzece Treska. Popłyniemy łódkami w rejs po rzece, co pozwoli nam nacieszyć się nieskalaną jeszcze przyrodą tego miejsca. Wejdziemy też do jaskini, a chętni będą mogli wstąpić do cerkwi św. Mikołaja z XIII w. Przejazd do Ochrydy. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja (napoje dodatkowo płatne) i nocleg.
Dzień 3 - 31.12
Po śniadaniu zwiedzanie Ochrydy wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. W tym położonym wyjątkowo pięknie, kaskadowo na wzgórzu, a jednocześnie przytulonym do jeziora Ochrydzkiego mieście, odwiedzimy m.in. antyczny teatr, cerkiew św. Bogurodzicy Perivlepta z cennymi freskami oraz wzgórze Plaošnik. Dla chętnych wejście na mury Twierdzy cara Samuela górującej nad miastem. Zwiedzanie zakończymy pocztówkowym widokiem na cerkiewkę św. Jovana Kaneo, usytuowaną na wysokim klifie ponad wodami jeziora. Czas wolny w mieście. Powrót do hotelu, czas na przygotowania do wieczoru Sylwestrowego. Macedonia słynie z doskonałej kuchni i wspaniałej muzyki. Nowy Rok nadejdzie w rytmach bałkańskiego folkloru, a także współczesnej muzyki tanecznej. Zapowiada się doskonała zabawa w międzynarodowym gronie.
Dzień 4 - 01.01
Śniadanie. Po szaleństwach sylwestrowej nocy, wolne przedpołudnie. Po południu dla chętnych (dodatkowo płatna ok 35 euro.) wycieczka - rejs statkiem do monastyru św. Nauma, mistycznego miejsca, gdzie według legendy przykładając ucho do grobowca można usłyszeć bicie serca świętego. Zwiedzimy prehistoryczną osadę na wodzie w Zatoce Kości. Znajdziemy się także w niesamowitym miejscu, gdzie słychać jedynie odgłosy przyrody. To rezerwat źródeł rzeki Czarny Drim. Nie zabraknie też degustacji miejscowych specjałów. Będzie można również dowiedzieć się, jak powstają słynne perły ochrydzkie. Powrót do hotelu. Wieczorem poprawiny Sylwestra, czyli zwyczajowy wieczór bałkański z kolacją i muzyką (napoje dodatkowo płatne) nocleg.
Dzień 5 - 02.01
Po śniadaniu wykwaterowanie i transfer na lotnisko w Skopje.
Uwagi do programu
- Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. - Pilot nie oprowadza po miastach i obiektach muzealnych. - Panie są proszone o wzięcie chusty do nakrycia głowy (wejście do cerkwi/meczetu). Ważne: - Obywatele polscy mogą uczestniczyć w wycieczce na podstawie dowodu/paszportu z odpowiednim terminem ważności.
Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje:
przelot samolotem rejsowym do Skopie, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie (4 rozpoczęte doby hotelowe - 1 w Skopie i 3 nad Jeziorem Ochrydzkim),, transfery klimatyzowanym autokarem lub busem, wyżywienie: 4 śniadania i 3 obiadokolacje oraz kolację sylwestrową 31.12, opiekę pilota, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje:
kosztów biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, opłat rezerwacyjnych, lokalnych przewodników, napiwków. Orientacyjny koszt uczestnictwa w programie ok 40 EUR/os. płatne obligatoryjnie na miejscu dodatkowych posiłków, opłaty klimatycznej ok. 1-1,5 EUR/dzień/os. płatne w hotelach oraz innych wydatków osobistych. Imprezy fakultatywne: rejs statkiem do monastyru św. Nauma ok.35 Eur/os.

KOLACJA SYLWESTROWA

Uroczysta kolacja organizowana w hotelu Hotel Izgrev Spa & Aquapark , składająca się z urozmaiconego menu (dania ciepłe i przystawki), a także nielimitowanych napoi alkoholowych i bezalkoholowych (serwowanych w określonych godzinach). Zabawa przy muzyce na żywoi elektronicznej. W dniu 01.01 poprawiny (uroczysta kolacja z muzyką). Więcej szczegółów zostanie podanych w październiku 2018.
META Description

Skopje - stolica Macedonii i dom Matki Teresy • Ochryd i jego perły (UNESCO) • Zabawa sylwestrowa i odpoczynek nad krystalicznym Jeziorem Ochrydzkim • W Nowy Rok - poprawiny Sylwestra ! • Kanion Matka • niesamowity folklor Macedonii • Rejs statkiem do monastyru św. Nauma (fakultatywnie)


Opis hotelu Sylwester w Macedonii według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Kategoria

**

Opis oferty

  Położenie: Hotele ***/z 1 wyjątkiem w Serbii **/- na terenie Chorwacji i Bośni hotele max 200 m do morza, w Macedonii nad Jeziorem Ochrydzkim, max. 400 m od jeziora (razem 7 noclegów: w Serbii - 1, w Macedonii - 3, w Czarnogórze - 1, w Bośni i Hercegowinie lub Chorwacji - 1, w Chorwacji - 1). Pokoje: wszystkie 2 - osobowe (możliwość dostawki) z łazienkami i WC, często z telefonem i balkonami. Do dyspozycji gości: bar, restauracja i recepcja. Wyżywienie: śniadania kontynentalne wzmocnione i obiadokolacje. Kategoria lokalna: ***(Serbia**) Naszym zdaniem: świetna lokalizacja większości noclegów nad morzem lub jeziorem daje doskonałe miejsce wypadowe na wycieczki, a jednocześnie możliwość relaksu po zwiedzaniu. Zakwaterowanie: Hotele ***/z 1 wyjątkiem w Serbii **/- na terenie Chorwacji i Bośni hotele max 200 m do morza, w Macedonii nad Jeziorem Ochrydzkim, max. 400 m od jeziora (razem 7 noclegów: w Serbii - 1, w Macedonii - 3, w Czarnogórze - 1, w Bośni i Hercegowinie lub Chorwacji - 1, w Chorwacji - 1). Pokoje wszystkie 2 - osobowe (możliwość dostawki) z łazienkami i WC, często z telefonem i balkonami. Do dyspozycji gości: Bar, restauracja i recepcja Wyżywienie: Śniadania kontynentalne wzmocnione i obiadokolacje Kategoria lokalna: ***(Serbia**) Naszym zdaniem: Świetna lokalizacja większości noclegów nad morzem lub jeziorem daje doskonałe miejsce wypadowe na wycieczki, a jednocześnie możliwość relaksu po zwiedzaniuHotel pochodzi z oferty Biura Podróży Rainbow, które obecne jest na polskim rynku turystycznym od 1990 roku. To jeden z czołowych polskich touroperatorów oraz nasz bardzo ważny kontrahent, z którym prowadzimy wieloletnią współpracę. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Najmocniejszą stroną Biura Podróży Rainbow są jedni z najlepszych na rynku piloci i rezydenci – wyróżniający się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki ale również pasją do podróżowania i chęcią pokazywania najpiękniejszych zakątków świata. Biuro Podróży Rainbow oferuje swoim klientom ogromną bazę atrakcyjnych wycieczek objazdowych w każdy zakątek świata, jak również posiada bogatą bazę wakacji pobytowych all inclusive w Europie i nie tylko. Aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, Biuro Podróży Rainbow stale monitoruje i sprawdza swoją ofertę pod kątem zadowolenia klientów. Nowością na sezon 2017 są Polskie Strefy - przygotowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych centra animacyjne, prężnie działające w popularnych miejscowościach turystycznych.

Starania biura zostały dostrzeżone przez wiele poważanych instytucji, a sukces poparty licznymi nagrodami, takimi jak: Brązowe Effie w kategorii Usługi w konkursie Effie Awards 2015, Diament Forbesa, czy Róża Kolumba 2014.