cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa Ukochana Samui, Tajlandia
 • Wycieczka objazdowa Ukochana Samui, Tajlandia
 • Wycieczka objazdowa Ukochana Samui, Tajlandia
 • Wycieczka objazdowa Ukochana Samui, Tajlandia
 • Wycieczka objazdowa Ukochana Samui, Tajlandia
 • Wycieczka objazdowa Ukochana Samui, Tajlandia
 • Wycieczka objazdowa Ukochana Samui, Tajlandia
 • Wycieczka objazdowa Ukochana Samui, Tajlandia
1 / 8
Ocena
hotelu:
0.0 / 5
Najbliższy termin
17.03 - 29.03
już od 5700 zł / os
Sprawdź
Najtańszy termin
17.03 - 29.03
już od 5700 zł / os
Sprawdź

Wycieczka objazdowa Ukochana Samui

Tajlandia
Ocena wycieczki objazdowej Ukochana Samui:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii
Najbliższy termin
 • Termin:
 • 17 marca 2019
Najtańszy termin
 • Termin:
 • 17 marca 2019

Wycieczka objazdowa Ukochana Samui w ofercie Biura podróży:

Itaka R

Szukasz wakacji do Tajlandii?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Region

Tajlandia / Tajlandia

Opis oferty:

Laguna Sa Morakot • Prowincja Nakhon Si Thammarat  • Koh Samui • Morski Park Narodowy Anthong • Koh Tao • Park Narodowy Khao Sok • Rzeka Sok • KrabiRajskie wyspy, niewiarygodnie błękitna woda, piaszczyste plaże, kokosowe palmy i parki narodowe. Cuda przyrody, relaks i buddyjskie świątynie. Wspaniała trasa, bogata w piękne widoki i wypoczynek na plażach Koh Samui i Krabi. W programie takie perełki, jak Morski Park Narodowy Anthong - tropikalny raj z 40 cudnymi wysepkami, Park Narodowy Khao Sok z niezwykłym jeziorem, tajemnicze jaskinie i ukryte w dżungli wodospady.

1. DZIEŃ.

Zbiórka uczestników na lotnisku. Wylot do Tajlandii.

2. DZIEŃ.

Przylot do Tajlandii, transfer do hotelu i zakwaterowanie. Czas wolny. Nocleg.

3. DZIEŃ. LAGUNA SA MORAKOT

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie Wat Tham Suea - Świątyni Tygrysów położonej na szczycie wzgórza, z którego roztacza się panoramiczny widok na okolicę. Wejście na wzgórze wymaga sporego wysiłku, do pokonania jest 1237 stopni. Przejazd na LAGUNĘ SA MORAKOT o zielono-błękitnym kolorze wody, otoczoną nizinnym lasem tropikalnym - jednym z ostatnich naturalnych nizinnych lasów w Tajlandii. Do laguny prowadzi ścieżka (ok. 1200 m), prowadząca przez tropikalny las bagienny. Można tu zobaczyć rośliny z długimi korzeniami wyrastającymi z bagna, liany zwisające z drzew, które dochodzą do ok. 30 m wysokości, wielkie drzewa powalone przez czas. Czas wolny na kąpiel w krystalicznie czystej wodzie laguny. Przejazd do prowincji Trang. Przepłynięcie łodzią przez jaskinię Tham Le Khaokop i podziwianie niezwykłych formacji stalaktytów i stalagmitów. Przejazd do hotelu w prowincji Trang. Zakwaterowanie, nocleg.

4. DZIEŃ. PROWINCJA NAKHON SI THAMMARAT

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do PROWINCJI NAKHON SI THAMMARAT, na wschodnim wybrzeżu Półwyspu Malajskiego. Wizyta w domu artysty Suchata Sapsina, który kultywuje charakterystyczną dla południowej Tajlandii sztukę teatru cieni. Zwiedzanie Wat Phra Mahatat - jednej z najstarszych i najbardziej znanych świątyń w Tajlandii. Wedle wierzeń buddystów w głównej chedi świątyni z XIII w. przechowywany jest ząb Buddy. Obecnie UNESCO rozpatruje wpisanie świątyni na listę. Postój przy wodospadzie Phromlok. Czas wolny na odpoczynek lub kąpiel w krystalicznie czystej wodzie, w otoczeniu lasów tropikalnych. Przejazd przez niezwykle malownicze okolice Parku Narodowego Khao Luang. Zakwaterowanie w hotelu w okolicy Nakhon Si Thammarat, nocleg.

5. DZIEŃ. KOH SAMUI

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer do przystani. Przeprawa promowa na KOH SAMUI. Rajska wyspa położona w Zatoce Tajlandzkiej słynie z pięknych plaż i doskonałych hoteli. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie, czas wolny. Nocleg.

6. DZIEŃ. MORSKI P.N. ANTHONG

Śniadanie. Czas wolny na plażowanie lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wycieczka do MORSKIEGO PARKU NARODOWEGO ANTHONG, który zajmuje powierzchnię 250 km². Znajduje się tu ponad 40 tropikalnych wysepek kryjących urokliwe laguny, tajemnicze jaskinie i fantazyjne formacje skalne. Obiad. Powrót do hotelu, nocleg.

7. DZIEŃ. KOH TAO

Śniadanie. Czas wolny na plażowanie lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): rejs na wyspę KOH TAO, ok. 70 km na północ od Koh Samui, uznawaną za jedno z najlepszych w Tajlandii miejsc do nurkowania i snurkowania. Morze obfituje tu w niezwykłą faunę i różnorodne odmiany koralowców. Po drodze postój przy Koh Nang Yuan, trzech wysepkach połączonych mierzeją. Czas wolny na plażowanie i snurkowanie. Na Koh Tao obiad i relaks na jednej ze śnieżnobiałych plaż. Powrót do hotelu, czas wolny, nocleg.

8. DZIEŃ. KOH SAMUI

Śniadanie. Czas wolny na plażowanie lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): krótkie zwiedzanie najciekawszych miejsc na Koh Samui: punkt widokowy Ladd Koh, skąd roztacza się piękny widok na słynną plażę Chaweng, niezwykłe formacje skalne: Dziadek i Babcia, świątynia Wat Kunaram, gdzie znajduje się mumia mnicha Luang Por Daeng darzonego wielką czcią przez mieszkańców, wodospad Na Muang. Czas wolny w stolicy wyspy Nathon. Następnie czas przy Wielkim Buddzie - słynnym posągu znajdującym się u północnych wybrzeży wyspy. Powrót do hotelu, czas wolny. Nocleg.

9. DZIEŃ. P.N. KHAO SOK

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do przystani i przeprawa promowa do prowincji Surat Thani. Przejazd do PARKU NARODOWEGO KHAO SOK. Park zajmuje powierzchnię ok. 740 km², można tu zobaczyć pozostałości dziewiczego lasu tropikalnego, pokrywającego w przeszłości cały Półwysep Malajski. Las zamieszkuje wiele gatunków zwierząt, m.in. słonie, gibony, jelenie, tapiry. Jego centralną częścią jest jezioro Cheow Larn. Wycieczka łodziami motorowymi po malowniczym jeziorze otoczonym stromymi wapiennymi skałami wyrastającymi do 500 m nad poziom wody. Przejazd do hotelu położonego nad rzeką w otoczeniu bujnej roślinności w okolicy Parku Narodowego Khao Sok, zakwaterowanie, nocleg.

10. DZIEŃ. RZEKA SOK

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Spływ kajakami po RZECE SOK, która meandruje pośród gęstego lasu tropikalnego. Następnie przejażdżka na słoniach po lesie tropikalnym. Przejazd do Krabi. Zakwaterowanie. Nocleg.

11./12. DZIEŃ. KRABI

Śniadanie. Czas wolny - wypoczynek w KRABI, udział w wycieczkach fakultatywnych. Nocleg.

12./13. DZIEŃ.

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko. Wylot do Polski.

ŚWIADCZENIA:

10/11 noclegów: 3/4 w hotelu*** w Krabi, 1 w okolicy Trang, 1 w okolicy Nakhon Si Thammarat, 1 w okolicy P.N. Khao Sok, 4 na Koh Samui w wybranym hotelu; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami • wyżywienie: 10/11 śniadań • przelot • przejazd autokarem lub minibusem • bilet na prom • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW

UWAGI:

Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu, lokalny przewodnik, tour guide, wynajem łodzi i kajaków: ok. 168 USD; napiwki: ok. 5 USD/os./dzień.Opłaty fakultatywne: Morski Park Narodowy Anthong: ok. 75 USD; wysepka Koh Tao: ok. 80 USD; wycieczka po Koh Samui: ok. 40 USD.Zabierając ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że przy wymianie akceptowane są banknoty nieuszkodzone, niepopisane, wydane po 2001 r.Zależnie od rozkładu lotów, przylot do Polski może nastąpić dnia następnego.


Opis hotelu Ukochana Samui według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Region

Tajlandia / Tajlandia

Opis oferty:

Laguna Sa Morakot • Koh Samui • Narodowy Park Morski Anthong • Koh Tao • Khao Sok • Rzeka Sok • KrabiRajskie wyspy, niewiarygodnie błękitna woda, piaszczyste plaże, kokosowe palmy i parki narodowe. Cuda przyrody, relaks i buddyjskie świątynie. Wspaniała trasa, bogata w piękne widoki i wypoczynek na plażach Koh Samui i Krabi. W programie takie perełki, jak Morski Park Narodowy Anthong - tropikalny raj z 40 cudnymi wysepkami, Park Narodowy Khao Sok z niezwykłym jeziorem, tajemnicze jaskinie i ukryte w dżungli wodospady.

1. DZIEŃ.

Zbiórka uczestników na lotnisku. Wylot do Tajlandii.

2. DZIEŃ.

Przylot do Tajlandii, transfer do hotelu i zakwaterowanie. Czas wolny. Nocleg.

3. DZIEŃ.

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie Wat Tham Suea - Świątyni Tygrysów położonej na szczycie wzgórza, z którego roztacza się panoramiczny widok na okolicę. Wejście na wzgórze wymaga sporego wysiłku, do pokonania jest 1237 stopni. Przejazd na LAGUNĘ SA MORAKOT o zielono-błękitnym kolorze wody, otoczoną nizinnym lasem tropikalnym - jednym z ostatnich naturalnych nizinnych lasów w Tajlandii. Do laguny prowadzi ścieżka (ok. 1200 m), prowadząca przez tropikalny las bagienny. Można tu zobaczyć rośliny z długimi korzeniami wyrastającymi z bagna, liany zwisające z drzew, które dochodzą do ok. 30 m wysokości, wielkie drzewa powalone przez czas. Czas wolny na kąpiel w krystalicznie czystej wodzie laguny. Obiad. Przejazd do prowincji Trang. Przepłynięcie łodzią przez jaskinię Tham Le Khaokop i podziwianie niezwykłych formacji stalaktytów i stalagmitów. Przejazd do hotelu w prowincji Trang. Zakwaterowanie, nocleg.

4. DZIEŃ.

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do prowincji Nakhon Si Thammarat, na wschodnim wybrzeżu Półwyspu Malajskiego. Wizyta w domu artysty Suchata Sapsina, który kultywuje charakterystyczną dla południowej Tajlandii sztukę teatru cieni. Zwiedzanie Wat Phra Mahatat - jednej z najstarszych i najbardziej znanych świątyń w Tajlandii. Wedle wierzeń buddystów w głównej chedi świątyni z XIII w. przechowywany jest ząb Buddy. Obecnie UNESCO rozpatruje wpisanie świątyni na listę. Obiad. Postój przy wodospadzie Phromlok. Czas wolny na odpoczynek lub kąpiel w krystalicznie czystej wodzie, w otoczeniu lasów tropikalnych. Przejazd przez niezwykle malownicze okolice Parku Narodowego Khao Luang. Zakwaterowanie w hotelu w okolicy Nakhon Si Thammarat, nocleg.

5. DZIEŃ.

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer do przystani. Przeprawa promowa na KOH SAMUI. Rajska wyspa położona w Zatoce Tajlandzkiej słynie z pięknych plaż i doskonałych hoteli. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie, czas wolny. Nocleg.

6. DZIEŃ.

Śniadanie. Czas wolny na plażowanie lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wyjazd do NARODOWEGO PARKU MORSKIEGO ANTHONG, który zajmuje powierzchnię 250 km². Znajduje się tu ponad 40 tropikalnych wysepek kryjących urokliwe laguny, tajemnicze jaskinie i fantazyjne formacje skalne. Obiad. Powrót do hotelu, nocleg.

7. DZIEŃ.

Śniadanie. Czas wolny na plażowanie lub udział w wycieczkach fakultatywnych (za dodatkową opłatą na miejscu). Rejs na KOH TAO, ok. 70 km na północ od Samui, uznawaną za jedno z najlepszych w Tajlandii miejsc do nurkowania i snurkowania. Morze obfituje tu w niezwykłą faunę i różnorodne odmiany koralowców. Po drodze postój przy Koh Nang Yuan, trzech wysepkach połączonych mierzeją. Czas wolny na plażowanie i snurkowanie. Na Koh Tao obiad i relaks na jednej ze śnieżnobiałych plaż. Powrót do hotelu, czas wolny, nocleg.

8. DZIEŃ.

Śniadanie. Czas wolny na plażowanie lub udział w wycieczce fakultatywnej (za dodatkową opłatą na miejscu). Krótkie zwiedzanie najciekawszych miejsc na wyspie: punkt widokowy Ladd Koh, skąd roztacza się piękny widok na słynną plażę Chaweng, niezwykłe formacje skalne: Dziadek i Babcia, świątynia Wat Kunaram, gdzie znajduje się mumia mnicha Luang Por Daeng darzonego wielką czcią przez mieszkańców, wodospad Na Muang. Czas wolny w stolicy wyspy Nathon. Następnie czas przy Wielkim Buddzie - słynnym posągu znajdującym się u północnych wybrzeży wyspy. Powrót do hotelu, czas wolny. Nocleg.

9. DZIEŃ.

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do przystani i przeprawa promowa do prowincji Surat Thani. Przejazd do Parku Narodowego KHAO SOK. Park zajmuje powierzchnię ok. 740 km², można tu zobaczyć pozostałości dziewiczego lasu tropikalnego, pokrywającego w przeszłości cały Półwysep Malajski. Las zamieszkuje wiele gatunków zwierząt, m.in. słonie, gibony, jelenie, tapiry. Jego centralną częścią jest jezioro Cheow Larn. Wycieczka łodziami motorowymi po malowniczym jeziorze otoczonym stromymi wapiennymi skałami wyrastającymi do 500 m nad poziom wody. Obiad. Przejazd do hotelu położonego nad rzeką w otoczeniu bujnej roślinności w okolicy Parku Narodowego Khao Sok, zakwaterowanie, nocleg.

10. DZIEŃ.

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Spływ kajakami po RZECE SOK, która meandruje pośród gęstego lasu tropikalnego. Następnie przejażdżka na słoniach po lesie tropikalnym. Obiad. Przejazd do Krabi. Zakwaterowanie w wybranym hotelu. Nocleg.

11. DZIEŃ.

Śniadanie. Czas wolny - wypoczynek w KRABI, udział w wycieczkach fakultatywnych. Nocleg.

12. DZIEŃ.

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko. Wylot do Polski.

13. DZIEŃ.

Przylot do Polski.

ŚWIADCZENIA:

10 noclegów: 3 w hotelu*** w Krabi, 4 na Koh Samui w wybranym hotelu, 1 w okolicy Trang, 1 w okolicy Nakhon Si Thammarat, 1 w okolicy PN Khao Sok; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami • wyżywienie: 10 śniadań, 4 obiady• przelot Warszawa-Krabi-Warszawa • transfery i przejazdy zgodnie z programem • bilet na prom • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW

UWAGI:

Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępów, wynajem łodzi, kajaków i lokalny przewodnik: ok. 170 USD.Opłaty fakultatywne: Park Anthong: ok. 75 USD; wysepka Koh Tao: ok. 80 USD; wycieczka po Koh Samui: ok 40 USD.Zabierając ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że przy wymianie akceptowane są banknoty nieuszkodzone, niepopisane, wydane po 2001 r.Dodanie wybranego hotelu jest możliwe podczas rezerwacji.Zdjęcia lokalizacji (Tajlandia)
Krabi to najpiękniejsza prowincja Tajlandii z pięknymi plażami i zjawiskowymi krajobrazami
Wyspa Jamesa Bonda z pięknymi formacjami skalnymi
Przejażdżka na słoniu po dżungli to jedna z głównych atrakcji Tajlandii
Bangkok w Tajlandii - Miasto Aniołów
Ao nang beach to znana turystyczna miejscowość w okolicach Kraki
Słynne kanały z pływającymi targami w Tajlandii
Bangla-road na Phuket - to centrum rozrywkowego życia
Khao Lak to egzotyczne wakacje w najlepszym wydaniu
Wyspa Phi Phi w Tajlandii
Turystyczna wyspa Phuket przyciąga tłumy turystów
Kuchnia tajska pełna barw, smaków i zapachów
Słynna Railay z formacjami skalnymi w pobliżu Krabi

Opinie o wycieczce objazdowej Ukochana Samui

Ukochana Samui - możliwości zakwaterowania:

Pok. 2 os.+1 dost.
Pok. 2 os.
Pok. 1 os.

Masz pytania o Wycieczkę objazdową Ukochana Samui? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00