cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa Gościnna Chorwacja, Chorwacja
 • Wycieczka objazdowa Gościnna Chorwacja, Chorwacja
 • Wycieczka objazdowa Gościnna Chorwacja, Chorwacja
 • Wycieczka objazdowa Gościnna Chorwacja, Chorwacja
 • Wycieczka objazdowa Gościnna Chorwacja, Chorwacja
 • Wycieczka objazdowa Gościnna Chorwacja, Chorwacja
1 / 6
Ocena
hotelu:
0.0 / 5
Najbliższy termin
18.04 - 26.04
już od 1726 zł / os
Sprawdź
Najtańszy termin
18.04 - 26.04
już od 1726 zł / os
Sprawdź

Wycieczka objazdowa Gościnna Chorwacja
star 2

Chorwacja
Ocena wycieczki objazdowej Gościnna Chorwacja:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii
Najbliższy termin
 • Termin:
 • 18 kwietnia 2019
Najtańszy termin
 • Termin:
 • 18 kwietnia 2019

Wycieczka objazdowa Gościnna Chorwacja w ofercie Biura podróży:

PBP Olsztyn

Szukasz wakacji do Chorwacji?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kraj

KRAJE BALKANSKIE

Program

Trasa zagraniczna: Węgry/Słowacja (1) – ok. Zadaru lub Splitu (6) – Split – Trogir – Krka – Dubrownik – Medjugorie – Plitwickie Jeziora – Zagrzeb (1)

DZIEŃ 1

Zbiórka uczestników i wyjazd z kraju według rozkładu. Przejazd na nocleg tranzytowy. Późna obiadokolacja, nocleg. Trasa: ok. 1000 km.

DZIEŃ 2

Śniadanie. Wyjazd w kierunku bazy zakwaterowania w okolicach Zadaru lub Splitu. Zakwaterowanie w hotelu, czas wolny na odpoczynek. Obiadokolacja, nocleg. Trasa: ok. 800 km.

DZIEŃ 3

Śniadanie. Wycieczka do Splitu – 200 tysięczne miasto słynie z portu, który jest dla Chorwacji morskim oknem na świat. Dla zwiedzających główną atrakcją jest Stare Miasto położone w obrębie murów ogromnego pałacu rzymskiego cesarza Dioklecjana (III w. n.e). Zwiedzanie z przewodnikiem: Pałac Dioklecjana, mury obronne, Brązowa Brama, katedra św. Dujama ze Skarbcem, Złota Brama, pomnik Grzegorza z Ninu, Kwartał Wenecki, Riva – nabrzeże palmowe. Po południu zwiedzanie z przewodnikiem malowniczego położonego na wyspie Trogiru: Twierdza Kamerlengo z XV w., Brama Morska, Stary Port, katedra św. Wawrzyńca, plac Jana Pawła II, Loggia Sądowa. Zakupy na słynnym trogirskim targu. Dla chętnych tradycyjna chorwacka kolacja (dodatkowo płatna). Powrót do hotelu. Nocleg. Trasa: ok. 100 km.

DZIEŃ 4

Śniadanie. Wyjazd w kierunku słynnych Wodospadów Krka. Spacer po starym Stradinie. Rejs statkiem spacerowym do wodospadów. Wizyta w skansenie. Spacer malowniczą trasą krajoznawczą wśród rozlewisk, jezior i wodospadów rzeki Krka. W godzinach popołudniowych powrót do hotelu. Wypoczynek nad morzem.  Obiadokolacja, nocleg. Trasa: ok. 200 km.

DZIEŃ 5

Wczesne śniadanie. Wyjazd do Dubrownika, zwanego "Perłą Chorwacji" - zwiedzanie: Brama Pile, gotycki klasztor Franciszkanów, kolumna Orlando, katedra, Pałac Sponza z XVI w., mury miejskie, spacer słynną ulicą Stradun, czas wolny. Późny powrót do hotelu, kolacja, nocleg. Trasa: ok. ok. 500 km.

DZIEŃ 6

Śniadanie. Czas wolny lub całodzienny rejs statkiem do PN Kornati (fakultatywnie). Naturalne piękno wysp Kornati jest słynne w całym świecie. Cały archipelag liczy ok. 140 wysp i wysepek. Wyspy znane są przede wszystkim z klifów tzw. koron, wcinających się w morze stromych skał (prawdopodobnie stąd pochodzi nazwa Kornati). Ze względu na swoją wapienną budowę znajduje się tu wiele jaskiń, wąwozów i kotłów krasowych. Wyspy są bezludne, przybywają na nie jedynie miłośnicy nurkowania, żeglarstwa i niczym nieskażonej nadmorskiej przyrody oraz ciszy i słońca. Na wyspach nie ma żadnych źródeł słodkiej wody, jedynie w grotach i zagłębieniach skalnych czasami zatrzymuje się deszczówka. Powrót do hotelu. Obiadokolacja, nocleg. Trasa: ok. 160 km.

DZIEŃ 7

Śniadanie. Dzień wolny na plażowanie i wypoczynek lub całodzienna wycieczka do Medjugorie w Bośni i Hercegowinie (fakultatywnie).  Przejazd do miejsca objawień Matki Bożej – Królowej Pokoju. Góra Objawień oraz na wzgórzu Kriżewac, które pełni rolę kalwarii medziugorskiego sanktuarium. Powrót do hotelu. Późna obiadokolacja. Nocleg. Trasa: ok. 300 km.

DZIEŃ 8

Śniadanie. Wykwaterowanie i wyjazd do jednej z najpiękniejszych atrakcji turystycznych Chorwacji – Parku Narodowego Plitwickie Jeziora. Na obszarach porośniętych przez buki, jodły, świerki i klony, znajduje się 16 turkusowych jezior położonych tarasowo na długości 8 km i połączonych ze sobą 72 wodospadami. Obszar parku zaliczany jest do światowego dziedzictwa naturalnego i jest chroniony przez UNESCO. Następnie przejazd w okolice Zagrzebia. Krótkie zwiedzanie stolicy Chorwacji z pilotem. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg. Trasa: ok. 400 km.

DZIEŃ 9

Śniadanie. Wyjazd w kierunku kraju. Przyjazd do Polski w godzinach wieczornych. Uwaga: powrót do niektórych miejscowości w godzinach porannych dnia następnego. Trasa: ok. 1100 km. Całość trasy: ok. 4400 km. Program imprezy jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

CENA IMPREZY OBEJMUJE

•    przejazd autokarem •    8 noclegów w hotelach**+/*** w pokojach 2-3-osobowych z łazienką •    8 śniadań i 7 obiadokolacji •    opiekę pilota •    ubezpieczenie Signal Iduna (KL+CP 20.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1.000 PLN) •    TFG (10 zł)

DODATKOWO PŁATNE

•    pakiet do realizacji programu: 150 EUR (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, taksa klimatyczna, zestaw słuchawkowy Tour Guide) płatny obligatoryjnie pilotowi wycieczki •    rejs statkiem do wysp Kornati: 50 EUR (fakultatywnie, wymagane minimum 15 osób) •    wycieczka do Medjugorie: 30 EUR (fakultatywnie, wymagane minimum 25 osób) •    chorwacka kolacja z folklorem: 30 EUR  (fakultatywnie, wymagane minimum 15 osób)

DOPŁATY OPCJONALNE

•    dopłata do pokoju 1-osobowego: 880 zł

WAŻNE INFORMACJE

1.Wycieczka zostanie zrealizowana przy minimum 20 osobach zgłoszonych. 2. Wycieczka może zostać anulowana 20 dni przed rozpoczęciem z powodu nie osiągnięcia zakładanego minimum grupy. 3. Wycieczka będzie realizowana w zależności od ilości uczestników w grupie: autokarem (klimatyzacja, dvd, wc, barek) lub mniejszym autokarem (klimatyzacja, dvd). 4. Kolejność zapisów na wycieczkę decyduje o zajmowaniu miejsc w głównym autokarze. 5. Niektóre połączenia krajowe mogą być realizowane innymi środkami transportu niż główny autokar (autokar liniowy, pociąg, bus, samochód osobowy). Podczas przejazdów krajowych w ramach niektórych wycieczek możliwe są przesiadki. 6. Antenki – transfer z poszczególnych miejscowości do miast znajdujących się na trasie głównej. Trasy antenkowe są obsługiwane bez pilota. 7. Wyjazd *antenkowy za dopłatą z wybranego miasta organizowany przy minimum 6 osobach wsiadających. W przypadku braku wymaganego min. 6 osób PBPO ma prawo anulować wyjazd z danej miejscowości do 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki. Anulacja przejazdu antenkowego nie upoważnia do bezkosztowej rezygnacji z wycieczki. W takim przypadku Podróżny wybiera wyjazd z innej miejscowości gwarantowanej. 8. Godziny i miejsca wsiadania mogą ulec zmianie po wcześniejszym poinformowaniu Podróżnych. 9. Pakiet do realizacji programu (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, bilety komunikacji miejskiej, opłaty klimatyczne i administracyjne oraz korzystanie z zestawu słuchawkowego Tour Guide i inne) jest obligatoryjnie płatny u Pilota wycieczki we wskazanej walucie i jest ściśle związany z ilością uczestników na wycieczce. Cena pakietu dotycząca realizacji programu jest kalkulowana przy grupie min. 40 osób.  Przy mniejszej ilości uczestników cena pakietu zostanie przeliczona na odpowiednią ilość osób w grupie i podana do wiadomości Podróżnym minimum 5 dni przed wycieczką w formie trwałego nośnika (e-mail, list). Powyższa zmiana nie upoważnia Podróżnego do rezygnacji z uczestnictwa w wycieczce. Pakiet nie jest rozliczany, a Podróżny otrzymuje dowód zakupu pakietu od Pilota imprezy. 10. Osoby podróżujące samotnie, które nie chcą dopłacać do pokoju 1–osobowego, będą dokwaterowane do innej osoby tej samej płci w pokoju 2–osobowym. W przypadku braku drugiej osoby na dokwaterowanie Podróżny będzie zobligowany do zapłaty połowy stawki dopłaty do pokoju 1–osobowego. 11. W cenie podstawowej oraz przy dopłacie do obiadokolacji PBPO zapewnia realizację posiłków zgodnie z ofertą, natomiast nie gwarantuje realizacji diet specjalistycznych i eliminacyjnych (np. dieta bezglutenowa, dieta wegańska i inne). 12. Wycieczka nie jest przystosowana dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.


Opis hotelu Gościnna Chorwacja według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Kraj

KRAJE BALKANSKIE

Trasa zagraniczna

Węgry/Słowacja (1) - Wybrzeże Adriatyckie w ok. Zadaru lub Splitu (6) - Split - Trogir - Krka - Medjugorie - Dubrownik - Plitvice

DZIEŃ 1

Zbiórka uczestników i wyjazd z kraju według rozkładu. Przejazd na nocleg tranzytowy na Węgrzech lub Słowacji. Obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 2

Śniadanie. Wyjazd w kierunku bazy zakwaterowania w okolicach Zadaru lub Splitu. Zakwaterowanie w hotelu, czas wolny na odpoczynek. Obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 3

Śniadanie. Wycieczka do Splitu - 200 tysięczne miasto słynie z portu, który jest dla Chorwacji morskim oknem na świat. Dla zwiedzających główną atrakcją jest Stare Miasto położone w obrębie murów ogromnego pałacu rzymskiego cesarza Dioklecjana (III w. n.e). Zwiedzanie z przewodnikiem: Pałac Dioklecjana, mury obronne, Brązowa Brama, Katedra Św. Dujama ze Skarbcem, Złota Brama, pomnik Grzegorza z Ninu, Kwartał Wenecki, Riva - nabrzeże palmowe. Po południu zwiedzanie z przewodnikiem malowniczego położonego na wyspie Trogiru: Twierdza Kamerlengo z XV w., Brama Morska, Stary Port, Katedra św. Wawrzyńca, plac Jana Pawła II, Loggia Sądowa. Zakupy na słynnym trogirskim targu. Powrót do hotelu. Obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 4

Śniadanie. Wyjazd w kierunku słynnych Wodospadów Krka. Spacer po starym Stradinie. Rejs statkiem spacerowym do wodospadów. Wizyta w skansenie. Spacer malowniczą trasą krajoznawczą wśród rozlewisk, jezior i wodospadów rzeki Krka. Uwaga! Dla chętnych możliwość kąpieli pod najpiękniejszym wodospadem - Stradiński Buk! W godzinach popołudniowych powrót do hotelu. Wypoczynek nad morzem. Obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 5

Wczesne śniadanie. Wyjazd do do Dubrownika, zwanego "Perłą Chorwacji" - zwiedzanie: Brama Pile, gotycki klasztor Franciszkanów, kolumna Orlando, katedra, Pałac Sponza z XVI w., mury miejskie, spacer słynną ulicą Stradun, czas wolny. Późny powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

DZIEŃ 6

Śniadanie. Czas wolny lub całodzienny rejs statkiem do PN Kornati (fakultatywnie płatne 45 EUR). Naturalne piękno wysp Kornati jest słynne w całym świecie. Cały archipelag liczy ok. 140 wysp i wysepek. Wyspy znane są przede wszystkim z klifów tzw. koron, wcinających się w morze stromych skał (prawdopodobnie stąd pochodzi nazwa Kornati). Ze względu na swoją wapienną budowę znajduje się tu wiele jaskiń, wąwozów i kotłów krasowych, a cały park jest miejscem wielbicieli nurkowania które często są po prostu wystającymi z morza skałami. Wyspy są bezludne, przybywają na nie jedynie miłośnicy nurkowania, żeglarstwa i niczym nieskażonej nadmorskiej przyrody oraz ciszy i słońca. Na wyspach nie ma żadnych źródeł słodkiej wody, jedynie w grotach i zagłębieniach skalnych czasami zatrzymuje się deszczówka. Powrót do hotelu. Obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 7

Śniadanie. Dzień wolny na plażowanie i wypoczynek lub całodzienna wycieczka do Medjugorie w Bośni i Hercegowinie (fakultatywnie płatne 30 EUR). Przejazd do miejsca objawień Matki Bożej - Królowej Pokoju. Medjugorie można się pomodlić w liczącym ponad sto lat kościele Jakuba, a także na Górze Objawień oraz na wzgórzu Kriżewac, które pełni rolę Kalwarii medziugorskiego sanktuarium. Powrót do hotelu. Wieczorem obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ 8

Śniadanie. Wykwaterowanie i wyjazd do jednej z najpiękniejszych atrakcji turystycznych Chorwacji. Park Narodowy Plitvickie Jeziora, gdzie na obszarach porośniętych przez buki, jodły, świerki i klony, znajduje się 16 turkusowych jezior położonych tarasowo na długości 8 km i połączonych ze sobą 72 wodospadami. Obszar parku zaliczany jest do światowego dziedzictwa naturalnego i jest chroniony przez UNESCO. Następnie wyjazd do kraju, przejazd non-stop.

DZIEŃ 9

Przyjazd do Polski w godzinach przedpołudniowych. Powrót do poszczególnych miejscowości. Program imprezy jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

TERMINY I CENY KATALOGOWE (zł)

28.05 - 05.06 2099 01.09 - 09.09 2099 19.09 - 27.09 2099 21.10 - 29.10 2099

CENA IMPREZY OBEJMUJE

- przejazd autokarem (klimatyzacja, dvd, barek, wc) - 7 noclegów w hotelach**+/*** w pokojach 2-osobowych z łazienką - 7 śniadań i 7 obiadokolacji - opiekę pilota - ubezpieczenie Signal Iduna (KL 10.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1.000 PLN)

DODATKOWO PŁATNE

- pakiet do realizacji programu 130 EUR (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, zestaw słuchawkowy Tour Guide, taksa klimatyczna w Chorwacji) płatny obligatoryjnie pilotowi grupy - fakultatywny rejs statkiem do wysp Kornati 45 EUR (min. 25 os. chętnych) - fakultatywna wycieczka do Medjugorie 30 EUR (min. 25 os. chętnych)

DOPŁATY OPCJONALNE

dopłata do pokoju 1-osobowego: 600 zł

WAŻNE INFORMACJE

1. Wycieczki będą realizowane w zależności od ilości uczestników w grupie: wygodnymi autokarami lub wygodnymi busami. 2. Niektóre połączenia krajowe mogą być realizowane innymi środkami transportu niż autokar (bus, samochód osobowy, autokar liniowy, pociąg). Trasy antenowe obsługiwane są bez pilota. 3. Wyjazd *antenkowy za dopłatą z wybranego miasta organizowany przy minimum 6 os. wsiadających. W przypadku braku wymaganego min. 6 osób PBP OLSZTYN ma prawo anulować wyjazd z danej miejscowości. Anulacja wyjazdu nie upoważnia do bezkosztowej rezygnacji z wycieczki. W takim przypadku Klient wybiera wyjazd z innej miejscowości gwarantowanej. 4. Podczas przejazdów krajowych w ramach niektórych wycieczek możliwe są przesiadki. 5. Godziny i miejsca wsiadania mogą ulec zmianie, po wcześniejszym poinformowaniu Klienta. 6. Pakiet do realizacji programu (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, bilety komunikacji miejskiej, opłaty klimatyczne oraz koszty zestawu słuchawkowego Tour Guide lub inne) nie jest ujęty w cenie imprezy wyrażonej w PLN. Cena pakietu do realizacji programu podana jest przy opisach poszczególnych wycieczek. Obligatoryjny koszt pakietu dotyczący realizacji programu jest kalkulowany przy grupie min. 40 osób. Przy mniejszej ilości uczestników cena pakietu zostanie przeliczona na odpowiednią ilość osób w grupie i podana do wiadomości uczestników przed wycieczką. Cena pakietu może być podwyższona maksymalnie o 25% podanej ceny w EUR/GBP/inna waluta. Powyższa zmiana nie upoważnia Klienta do rezygnacji z uczestnictwa w wycieczce. 7. Osoby podróżujące samotnie, które nie chcą dopłacać do pokoju 1-osobowego, będą dokwaterowane do innej osoby tej samej płci w pokoju 2-osobowym. W przypadku braku drugiej osoby na dokwaterowanie Klient będzie musiał zapłacić połowę stawki dopłaty do pokoju 1 - osobowego. 8. Kolejność zapisów na wycieczkę decyduje o zajmowaniu miejsc w głównym transporcie.Wycieczka pochodzi z oferty PBP Olsztyn, który jest polskim touroperatorem specjalizującym się w wycieczkach objazdowych autokarowych i samolotowych po Europie. Założeniem biura jest tworzenie oferty wycieczek, które kształcą i na długo zapadają w pamięć turysty. Programy tworzone są w oparciu o doświadczenie i pracę wykwalifikowanej kadry, tak aby spełniały oczekiwania polskiego rynku. Jako bezpośredni organizator wycieczek angażuje się w tworzenie i realizację wycieczek objazdowych zapewniając wysoką jakość i dobre warunki zarówno transportu jak i wypoczynku.

Najlepszym dowodem na niezawodności usług PBP Olsztyn jest wiele pozytywnych opinii zadowolonych klientów oraz owocna współpraca z agencjami turystycznymi.


Opinie o wycieczce objazdowej Gościnna Chorwacja

Gościnna Chorwacja - możliwości zakwaterowania:

Miejsce w pokoju

Masz pytania o Wycieczkę objazdową Gościnna Chorwacja? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00