cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

  • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
  • money
  • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
  • Wycieczka objazdowa Sylwester w Koszycach, Słowacja
  • Wycieczka objazdowa Sylwester w Koszycach, Słowacja
  • Wycieczka objazdowa Sylwester w Koszycach, Słowacja
  • Wycieczka objazdowa Sylwester w Koszycach, Słowacja
  • Wycieczka objazdowa Sylwester w Koszycach, Słowacja
1 / 5
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Wycieczka objazdowa Sylwester w Koszycach
star 3

Słowacja
Ocena wycieczki objazdowej Sylwester w Koszycach:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii

Wycieczka objazdowa Sylwester w Koszycach w ofercie Biura podróży:

Rainbow

Szukasz wakacji na Słowację?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

***

Opis oferty

 

Zakwaterowanie:

Hotele Hotel Centrum *** (Koszyce) kategorii turystycznej (lub podobny) - położony blisko centrum Koszyc, w bezpośredniej bliskości najważniejszych zabytków i atrakcji miasta.
Do dyspozycji gości:

recepcja, restauracja i bar.
Pokoje:

2-osobowe z łazienką i WC. W każdym pokoju TV-sat i telefon.
Wyżywienie:

śniadania w formie bufetu.
Internet:

bezpłatny dostęp do internetu - WiFi.
Kategoria lokalna:

***
Strona www:

Program


Świadczenia

Cena obejmuje:
przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, bar, video i WC), zakwaterowanie w hotelu (3 rozpoczęte doby hotelowe), 3 śniadania, program turystyczny j. w., opiekę pilota, ubezpieczenie TU EUROPA SA (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje:
biletów wstępu do zwiedzanych obiektów (w tym do term Bardejova), usług lokalnych przewodników, napiwków dla obsługi, Tour Guide System (system bezprzewodowego oprowadzania grup): ok. 58 EUR/os. płatne obowiązkowo na miejscu oraz taksy klimatycznej ok. 5 EUR/os płatne obowiązkowo na miejscu. Atrakcje fakultatywne dodatkowo płatne - ceny jak w programie. Za dodatkową dopłatą kolacja sylwestrowa.
KOLACJA SYLWESTROWA (dodatkowo płatna)
Zorganizowana wbudynku filharmonii koszyckiej. Kolacja z 3 dań,przekąski na stole orazlampka wina musującego o północy. Pozostałe napoje płatne dodatkowo. Muzyka na żywo oraz elektroniczna (DJ).
Opinie klientów

Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.3/6. Sprawdź opinie:
META Description

• Koszyce - Europejska Stolica Kultury • Preszów z zabytkowym centrum • Bardejów z listy UNESCO • Bardejovskie Kupele - słynne lecznicze źródła i termy • Zamek Spiski i zabytki Lewoczy (UNESCO)


Opis hotelu Sylwester w Koszycach według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Kategoria

***

Opis oferty

  Zakwaterowanie: Hotele Hotel Centrum *** (Koszyce) kategorii turystycznej (lub podobny) - położony blisko centrum Koszyc w bezpośredniej bliskości najważniejszych zabytków i atrakcji miasta. Do dyspozycji gości: recepcja, restauracja i bar. Pokoje: 2-osobowe z łazienką i WC. W każdym pokoju TV-sat i telefon. Wyżywienie: śniadania w formie bufetu. Internet: bezpłatny dostęp do internetu - WiFi. Kategoria lokalna: *** Strona www: http://www.hotel-centrum.sk/sk/Hotel-centrum.htmlHotel pochodzi z oferty Biura Podróży Rainbow, które obecne jest na polskim rynku turystycznym od 1990 roku. To jeden z czołowych polskich touroperatorów oraz nasz bardzo ważny kontrahent, z którym prowadzimy wieloletnią współpracę. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Najmocniejszą stroną Biura Podróży Rainbow są jedni z najlepszych na rynku piloci i rezydenci – wyróżniający się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki ale również pasją do podróżowania i chęcią pokazywania najpiękniejszych zakątków świata. Biuro Podróży Rainbow oferuje swoim klientom ogromną bazę atrakcyjnych wycieczek objazdowych w każdy zakątek świata, jak również posiada bogatą bazę wakacji pobytowych all inclusive w Europie i nie tylko. Aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, Biuro Podróży Rainbow stale monitoruje i sprawdza swoją ofertę pod kątem zadowolenia klientów. Nowością na sezon 2017 są Polskie Strefy - przygotowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych centra animacyjne, prężnie działające w popularnych miejscowościach turystycznych.

Starania biura zostały dostrzeżone przez wiele poważanych instytucji, a sukces poparty licznymi nagrodami, takimi jak: Brązowe Effie w kategorii Usługi w konkursie Effie Awards 2015, Diament Forbesa, czy Róża Kolumba 2014.