cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa Karnawał w Rio de Janeiro, Brazylia
 • Wycieczka objazdowa Karnawał w Rio de Janeiro, Brazylia
 • Wycieczka objazdowa Karnawał w Rio de Janeiro, Brazylia
 • Wycieczka objazdowa Karnawał w Rio de Janeiro, Brazylia
 • Wycieczka objazdowa Karnawał w Rio de Janeiro, Brazylia
 • Wycieczka objazdowa Karnawał w Rio de Janeiro, Brazylia
 • Wycieczka objazdowa Karnawał w Rio de Janeiro, Brazylia
 • Wycieczka objazdowa Karnawał w Rio de Janeiro, Brazylia
1 / 8
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Wycieczka objazdowa Karnawał w Rio de Janeiro

Brazylia
Ocena wycieczki objazdowej Karnawał w Rio de Janeiro:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii

Wycieczka objazdowa Karnawał w Rio de Janeiro w ofercie Biura podróży:

Rainbow

Szukasz wakacji do Brazylii?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

***

Opis oferty

  -

w Rio de Janeiro
*** (4 rozpoczęte doby hotelowe) W terminach 02/23 i 02/25 - Hotel Windsor Florida położony ok. 300 m od plaży Flamengo http://windsorhoteis.com/hotels/windsor-florida/presentation/?lang=en W terminie 02/24 -Hotel Windsor Copa, położony ok. 300 m od Copacabany http://windsorhoteis.com/hotels/windsor-copa-hotel/presentation/?lang=en -
w Foz do Iguaçu
*** (1 rozpoczęta doba hotelowa) Pokoje: 2 - osobowe z łazienkami, z możliwością 1 dostawki.

Program

Karnawał 2017 • największe święto Ameryki • roztańczone i rozpalone w słońcu Rio de Janeiro • muzyka, tańce, zabawa przez całą dobę • niesamowite stroje, pióra, kostiumy • konkursy szkół tańca • jedyna taka zabawa na świecie • Głowa Cukru, słynny pomnik Chrystusa i Maracana • Wodospady Iguacu
Dzień 1
Rio de Janeiro, samba i karnawał to wspaniale trio przyciąga siebie nawzajem i wszystkich z całego świata. Nie ma bardziej rozbawionego miejsca na Ziemi, jakim staje się Sambodrom w tym gorącym okresie. Piękne stroje, urzekające kolory, głośna muzyka i wiele innych atrakcji tworzą cudowny korowód samby. Szkoły samby, z których słynie Rio przygotowują cały rok ten niezapomniany i niepowtarzalny spektakl. Samba- taniec narodowy Brazylii, wcześniej zakazany a dziś olśniewający i poruszający biodra wszystkich uczestników karnawału. Przeżycie karnawału w Rio to wspaniała okazja do poznania kultury Brazylijczyków oraz ich radosnego i roztańczonego temperamentu. Każda szkoła przygotowuje własne show aby pokazać nam prawdziwe oblicze Brazylii. To nie tylko taniec i muzyka, ale także duża dawka tradycji i mentalności oraz niezapomnianej zabawy. Jadące pięknie ustrojone platformy, tańczące pary z chorągwiami, bawiące królowe samby, wspaniałe orkiestry i dużo dobrej muzyki rodem z Rio, cóż chcieć więcej, tylko mieć miejsce na Sapucai, czyli Sambodromie, i oddać się tej atmosferze szału i fantazji. Z nami odkryją Państwo ten niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju spektakl na świeżym powietrzu przy blasku reflektorów i unoszących się rytmów samby. Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow Tours na 2 godz. przed wylotem samolotu w hali odlotów na lotnisku Okęcie w Warszawie. Aktualny rozkład lotów prosimy sprawdzać na: r.pl/rozklady. Wylot do Iguacu przez jeden z europejskich portów lotniczych i Rio de Janeiro.
Dzień 2
Około południa przylot do Foz do Iguaçu. Przejazd przez granicę i zwiedzanie Parku Narodowego Iguazu po stronie argentyńskiej słynnych na całym świecie wodospadów. Wyznaczonymi szlakami i w ekologicznej kolejce będziemy odkrywać tajemnice tropikalnego lasu deszczowego, a naszym oczom ukażą się przepiękne widoki wodospadów przejdziemy trasę ok. 2 km pomostem aż do tarasu widokowego, z którego zachwycimy się pięknem wodospadu Garganta del Diablo- Diabelska Gardziel. Następnie przejedziemy ponownie przez "most braterstwa" na stronę brazylijską. Spacer po szlaku, w trakcie którego będziemy podziwiać wspaniałe kaskady wody, spływające z różnych wysokości, jednakże głównym celem naszej wyprawy będzie ponowne spotkanie, jednakże tym razem z zupełnie innej perspektywy, z największym wodospadem (większym niż Niagara!) Iguaçu - Garganta del Diablo, mającą ponad 70 m wysokości. Huk spadających z bazaltowej półki mas wody i wszechobecna mgiełka jest niezapomnianym przeżyciem. Na koniec winda zawiezie nas na górny poziom wodospadów i raz jeszcze będzie okazja do zrobienia kolejnych wyjątkowych zdjęć. Dla chętnych jako opcja wodne safari (dodatkowo płatne ok. 90 USD). Obiadokolacja. Transfer do hotelu w Iguacu, zakwaterowanie i nocleg.
Dzień 3
Po śniadaniu wykwaterowanie, transfer na lotnisko w Foz do Iguaçu i przelot do Rio de Janeiro. Transfer do hotelu. Spacer po mieście, pierwszy kontakt ze świętującym karnawał Rio. Po południu czas wolny na wypoczynek na słynnej plaży Copacabana lub uczestnictwo w wielkim brazylijskim święcie. Proponujemy ten pierwszy nocleg po podróży spędzić w całości w hotelu, kolejne noce (wg Państwa możliwości i uznania) można przeznaczyć na zabawę. Obiadokolacja w hotelu, nocleg.
Dzień 4
Po śniadaniu rozpoczniemy zwiedzanie Rio de Janeiro, określanego przez Brazylijczyków jako a cidade maravilhosa - wspaniałe miasto, które tętni życiem przez całą dobę. Samba, futbol oraz skąpane w słońcu plaże Copacabana i Ipanema to najsłynniejsze wizytówki Rio, które najlepiej obrazują radosny i gorący temperament jego mieszkańców. Wjazd kolejką się na szczyt góry Corcovado gdzie znajduje się słynny, wysoki na 38 m posąg Chrystusa Zbawiciela. W 2007 r. uznano go za jeden z siedmiu nowych cudów świata. W drodze do centrum przejedziemy obok słynnej "świątyni" futbolu - stadionu Maracanã, uważanego za największy tego typu obiekt na świecie. W kraju, w którym piłka nożna jest niemalże religią, wielu nazywa go nawet Świątynią Bogów. W centrum Rio zwiedzimy Katedrę w kształcie piramidy a następnie przejedziemy na "czerwoną plażę" - Praia Vermelha, skąd kolejka linowa zawiezie nas na sam szczyt wzgórza Pão de Açúcar (pol.: Głowa Cukru, 396 m n.p.m.). Powrót do hotelu i obiadokolacja. (Trasa ok. 50 km).
Dzień 5
Po śniadaniu, czas wolny na odpoczynek i kąpiele słoneczne na jednej z plaż Rio de Janeiro. W tym szczególnym dniu o godz. 6:00 obudzą nas Blocos de rua! Wielomilionowe parady uliczne tworzone w całym mieście przez lokalne organizacje, społeczności, sąsiadów i znajomych. Z wielką chęcią zaproszą nas do wspólnej zabawy!. W godzinach późno popołudniowych będą mieć Państwo niepowtarzalną okazję przeżycia najgorętszej nocy karnawału w samym sercu Rio de Janeiro! Ten najbardziej kolorowy i znany karnawał na świecie, którego początki sięgają 1723 r., zawsze przyciąga do Rio tłumy turystów i jest gwarancją niezapomnianej zabawy. Tradycją jest rozpoczęcie karnawału od wybrania Króla Karnawału tzw.: Rei Momo, który odbierając od burmistrza symboliczne klucze do bram miasta inauguruje pięć dni zabawy, tańca i beztroski! Całe Rio de Janeiro żyje karnawałem zarówno w dzień jak i w nocy! Punktem kulminacyjnym karnawału są parady najlepszych szkół samby, dla których karnawał jest zwieńczeniem ich całorocznej pracy. Korowody barwnych tancerzy ubranych w odważne i wymyślne stroje prezentują na Sambodromie swoje niezwykłe umiejętności taneczne. Radosny temperament Brazylijczyków oraz porywający rytm bębnów tworzą wybuchową mieszankę, której nie można się oprzeć, a szalona zabawa przy gorących dźwiękach samby na pewno na długo zapadnie w pamięć. Po południu lunch i przejazd na Sambodrom, w nocy powrót do hotelu, nocleg.
Dzień 6
Śniadanie w hotelu. Czas wolny na kąpiele słoneczne na jednej ze wspaniałych plaż Rio de Janeiro, samodzielną wycieczkę do Ogrodu Botanicznego lub skorzystanie skorzystanie z wycieczki fakultatywnej do faveli Rocinha i Parku Narodowego Tijuca (ok. 70 USD). W trakcie wycieczki wjazd na punkt widokowy skąd rozpościera się najładniejszy widok na Rio de Janeiro. Po południu proponujemy udział w nieustającej zabawie karnawałowej. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.
Dzień 7
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Czas wolny na zakupy. Następnie transfer na lotnisko i lot powrotny do Polski przez jeden z europejskich portów lotniczych (dokładne godziny zbiórki poda na miejscu pilot Rainbow Tours).
Dzień 8
Przylot do Warszawy na lotnisko Okęcie.
Uwagi do programu
-Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. -Prosimy o zabranie obuwia antypoślizgowego oraz lekkiej kurtki ortalionowej na spacer po Parku Iguaçu.

Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje:
przelot samolotem rejsowym z Warszawy do Rio de Janeiro oraz z Rio de Janeiro do Warszawy (przez jeden z europejskich portów lotniczych, przelot na trasie: Rio de Janeiro - Foz do Iguaçu - Rio de Janeiro, opłaty lotniskowe, transfery: lotnisko - hotel - lotnisko, program jw., zakwaterowanie w hotelach jw., wyżywienie według programu (śniadania + obiadokolacje lub lunch/lunch box), opiekę przedstawiciela odprawiającego grupę na Okęciu, opiekę pilota w Brazylii i Argentynie, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje:
biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, wycieczek fakultatywnych oraz innych wydatków osobistych. Orientacyjny koszt udziału w programie to ok. 155 USD + ok. 40 USD napiwki dla lokalnych przewodników, kierowców, bagażowych.
Uwaga!
Na miejscu OBOWIĄZKOWA dopłata do biletów wstępu na Sambodrom ok. 300 USD.

Wycieczki lokalne

WYCIECZKI FAKULTATYWNE
(cena oraz realizacja fakultetów uzależniona jest od ilości chętnych oraz od godzin przelotów wewnętrznych)
Favela Rocinha
Pod opieką przewodnika odwiedzimy typowy dom mieszkańców dzielnicy biedy - faveli, oraz poznamy ich codzienne warunki i trudy życia.
Ogród botaniczny
Na powierzchni 140 ha mieści się ok. 6 tys. gatunków roślin ze strefy subtropikalnej i tropikalnej. Od 1992 r. ogród ten jest rezerwatem biosfery UNESCO.
Wodne Safari
Wycieczka pod wodospady łodziami podobnymi do pontonów niezapomniane przeżycia i widoki!


Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Rainbow, które obecne jest na polskim rynku turystycznym od 1990 roku. To jeden z czołowych polskich touroperatorów oraz nasz bardzo ważny kontrahent, z którym prowadzimy wieloletnią współpracę. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Najmocniejszą stroną Biura Podróży Rainbow są jedni z najlepszych na rynku piloci i rezydenci – wyróżniający się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki ale również pasją do podróżowania i chęcią pokazywania najpiękniejszych zakątków świata. Biuro Podróży Rainbow oferuje swoim klientom ogromną bazę atrakcyjnych wycieczek objazdowych w każdy zakątek świata, jak również posiada bogatą bazę wakacji pobytowych all inclusive w Europie i nie tylko. Aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, Biuro Podróży Rainbow stale monitoruje i sprawdza swoją ofertę pod kątem zadowolenia klientów. Nowością na sezon 2017 są Polskie Strefy - przygotowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych centra animacyjne, prężnie działające w popularnych miejscowościach turystycznych.

Starania biura zostały dostrzeżone przez wiele poważanych instytucji, a sukces poparty licznymi nagrodami, takimi jak: Brązowe Effie w kategorii Usługi w konkursie Effie Awards 2015, Diament Forbesa, czy Róża Kolumba 2014.