cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa Sri Lanka i Indie Płd. - na styku dwóch kultur, Sri Lanka
 • Wycieczka objazdowa Sri Lanka i Indie Płd. - na styku dwóch kultur, Sri Lanka
 • Wycieczka objazdowa Sri Lanka i Indie Płd. - na styku dwóch kultur, Sri Lanka
 • Wycieczka objazdowa Sri Lanka i Indie Płd. - na styku dwóch kultur, Sri Lanka
 • Wycieczka objazdowa Sri Lanka i Indie Płd. - na styku dwóch kultur, Sri Lanka
 • Wycieczka objazdowa Sri Lanka i Indie Płd. - na styku dwóch kultur, Sri Lanka
 • Wycieczka objazdowa Sri Lanka i Indie Płd. - na styku dwóch kultur, Sri Lanka
 • Wycieczka objazdowa Sri Lanka i Indie Płd. - na styku dwóch kultur, Sri Lanka
 • Wycieczka objazdowa Sri Lanka i Indie Płd. - na styku dwóch kultur, Sri Lanka
 • Wycieczka objazdowa Sri Lanka i Indie Płd. - na styku dwóch kultur, Sri Lanka
1 / 10
Ocena
hotelu:
0.0 / 5
Najbliższy termin
26.02 - 10.03
już od 7299 zł / os
Sprawdź
Najtańszy termin
26.02 - 10.03
już od 7299 zł / os
Sprawdź

Wycieczka objazdowa Sri Lanka i Indie Płd. - na styku dwóch kultur
star 3

Sri Lanka
Ocena wycieczki objazdowej Sri Lanka i Indie Płd. - na styku dwóch kultur:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii
Najbliższy termin
 • Termin:
 • 26 lutego 2019
Najtańszy termin
 • Termin:
 • 26 lutego 2019

Wycieczka objazdowa Sri Lanka i Indie Płd. - na styku dwóch kultur w ofercie Biura podróży:

Rainbow

Szukasz wakacji na Sri Lankę?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

**

Opis oferty

  INDIE:
Zakwaterowanie w hotelach *** wg kategorii lokalnej. 5 rozpoczętych dób hotelowych: Trivandrum (1), Madurai (1), PN Periyar (1), Cochin (1), na łodzi o standardzie odpowiadającym *** w ocenie organizatora (1). Brak możliwości dostawek, klimatyzacja lub/ i wiatrak przysufitowy. Śniadania i obiadokolacje.
SRI LANKA: Zakwaterowanie w hotelach o standardzie odpowiadającym **/*** w ocenie organizatora. 6 rozpoczętych dób hotelowych na objeździe, 2 rozpoczęte doby w hotelu *** w ocenie organizatora, przy plaży. Pokoje we wszystkich hotelach wyposażone są w: klimatyzację, łazienkę, często minibar (płatny dodatkowo) i TV. Do dyspozycji gości: restauracja, bar, w większości hoteli także basen i Internet.

Program

Dzień 1
Zbiórka przy stanowiskach odpraw Rainbow na 2 godz. przed wylotem samolotu na poszczególnych lotniskach. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na
Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje:
przelot samolotem czarterowym, przeloty lokalne Colombo - Cochin, Trivandrum - Colombo (limit bagażu 20 kg+5 kg), opłaty lotniskowe, 12 rozpoczętych dób hotelowych podczas objazdu, 12 śniadań, 11 obiadokolacji, transfery klimatyzowanym autokarem, opiekę polskiego pilota i rezydenta podczas wypoczynku, program turystyczny j.w., ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje:
biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, napiwków dla lokalnych przewodników, kierowców, bagażowych, kelnerów, obsługi grupy w systemie TGS (łącznie koszt uczestnictwa w programie ok. 315 USD/os, płatny obowiązkowo pilotowi jako pakiet). Nie obejmuje: wydatków własnych, dodatkowych posiłków i napoi, wizy lankijskiej i indyjskiej, opłat za zdjęcia i filmowanie ok. 30 USD oraz wycieczek lokalnych.
Wycieczki lokalne:
masaż ayurwedyjski (ok. 40 USD/os.).
Uwaga!
Powyższe ceny oraz wysokość opłat za pakiet uczestnictwa w programie podane zostały na dzień 01.02.2018 r. i mogą ulec zmianie.
Wizy - informacje dla sprzedawców

Wiza indyjska:
Do przekroczenia granicy indyjskiej przez obywateli Polski konieczny jest paszport ważny co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu oraz wiza. Pośredniczymy w uzyskaniu wizy. Usługa dostępna jest w systemie rezerwacyjnym i kosztuje399 zł/os. Konieczne jest wypełnienie i potwierdzenie wniosku wizowego w systemie rezerwacyjnym najpóźniej na 7 dni roboczych przed rozpoczęciem imprezy oraz dostarczenie skanów paszportu i zdjęć opisanych w instrukcji wizowania na adres wizy.indie@R.pl. Uzyskana e-wiza wydawana jest na okres 30 dni i uprawnia do jednokrotnego przekroczenia granicy. Możliwe jest wizowanie do Indii we własnym zakresie, wtedy cena imprezy będzie pomniejszona o koszty wizowania do Indii. Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.
Wiza lankijska:
Przy wjeździe na terytorium Republiki Sri Lanki od obywateli Polski wymagana jest wiza turystyczna. Oferujemy możliwość wizowania za pośrednictwem Rainbow. Wiza obowiązuje przez 6 miesięcy od daty zarejestrowania. Wiza upoważnia do dwukrotnego wjazdu po 30 dni każdy. Powrót ze Sri Lanki musi nastąpić w terminie obowiązywania wizy. Powyższe warunki wizowe obowiązują obywateli Polski. Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.
Opinie klientów

Klienci oceniają tę wycieczkę na 4.9/6. Sprawdź opinie:
META Description

• Madurai - kraina nektaru • Allepey - rejs po rozlewiskach Kerali • multikulturowe Cochin • sierociniec dla słoni • Kandy i Świątynia Zęba • skalna forteca Sigiriya • plantacje herbaty • safari w parku Minneriya • Matale - ogród przypraw
Wizy

Wiza indyjska:
Do przekroczenia granicy indyjskiej przez obywateli Polski konieczny jest paszport ważny co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu oraz wiza. Pośredniczymy w uzyskaniu wizy. Usługa dostępna jest w systemie rezerwacyjnym i kosztuje399 zł/os. Konieczne jest wypełnienie i potwierdzenie wniosku wizowego w systemie rezerwacyjnym najpóźniej na 7 dni roboczych przed rozpoczęciem imprezy oraz dostarczenie skanów paszportu i zdjęć opisanych w instrukcji wizowania na adres wizy.indie@R.pl. Uzyskana e-wiza wydawana jest na okres 30 dni i uprawnia do jednokrotnego przekroczenia granicy. Możliwe jest wizowanie do Indii we własnym zakresie, wtedy cena imprezy będzie pomniejszona o koszty wizowania do Indii. Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt ze sprzedawcą w celu weryfikacji.
Wiza lankijska:
Przy wjeździe na terytorium Republiki Sri Lanki od obywateli Polski wymagana jest wiza turystyczna. Oferujemy możliwość wizowania za pośrednictwem Rainbow. Wiza obowiązuje przez 6 miesięcy od daty zarejestrowania. Wiza upoważnia do dwukrotnego wjazdu po 30 dni każdy. Powrót ze Sri Lanki musi nastąpić w terminie obowiązywania wizy. Powyższe warunki wizowe obowiązują obywateli Polski. Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt ze sprzedawcą w celu weryfikacji.


Opis hotelu Sri Lanka i Indie Płd. - na styku dwóch kultur według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Kategoria

**

Opis oferty

  INDIE: Zakwaterowanie w hotelach *** wg kategorii lokalnej. 5 rozpoczętych dób hotelowych: Trivandrum (1), Madurai (1), PN Periyar (1), Cochin (1), na łodzi o standardzie odpowiadającym *** w ocenie organizatora (1). Brak możliwości dostawek, klimatyzacja lub/ i wiatrak przysufitowy. Śniadania i obiadokolacje. SRI LANKA: Zakwaterowanie w hotelach o standardzie odpowiadającym **/*** w ocenie organizatora. 6 rozpoczętych dób hotelowych na objeździe, 2 rozpoczęte doby w hotelu *** w ocenie organizatora, przy plaży. Pokoje we wszystkich hotelach wyposażone są w: klimatyzację, łazienkę, często minibar (płatny dodatkowo) i TV. Do dyspozycji gości: restauracja, bar, w większości hoteli także basen i Internet.

Program

Dzień 1 Zbiórka na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie przy stanowisku odpraw Rainbow na 2 godz. przed wylotem samolotu. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady. Wylot z Warszawy. Międzylądowanie techniczne w jednym z portów Zatoki Perskiej (ok. 45 min., bez wysiadania z samolotu). Dzień 2 Przylot do Colombo, odprawa paszportowo-wizowa i spotkanie z pilotem. Transfer do hotelu na śniadanie i odpoczynek po podróży. Następnie udamy się na zwiedzanie Colombo - barwnej metropolii, w której przeplatają się ślady kolonialnej przeszłości z wielkomiejskim gwarem i nowoczesnością. Zobaczymy m.in.: świątynię buddyjską, kościół Wolvendhal (zabytek z okresu panowania Holendrów), ratusz, Ogrody Cynamonowe - ekskluzywne przedmieścia, gdzie w pięknych pokolonialnych willach mieszczą się liczne ambasady i elitarne szkoły, Bandaranaike Memorial International Conference Hall - prezent dla Sri Lanki od Ludowej Republiki Chin, a także replikę posągu Buddy Aukana "zjadającego słońce". Powrót do hotelu, obiadokolacja. (Trasa ok. 80 km). Dzień 3 Śniadanie (możliwe w postaci pakietów) i przelot do Cochin, ważnego portu dla handlarzy przyprawami oraz żydowskiego miasteczka o ponad tysiącletniej historii. Cochin zachował dawny urok miasta, do którego drogą morską przybywali kupcy z zachodniego świata w poszukiwaniu drogocennego pieprzu, zostawiając w nim swoje tradycje i obyczaje. Po dziś dzień można w tutejszej architekturze odnaleźć wpływy portugalskie, holenderskie, żydowskie i brytyjskie. Zwiedzanie: bazylika Santa Cruz, synagoga żydowska oraz Pałac Mattancherry, zbudowany przez Portugalczyków. Wieczorem pokaz klasycznego tańca indyjskiego Kathakali. Obiadokolacja i nocleg w Cochin. (Trasa ok. 50 km). Dzień 4 Po śniadaniu przejazd do Allepey na całodzienny rejs po kanałach i rozlewiskach Kerali. Będzie okazja do podziwiania małych wysepek, malowniczych krajobrazów oraz dziewiczej natury. Lunch z lokalnymi przysmakami przygotowany przez załogę statku. Rejs jest najlepszym sposobem, aby w atmosferze ciszy i relaksu poznać tradycje i sposób życia lokalnej ludności. Wszystkie łodzie wyposażone są w kuchnię, sypialnię i łazienkę (w kajucie), brak klimatyzacji. Obiadokolacja i nocleg na łodzi. (Trasa ok. 70 km). Dzień 5 Po śniadaniu przejazd przez malownicze tereny plantacji kardamonu, kakao, zielonego pieprzu oraz orzechów. Skierujemy się do Parku Narodowego Periyar, znanego również jako "sanktuarium dzikich zwierząt". Obszar położony jest nad brzegami wielkiego sztucznego jeziora, które powstało po budowie tamy na rzece Periyar jako część projektu ochrony niektórych gatunków zwierząt: słoni, tygrysów, lampartów. Być może uda się zobaczyć jedno z nich w czasie spaceru po parku. Następnie pokaz południowoindyjskiej starożytnej sztuki walki Kalarippayattu, której rodowód sięga III w. p.n.e. Różnorodnością i formą technik przypomina chińskie Wushu. Obiadokolacja i nocleg w ok. Parku Narodowego Periyar. (Trasa ok. 165 km). Dzień 6 Po wczesnym śniadaniu zwiedzanie Madurai, miasta sięgającego historią V w. p.n.e., drugiego co do wielkości miasta Tamil Nadu. Zbudowane jest na planie kwiatu lotosu i malowniczo położone nad brzegami rzeki Vaigai. Legenda mówi, że boski nektar spływający z włosów boga Śiwy dał miastu jego starożytną nazwę Madhurapuri, czyli "kraina nektaru". Za największy skarb uważana jest świątynia Śri Meenakshi, będąca miejscem kultu małżonki boga Śiwy. Obiadokolacja i nocleg w ok. Madurai. (Trasa ok. 250 km). Dzień 7 Śniadanie i zwiedzanie Kannijakumari, miasta pielgrzymek wyznawców czczących Boginie Kumari. Zwiedzimy słynną świątynię poświęconą tej bogini. Następnie przejazd ok. 60 km na południe do Padmanabhapuram, XVI-wiecznej stolicy królewskiego rodu władców Trawankor, gdzie znajduje się Pałac Padmanabhapuram. Na niezwykły nastrój tego miejsca wpływają liczne pokoje z bogato rzeźbionymi drewnianymi sufitami i filarami. Przejazd do Trivandrum, stolicy Kerali, świętego miasta tysiącgłowego węża Ananty, gdzie zobaczymy świątynię Sri Ananthapadmanabhaswami, wybudowaną ku czci Wisznu (z zewnątrz). Obiadokolacja i nocleg w ok. Trivandrum. (Trasa ok. 250 km). Dzień 8 Śniadanie i przelot do Colombo. Następnie odwiedzimy sierociniec dla słoni w Pinnawali, gdzie znalazły nowy dom zwierzęta porzucone przez swoje stada lub zranione. Będziemy także świadkami codziennej kąpieli słoni w pobliskiej rzece Ma Oya. Przejazd do pięciu świątyń jaskiniowych w Dambulli, jednego z najważniejszych miejsc kultu buddyjskiego na Sri Lance. Świątynie to wykute w skale groty, w których znajdują się posągi Buddy. Obiadokolacja i nocleg w ok. Dambulla Sigiriya/Polonnaruwa. (Trasa ok. 230 km). Dzień 9 Po śniadaniu zwiedzanie Polonnaruwy, średniowiecznej stolicy kraju. Odwiedzimy ruiny Pałacu Królewskiego, tzw. Czworobok: Dalada Maluwa - kompleks 12 zabytkowych budowli i świątyń, których historia sięga XI w. oraz Gal Vihara - monumentalną skałę, w której wyrzeźbione są cztery posagi Buddy, z których jeden jest dość kontrowersyjny i jego mudra do teraz jest przedmiotem sporów. Następnie wybierzemy się na safari w Parku Narodowym Minneriya (możliwe parki Kaudulla lub Hurulu Eco - w zależności od tego, gdzie przemieszczą się słonie),który zamieszkuje ponad 200 dzikich słoni, a także bawoły, dziki, niedźwiedzie, lamparty, krokodyle oraz ponad 160 gatunków ptaków. To najbardziej znany park narodowy na Sri Lance, który chroni słonie cejlońskie. Tylko tutaj można je zobaczyć w tak dużych stadach, żyjące w naturalnych warunkach. Po parku poruszamy się w otwartych jeepach, tak aby móc swobodnie obserwować i fotografować przyrodę i dzikie zwierzęta. Jako relaks po długim dniu proponujemy skorzystanie z wycieczki lokalnej - masaż ayurwedyjski (płatny dodatkowo). Nocleg w hotelu w ok. Sigiriyi, obiadokolacja. (Trasa ok. 80 km). Dzień 10 Po śniadaniu zwiedzanie Sigiriyi. Skalna Forteca Sigiriya (lista UNESCO) jest siedzibą królewską z V w. n.e. zbudowaną na szczycie 200 metrowej skały. Do dzisiaj zachowały się fundamenty dolnego i górnego pałacu, do którego dostępu bronią wąskie schody, wiodące pomiędzy rzeźbionymi lwimi łapami, a także ogrody pałacowe i słynne freski przedstawiające niebiańskie dziewice, znajdujące się na ścianach skalnej jaskini. Po drodze do Kandy zatrzymamy się w ogrodzie przypraw w ok. Matale, gdzie poznamy tajniki uprawy roślin, które znajdują swoje zastosowanie w tradycyjnej, ayurwedyjskiej medycynie. Kandy położone jest malowniczo na wzgórzach wokół jeziora, nad brzegiem którego znajduje się jedno z najbardziej znanych miejsc na Sri Lance - Świątynia Zęba, najważniejsza świątynia buddyjska na wyspie z relikwią Zęba Buddy. Zakwaterowanie, obiadokolacja w hotelu w Kandy. (Trasa ok. 100 km). Dzień 11 Po śniadaniu odwiedzimy Muzeum Kamieni Szlachetnych, gdzie zapoznamy się ze szczegółami ich wydobycia i obróbki. Sri Lanka słynie z wydobycia kamieni szlachetnych i pół szlachetnych. To stąd pochodzą słynne błękitne szafiry, rubiny oraz kamień księżycowy. Następnie udamy się w kierunku malowniczych wzgórz porośniętych krzewami herbacianymi, gdzie droga z Kandy wiedzie licznymi serpentynami. Odwiedzimy plantację i fabrykę herbaty, gdzie weźmiemy udział w pokazie produkcji słynnej na całym świecie herbaty cejlońskiej, będzie także okazja do degustacji i zrobienia zakupów. Przejazd w kierunku Colombo, zakwaterowanie w hotelu o standardzie odpowiadającym 3* w ocenie organizatora. Pokoje klimatyzowane, z łazienkami, hotel położony bezpośrednio przy plaży, z basenem. Obiadokolacja i nocleg. (Trasa ok. 110 km). Dzień 12 Śniadanie. Czas wolny na wypoczynek, plażowanie i zakupy. W zależności od położenia hotelu możliwość skorzystania z wycieczek lokalnych. Obiadokolacja. Dzień 13 Wczesne wykwaterowanie z hotelu (śniadanie w postaci pakietów podróżnych), transfer na lotnisko w Colombo. Wylot samolotem czarterowym do Polski. Międzylądowanie techniczne w jednym z portów Zatoki Perskiej (ok. 45 min., bez wysiadania z samolotu). Przylot do Polski. Uwagi do programu Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. W zależności od godzin przelotu wykwaterowanie z hotelu odbywa się przedostatniego dnia wieczorem lub ostatniego w nocy. Wizy Wiza Indyjska: Do przekroczenia granicy indyjskiej przez obywateli Polski konieczny jest paszport ważny co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu oraz wiza. Pośredniczymy w uzyskaniu wizy. Usługa dostępna jest w systemie rezerwacyjnym i kosztuje 290 zł/os. Konieczne jest wypełnienie i potwierdzenie wniosku wizowego w systemie rezerwacyjnym najpóźniej na 7 dni roboczych przed rozpoczęciem imprezy oraz dostarczenie skanów paszportu i zdjęć opisanych w instrukcji wizowania na adres wizy.indie@R.pl. Uzyskana e-wiza wydawana jest na okres 30 dni i uprawnia do jednokrotnego przekroczenia granicy. Możliwe jest wizowanie do Indii we własnym zakresie, wtedy cena imprezy będzie pomniejszona o koszty wizowania do Indii. Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji. Wiza lankijska: Przy wjeździe na terytorium Republiki Sri Lanki od obywateli Polski wymagana jest wiza turystyczna. Oferujemy możliwość wizowania za pośrednictwem Rainbow. Wiza obowiązuje przez 6 miesięcy od daty zarejestrowania. Wiza upoważnia do dwukrotnego wjazdu po 30 dni każdy. Powrót ze Sri Lanki musi nastąpić w terminie obowiązywania wizy. Powyższe warunki wizowe obowiązują obywateli Polski. Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji. Świadczenia Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym, przeloty lokalne Colombo - Cochin, Trivandrum - Colombo (limit bagażu 20 kg+5 kg), opłaty lotniskowe, 12 rozpoczętych dób hotelowych podczas objazdu, 12 śniadań, 11 obiadokolacji, transfery klimatyzowanym autokarem, opiekę polskiego pilota i rezydenta podczas wypoczynku, program turystyczny j.w., ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż). Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, napiwków dla lokalnych przewodników, kierowców, bagażowych, kelnerów, obsługi grupy w systemie TGS (łącznie koszt uczestnictwa w programie ok. 315 USD, płatny obowiązkowo pilotowi jako pakiet). Nie obejmuje: wydatków własnych, dodatkowych posiłków i napoi, wizy lankijskiej i indyjskiej, opłat za zdjęcia i filmowanie ok. 30 USD oraz wycieczek lokalnych. Wycieczki lokalne: masaż ayurwedyjski (ok. 40 USD), przejażdżka na słoniu (ok. 40 USD). Uwaga! Powyższe ceny oraz wysokość opłat za pakiet uczestnictwa w programie podane zostały na dzień 20.02.2017 r. i mogą ulec zmianie. Inne Od dnia 09.11.2016 r. banknoty o wartości nominalnej 500 ("stare" 500 Rupii) i 1000 Rupii przestały być prawnym środkiem płatniczym w Indiach. Wprowadzono do obiegu "nowe" banknoty 500 Rupii i 2000 Rupii.

Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym, przeloty lokalne Colombo - Cochin, Trivandrum - Colombo (limit bagażu 20 kg+5 kg), opłaty lotniskowe, 12 rozpoczętych dób hotelowych podczas objazdu, 12 śniadań, 11 obiadokolacji, transfery klimatyzowanym autokarem, opiekę polskiego pilota i rezydenta podczas wypoczynku, program turystyczny j.w., ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż). Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, napiwków dla lokalnych przewodników, kierowców, bagażowych, kelnerów, obsługi grupy w systemie TGS (łącznie koszt uczestnictwa w programie ok. 315 USD, płatny obowiązkowo pilotowi jako pakiet). Nie obejmuje: wydatków własnych, dodatkowych posiłków i napoi, wizy lankijskiej i indyjskiej, opłat za zdjęcia i filmowanie ok. 30 USD oraz wycieczek lokalnych. Wycieczki lokalne: masaż ayurwedyjski (ok. 40 USD), przejażdżka na słoniu (ok. 40 USD). Uwaga! Powyższe ceny oraz wysokość opłat za pakiet uczestnictwa w programie podane zostały na dzień 20.02.2017 r. i mogą ulec zmianie.

Inne

Od dnia 09.11.2016 r. banknoty o wartości nominalnej 500 ("stare" 500 Rupii) i 1000 Rupii przestały być prawnym środkiem płatniczym w Indiach. Wprowadzono do obiegu "nowe" banknoty 500 Rupii i 2000 Rupii.

Opinie klientów

Klienci oceniają tę wycieczkę na 4.9/6. Sprawdź opinie: http://r.pl/sri-lanka-i-indie-poludniowe-na-styku-dwoch-kultur/zakwaterowanie-sip

Wizy

Wiza Indyjska: Do przekroczenia granicy indyjskiej przez obywateli Polski konieczny jest paszport ważny co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu oraz wiza. Pośredniczymy w uzyskaniu wizy. Usługa dostępna jest w systemie rezerwacyjnym i kosztuje 290 zł/os. Konieczne jest wypełnienie i potwierdzenie wniosku wizowego w systemie rezerwacyjnym najpóźniej na 7 dni roboczych przed rozpoczęciem imprezy oraz dostarczenie skanów paszportu i zdjęć opisanych w instrukcji wizowania na adres wizy.indie@R.pl. Uzyskana e-wiza wydawana jest na okres 30 dni i uprawnia do jednokrotnego przekroczenia granicy. Możliwe jest wizowanie do Indii we własnym zakresie, wtedy cena imprezy będzie pomniejszona o koszty wizowania do Indii. Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji. Wiza lankijska: Przy wjeździe na terytorium Republiki Sri Lanki od obywateli Polski wymagana jest wiza turystyczna. Oferujemy możliwość wizowania za pośrednictwem Rainbow. Wiza obowiązuje przez 6 miesięcy od daty zarejestrowania. Wiza upoważnia do dwukrotnego wjazdu po 30 dni każdy. Powrót ze Sri Lanki musi nastąpić w terminie obowiązywania wizy. Powyższe warunki wizowe obowiązują obywateli Polski. Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Rainbow, które obecne jest na polskim rynku turystycznym od 1990 roku. To jeden z czołowych polskich touroperatorów oraz nasz bardzo ważny kontrahent, z którym prowadzimy wieloletnią współpracę. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Najmocniejszą stroną Biura Podróży Rainbow są jedni z najlepszych na rynku piloci i rezydenci – wyróżniający się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki ale również pasją do podróżowania i chęcią pokazywania najpiękniejszych zakątków świata. Biuro Podróży Rainbow oferuje swoim klientom ogromną bazę atrakcyjnych wycieczek objazdowych w każdy zakątek świata, jak również posiada bogatą bazę wakacji pobytowych all inclusive w Europie i nie tylko. Aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, Biuro Podróży Rainbow stale monitoruje i sprawdza swoją ofertę pod kątem zadowolenia klientów. Nowością na sezon 2017 są Polskie Strefy - przygotowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych centra animacyjne, prężnie działające w popularnych miejscowościach turystycznych.

Starania biura zostały dostrzeżone przez wiele poważanych instytucji, a sukces poparty licznymi nagrodami, takimi jak: Brązowe Effie w kategorii Usługi w konkursie Effie Awards 2015, Diament Forbesa, czy Róża Kolumba 2014.


Zdjęcia lokalizacji (Sri Lanka)
wakacje na pięknych plażach Sri Lanki - Beruwala, Bentota, Negombo, Unawatuna
Wakacje na Sri Lance, słonie w Pinnawali
Kolorowe rybackie łodzie rybackie na plażach Sri Lanki
Atrakcja turystyczna Sri Lanki czyli rybacy na palach
Wakacje na Sri Lance, plantacje cejlońskiej herbaty
Wycieczka na Sigiriya czyli Lwią Skałę na Sri Lance
Tradycyjne lankijskie maski produkowane w Galle na Sri Lance
Gwarna promenada i fort w Galle - wakacje na Sri Lance

Opinie o wycieczce objazdowej Sri Lanka i Indie Płd. - na styku dwóch kultur

Sri Lanka i Indie Płd. - na styku dwóch kultur - możliwości zakwaterowania:

1 os. pokoj standardowy
2 os. pokoj standardowy

Masz pytania o Wycieczkę objazdową Sri Lanka i Indie Płd. - na styku dwóch kultur? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00