cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa Wstęp do raju 3*, Mauritius
 • Wycieczka objazdowa Wstęp do raju 3*, Mauritius
 • Wycieczka objazdowa Wstęp do raju 3*, Mauritius
 • Wycieczka objazdowa Wstęp do raju 3*, Mauritius
 • Wycieczka objazdowa Wstęp do raju 3*, Mauritius
 • Wycieczka objazdowa Wstęp do raju 3*, Mauritius
 • Wycieczka objazdowa Wstęp do raju 3*, Mauritius
 • Wycieczka objazdowa Wstęp do raju 3*, Mauritius
 • Wycieczka objazdowa Wstęp do raju 3*, Mauritius
 • Wycieczka objazdowa Wstęp do raju 3*, Mauritius
 • Wycieczka objazdowa Wstęp do raju 3*, Mauritius
 • Wycieczka objazdowa Wstęp do raju 3*, Mauritius
 • Wycieczka objazdowa Wstęp do raju 3*, Mauritius
 • Wycieczka objazdowa Wstęp do raju 3*, Mauritius
 • Wycieczka objazdowa Wstęp do raju 3*, Mauritius
 • Wycieczka objazdowa Wstęp do raju 3*, Mauritius
 • Wycieczka objazdowa Wstęp do raju 3*, Mauritius
 • Wycieczka objazdowa Wstęp do raju 3*, Mauritius
 • Wycieczka objazdowa Wstęp do raju 3*, Mauritius
 • Wycieczka objazdowa Wstęp do raju 3*, Mauritius
1 / 20
Ocena
hotelu:
0.0 / 5
Najbliższy termin
26.12 - 06.01
już od 12221 zł / os
Sprawdź
Najtańszy termin
23.01 - 03.02
już od 10121 zł / os
Sprawdź

Wycieczka objazdowa Wstęp do raju 3*
star 3

Mauritius
Ocena wycieczki objazdowej Wstęp do raju 3*:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii
Najbliższy termin
 • Termin:
 • 26 grudnia 2018
Najtańszy termin
 • Termin:
 • 23 stycznia 2019

Wycieczka objazdowa Wstęp do raju 3* w ofercie Biura podróży:

Rainbow

Szukasz wakacji na Mauritius?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

***

Opis oferty

  Hotel położony jest w Mont Choisy, wzdłuż północnego wybrzeża Mauritiusu, gdzie znajduje się jedna z najbardziej uroczych, piaszczystych plaż na wyspie. W odległości 5 km od hotelu znajduje się najbardziej turystyczna miejscowość wyspy - Grand Bay, z licznymi kawiarniami, restauracjami, sklepami i rozrywkami.
Pokoje 2-osobowe (możliwość 1 dostawki), z łazienką. Pokoje posiadają taras lub balkon, oraz skierowane są w stronę plaży. Wyposażone są w TV-sat, telefon, sejf, indywidualnie sterowaną klimatyzację, akcesoria do zaparzania kawy i herbaty, suszarkę do włosów.
Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
Kategoria lokalna ***

Program

Dzień 1
Zbiórka na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie przy stanowisku odpraw Rainbow na 2 godziny przed wylotem. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na: . Przelot na Mauritius z przesiadką w jednym z portów europejskich.
Dzień 2
Po przylocie transfer do hotelu. Zakwaterowanie zgodnie z rozpoczęciem doby hotelowej w danym hotelu. Dzień wolny na aklimatyzację i plażowanie.
Dzień 3
Po śniadaniu udamy się do jednego z najpięknieszych ogrodów botanicznych na południowej półkuli w Pamplemusses, zajmującego powierzchnię 37 ha. Warto zwrócić uwagę na przepiękne okazy wiktorii królewskiej, rośliny wodnej występującej głównie w dorzeczu Amazonki, nazywanej przez Indian "talerzami wodnymi". Następnie wizyta w muzeum cukru. Zwiedzając muzeum poznamy historię Mauritiusa oraz zobaczymy proces produkcji cukru. Będzie okazja do degustacji różnych słodkości i najlepszego rumu na wyspie. Dalej przejazd do Port Louis. Zwiedzanie stolicy wyspy zaczniemy od Aapravasi Ghat - zespołu budynków wpisanych na listę światowego dziedzictwa UNESCO, które w latach 1849-1923 służyły jako brama wejściowa dla imigrantów zarobkowych z Indii. Do dzisiaj zachowała się brama główna, dawny szpital i część budynków mieszkalnych. Następnie udamy się do Blue Penny Museum, poświęconemu historii i sztuce wyspy. Kolekcja obejmuje zabytkowe mapy morskie, obrazy, rzeźby, ryciny i znaczki, w tym przykłady słynnych znaczków pocztowych o nominale jednego i dwóch pensów wyemitowanych w 1847 r. na Mauritiusie. Znaczki te, wydrukowane w ilości 500 sztuk techniką druku wklęsłego, uważane są przez filatelistów za jedne z najcenniejszych na świecie, a niezwykłości dodaje fakt, że najprawdopodobniej zachowało się już tylko 27 egzemplarzy na całym świecie. Wizyta na słynnym deptaku Caudan Waterfront i przejazd na cytadelę Fort Adelaide. Z twierdzy z 1834 roku rozpościera się piękny widok na stolicę i góry Moka. Na koniec dnia zobaczymy Eureka House, XIX-wieczny, kolonialny dom zbudowany w 1830 roku. Przepięknie położony nad rzeką Moka, stanowi przykład bogactwa arystokracji. Posiada 109 drzwi i okien. Dziś stanowi muzeum, które jest pięknie wkomponowane w ogrody w stylu angielskim i pobliski wodospad. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg. (Trasa ok. 60 km).
Dzień 4
Po śniadaniu udamy się do Trou-aux Cerfs - nieaktywnego krateru wulkanu i najwyższego punktu miasta Curepipe. Naukowcy uważają, że wulkan w każdej chwili może się obudzić. W następnej kolejności pojedziemy do Ganga Talao, położonego na wysokości ok 600 m n.p.m. jeziora wulkanicznego, gdzie znajduje się najbardziej święte miejsce w religii hinduskiej na Mauritiusie, świątynia poświęcona Shivie. Kolejnym miejscem będzie Gris Gris - najbardziej na południe wysunięty punkt na wyspie, gdzie majestatyczne fale oceanu, efektownie rozbijają się o wulkaniczne klify. Na koniec dnia wizyta w La Vanille Crocodile Park. To malowniczy rezerwat przyrody mieszczący się na obszarze 3,5 ha. Spotkamy tam krokodyla nilowego, żółwia olbrzymiego oraz wyjątkową kolekcję motyli. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg. (Trasa ok. 100 km).
Dzień 5
Po śniadaniu udamy się na bajeczną wyprawę katamaranem. Będziemy mieli okazję obserwować wybrzeże rajskiej wyspy z perspektywy oceanu. Popłyniemy na północ od Mauritiusa do egzotycznych wysepek Flat Island i Ilot Gabriel. Możliwość snurkowania i pływania w Oceanie Indyjskim. Na pokładzie katamaranu zaserwowany zostanie lunch w formie barbecue (kurczak, ryba, sałatki). Przez cały czas trwania rejsu, dostęp do nielimitowanych napojów (woda, soki, napoje gazowane, piwo, lokalne wino). Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
Dzień 6
Po śniadaniu zwiedzanie rozpoczniemy od najbardziej wysuniętej na zachód części wyspy - półwyspu Le Morne Brabant. To urzekające miejsce zostało w 2008 r. wpisane na listę UNESCO. Dla chętnych możliwość trekkingu na górę (w dniu wolnym), by zobaczyć najwspanialszy widok na Mauritiusie. Następnie przejedziemy w okolice wzgórza Chamarel. Osobliwością tego miejsca jest ziemia mieniąca się wieloma pastelowymi kolorami. Całość stanowi piękny obraz stworzony wprost przez naturę. Okolice Chamarel znane są także z uprawy kawy. Następnie zobaczymy pobliski 100 metrowy wodospad Chamarel. Dalej udamy się w piękną trasę przez teren Parku Narodowego Czarnej Rzeki - ostatniego pierwotnego lasu na Mauritiusie. Postój na punkcie widokowym w najbardziej zielonym miejscu na wyspie. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg. (Trasa ok. 150 km)
Dzień 7
Dzień wolny na odpoczynek, kąpiele wodne i plażowanie.
Dzień 8
Śniadanie w hotelu i poranny lot na wyspę Reunion. Przylot ok. 11:00, rozpoczęcie zwiedzania. Niesamowicie zielona, rajska Wyspa Reunion to przede wszystkim słońce, turkusowy ocean, śliczne zatoki, plantacje ananasów i wanilii a także tropikalna dżungla, pełna dzikich orchidei i niespotykanych nigdzie indziej roślin. Spotkamy tu również orzeźwiające wodospady, wulkany oraz pola lawowe. Zwiedzanie Reunion rozpoczniemy od położonej wśród upraw bananowców, miejscowości Salazie. Po drodze podziwiać będziemy wspaniałe, górskie widoki, urwiste, masywne zbocza, malownicze wodospady, w tym słynny ,,Welon Panny Młodej", a w dole niesamowicie zielone połacie tropikalnych lasów i dojrzewające na słońcu banany, których na pewno trzeba tu spróbować. Spacer po miasteczku, podczas którego zobaczymy zabytkowy kościół. Przejazd do uroczej miejscowości Hell-Bourg, która słynie z kolorowej, kreolskiej architektury. Dla chętnych możliwość skosztowania fantastycznej kreolskiej kuchni. W drodze powrotnej postój na punkcie widokowym na otaczające góry. Powrót na wybrzeże i przejazd do hotelu. Zakwaterowanie, czas wolny na odpoczynek, kolacja, nocleg. (Trasa ok 150 km).
Dzień 9
Po śniadaniu wcześnie rano udamy się na niezwykłą trasę widokową by podziwiać majestatyczne szczyty i kratery. Zaczniemy od widoku na malowniczą wioskę Grand Bassin ze specjalnej platformy. Następnie zjedziemy z głównej drogi i udamy się do Nez de Boeuf (Nos Wołu), kanionu, który w rzeczywistości jest wnętrzem starego wulkanu. Przejedziemy przez Plaine des Sables małą, ale niebywale kolorową równinę u podnóża wulkanu, która obfituje w księżycowe krajobrazy. Następnie zatrzymamy się przy kraterze wulkanicznym Commercon. Później czeka nas przystanek w punkcie widokowym Pas de Bellecombe (2311 m n.p.m.). Z tej 300-metrowej krawędzi zobaczymy zapierający dech w piersiach widok na słynny wulkan Piton de la Fournaise. Po południu odwiedzimy multimedialne muzeum Cite du volcan oraz zobaczymy krótki film w technice 4D, a następnie przejedziemy jedyną drogą przecinającą wyspę do miejscowości Piton Sainte Rose. To specjalne miejsce dla mieszkańców Reunion. Po wybuchu wulkanu w roku 1977, lawa dotarła aż do tego punktu, ale zatrzymała się tuż przed miejscowym kościółkiem, nie niszcząc go. Miejscowi uważają, że to po prostu cud. W drodze powrotnej do hotelu zobaczymy zbocza zastygłej lawy w południowej części wyspy. Powrót do hotelu, obiadokolacja. (Trasa ok 250km)
Dzień 10
Po śniadaniu wjedziemy do centralnej części wyspy aby zobaczyć słynny cyrk Cilaos i miasto usytuowane w cyrku wulkanicznym. Cyrki na wyspie Reunion to imponujące kotliny powulkaniczne z zewnętrznej strony otoczone koliście masywnymi górami. Zatem trasa do cyrku Cilaos, to niezapomniana przejażdżka krętą drogą, pośród potężnych gór do serca wyspy. Tego dnia zobaczymy jeszcze najpiękniejszą plażę Reunion La Grande Anse. Powrót do hotelu, obiadokolacja. W tym dniu dla chętnych możliwość odbycia porannego lotu helikopterem (15 minut cena ok. 100 EUR/os).
Dzień 11
Po śniadaniu wykwaterowanie i przejazd na lotnisko. Zanim tam dotrzemy, to najpierw udamy się na punkt widokowy Maïdo, usytuowany na wysokości 2190 m n.p.m. by zobaczyć spektakularne widoki na najbardziej dziki z trzech cyrków - Mafate. Następnie wizyta w stolicy wyspy St Denis. Zatrzymamy się na promenadzie Barachois. Przy wjeździe do miasta zobaczymy masywne klify, pomnik Rolanda Garrosa, stare armaty strzegące dawniej wybrzeża wyspy oraz centrum wraz ze słynnym marketem z pamiątkami. Wylot na Mauritius. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja, nocleg.
Dzień 12
Wczesny transfer na lotnisko. Lot powrotny do Polski.
Uwagi do programu
Po wyspie Reunion ze względu na górskie trasy, strome zbocza oraz bardzo kręte i miejscami wąskie drogi poruszamy się klimatyzowanymi samochodami typu Van, mogącymi zabrać do 8 osób jadącymi równolegle jeden za drugim. Grupa będzie podzielona na 2 auta. Wszystkie obiekty zwiedzane będą wspólnie a podczas przejazdów pilot będzie jeździł na przemian. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.
Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje:
przelot samolotem rejsowym na Mauritius i do Warszawy (z przesiadką w jednym z portów europejskich), transfery: lotnisko - hotel - lotnisko, program jw., przeloty wewnętrzne wg programu, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie w wybranym hotelu (7 dób hotelowych na Mauritiusie, 3 doby hotelowe na Reunion), wyżywienie według programu, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy, pilota - opiekuna grupy podczas zwiedzania, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje:
wycieczek opcjonalnych dla chętnych (jak w opisie), dodatkowych posiłków i napojów oraz innych wydatków osobistych. Koszt uczestnictwa w programie (obligatoryjna opłata na miejscu), w tym bilety wstępu, rejs katamaranem, podatki wylotowe, przewodnicy, napiwki wynosi ok. 235 EUR/os.
Wycieczki lokalne

Zapraszamy do skorzystania z wycieczek fakultatywnych, podczas których poznamy dwie najbardziej popularne aktywności Mauritiusa: parasailing i chodzenie po dnie oceanu w przezroczystym hełmie wypełnionym powietrzem. Miłośnicy zwierząt popływają z delfinami, odkrywców zaprosimy na na trekking do wodospadów Les Sept Cascades. Ciepłe wody Oceanu Indyjskiego to cudowne miejsce na leniwe popołudnie spędzone na katamaranie, ale również na odkrywanie podwodnego świata raf koralowych czy zatopionych statków. Wędkarzy zapraszamy na połowy olbrzymich merlinów i dorodnych bonito. Przy odrobinie szczęścia można tu także złowić zielonozłotą rybę-delfin.
Opinie klientów

Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.5/6. Sprawdź opinie:
META Description

Półwysep Le Morne Brabant • wulkan Piton de la Fournuaise•- Welon Panny Młodej" i "Nos Wołu" • wypoczynek na turkusowej lagunie • tropikalna dżungla i architektura • ciekawe sporty wodne • spacer po dnie oceanu, przeszklona łódź podwodna • cyrki powulkaniczne"


Opis hotelu Wstęp do raju 3* według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Kategoria

***

Opis oferty

  Hotel położony jest w Mont Choisy, wzdłuż północnego wybrzeża Mauritiusu, gdzie znajduje się jedna z najbardziej uroczych, piaszczystych plaż na wyspie. W odległości 5 km od hotelu znajduje się najbardziej turystyczna miejscowość wyspy - Grand Bay, z licznymi kawiarniami, restauracjami, sklepami i rozrywkami. Pokoje 2-osobowe (możliwość 1 dostawki), z łazienką. Pokoje posiadają taras lub balkon, oraz skierowane są w stronę plaży. Wyposażone są w TV-sat, telefon, sejf, indywidualnie sterowaną klimatyzację, akcesoria do zaparzania kawy i herbaty, suszarkę do włosów. Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje Kategoria lokalna ***

Program

Dzień 1 Zbiórka na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie przy stanowisku odpraw Rainbow na 2 godziny przed wylotem. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na: R.pl/rozklady. Bezpośredni przelot na Mauritius. Dzień 2 Po przylocie transfer do hotelu. Zakwaterowanie zgodnie z rozpoczeciem doby hotelowej w danym hotelu. Dzień wolny na aklimatyzację i plażowanie. Dzień 3 Po śniadaniu udamy się do niewielkiej wioski Mapou, gdzie odwiedzimy dom kolonialny Labourdonnais - miejsce to odkryje przed nami XIX wieczny styl życia elity Mauritiusu. Piękny, odrestaurowany dom wybudowany w 1859 roku kryje wiele tajemnic, a otoczenie i przepiękny ogród z roślinnością tropikalną jest wizytówka lokalnego dziedzictwa. Potem udamy się do ogrodu botanicznego w Pamplemusses najstarszego na południowej półkuli, zajmującego powierzchnię prawie 37 ha. Warto zwrócić uwagę na przepiękne okazy wiktorii królewskiej, rośliny wodnej występującej głównie w dorzeczu Amazonki, nazywanej przez Indian "talerzami wodnymi". Następnie udamy się do Stolicy Port Louis. Zwiedzanie stolicy wyspy zaczniemy od Aapravasi Ghat - zespołu budynków wpisanych na listę światowego dziedzictwa UNESCO, które w latach 1849-1923 służyły jako brama wejściowa dla imigrantów zarobkowych z Indii. Do dzisiaj zachowała się brama główna, dawny szpital i część budynków mieszkalnych. Następnie udamy się do Blue Penny Museum, poświęconemu historii i sztuce wyspy. Kolekcja obejmuje zabytkowe mapy morskie, obrazy, rzeźby, ryciny i znaczki, w tym przykłady słynnych znaczków pocztowych o nominale jednego i dwóch pensów wyemitowanych w 1847 r. na Mauritiusie. Znaczki te, wydrukowane w ilości 500 sztuk techniką druku wklęsłego, uważane są przez filatelistów za jedne z najcenniejszych na świecie, a niezwykłości dodaje fakt, że najprawdopodobniej zachowało się już tylko 27 egzemplarzy na całym świecie. Następnie zobaczymy budynek Parlamentu i pojedziemy zobaczyć cytadelę Fort Adelaide.Z twierdzy z 1834 roku rozpościera się piękny widok na stolicę i góry Moka .Na koniec dnia zobaczymy Eureka House,XIX-wieczny,kolonialny dom zbudowany w 1830 roku. Przepięknie położony nad rzeką Moka stanowi przykład bogactwa arystokracji. Posiada 109 drzwi i okien. Dziś stanowi muzeum, które jest pięknie wkomponowane w ogrody w stylu angielskim i pobliski wodospad. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg. (Trasa ok. 60 km). Dzień 4 Po śniadaniu udamy się na Trou-aux Cerfs - nieaktywnego krateru wulkanu i najwyższego punktu miasta Curepipe. Naukowcy uważają, że wulkan w każdej chwili może się obudzić. W następnej kolejności pojedziemy do Ganga Talao, położonego na wysokości ok 600 m n.p.m. jeziora wulkanicznego, gdzie znajduje się najbardziej święte miejsce w religii hinduskiej na Mauritiusie, świątynia poświęcona Shivie. Kolejnym punktem programu będzie La Vanille Crocodile Park, malowniczy i idylliczny rezerwat przyrody mieszczący się na obszarze ponad 3,5 ha. Spotkamy tam krokodyla nilowego, żółwia olbrzymiego oraz przepiękne motyle. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg. (trasa ok. 100 km). Dzień 5 Po śniadaniu udamy się na bajeczną wyprawę katamaranem. Będziemy mieli okazję obserwować wybrzeże rajskiej wyspy z perspektywy oceanu. Popłyniemy na północ od Mauritiusa do bajecznych wysepek Flat Island i Ilot Gabriel. Możliwość snurkowania i pływania w Oceanie Indyjskim. Na pokładzie katamaranu zaserwowanyzostanie lunch w formie barbecue (kurczak, ryba, sałatki). Przez cały czas trwania rejsu, dostęp do nielimitowanych napojów (woda, soki, napoje gazowane, piwo, wino lokalne). Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg. Dzień 6 Po śniadaniu przejedziemy w okolice wzgórza Chamarel. Osobliwością tego miejsca jest ziemia mieniąca się wieloma pastelowymi kolorami. Całość stanowi piękny obraz stworzony wprost przez naturę. Okolice Chamarel znane są także z uprawy kawy. Następnie zobaczymy pobliski 100 metrowy wodospad Chamarel. Zwiedzanie zakończymy wizytą na najbardziej wysuniętej na zachód części wyspy - półwyspie Le Morne Brabant. To urzekające miejsce zostało w 2008 r. wpisane na listę UNESCO. Dla chętnych możliwość trekkingu na górę by zobaczyć najwspanialszy widok na Mauritiusie. Dzień 7 Dzień wolny na odpoczynek, kąpiele wodne i plażowanie. Dzień 8 Śniadanie w hotelu i poranny lot na wyspę Reunion. Przylot ok. 11:00, rozpoczęcie zwiedzania. Niesamowicie zielona, rajska Wyspa Reunion to przede wszystkim słońce, turkusowy ocean, śliczne zatoki, plantacje ananasów i wanilii a także tropikalna dżungla, pełna dzikich orchidei i niespotykanych nigdzie indziej roślin. Spotkamy tu również orzeźwiające wodospady, wulkany oraz pola lawowe. Zwiedzanie Reunion rozpoczniemy od położonej w pięknej dolinie, wśród upraw bananowców, miejscowości Salazie. Po drodze podziwiać będziemy wspaniałe, górskie widoki, urwiste, masywne zbocza, malownicze wodospady, w tym słynny ,,Welon Panny Młodej", a w dole niesamowicie zielone połacie tropikalnych lasów i dojrzewające na słońcu banany, których na pewno trzeba tu spróbować. Spacer po miasteczku, podczas którego zobaczymy mały, zabytkowy kościółek. Przejazd do uroczej, kolorowej miejscowości Hell-Bourg, która słynie ze kolorowej, kreolskiej architektury. Dla chętnych możliwość skosztowania fantastycznej kreolskiej kuchni. W okolicy Hell- Bourg udamy się na krótki 30 minutowy trekking do starych term. Powrót na wybrzeże i przejazd do hotelu. Zakwaterowanie, czas wolny na odpoczynek, kolacja, nocleg. (Trasa ok 100 km). Dzień 9 Po śniadaniu wcześnie rano udamy się na niezwykłą trasę widokową by podziwiać majestatyczne szczyty i kratery. Zaczniemy od widoku na malowniczą wioskę Grand Bassin ze specjalnej platformy. Następnie zjedziemy z głównej drogi i udamy się do Nez de Boeuf (Nos Wołu), kanionu, który w rzeczywistości jest wnętrzem starego wulkanu. Przejedziemy przez Plaine des Sables małą, ale niebywale kolorową równinę u podnóża wulkanu, która obfituje w księżycowe krajobrazy. Następnie zatrzymamy się przy zapierającem dech w piersiach kraterze Commercon. Później czeka nas rzystanekw punkcie widokowym Pas de Bellecombe (2311 m n.p.m.).Z tej 300-metrowej krawędzi zobaczymy zapierający dech w piersiach widok na wulkan Piton de la Fournaise. Po południu odwiedzimy multimedialne muzeum Cite du volcan oraz zobaczymy krótki film w technice 4D, a następnie przejedziemy jedyną drogą przecinającą wyspę do miejscowości Piton Sainte Rose. To specjalne miejsce dla mieszkańców Reunion. Po wybuchu wulkanu w roku 1977, lawa dotarła aż do tego punktu, ale zatrzymała się tuż przed miejscowym kościółkiem, nie niszcząc go. Miejscowi uważają, że to po prostu cud. Po drodze zatrzymamy się zobaczyć zbocza zastygłej lawy w południowej części wyspy. Powrót do hotelu, obiadokolacja.(trasa ok 250km). Dzień 10 Po śniadaniu wyjedziemy do centralnej części wyspy aby zobaczyć słynny cyrk Cilaos i z góry miasto usytuowane w cyrku wulkanicznym. Cyrki na wyspie Reunion to imponujące kotliny powulkaniczne z zewnętrznej strony otoczone koliście masywnymi górami. Następnie pojedziemy do Maïdo na wys. 2190m n.p.m. by zobaczyć spektakularne widoki z platformy widokowej. Zobaczymy też kolejny urokliwy cyrk Mafate. Tego dnia dla chętnych możliwość odbycia lotu helikopterem (15 minut cena ok. 100 euro) Tego dnia pojedziemy jeszcze zobaczyć najpiękniejsza plaże Reunion La Grande Anse. Powrót do hotelu, obiadokolacja. Dzień 11 Po śniadaniu wykwaterowanie przejazd na lotnisko. Po drodze zobaczymy stolicę wyspy St Denis. Zatrzymamy się na promenadzie tzw. Barachois. Przy wjeździe do miasta zobaczymy masywne klify, pomnik Rolanda Garrosa, stare armaty strzegące dawniej wybrzeża wyspy oraz centrum wraz ze słynnym marketem z pamiątkami. Wylot na Mauritius. Tego dnia jeżeli lot na Mauritius będzie po południu istnieje możliwość zobaczenia akwarium morskiego dla chętnych (cena ok 10 euro). Zakwaterowanie w hotelu, kolacja, nocleg, Dzień 12 Wczesny transfer na lotnisko. Lot powrotny do Polski. Uwagi do programu Po wyspie Reunion ze względu na górskie trasy, strome zbocza oraz bardzo kręte i miejscami wąskie drogi poruszamy się klimatyzowanymi samochodami typu Van, mogącymi zabrać do 8 osób jadącymi równolegle jeden za drugim. Grupa będzie podzielona na 2 auta. Wszystkie obiekty zwiedzane będą wspólnie a podczas przejazdów pilot będzie jeździł na przemian. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Świadczenia Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym Arke Flyna Mauritius, transfery: lotnisko - hotel - lotnisko, program jw., przeloty wewnętrzne wg programu, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie w wybranym hotelu (7 dób hotelowych na Mauritiusie, 3 doby hotelowe na Reunion), wyżywienie według programu, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy, pilota - opiekuna grupy podczas zwiedzania, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż). Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek opcjonalnych dla chętnych (jak w opisie), dodatkowych posiłków i napojów oraz innych wydatków osobistych. Koszt uczestnictwa w programie (obligatoryjna opłata na miejscu), w tym bilety wstępu, rejs katamaranem, podatki wylotowe, przewodnicy, napiwki wynosi ok.235 EUR. Wycieczki lokalne Zapraszamy do skorzystania z wycieczek fakultatywnych, podczas których poznamy dwie najbardziej popularne aktywności Mauritiusa: parasailing i chodzenie po dnie oceanu w przezroczystym hełmie wypełnionym powietrzem. Miłośnicy zwierząt popływają z delfinami, odkrywców zaprosimy na na trekking do wodospadów Les Sept Cascades. Ciepłe wody Oceanu Indyjskiego to cudowne miejsce na leniwe popołudnie spędzone na katamaranie, ale również na odkrywanie podwodnego świata raf koralowych czy zatopionych statków. Wędkarzy zapraszamy na połowy olbrzymich merlinów i dorodnych bonito. Przy odrobinie szczęścia można tu także złowić zielonozłotą rybę-delfin.

Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym Arke Flyna Mauritius, transfery: lotnisko - hotel - lotnisko, program jw., przeloty wewnętrzne wg programu, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie w wybranym hotelu (7 dób hotelowych na Mauritiusie, 3 doby hotelowe na Reunion), wyżywienie według programu, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy, pilota - opiekuna grupy podczas zwiedzania, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż). Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek opcjonalnych dla chętnych (jak w opisie), dodatkowych posiłków i napojów oraz innych wydatków osobistych. Koszt uczestnictwa w programie (obligatoryjna opłata na miejscu), w tym bilety wstępu, rejs katamaranem, podatki wylotowe, przewodnicy, napiwki wynosi ok.235 EUR.

Opinie klientów

Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.5/6. Sprawdź opinie: http://r.pl/wstep-do-raju/aanari-hotel-and-spa-mrr

Wycieczki lokalne

Zapraszamy do skorzystania z wycieczek fakultatywnych, podczas których poznamy dwie najbardziej popularne aktywności Mauritiusa: parasailing i chodzenie po dnie oceanu w przezroczystym hełmie wypełnionym powietrzem. Miłośnicy zwierząt popływają z delfinami, odkrywców zaprosimy na na trekking do wodospadów Les Sept Cascades. Ciepłe wody Oceanu Indyjskiego to cudowne miejsce na leniwe popołudnie spędzone na katamaranie, ale również na odkrywanie podwodnego świata raf koralowych czy zatopionych statków. Wędkarzy zapraszamy na połowy olbrzymich merlinów i dorodnych bonito. Przy odrobinie szczęścia można tu także złowić zielonozłotą rybę-delfin.Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Rainbow, które obecne jest na polskim rynku turystycznym od 1990 roku. To jeden z czołowych polskich touroperatorów oraz nasz bardzo ważny kontrahent, z którym prowadzimy wieloletnią współpracę. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Najmocniejszą stroną Biura Podróży Rainbow są jedni z najlepszych na rynku piloci i rezydenci – wyróżniający się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki ale również pasją do podróżowania i chęcią pokazywania najpiękniejszych zakątków świata. Biuro Podróży Rainbow oferuje swoim klientom ogromną bazę atrakcyjnych wycieczek objazdowych w każdy zakątek świata, jak również posiada bogatą bazę wakacji pobytowych all inclusive w Europie i nie tylko. Aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, Biuro Podróży Rainbow stale monitoruje i sprawdza swoją ofertę pod kątem zadowolenia klientów. Nowością na sezon 2017 są Polskie Strefy - przygotowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych centra animacyjne, prężnie działające w popularnych miejscowościach turystycznych.

Starania biura zostały dostrzeżone przez wiele poważanych instytucji, a sukces poparty licznymi nagrodami, takimi jak: Brązowe Effie w kategorii Usługi w konkursie Effie Awards 2015, Diament Forbesa, czy Róża Kolumba 2014.


Opinie o wycieczce objazdowej Wstęp do raju 3*

Wstęp do raju 3* - możliwości zakwaterowania:

1 os. pokoj standardowy
1 os. pokoj superior
2 os. pokoj standardowy
2 os. pokoj superior

Masz pytania o Wycieczkę objazdową Wstęp do raju 3*? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00