cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa Sylwester - Chorwacja, Chorwacja
 • Wycieczka objazdowa Sylwester - Chorwacja, Chorwacja
 • Wycieczka objazdowa Sylwester - Chorwacja, Chorwacja
 • Wycieczka objazdowa Sylwester - Chorwacja, Chorwacja
 • Wycieczka objazdowa Sylwester - Chorwacja, Chorwacja
 • Wycieczka objazdowa Sylwester - Chorwacja, Chorwacja
 • Wycieczka objazdowa Sylwester - Chorwacja, Chorwacja
 • Wycieczka objazdowa Sylwester - Chorwacja, Chorwacja
 • Wycieczka objazdowa Sylwester - Chorwacja, Chorwacja
 • Wycieczka objazdowa Sylwester - Chorwacja, Chorwacja
1 / 10
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Wycieczka objazdowa Sylwester - Chorwacja
star 3

Chorwacja
Ocena wycieczki objazdowej Sylwester - Chorwacja:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii

Wycieczka objazdowa Sylwester - Chorwacja w ofercie Biura podróży:

Rainbow

Szukasz wakacji do Chorwacji?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

***

Opis oferty

  Hotel Kastel 3*
Nowocześnie wyposażony hotel Kastel mieści się w samym centrum Kašteli, w spokojnym miejscu, między dużymi ośrodkami miejskimi i turystycznymi: Spitem i Trogirem. Oddalony o ok. 70 m od deptaka, który prowadzi przez malownicze ryneczki i uliczki do pozostałości średniowiecznych zamków Kastelańskich. Z pokoi roztacza się piękny widok na morze, panoramę Splitu i pobliskie wyspy lub na góry Kozjak.
Hotel posiada 29 komfortowo i nowocześnie urządzonych pokoi 2-osobowych z łazienkami. Dla 3 osób możliwe zakwaterowanie w pokoju z 2 sypialniami i łazienką. Wszystkie pokoje posiadają : TV-sat i klimatyzację.
W hotelu (również w pokojach) internet Wi-Fi - bezpłatny.
Śniadania i obiadokolacje w formie bufetu.
Kolacja sylwestrowa, (muzyka na żywo) all inclusive zawiera:
- półmisek serów z wędlinami i sałatką francuską
- rizotto cielęce, kopytka w sosie z 4 rodzajów sera
- pieczone mieszane mięso z pieczonymi ziemniakami i warzywami
- sałatka
- noworoczny tort
- napoje bez ograniczeń: wino regionalne czerwone i białe,soki, kawa, herbata, woda.
Kolacja 1.01 (muzyka na żywo)- poprawiny sylwestra, ser, szynka prsut, zupa, Medaliony w sosie grzybowym z warzywami i krokietem, deser. Napoje do kolacji dodatkowo płatne.

Program

Dzień 1 - 29.12
Wyjazd z Polski wg rozkładu. Przejazd przez Czechy, Austrię i Słowenię. Po drodze planowane są krótkie postoje.
Dzień 2 - 30.12
We wczesnych godzinach porannych przejazd do urokliwego do Zadaru. Zwiedzanie najważniejszego miasta regionu Dalmacji Północnej - antyczne Forum, rotunda św. Donata, najcenniejszy sakralny zabytek Zadaru, romańska katedra św. Anastazji. Zwiedzanie zakończymy spacerem po nabrzeżu, ulubionej promenadzie Alfreda Hitchcocka, podczas którego posłuchamy wyjątkowego dźwięku organów morskich, jednej z największych atrakcji miasta. Następnie przejazd w stronę Riwiery Kasztelańskiej. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, czas wolny.
Dzień 3 - 31.12
Po śniadaniu przejazd do Szybenika, jednego z najstarszych miast zbudowanych wyłącznie przez Chorwatów. Odwiedzimy najważniejszy kościół Szybenika, katedrę św. Jakuba (UNESCO) wzniesioną przez sławnego budowniczego Jurja Dalmatinca. Katedra zbudowana jest z kamienia i płyt kamiennych bez użycia spoin. Wyróżnia się charakterystycznymi, 71 realistycznymi płaskorzeźbami na apsydach, przedstawiających ówczesnych mieszkańców Szybenika. Następnie przejedziemy do Trogiru, typowego nadmorskiego miasteczka. Pospacerujemy po malowniczej Starówce, gdzie zobaczymy między innymi ratusz z przełomu XIV i XV w. i katedrę św. Wawrzyńca z XIII w. Powrót do hotelu, przygotowanie do balu. Obiadokolacja połączona z zabawą sylwestrową, muzyka na żywo, nocleg.
Dzień 4 - 01.01
Po śniadaniu przejazd malowniczą trasą do Omiśa, należącego do najładniejszych wizytówek Dalmacji. Stare Miasto pełne jest wąskich uliczek wypełnionych restauracjami, małymi kawiarenkami i lokalnymi sklepami. Zobaczymy fragment kanionu rzeki Cetiny i przepiękny Masyw Biokovo, nastepnie przejedziemy do Splitu. W tym największym mieście Dalmacji, Splicie zwiedzimy Stare Miasto, którego zabudowa odzwierciedla burzliwe dzieje regionu - krzyżują się tu wpływy weneckie, węgierskie i austriackie. Zwiedzimy antyczny pałac cesarza Dioklecjana, jeden z najpiękniejszych w Europie przykładów rzymskiej architektury obronnej (IV-V w.), słynne mauzoleum Dioklecjana, współczesną katedrę a także malowniczy port. Powrót do hotelu obiadokolacja dalmatyńska, poprawiny sylwestra, zabawa z muzyką na żywo, nocleg.
Dzień 5 - 02.01
Po śniadaniu wykwaterowanie, czas wolny na spacer nad morzem lub ostatnie zakupy. Następnie przejazd do stolicy Chorwacji Zagrzebia. Zwiedzanie starego miasta (Gornji Grad i Kapitol), katedra Wniebowstąpienia Najświętszej Marii Panny, budynki Parlamentu, kościół św. Marka, wieża Lotrszczak, Brama Kamienna z cudownym obrazem Matki Boskiej z Dzieciątkiem. Po zwiedzaniu czas wolny, który mamy okazję spędzić w wyjątkowej atmosferze adwentowej stolicy Chorwacji - Zagrzeb już po raz drugi z rzędu otrzymał nagrodę za najpiękniejsze miasto adwentowe w Europie. W godzinach wieczornych wyjazd do Polski.
Dzień 6 - 03.01
Przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych (Katowice ok. 13.00).
Uwagi do programu
- Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. - Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych, centrach historycznych i innych obiektach turystycznych.
Świadczenia

Cena obejmuje:
przejazd komfortowym autokarem (WC, klimatyzacja, bar, video), zakwaterowanie j.w. (3 rozpoczęte doby hotelowe), śniadania i obiadokolacje, kolacja dalmatyńska z muzyką na żywo w dniu 1.01, program turystyczny j.w., ubezpieczenie TU EUROPA (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż) oraz opiekę pilota. Kolacja sylwestrowa all inclusive, z muzyką na żywo za dopłatą, obligatoryjnie
Cena podstawowa nie obejmuje:
kosztów miejscowych przewodników, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, systemu Tour Guide, oraz innych wydatków osobistych. Orientacyjny koszt biletów wstępu - około 70 EUR/os.
Opinie klientów

Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.3/6. Sprawdź opinie:
META Description

Podwójny sylwester w Chorwacji! • Zagrzeb • Omiś • Szybenik • Zadar • kolacja all inclusive i zabawa sylwestrowa z muzyką na żywo!


Opis hotelu Sylwester - Chorwacja według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Kategoria

***

Opis oferty

  Położenie: Hotel Kastel 3* Nowocześnie wyposażony hotel Kastel mieści się w samym centrum Kašteli, w spokojnym miejscu, między dużymi ośrodkami miejskimi i turystycznymi: Spitem i Trogirem. Oddalony o ok. 70 m od deptaka, który prowadzi przez malownicze ryneczki i uliczki do pozostałości średniowiecznych zamków Kastelańskich. Z pokoi roztacza się piękny widok na morze, panoramę Splitu i pobliskie wyspy lub na góry Kozjak. Do dyspozycji gości: Hotel został wyremontowany na początku 2014 r. Recepcja 24 - godz., klimatyzowana restauracja, bar, przechowalnia bagażu. Hotel akceptuje karty kredytowe. Pokoje: Hotel posiada 29 komfortowo i nowocześnie urządzonych pokoi 2-osobowych z łazienkami. Dla 3 osób możliwe zakwaterowanie w pokoju z 2 sypialniami i łazienką. Wszystkie pokoje posiadają : TV-sat i klimatyzację. Wyżywienie: Śniadania i obiadokolacje w formie bufetu. Kolacja sylwestrowa, (muzyka na żywo) all inclusive zawiera: - apertiv - przystawki: ser, szynka prsut, sałatka francuska, pieczywo, rizotto cielęce, tagiatelle z owocami morza - danie główne: pieczone mięso z ziemniakami, sałatka - butelka wina musującego na 4 osoby, noworoczny tort - napoje bez ograniczeń: wino regionalne czerwone i białe, piwo lane, napoje gazowane, kawa, herbata, woda. Kolacja 1.01 (muzyka na żywo)- poprawiny sylwestra, przystawka, zupa, dalmatyńska pasticada z kopytkami, deser. Napoje do kolacji dodatkowo płatne. Internet: W hotelu (również w pokojach) internet Wi-Fi - bezpłatny. Kategoria lokalna: ** ( z usługą ***) Strona www: www.hotel-kastel.hr Naszym zdaniem: Hotel po gruntownej renowacji, posiada zupełnie nowe, nowocześnie wyposażone pokoje. Doskonała lokalizacja, blisko 2 najatrakcyjniejszych miast Dalmacji, Splitu i Trogiru. Przyznajemy dodatkową * za wysoki standard zakwaterowania i bardzo dobrą obsługę.Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Rainbow, które obecne jest na polskim rynku turystycznym od 1990 roku. To jeden z czołowych polskich touroperatorów oraz nasz bardzo ważny kontrahent, z którym prowadzimy wieloletnią współpracę. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Najmocniejszą stroną Biura Podróży Rainbow są jedni z najlepszych na rynku piloci i rezydenci – wyróżniający się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki ale również pasją do podróżowania i chęcią pokazywania najpiękniejszych zakątków świata. Biuro Podróży Rainbow oferuje swoim klientom ogromną bazę atrakcyjnych wycieczek objazdowych w każdy zakątek świata, jak również posiada bogatą bazę wakacji pobytowych all inclusive w Europie i nie tylko. Aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, Biuro Podróży Rainbow stale monitoruje i sprawdza swoją ofertę pod kątem zadowolenia klientów. Nowością na sezon 2017 są Polskie Strefy - przygotowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych centra animacyjne, prężnie działające w popularnych miejscowościach turystycznych.

Starania biura zostały dostrzeżone przez wiele poważanych instytucji, a sukces poparty licznymi nagrodami, takimi jak: Brązowe Effie w kategorii Usługi w konkursie Effie Awards 2015, Diament Forbesa, czy Róża Kolumba 2014.