cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa Sylwester na Goa, Indie
 • Wycieczka objazdowa Sylwester na Goa, Indie
 • Wycieczka objazdowa Sylwester na Goa, Indie
 • Wycieczka objazdowa Sylwester na Goa, Indie
 • Wycieczka objazdowa Sylwester na Goa, Indie
 • Wycieczka objazdowa Sylwester na Goa, Indie
 • Wycieczka objazdowa Sylwester na Goa, Indie
 • Wycieczka objazdowa Sylwester na Goa, Indie
 • Wycieczka objazdowa Sylwester na Goa, Indie
 • Wycieczka objazdowa Sylwester na Goa, Indie
1 / 10
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Wycieczka objazdowa Sylwester na Goa
star 4

Indie
Ocena wycieczki objazdowej Sylwester na Goa:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii

Wycieczka objazdowa Sylwester na Goa w ofercie Biura podróży:

Air Tours Club

Szukasz wakacji do Indii?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Trasa

KRAKÓW/MONACHIUM - BOMBAJ - GOA - BOMBAJ - MONACHIUM/KRAKÓW

Opis kraju / atrakcji

Indie to kraj legenda, o niewielu miejscach na świecie można tak powiedzieć. Kolebka wspaniałej cywilizacji, synonim biedy i przeludnienia, królestwo bollywoodzkiego kiczu, kraina cudów natury i przyrody, wylęgarnia tropikalnych chorób, wyjątkowa mieszanka różnych religii, zapachów, kolorów, dla jednych czyste piękno i niewyczerpane źródło inspiracji, dla innych syf i najgorszy koszmar. Indie można kochać, albo je nienawidzić, ale na pewno nie można pozostać wobec nich obojętnym. Goa - to dawna kolonia portugalska która, słynie z niezapomnianych widoków, piaszczystych plaż, ciepłego klimatu i otwartych mieszkańców na przyjeżdżających turystów. Do dziś zachowały się tu  miasteczka w stylu portugalskim położone wśród pól ryżowych. Bombaj  - to najbardziej zaludnione miasto Indii, gdzie żyje prawie 19 mln ludzi. Jest to także ulubiony przylądek milionerów i siedziba drugiego co do wielkości przemysłu filmowego na świecie. W Bombaju znajduje się wiele intrygujących targowisk i bazarów, a jeden z najsłuszniejszych to Chor Bazaar zwany inaczej złodziejskie targowisko".

Program ramowy

GRUPA 15 OSÓB Z PILOTEM

1 dzień

KRAKÓW-MONACHIUM-BOMBAJ Odprawa paszportowo-bagażowa na lotnisku w Krakowie; wylot do Monachium; przylot do Monachium; wylot do Bombaju.

2 dzień

BOMBAJ - GOA przylot do Bombaju; tansfer do hotelu niedaleko lotniska; zakwaterowanie, nocleg; śniadanie, transfer na lotnisko; odlot do Goa; przylot do Goa. Transfer do hotelu Radisson Candolim 4*, zakwaterowanie na 6 noclegów z pakietem all inclusive. Wieczorem uroczysta Kolacja Sylwestrowa.

3 - 7 dzień

GOA Pobyt wypoczynkowy. Możliwość udziału w wycieczkach fakultatywnych.

8 dzień

GOA - BOMBAJ Śniadanie, transfer na lotnisko; odprawa biletowo - bagażowa; wylot do Bombaju; przylot do Bombaju; przejazd do centrum miasta na zwiedzanie. W programie m.in.: przejazd pod Bramę Indii (India Gate) zbudowanej w 1911 r, usytuowanej naprzeciwko ekskluzywnego hotelu Taj Mahal. Następnie zwiedzanie neogotyckiego w stylu wiktoriańskim dworca kolejowego Victoria Terminus. Przejazd przez dzielnicę Malabar  Hill z  willami  znanych polityków, aktorów Bollywood. Przystanek na zdjęcia na moście nad Dhobi Ghat - największą pod gołym niebem pralnią świata. Przejazd wzdłuż promenady przy plaży Juhu Beach. Wieczorem kolacja pożegnalna w  restauracji w hotelu Orchid 4*. Przed północą transfer na lotnisko.

9 dzień

BOMBAJ - MONACHIUM - KRAKÓW Odprawa biletowo - bagażowa; wylot do Monachium; przylot do Monachium; wylot do Krakowa; przylot do Krakowa.

Hotel

RADISSON GOA CANDOLIM ****

Położenie

45 km od lotniska, w południowej części Goa, 5 min spacerem od plaży.

Do dyspozycji gości

odkryty basen, restauracja, bary, centrum fitness, salon SPA.

Pokoje

78 przestronnych pokoi, bezpłatne Wi-Fi , pokoje klimatyzowane,  TV Sat,  ekspres do kawy i herbaty, sejf. Łazienki posiadają kabinę prysznicową oraz suszarkę do włosów.

Kategoria lokalna

4*

Wyżywienie

pakiet All Inclusive; 3 posiłki dziennie, napoje, wino, piwo i drinki alkoholowe.

Cena zawiera

* Przelot na trasie Kraków-  Monachium - Bombaj - Monachium Kraków samolotem rejsowym linii lotniczych LUFTHANSA w klasie ekonomicznej; * Przelot na trasie Bombaj - Goa - Bombaj liniami Spice Jet; * Transfery lotniskowe: lotnisko - hotel - lotnisko; * Zakwaterowanie na 1 noc ze śniadaniem w Bombaju w hotelu 4* oraz 6 noclegów na Goa w hotelu Radisson Candolim 4 * z pakietem all inclusive; * Wyżywienie: zgodnie z programem; * Uroczysta Kolacja Sylwestrowa; * Pakiet ubezpieczeniowy (koszty leczenia, następstwa nieszczęśliwych wypadków, choroby przewlekłe, turystyka kwalifikowana, bagaż podróżny) podczas pobytu za granicą w TU Signal * Opiekę wykwalifikowanego pilota Air Tours Club.

Cena nie zawiera

* Wizy do Indii - 65 USD + koszt pośrednictwa 100 PLN; (należy dostarczyć do biura Air Tours Club  wypełniony formularz do wizy, zdjęcie paszportowe w formie cyfrowej oraz skan paszportu (strona ze zdjęciem). * Pakietu dewizowego: 190 USD; * Zwyczajowych napiwków dla bagażowych i przewodników lokalnych; * Ubezpieczenia od kosztów rezygnacji:  3, 9% łącznej wartości umowy.

Uwagi

* Dozwolony limit bagażu podróżnego wynosi maksymalnie na osobę: 1 sztuka bagażu głównego do 23 kilogramów oraz 1 sztuka bagażu podręcznego do 7 kilogramów. *  Aktualne przepisy dotyczące wymagań paszportowych i zdrowotnych znajdują się na stronach www.msz.gov.pl.