cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

  • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
  • money
  • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
  • Wycieczka objazdowa Sylwester w Kalifornii i Las Vegas, USA
  • Wycieczka objazdowa Sylwester w Kalifornii i Las Vegas, USA
  • Wycieczka objazdowa Sylwester w Kalifornii i Las Vegas, USA
  • Wycieczka objazdowa Sylwester w Kalifornii i Las Vegas, USA
  • Wycieczka objazdowa Sylwester w Kalifornii i Las Vegas, USA
  • Wycieczka objazdowa Sylwester w Kalifornii i Las Vegas, USA
1 / 6
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Wycieczka objazdowa Sylwester w Kalifornii i Las Vegas
star 3

USA
Ocena wycieczki objazdowej Sylwester w Kalifornii i Las Vegas:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii

Wycieczka objazdowa Sylwester w Kalifornii i Las Vegas w ofercie Biura podróży:

Rainbow

Szukasz wakacji w kraju USA?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

***

Opis oferty

 

Zakwaterowanie:

Hotele *** wg kategoryzacji Rainbow o średnim standardzie (w USA nie ma oficjalnej kategoryzacji obiektów) zwykle położone poza centrami miast (7 rozpoczętych dób hotelowych: w Los Angeles - 2, San Diego - 1, w Yuma - 1, Flagstaff - 1, w Las Vegas - 2).
Pokoje:

2 -osobowe, możliwe zakwaterowanie max. 3 os. dorosłych ale bez dodatkowego łóżka - pokój wyposażony jest w 2 łóżka dwuosobowe (typu "queen") . Wszystkie klimatyzowane z łazienkami oraz najczęściej TV-sat.
Wyżywienie:

Śniadania amerykańskie: składają się głównie z produktów słodkich - słodkie bułki, muffiny, pieczywo tostowe, płatki kukurydziane, owoce. Czasami dostępne są "hash browns" - placki ziemniaczane lub ziemniaki na ciepło. Rzadkością są warzywa, sery czy wędlina.
Kategoria lokalna:

***
Program

Dzień 1
Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na 2 godz. przed wylotem samolotu. Wylot z Warszawy i przelot do USA. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na stronie: . Przylot do Los Angeles, odprawa paszportowa zgodnie z obowiązującymi procedurami wizowymi, transfer do hotelu, odpoczynek i nocleg w aglomeracji Los Angeles.
Dzień 2
Po śniadaniu wyjazd do "miasta Aniołów" - zwiedzanie Los Angeles, które rozpoczniemy od stacji kolejowej Union Station oraz starego miasta, czyli dawnej misji z czasów meksykańskich. Potem przystanek przy hali koncertowej Walta Disneya i przejazd na spacer słynną ulicą "Miasta Aniołów" - Rodeo Drive, znaną z ekskluzywnych sklepów. Zobaczymy również Beverly Hills i część L.A., gdzie usytuowane są domy gwiazd filmowych, takich jak Keanu Reeves, Courtney Cox oraz Tobey Maguire (brak możliwości jazdy po wewnętrznych ulicach dzielnicy). Objazd skończymy przy słynnej alei gwiazd - Hollywood Boulevard z wmurowanymi pięcioramiennymi gwiazdami sław kina, muzyki i telewizji. Dalej przejdziemy do Dolby Theatre, miejsca corocznej gali wręczania Oscarów, gdzie na czerwonym dywanie spotkają się najsłynniejsze osobistości kina oraz przejdziemy pod Grauman's Chinese Theatre, miejsce gdzie po raz pierwszy wręczono nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej i gdzie znaleźć można odciski stóp i rąk kinowych sław, a także Kaczora Donalda. Nie zbraknie również przejazdu do Griffith Observatory, skąd można zobaczyć słynne, stojące na zboczu pobliskiego wzgórza, bielejące litery Hollywood" oraz pomnik James'a Deana. Wieczorem przejazd do "jaskini zła, miasta grzechu" - legendarnego Las Vegas. Nocleg w hotelu w Las Vegas. (Trasa ok. 380 km).
Dzień 3
Po śniadaniu przejazd nad majestatyczną tamę Hoovera. Krótki postój na "sesję fotograficzną" oraz spacer na punkt widokowy na moście łączącym Nevadę i Arizonę, przerzuconym nad kanionem rzeki Kolorado na wysokości 0,5 km ponad lustrem wody. Później czas wolny na wizytę w outletach w Las Vegas - na poświątecznych wyprzedażach można upolować fantasytyczne okazje! Po południu zwiedzanie miasta podczas którego zaprosimy Państwa do odwiedzenia najsłynniejszych kasyn Las Vegas, gdzie każdy czuje się jak milioner. Zobaczymy tu kanały Wenecji oraz uliczki Rzymu wraz z fontanną di Trevi, kasyna i wiele innych! Wspaniałe City Center - najnowszą gwiazdę architektury, gigantyczny futurystyczny kompleks kasyn i hoteli, zaprojektowany przez zespół najwybitniejszych architektów świata i ozdobiony rzeźbami i dziełami sztuki najsłynniejszych, światowej sławy artystów. Koszt realizacji tego śmiałego pomysłu wyniósł 8,5 miliarda dolarów! Przy odrobinie szczęścia zobaczymy m.in. spektakularny wybuch wulkanu przy hotelu Treasure Island i zapierającą dech tańczącą fontannę przy hotelu Bellagio. Nocleg w Las Vegas. Dla chętnych (dodatkowo płatna) kolacja sylwestrowa. (Trasa ok. 100 km).
Dzień 4
Po śniadaniu, wykwaterowanie z hotelu. Udamy się na zwiedzanie jednego z największych cudów natury na świecie: Wielkiego Kanionu Kolorado. To jeden z najbardziej spektakularnych, wstrzymujących dech widoków na świecie: gigantyczna "szczelina w ziemi", którą wyżłobiła rzeka Colorado. Dla chętnych lot helikopterem nad Wielkim Kanionem (dodatkowo płatne, koszt ok. 219 USD za ok. 25-minutowy lot). Popołudniem zatrzymamy się w najładniejszych punktach z panoramą na Kanion Kolorado, aby móc nacieszyć oczy niezwykłymi widokami. Dzień zakończymy we Flagstaff, uroczym mieście znajdującym się na historycznym szlaku "Route 66". Nocleg w hotelu w okolicy Flagstaff. (Trasa ok. 540 km).
Dzień 5
Po śniadaniu, wykwaterowanie i przejazd do ostoi pięknych i bogatych - niewielkiego miasta Sedona. Położone w dolinie pośród monumentalnych czerwonych skał, tzw. Red Rocks, przyciąga nie tylko turystów, ale także gwiazdy kina - swoje domy mają tutaj Johnny Depp czy Nicolas Cage. Następnie przejazd przez pustynię Sonora do stolicy Arizony, Phoenix. Zobaczymy (z zewnątrz) Kapitol Stanowy, Urząd Miasta, a także imponującą halę sportowej drużyny grającej w lidze NBA - Phoenix Suns. Nocleg w hotelu w okolicy Yumy. (Trasa ok. 460 km).
Dzień 6
Po śniadaniu przejazd na zwiedzanie miejscowości Yuma, która wg Księgi Rekordów Guinnessa jest najbardziej słonecznym miejscem na świecie. Zwiedzimy tutaj więzienie uwiecznione w westernie "15.10 do Yumy". Następnie przejazd do San Diego przez pustynię porośniętą olbrzymimi kaktusami saguaro do Kalifornii gdzie wczesnym popołudniem dotrzemy do San Diego a w nim zwiedzanie kolonialnej starówki miasta, a także spacer po plaży koło słynnego Hotelu Del Coronado. Proponujemy odpoczynek na pięknej plaży koło tego hotelu. Zakwaterowanie w hotelu w okolicy San Diego. (Trasa ok. 250 km)
Dzień 7
Następnie tylko kilka minut jazdy dzieli nas od Universal Studios, gdzie spędzimy cały dzień, aby przyjrzeć się bliżej przemysłowi filmowemu. To prawie niemożliwe, aby odwiedzić Los Angeles bez zabawy z filmem! Podczas tej wizyty zdobędziemy informacje na temat realizacji największych produkcji kinowych w Ameryce. W programie różnorodne atrakcje, które sprawią, że można poczuć się prawdziwym aktorem. Dobra zabawa gwarantowana! Nocleg w aglomeracji Los Angeles. (trasa ok. 300 km).
Dzień 8
Po śniadaniu, wykwaterowanie z hotelu oraz przejazd na spacer nadmorską promenadą słynnej miejscowości Santa Monica, gdzie kończy się słynna Route 66 i gdzie można odpocząć na ławeczce z filmu Forest Gump. Zatrzymamy się także na krótki spacer po nadmorskim deptaku w ekscentrycznej Venice Beach. Przejazd na lotnisko - Los Angeles. Wylot do Warszawy (Trasa ok. 150 km).
Dzień 9
Przylot do Warszawy.
Uwagi do programu
- Napoje alkoholowe zakupione w strefie wolnocłowej i przewożone w bagażu podręcznym, pomimo odpowiedniego opakowania są rekwirowane na lotniskach europejskich). - Zamieszczone w ofercie opisy wycieczek fakultatywnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Pełny wykaz dostępnych atrakcji fakultatywnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny u naszych rezydentów i pilotów - Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych. - Część z atrakcji może być sezonowo wyłączona ze zwiedzania. Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. - Godziny wylotów i powrotów mogą ulec zmianie.
"
Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje:
przelot samolotem rejsowym z Warszawy do Los Angeles i z Los Angeles do Warszawy, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie (razem 7 rozpoczętych dób hotelowych), wyżywienie: śniadania, transfery klimatyzowanym autokarem, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Polsce, opieka polskiego pilota podczas realizacji programu i ubezpieczenie TU Europa - wariant standard (NW, KL, CP, Assistance oraz bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje:
wizy amerykańskiej (do aplikacji we własnym zakresie), kosztów realizacji programu zwiedzania płatne obligatoryjnie u pilota (biletów wstępu, obsługi przewodników, bagażowych, kierowców, itp.) - ok. 310 USD/os przejazdów komunikacją miejską, wycieczek fakultatywnych (orientacyjne ceny w programie) oraz innych wydatków osobistych i pozostałych nie ujętych powyżej kosztów.
KOLACJA SYLWESTROWA (dodatkowo płatna)
Zorganizowana w restauracji w pobliżu centrum miasta: przekąski, dania ciepłe, sałatki, deser. Kawa, herbata, woda i lampka wina musującego na osobę o północy. Pozostałe napoje dodatkowo płatne. Muzyka i niewielki parkiet do tańca. Dokładny program kolacji sylwestrowej podany zostanie wlistopadzie 2018r. w osobnym komunikacie, który dostępny będzie w biurach agencyjnych i własnych Rainbow oraz na stronie internetowej: R.pl.
"
META Description

Przywitaj Nowy Rok w Las Vegas • San Diego - Brama do Meksyku • Sedona - ostoja pięknych i bogatych • wybrzeże Pacyfiku • Los Angeles i Hollywood • świat filmu - Universal Studios • Miasto Grzechu - najsłynniejsze kasyna świata • majestatyczny Grand Canyon • poświąteczne wyprzedaże w Las Vegas
Wizy - informacje dla sprzedawców


Wizy


Opinie klientów

Klienci oceniają tę wycieczkę na 6.0/6. Sprawdź opinie:


Opis hotelu Sylwester w Kalifornii i Las Vegas według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Kategoria

***

Opis oferty

  Zakwaterowanie: Hotele *** wg kategoryzacji Rainbow o średnim standardzie (w USA nie ma oficjalnej kategoryzacji obiektów) zwykle położone poza centrami miast (7 rozpoczętych dób hotelowych: w Los Angeles - 2, San Diego - 1, w Yuma - 1, Flagstaff - 1, w Las Vegas - 2). Do dyspozycji gości: W hotelu na ogół restauracja oraz bar. Pokoje: 2 -osobowe, możliwe zakwaterowanie max. 3 os. dorosłych ale bez dodatkowego łóżka - pokój wyposażony jest w 2 łóżka dwuosobowe (typu "queen") . Wszystkie klimatyzowane z łazienkami oraz najczęściej TV-sat. Wyżywienie: Śniadania amerykańskie: składają się głównie z produktów słodkich - słodkie bułki, muffiny, pieczywo tostowe, płatki kukurydziane, owoce. Czasami dostępne są "hash browns" - placki ziemniaczane lub ziemniaki na ciepło. Rzadkością są warzywa, sery czy wędlina. Kategoria lokalna: ***Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Rainbow, które obecne jest na polskim rynku turystycznym od 1990 roku. To jeden z czołowych polskich touroperatorów oraz nasz bardzo ważny kontrahent, z którym prowadzimy wieloletnią współpracę. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Najmocniejszą stroną Biura Podróży Rainbow są jedni z najlepszych na rynku piloci i rezydenci – wyróżniający się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki ale również pasją do podróżowania i chęcią pokazywania najpiękniejszych zakątków świata. Biuro Podróży Rainbow oferuje swoim klientom ogromną bazę atrakcyjnych wycieczek objazdowych w każdy zakątek świata, jak również posiada bogatą bazę wakacji pobytowych all inclusive w Europie i nie tylko. Aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, Biuro Podróży Rainbow stale monitoruje i sprawdza swoją ofertę pod kątem zadowolenia klientów. Nowością na sezon 2017 są Polskie Strefy - przygotowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych centra animacyjne, prężnie działające w popularnych miejscowościach turystycznych.

Starania biura zostały dostrzeżone przez wiele poważanych instytucji, a sukces poparty licznymi nagrodami, takimi jak: Brązowe Effie w kategorii Usługi w konkursie Effie Awards 2015, Diament Forbesa, czy Róża Kolumba 2014.