cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa Kostaryka, Kostaryka
 • Wycieczka objazdowa Kostaryka, Kostaryka
 • Wycieczka objazdowa Kostaryka, Kostaryka
 • Wycieczka objazdowa Kostaryka, Kostaryka
 • Wycieczka objazdowa Kostaryka, Kostaryka
 • Wycieczka objazdowa Kostaryka, Kostaryka
 • Wycieczka objazdowa Kostaryka, Kostaryka
 • Wycieczka objazdowa Kostaryka, Kostaryka
 • Wycieczka objazdowa Kostaryka, Kostaryka
 • Wycieczka objazdowa Kostaryka, Kostaryka
1 / 10
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Wycieczka objazdowa Kostaryka

Kostaryka
Ocena wycieczki objazdowej Kostaryka:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii

Wycieczka objazdowa Kostaryka w ofercie Biura podróży:

Itaka R

Szukasz wakacji na Kostarykę?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Region

Kostaryka / Kostaryka

Opis oferty:

PLANTACJA KAWY DOKA COSTA RICA - LA PAZ WATERFALL GARDENS - CANO NEGRO - PARK NARODOWY WULKANU ARENAL - MISTICO - PARK NARODOWY RINCON DE LA VIEJA - TARCOLES - MORSKI PARK NARODOWY BALLENAPrzyrodniczy raj, gdzie mieszkają egzotyczne zwierzęta, a bogactwo przyrody przyprawia o zawrót głowy. Zachwycają majestatyczne wulkany i wszechobecna zieleń. Kostaryka słynie także z doskonałej kawy, bananów i obramowanych palmami plaż. Na wąskim pasie ziemi pomiędzy dwoma oceanami żyją ludzie, którzy mówią o sobie "ticos". Codziennie nowa przygoda i nowe emocje. Może na trasie zdarzy się Państwu zobaczyć kwezala - najpiękniejszego ptaka zachodniej półkuli, symbol Kostaryki?

1. DZIEŃ.

Zbiórka uczestników na lotnisku. Przelot do Kostaryki. Transfer do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

2. DZIEŃ.

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Wizyta na PLANTACJI KAWY DOKA COSTA RICA. Przejazd do LA PAZ WATERFALL GARDENS, gdzie można podziwiać malownicze wodospady i egzotyczną roślinność. Czas wolny. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie, nocleg.

3. DZIEŃ.

Śniadanie. Przejazd do CANO NEGRO, jednego z najciekawszych rezerwatów przyrody w Kostaryce. Rejs po rzece Frio to doskonała okazja do obserwacji licznych gatunków zwierząt zamieszkujących te tereny. Przejazd do PARKU NARODOWEGO WULKANU ARENAL. Wędrówka i podziwianie pięknych widoków na wulkan, który ma kształt niemal idealnego stożka. Przejazd do GORĄCYCH ŹRÓDEŁ LA FORTUNA, czas wolny na relaks w basenach z wodą termalną spływającą wprost ze zboczy wulkanu Arenal. Powrót do hotelu, nocleg.

4. DZIEŃ.

Śniadanie. Spacer wiszącymi mostami MISTICO pośród zapierających dech widoków dziewiczej dżungli. Mieszka tu kilkaset gatunków ptaków, w tym kolibry i kwezale, liczne motyle, małpy. Na trasie spaceru w chmurach można spotkać liczne gatunki orchidei, paproci i okazów flory, które w Polsce znane są głównie z upraw doniczkowych. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): canopy tour, czyli zjazd na linach między koronami drzew. Przejazd do hotelu położonego u stóp wulkanu Rincon de la Vieja. Czas wolny na odpoczynek w gorących źródłach. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): jazda konna, spływ kajakowy lub wyjście w góry jednym z licznych szlaków prowadzących przy wulkanie. Nocleg.

5. DZIEŃ.

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do PARKU NARODOWEGO RINCON DE LA VIEJA. Spacer u podnóża wulkanu wznoszącego się na blisko 2000 m dostarczy wielu emocji. Szlak prowadzi wśród licznych gejzerów błotnych i gorących źródeł. Tereny te zamieszkane są przez niezliczone gatunki ptaków i ssaków. Powrót do hotelu. Po południu czas wolny na odpoczynek lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): jazda konna, wspinaczka, kąpiele błotne, kąpiele w gorących źródłach. Nocleg.

6. DZIEŃ.

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd nad rzekę TARCOLES, gdzie rozpoczyna się ekscytujący rejs. Jest to niepowtarzalna okazja to obserwacji krokodyli w ich naturalnym środowisku. Wody rzeki Tarcoles zamieszkuje największa na kontynencie amerykańskim ilość krokodyli. Przejazd do Quepos, zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

7. DZIEŃ.

Śniadanie. Przejazd do MORSKIEGO PARKU NARODOWEGO BALLENA. Jest to unikalny na skalę światową obszar chroniony, gdzie migrują humbaki. Powrót do hotelu, nocleg.

8. DZIEŃ.

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko w San Jose. Wylot do Polski.

9. DZIEŃ.

Przylot do Polski.

ŚWIADCZENIA:

7 noclegów w hotelach***: 2-os. pokoje z łazienkami • wyżywienie: 7 śniadań • przelot: Polska-Kostaryka-Polska • przejazdy autokarem lub busem • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW

UWAGI:

Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu, lokalni przewodnicy, wynajem łodzi : ok. 150 USD, napiwki: ok. 4 USD/dzień/os.