cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa Singapur i Malezja - Azjatyckie Tygrysy, Singapur
 • Wycieczka objazdowa Singapur i Malezja - Azjatyckie Tygrysy, Singapur
 • Wycieczka objazdowa Singapur i Malezja - Azjatyckie Tygrysy, Singapur
 • Wycieczka objazdowa Singapur i Malezja - Azjatyckie Tygrysy, Singapur
 • Wycieczka objazdowa Singapur i Malezja - Azjatyckie Tygrysy, Singapur
 • Wycieczka objazdowa Singapur i Malezja - Azjatyckie Tygrysy, Singapur
 • Wycieczka objazdowa Singapur i Malezja - Azjatyckie Tygrysy, Singapur
 • Wycieczka objazdowa Singapur i Malezja - Azjatyckie Tygrysy, Singapur
 • Wycieczka objazdowa Singapur i Malezja - Azjatyckie Tygrysy, Singapur
 • Wycieczka objazdowa Singapur i Malezja - Azjatyckie Tygrysy, Singapur
 • Wycieczka objazdowa Singapur i Malezja - Azjatyckie Tygrysy, Singapur
 • Wycieczka objazdowa Singapur i Malezja - Azjatyckie Tygrysy, Singapur
 • Wycieczka objazdowa Singapur i Malezja - Azjatyckie Tygrysy, Singapur
1 / 13
Ocena
hotelu:
0.0 / 5
Najbliższy termin
18.04 - 02.05
już od 8630 zł / os
Sprawdź
Najtańszy termin
22.06 - 06.07
już od 8580 zł / os
Sprawdź

Wycieczka objazdowa Singapur i Malezja - Azjatyckie Tygrysy
star 3

Singapur
Ocena wycieczki objazdowej Singapur i Malezja - Azjatyckie Tygrysy:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii
Najbliższy termin
 • Termin:
 • 18 kwietnia 2019
Najtańszy termin
 • Termin:
 • 22 czerwca 2019

Wycieczka objazdowa Singapur i Malezja - Azjatyckie Tygrysy w ofercie Biura podróży:

Rainbow

Szukasz wakacji do Singapuru?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

***

Opis oferty

 

Zakwaterowanie:

Część objazdowa
Hotele ***/**** - dobrej klasy.
Pokoje: we wszystkich hotelach wyposażone w TV, łazienki z wc i często klimatyzację oraz minibar (dodatkowo płatny). Pokój 3- osobowy, to z reguły pokój 2 - osobowy z dostawką (dostawka na ogół w formie łóżka polowego lub rozkładanej kanapy).
Część pobytowa
Hotele: opisy poszczególnych hoteli w części dotyczących wczasów w Malezji.
Do dyspozycji gości:

Część objazdowa:
w hotelach restauracja, bar i w części hoteli basen
Program

Dzień 1
Wylot samolotem rejsowym do Singapuru (bez przesiadki). Zbiórka na3 godziny przed wylotem na lotnisku im. F. Chopina, Warszawa - stanowisko Rainbow znajduje się w strefie Biura Podróży", w łączniku pomiędzy strefą B a C lotniska (vis a vis sklepu "Virgin"). Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na r.pl/rozklady.
Dzień 2
Lądowanie w Singapurze, odprawa paszportowa. Następnie transfer z lotniska do hotelu, zakwaterowanie i odpoczynek po podróży. Wieczorem (w miarę możliwości czasowych) dla chętnych do wyboru - przejazd metrem do hotelu Marina Bay Sands i wjazd na punkt widokowy na szczycie budynku, skąd rozciąga się wspaniały widok na całe miasto (cena ok. 35 USD) lub wycieczka na Wyspę Sentosa, na którą udamy się szybkim tramwajem (cena ok. 95 USD). W programie główne atrakcje wyspy - oceanarium i wodny park rozrywki lub też pobyt na tutejszej plaży. Zostanie zrealizowana ta wycieczka fakultatywna, na którą zgłosi się więcej chętnych. Nocleg w hotelu w Singapurze.
Dzień 3
Po śniadaniu wyjazd na zwiedzanie Singapuru. Na początek zaproponujemy Państwu przejazd przez starą dzielnicę kolonialną, gdzie zobaczymy Padang - tereny rekreacyjne miasta położone w centrum dzielnicy biznesowej, Klub Krykieta, budynki Parlamentu, Sądu Najwyższego i Ratusza - łączące klasyczną architekturę kolonialną z nowoczesnością drapaczy chmur. Udamy się też do Świątyni Zęba Buddy, monumentalnej budowli zaprojektowanej w stylu inspirowanym architekturą z okresu dynastii Tang. Następnie udamy się do Ogrodów Orchidei, gdzie można będzie podziwiać ok. 20 tys. kwiatów orchidei różnych odmian. Na zakończenie zwiedzania Singapuru odwiedzą Państwo dzielnicę Małe Indie, gdzie sprzedawcy sari, przypraw i wróżbici tworzą niepowtarzalną atmosferę przypominającą miasta indyjskie. Po południu przejazd na granicę z Malezją, zakwaterowanie i nocleg. (Trasa ok. 30 km)
Dzień 4
Po śniadaniu wyruszamy do Malakki, jednego z najstarszych miast Malezji. Odwiedzimy tu m.in. Muzeum Baba & Nyonya poświęcone kulturze Peranakan, ratusz z czasów panowania holenderskiego (Stadhuys), w którym obecnie mieści się Muzeum Historyczne i Etnograficzne, Świątynię Cheng Hoon Teng - najstarszą chińska świątynię w mieście, meczet Kampung Kling z niezwykłym dachem w kształcie piramidy, Porta de Santiago - bramę pozostałą po szesnastowiecznej fortecy portugalskiej oraz zatrzymamy się na zrobienie zdjęć się przy Muzeum Sułtanatu Malakki, mieszczącego się w replice piętnastowiecznego Pałacu Sułtańskiego. W trakcie zwiedzania lunch w lokalnej restauracji. Nocleg w hotelu w okolicach Malakki. (Trasa ok. 240 km).
Dzień 5
Po śniadaniu wyjazd z Malakki w kierunku Kuala Lumpur. Po drodze zobaczymy nowe centrum administracyjne Malezji - miasto Putrajaya. Jest to nowoczesne, wręcz futurystyczne miasto założone w latach 90-tych zgodnie z planami przeniesienia siedziby rządu z Kuala Lumpur. W trakcie zwiedzania lunch. Następnie przejazd do Kuala Lumpur i zakwaterowanie w hotelu. (Trasa ok. 160 km).
Dzień 6
Śniadanie w hotelu, a następnie zwiedzanie Kuala Lumpur. Rozpoczniemy od najbardziej rozpoznawalnego drapacza chmur w Kuala Lumpur - Petronas Twin Towers, bliźniaczych wież, w których mieści się największy dom handlowy Malezji (wjazd na wieżę dla chętnych - dodatkowo płatny). Krótki czas wolny na zrobienie zdjęć. Następnie zobaczymy Pałac Królewski, postmodernistyczny Meczet Narodowy Masijd Negara (z zewnątrz), Plac Niepodległości i położony nieopodal budynek Sułtana Abdula Samada - zbudowany w mauretańskim stylu, mieszczący obecnie Sąd Najwyższy. W przerwie - lunch. Następnie udamy się do Jaskiń Batu, które są miejscem świętym dla hinduistów. Można tu podziwiać rozmaite wapienne formacje oraz obserwować wiernych w czasie modlitw. Wieczorem dla chętnych wycieczka "Kuala Lumpur nocą" (płatna dodatkowo ok. 60 USD). W programie m.in. największa i najstarsza świątynia hinduistyczna w mieście - Sri Maha Mariamman, nocny targ w Dzielnicy Chińskiej, a na zakończenie uroczysta kolacja w malezyjskiej restauracji, wraz z pokazami tańców z różnych regionów Malezji.
Dzień 7
Wczesne śniadanie, a następnie podróż w głąb półwyspu w kierunku Parku Narodowego Taman Negara. Po drodze odwiedzimy Deerland, park gdzie w środowisku zbliżonym do naturalnego żyją jelenie, małpy, węże, pawie i inne zwierzęta. Po drodze zatrzymamy się na lunch. Wieczorem , po przyjeździe do Taman Negara weźmiemy udział w ok. godzinnym spacerze po dżungli, który będzie dodatkową okazją do obserwowania przyrody Parku (m.in. budzących się nocą owadów). Nocleg i kolacja w hotelu na terenie Parku. (Trasa ok. 220 km).
Uwaga!
Na wycieczkę po Taman Negara należy koniecznie zabrać długie spodnie (nie jeansy), bluzę lub lekką kurtkę z długim rękawem, sportowe buty, środek chroniący przed ukąszeniami oraz latarkę.
Dzień 8
Po śniadaniu czeka nas wyprawa trekingowa do wzgórza Teresik, skąd świetnie widać panoramę Parku, przy bezchmurnym niebie można będzie dojrzeć odległą Górę Tahan. Po drodze lokalny przewodnik wprowadzi nas w tajniki flory chronionej na terenie Parku. W programie również ekscytująca przeprawa przez drewniany most wiszący na wysokości 50 metrów nad ziemią. Po lunchu udamy się łodzią do Lata Berkoh, gdzie zobaczymy malownicze kaskady na rzece i utworzony przez nie basen, gdzie odważni będą mogli spróbować kąpieli. Nocleg i kolacja w hotelu na terenie Parku.
Dzień 9
Po wczesnym śniadaniu wyruszymy na około dwugodzinny rejs łodzią po Parku Narodowym Taman Negara. Trasa rejsu wiedzie przez bujne lasy deszczowe i wioski wyłaniające się z dżungli. Przy odrobinie szczęścia być może uda nam się zobaczyć żyjące tu zwierzęta: dzikie bawoły, małpy, węże, jaszczurki, różne gatunki ptactwa. Rejs kończy się w Kuala Tembeling, skąd autokar zabierze nas w dalszą drogę w kierunku Gór Camerona, najwyżej położonego regionu Malezji (do 1500 m n.p.m.). Po drodze zatrzymamy się na lunch. Nocleg w hotelu na terenie Gór Camerona. (Trasa ok. 100 km).
Uwaga!
Temperatura może spaść do ok. 15°C, szczególnie wieczorami, więc radzimy zabrać nieco cieplejszą odzież.
Dzień 10
Po śniadaniu kontynuujemy pobyt w Górach Camerona. Nazwę swą góry te zawdzięczają badaczowi Williamowi Cameronowi, który był twórcą pierwszej mapy tego terenu, a jego badania przyczyniły się do rozwoju rolnictwa. Odwiedzimy jedną z plantacji i fabryk herbaty (będzie również okazja do degustacji) oraz lokalny targ owocowo-warzywny, gdzie będzie można skosztować egzotycznych smakołyków. Udamy się również do pobliskiej Farmy Motyli z licznymi owadami, patyczakami i skorpionami. Po lunchu przejazd do Ipoh, gdzie zwiedzimy świątynię buddyjską Sam Poh Tong, mieszczącą się w jaskini. Największą atrakcją świątyni jest posąg leżącego Buddy. Z Ipoh udamy się do Kuala Kangsar, aby zobaczyć meczet Ubudiah, uznawany za jeden z najpiękniejszych meczetów w Malezji. Następnie przejedziemy do Kuala Kedah, gdzie wsiadamy na prom na Langkawi, gdzie spędzimy 4 kolejne noce. Po ok. 2-godz. podróży przejazd do wybranego hotelu i zakwaterowanie. (Trasa ok. 335 km + 2 godz. promem).
Dzień 11-13
Śniadania. Czas wolny na wyspie Langkawi na plażowanie, kąpiele słoneczne i morskie, możliwość korzystania z wycieczek lokalnych.
Dzień 14
Śniadanie w hotelu, następnie wykwaterowanie, transfer na lotnisko i przelot do Singapuru. Wylot do Polski samolotem rejsowym (bez przesiadki).
Dzień 15
Lądowanie w Warszawie.
Uwagi do programu
- Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. -
Limit bagażu głównego na przelocie wewnętrznym to 15 kg.
"
Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje:
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem rejsowym Warszawa - Singapur - Warszawa (bez przesiadki), przelot lokalnymi liniami na trasie Langkawi - Singapur, zakwaterowanie w hotelach (12 rozpoczętych dób hotelowych), transfery klimatyzowanym autokarem, wyżywienie wg. programu, opiekę polskiego przedstawiciela na lotnisku w Warszawie, opiekę polskiego pilota podczas zwiedzania, program turystyczny j.w. oraz ubezpieczenie TU Europa (wariant standard: NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje:
biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, wynagrodzenia dla lokalnych przewodników, obowiązkowej opłaty na napiwki dla kierowców, bagażowych, kelnerów etc. (łącznie bilety wstępu, koszt przewodników i napiwki ok. 135 USD, płatne obowiązkowi pilotowi jako pakiet), dodatkowych posiłków podczas wycieczki, napoi do posiłków oraz wycieczek lokalnych.
Inne

Wiza do Malezji i Singapuru
W przypadku pobytów krótszych niż 90 dni zarówno do Malezji jak i Singapuru wiza nie jest wymagana. Konieczny jest natomiast paszport ważny co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu.
Opinie klientów

Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.1/6. Sprawdź opinie:
META Description

Singapur • Kuala Lumpur • fascynujący pierwotny las deszczowy w Taman Negara • tygiel kulturowy Malakki • Góry Camerona - piekne krajobrazy i plantacje herbaty • wypoczynek na Wyspie Langkawi


Opis hotelu Singapur i Malezja - Azjatyckie Tygrysy według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Kategoria

***

Opis oferty

  Zakwaterowanie: Część objazdowa Hotele ***/**** - dobrej klasy. Pokoje: we wszystkich hotelach wyposażone w TV, łazienki z wc i często klimatyzację oraz minibar (dodatkowo płatny). Pokój 3- osobowy, to z reguły pokój 2 - osobowy z dostawką (dostawka na ogół w formie łóżka polowego lub rozkładanej kanapy). Część pobytowa Hotel 4* przy plaży. Do dyspozycji gości: Część objazdowa: w hotelach restauracja, bar i w części hoteli basen

Program

Dzień 1 Wylot samolotem rejsowym do Singapuru (z przesiadką w jednym z portów europejskich lub arabskich). Zbiórka na2 godziny przed wylotem na lotnisku im. F. Chopina, Warszawa - stanowisko Rainbow znajduje się w strefie "Biura Podróży", w łączniku pomiędzy strefą B a C lotniska (vis a vis sklepu "Virgin"). Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na r.pl/rozklady. Dzień 2 Lądowanie w Singapurze, odprawa paszportowa. Następnie transfer z lotniska do hotelu, zakwaterowanie i odpoczynek po podróży. Wieczorem (w miarę możliwości czasowych) dla chętnych do wyboru - przejazd metrem do hotelu Marina Bay Sands i wjazd na punkt widokowy na szczycie budynku, skąd rozciąga się wspaniały widok na całe miasto (cena ok. 35 USD) lub wycieczka na Wyspę Sentosa, na którą udamy się szybkim tramwajem (cena ok. 95 USD). W programie główne atrakcje wyspy - oceanarium i wodny park rozrywki lub też pobyt na tutejszej plaży. Zostanie zrealizowana ta wycieczka fakultatywna, na którą zgłosi się więcej chętnych. Nocleg w hotelu w Singapurze. Dzień 3 Po śniadaniu wyjazd na zwiedzanie Singapuru. Na początek zaproponujemy Państwu przejazd przez starą dzielnicę kolonialną, gdzie zobaczymy Padang - tereny rekreacyjne miasta położone w centrum dzielnicy biznesowej, Klub Krykieta, budynki Parlamentu, Sądu Najwyższego i Ratusza - łączące klasyczną architekturę kolonialną z nowoczesnością drapaczy chmur. Udamy się też do Świątyni Zęba Buddy, monumentalnej budowli zaprojektowanej w stylu inspirowanym architekturą z okresu dynastii Tang. Następnie udamy się do Ogrodów Orchidei, gdzie można będzie podziwiać ok. 20 tys. kwiatów orchidei różnych odmian. Na zakończenie zwiedzania Singapuru odwiedzą Państwo dzielnicę Małe Indie, gdzie sprzedawcy sari, przypraw i wróżbici tworzą niepowtarzalną atmosferę przypominającą miasta indyjskie. Po południu przejazd na granicę z Malezją, zakwaterowanie i nocleg. (Trasa ok. 30 km) Dzień 4 Po śniadaniu wyruszamy do Malakki, jednego z najstarszych miast Malezji. Odwiedzimy tu m.in. Muzeum Baba & Nyonya poświęcone kulturze Peranakan, ratusz z czasów panowania holenderskiego (Stadhuys), w którym obecnie mieści się Muzeum Historyczne i Etnograficzne, Świątynię Cheng Hoon Teng - najstarszą chińska świątynię w mieście, meczet Kampung Kling z niezwykłym dachem w kształcie piramidy, Porta de Santiago - bramę pozostałą po szesnastowiecznej fortecy portugalskiej oraz zatrzymamy się na zrobienie zdjęć się przy Muzeum Sułtanatu Malakki, mieszczącego się w replice piętnastowiecznego Pałacu Sułtańskiego. W trakcie zwiedzania lunch w lokalnej restauracji. Nocleg w hotelu w okolicach Malakki. (Trasa ok. 240 km). Dzień 5 Po śniadaniu wyjazd z Malakki w kierunku Kuala Lumpur. Po drodze zobaczymy nowe centrum administracyjne Malezji - miasto Putrajaya. Jest to nowoczesne, wręcz futurystyczne miasto założone w latach 90-tych zgodnie z planami przeniesienia siedziby rządu z Kuala Lumpur. W trakcie zwiedzania lunch. Następnie przejazd do Kuala Lumpur i zakwaterowanie w hotelu. (Trasa ok. 160 km). Dzień 6 Śniadanie w hotelu, a następnie zwiedzanie Kuala Lumpur. Rozpoczniemy od najbardziej rozpoznawalnego drapacza chmur w Kuala Lumpur - Petronas Twin Towers, bliźniaczych wież, w których mieści się największy dom handlowy Malezji (wjazd na wieżę dla chętnych - dodatkowo płatny). Krótki czas wolny na zrobienie zdjęć. Następnie zobaczymy Pałac Królewski, postmodernistyczny Meczet Narodowy Masijd Negara (z zewnątrz), Plac Niepodległości i położony nieopodal budynek Sułtana Abdula Samada - zbudowany w mauretańskim stylu, mieszczący obecnie Sąd Najwyższy. W przerwie - lunch. Następnie udamy się do Jaskiń Batu, które są miejscem świętym dla hinduistów. Można tu podziwiać rozmaite wapienne formacje oraz obserwować wiernych w czasie modlitw. Wieczorem dla chętnych wycieczka "Kuala Lumpur nocą" (płatna dodatkowo ok. 60 USD). W programie m.in. największa i najstarsza świątynia hinduistyczna w mieście - Sri Maha Mariamman, nocny targ w Dzielnicy Chińskiej, a na zakończenie uroczysta kolacja w malezyjskiej restauracji, wraz z pokazami tańców z różnych regionów Malezji. Dzień 7 Wczesne śniadanie, a następnie podróż w głąb półwyspu w kierunku Parku Narodowego Taman Negara. Po drodze odwiedzimy Deerland, park gdzie w środowisku zbliżonym do naturalnego żyją jelenie, małpy, węże, pawie i inne zwierzęta. Po drodze zatrzymamy się na lunch. Wieczorem , po przyjeździe do Taman Negara weźmiemy udział w ok. godzinnym spacerze po dżungli, który będzie dodatkową okazją do obserwowania przyrody Parku (m.in. budzących się nocą owadów). Nocleg i kolacja w hotelu na terenie Parku. (Trasa ok. 220 km). Uwaga! Na wycieczkę po Taman Negara należy koniecznie zabrać długie spodnie (nie jeansy), bluzę lub lekką kurtkę z długim rękawem, sportowe buty, środek chroniący przed ukąszeniami oraz latarkę. Dzień 8 Po śniadaniu czeka nas wyprawa trekingowa do wzgórza Teresik, skąd świetnie widać panoramę Parku, przy bezchmurnym niebie można będzie dojrzeć odległą Górę Tahan. Po drodze lokalny przewodnik wprowadzi nas w tajniki flory chronionej na terenie Parku. W programie również ekscytująca przeprawa przez drewniany most wiszący na wysokości 50 metrów nad ziemią. Po lunchu udamy się łodzią do Lata Berkoh, gdzie zobaczymy malownicze kaskady na rzece i utworzony przez nie basen, gdzie odważni będą mogli spróbować kąpieli. Nocleg i kolacja w hotelu na terenie Parku. Dzień 9 Po wczesnym śniadaniu wyruszymy na około dwugodzinny rejs łodzią po Parku Narodowym Taman Negara. Trasa rejsu wiedzie przez bujne lasy deszczowe i wioski wyłaniające się z dżungli. Przy odrobinie szczęścia być może uda nam się zobaczyć żyjące tu zwierzęta: dzikie bawoły, małpy, węże, jaszczurki, różne gatunki ptactwa. Rejs kończy się w Kuala Tembeling, skąd autokar zabierze nas w dalszą drogę w kierunku Gór Camerona, najwyżej położonego regionu Malezji (do 1500 m n.p.m.). Po drodze zatrzymamy się na lunch. Nocleg w hotelu na terenie Gór Camerona. (Trasa ok. 100 km). Uwaga! Temperatura może spaść do ok. 15°C, szczególnie wieczorami, więc radzimy zabrać nieco cieplejszą odzież. Dzień 10 Po śniadaniu kontynuujemy pobyt w Górach Camerona. Nazwę swą góry te zawdzięczają badaczowi Williamowi Cameronowi, który był twórcą pierwszej mapy tego terenu, a jego badania przyczyniły się do rozwoju rolnictwa. Odwiedzimy jedną z plantacji i fabryk herbaty (będzie również okazja do degustacji) oraz lokalny targ owocowo-warzywny, gdzie będzie można skosztować egzotycznych smakołyków. Udamy się również do pobliskiej Farmy Motyli z licznymi owadami, patyczakami i skorpionami. Po lunchu przejazd do Ipoh, gdzie zwiedzimy świątynię buddyjską Sam Poh Tong, mieszczącą się w jaskini. Największą atrakcją świątyni jest posąg leżącego Buddy. Z Ipoh udamy się do Kuala Kangsar, aby zobaczyć meczet Ubudiah, uznawany za jeden z najpiękniejszych meczetów w Malezji. Następnie przejedziemy do Kuala Kedah, gdzie wsiadamy na prom na Langkawi, gdzie spędzimy 4 kolejne noce. Po ok. 2-godz. podróży przejazd do wybranego hotelu i zakwaterowanie. (Trasa ok. 335 km + 2 godz. promem). Dzień 11-13 Śniadania. Czas wolny na wyspie Langkawi na plażowanie, kąpiele słoneczne i morskie, możliwość korzystania z wycieczek lokalnych. Dzień 14 Śniadanie w hotelu, następnie wykwaterowanie, transfer na lotnisko i przelot do Kuala Lumpur (bezpośrednio) lub przelot do Singapuru (bezpośrednio lub z przesiadką w Kuala Lumpur). Wylot z Kuala Lumpur lub Singapuru do Polski (z przesiadką w jednym z portów europejskich). Dzień 15 Lądowanie w jednym z portów europejskich lub arabskich. Przelot do Warszawy. Uwagi do programu - Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. - Limit bagażu głównego na przelocie wewnętrznym to 15 kg. Wizy Wiza do Malezji i Singapuru W przypadku pobytów krótszych niż 90 dni zarówno do Malezji jak i Singapuru wiza nie jest wymagana. Konieczny jest natomiast paszport ważny co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu. Świadczenia Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem rejsowym Warszawa - Singapur i Kuala Lumpur - Warszawa (z przesiadką w jednej ze stolic europejskich lub państw Półwyspu Arabskiego), przelot lokalnymi liniami na trasie Langkawi - Kuala Lumpur, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie w hotelach (12 rozpoczętych dób hotelowych), transfery klimatyzowanym autokarem, wyżywienie wg. programu, opiekę polskiego przedstawiciela na lotnisku w Warszawie, opiekę polskiego pilota podczas zwiedzania, program turystyczny j.w. oraz ubezpieczenie TU Europa (wariant standard: NNW, KL, CP, Assistance i bagaż). Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, wynagrodzenia dla lokalnych przewodników, obowiązkowej opłaty na napiwki dla kierowców, bagażowych, kelnerów etc. (łącznie bilety wstępu, koszt przewodników i napiwki ok. 120 USD, płatne obowiązkowi pilotowi jako pakiet), dodatkowych posiłków podczas wycieczki, napoi do posiłków oraz wycieczek lokalnych.

Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem rejsowym Warszawa - Singapur i Kuala Lumpur - Warszawa (z przesiadką w jednej ze stolic europejskich lub państw Półwyspu Arabskiego), przelot lokalnymi liniami na trasie Langkawi - Kuala Lumpur, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie w hotelach (12 rozpoczętych dób hotelowych), transfery klimatyzowanym autokarem, wyżywienie wg. programu, opiekę polskiego przedstawiciela na lotnisku w Warszawie, opiekę polskiego pilota podczas zwiedzania, program turystyczny j.w. oraz ubezpieczenie TU Europa (wariant standard: NNW, KL, CP, Assistance i bagaż). Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, wynagrodzenia dla lokalnych przewodników, obowiązkowej opłaty na napiwki dla kierowców, bagażowych, kelnerów etc. (łącznie bilety wstępu, koszt przewodników i napiwki ok. 120 USD, płatne obowiązkowi pilotowi jako pakiet), dodatkowych posiłków podczas wycieczki, napoi do posiłków oraz wycieczek lokalnych.

Wizy

Wiza do Malezji i Singapuru W przypadku pobytów krótszych niż 90 dni zarówno do Malezji jak i Singapuru wiza nie jest wymagana. Konieczny jest natomiast paszport ważny co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu.

Opinie klientów

Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.0/6. Sprawdź opinie: http://r.pl/singapur-i-malezja-azjatyckie-tygrysy-z-wypoczynkiem-na-langkawi/zakwaterowanie-simHotel pochodzi z oferty Biura Podróży Rainbow, które obecne jest na polskim rynku turystycznym od 1990 roku. To jeden z czołowych polskich touroperatorów oraz nasz bardzo ważny kontrahent, z którym prowadzimy wieloletnią współpracę. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Najmocniejszą stroną Biura Podróży Rainbow są jedni z najlepszych na rynku piloci i rezydenci – wyróżniający się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki ale również pasją do podróżowania i chęcią pokazywania najpiękniejszych zakątków świata. Biuro Podróży Rainbow oferuje swoim klientom ogromną bazę atrakcyjnych wycieczek objazdowych w każdy zakątek świata, jak również posiada bogatą bazę wakacji pobytowych all inclusive w Europie i nie tylko. Aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, Biuro Podróży Rainbow stale monitoruje i sprawdza swoją ofertę pod kątem zadowolenia klientów. Nowością na sezon 2017 są Polskie Strefy - przygotowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych centra animacyjne, prężnie działające w popularnych miejscowościach turystycznych.

Starania biura zostały dostrzeżone przez wiele poważanych instytucji, a sukces poparty licznymi nagrodami, takimi jak: Brązowe Effie w kategorii Usługi w konkursie Effie Awards 2015, Diament Forbesa, czy Róża Kolumba 2014.


Opinie o wycieczce objazdowej Singapur i Malezja - Azjatyckie Tygrysy

Singapur i Malezja - Azjatyckie Tygrysy - możliwości zakwaterowania:

1 os. pokoj standard
2 os. pokoj standard

Masz pytania o Wycieczkę objazdową Singapur i Malezja - Azjatyckie Tygrysy? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00