cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa Australia i Bali - do góry nogami, Indonezja
 • Wycieczka objazdowa Australia i Bali - do góry nogami, Indonezja
 • Wycieczka objazdowa Australia i Bali - do góry nogami, Indonezja
 • Wycieczka objazdowa Australia i Bali - do góry nogami, Indonezja
 • Wycieczka objazdowa Australia i Bali - do góry nogami, Indonezja
 • Wycieczka objazdowa Australia i Bali - do góry nogami, Indonezja
 • Wycieczka objazdowa Australia i Bali - do góry nogami, Indonezja
 • Wycieczka objazdowa Australia i Bali - do góry nogami, Indonezja
 • Wycieczka objazdowa Australia i Bali - do góry nogami, Indonezja
 • Wycieczka objazdowa Australia i Bali - do góry nogami, Indonezja
 • Wycieczka objazdowa Australia i Bali - do góry nogami, Indonezja
 • Wycieczka objazdowa Australia i Bali - do góry nogami, Indonezja
 • Wycieczka objazdowa Australia i Bali - do góry nogami, Indonezja
 • Wycieczka objazdowa Australia i Bali - do góry nogami, Indonezja
1 / 14
Ocena
hotelu:
0.0 / 5
Najbliższy termin
05.08 - 21.08
już od 18776 zł / os
Sprawdź
Najtańszy termin
05.08 - 21.08
już od 18776 zł / os
Sprawdź

Wycieczka objazdowa Australia i Bali - do góry nogami
star 3

Indonezja
Ocena wycieczki objazdowej Australia i Bali - do góry nogami:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii
Najbliższy termin
 • Termin:
 • 05 sierpnia 2019
Najtańszy termin
 • Termin:
 • 05 sierpnia 2019

Wycieczka objazdowa Australia i Bali - do góry nogami w ofercie Biura podróży:

Rainbow

Szukasz wakacji do Indonezji?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

***

Opis oferty

  Hotele odpowiadające standardowi *** w ocenie organizatora.
Pokoje: 2-osobowe (możliwość dostawki), we wszystkich hotelach są wyposażone w łazienki z wc, klimatyzację i TV.
Uwaga: baza turystyczna w Yulara (1 nocleg) - skromne pokoje 2-os z łazienkami w pokoju, Kings Rock Station (1 nocleg) - skromne pokoje 2-os z łazienkami na zewnątrz.
Część pobytowa
Hotele: opisy poszczególnych hoteli w części dotyczących wczasów na Bali.

Program

Dzień 1
Zbiórka na 3 godziny przed wylotem na lotnisku im. F. Chopina, Warszawa - stanowisko Rainbow znajduje się w strefie Biura Podróży", w łączniku pomiędzy strefą B a C lotniska (vis a vis sklepu "Virgin"). Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na . Wylot samolotem rejsowym do Singapuru (bez przesiadki).
Dzień 2
Lądowanie w Singapurze, odprawa paszportowa. Następnie transfer z lotniska do hotelu, zakwaterowanie i odpoczynek po podróży. Wieczorem (w miarę możliwości czasowych) dla chętnych do wyboru - przejazd metrem do hotelu Marina Bay Sands i wjazd na punkt widokowy na szczycie budynku, skąd rozciąga się wspaniały widok na całe miasto (cena ok. 35 USD). Nocleg w hotelu w Singapurze.
Dzień 3
Po śniadaniu czas wolny. Transfer na lotnisko i przelot do Melbourne w godzinach popołudniowych lub wieczornych.
Dzień 4
Po śniadaniu wyjazd na zwiedzanie Melbourne - stolicy stanu Victoria i drugiego największego miasta Australii, gdzie będziemy podziwiać mieszankę tradycyjnej kolonialnej architektury wiktoriańskiej z nowoczesnością. W programie m. in. spacer po ogrodach Royal Botanic Gardens, wizyta w Katedrze Św. Pawła i na targu Queen Victoria Market, spacer po zaułkach XIX-wiecznego pasażu handlowego The Block Arcade oraz postój przy słynnych kortach Australian Open. Po południu przejazd na wyspę Phillip znaną z parady pingwinów. Każdego dnia o zachodzie słońca stada pingwinów powracają z morza do swoich norek na plaży, będziemy mogli obserwować to niezapomniane przedstawienie. Powrót do hotelu na nocleg. (Trasa ok. 290 km)
Dzień 5
Po śniadaniu transfer na lotnisko i przelot do Ayers Rock - czerwonego centrum Australii. Po przylocie zakwaterowanie, a następnie przejazd ok. 50 km do miejsca zwanego Olgas, lub w języku aborygeńskim Kata Tjuta. Jest to zespół 36 monolitów skalnych - jedno ze świętych miejsc Aborygenów. W ich języku Kata Tjuta oznacza “wiele głów". Cały kompleks wznosi się kilkadziesiąt metrów ponad równinę. Tworzą go zlepieńce i piaskowce czerwonawej barwy. Specyficzne prądy powietrzne, wzdłuż pionowych, głębokich spękań, wytworzyły wyjątkowe formy skalne, porównywane do kobiecych kształtów. Przespacerujemy się wąwozem Walpa, a wieczorem będziemy podziwiać zachód słońca z jego wieloma kolorami odbijającymi się od Uluru. Powrót na nocleg w bazie turystycznej w okolicach Ayers Rock. Czas na odpoczynek i nocleg. (Przelot wewnętrzny i trasa ok. 130 km)
Dzień 6
Wczesna pobudka, i wyjazd ok. 5:00 rano (bez śniadania), na wschód słońca nad Uluru. Przejazd w kierunku Ayers Rock, pod górę Uluru - jedną z najbardziej znanych atrakcji przyrodniczo-geologicznych Australii. Uluru jest jednym z największych monolitów skalnych na świecie: długość ok. 3 km, szerokość 2,5 km, obwód 9.4 km. Wznosi się 348 m ponad płaską, piaszczystą równinę i “wrasta" 6 km w głąb ziemi! Ten dziwny twór zbudowany jest ze skały osadowej - arkozy o charakterystycznej czerwonej barwie. Spacer u podnóża skały, gdzie odnaleźć można naskalne rysunki aborygeńskie. Wizyta w Centrum Kultury Aborygeńskiej. Powrót do bazy turystycznej na śniadanie, a następnie kilkugodzinny przejazd do Kings Canyon. Po południu dojazd do Kings Canyon i 4 godz. spacer krawędzią kanionu w Parku Narodowym Watarrka do rajskiego ogrodu i kamiennych fal świadczących o tym, że "czerwony środek Australii" był kiedyś dnem morskim. (w przypadku wysokiej temperatury - spacer możliwy wczesnym rankiem kolejnego dnia). Nocleg w Kings Canyon (Trasa ok. 350 km).
Dzień 7
Po śniadaniu przejazd przez interior z Kings Canyon do Ayers Rock drogą prowadzącą przez środek Australii łączącą Uluru i kanion Wattarka z najdłuższą drogą Australii biegnącą z Darwin do Adelajdy. Okazja do spotkania rdzennych mieszkańców, żyjących tutaj w odizolowaniu od "złego" świata. Około południa dojazd na lotnisko w Ayers Rock i przelot do Sydney. Zakwaterowanie w hotelu w Sydney. (Trasa ok. 330 km i przelot wewnętrzny)
Dzień 8
Po śniadaniu całodzienna wędrówka po Sydney: spacer do Hyde Parku, wizyta w Katedrze NMP, pomnik korpusów ANZAC. Zwiedzanie QVB - sydnejski "Harrods", a przy nim pomnik Królowej Wiktorii, Ratusz i Katedra Anglikańska. Kolejnym punktem będzie dzielnica portowa zbudowana z okazji olimpiady - Darling Harbour. Wjazd na wieżę widokową Westfield Tower, gdzie z 250 m. będziemy podziwiać panoramę miasta (koszt ok.28 AUD). Następnie przejdziemy najstarszą ulicą Sydney, Macquarie Street, po drodze zobaczymy m.in. Parliament House, Sydney Hospital, NSW Library. Dzień zakończymy w Cirqular Quay w pobliżu Opera House i Harbour Bridge majestatycznego mostu w centrum miasta - wizytówki Sydney. Przejazdy komunikacją miejską (dodatkowo płatne). Nocleg w Sydney. (Trasa ok. 10 km)
Dzień 9
Po śniadaniu spacer przez ogród botaniczny do Circular Quay skąd popłyniemy w rejs statkiem po zatoce Botany Bay do Manly - dzielnicy Sydney położonej nad otwartym oceanem z piękną plażą i historyczną zabudową. Zobaczymy miasto rozlokowane nad wieloma zatokami z perspektywy morskiej. Relaksująca kąpiel w oceanie i odpoczynek na plaży. Wczesnym popołudniem powrót do centrum Sydney i czas wolny. Polecamy np. wizytę w Akwarium w Darling Harbour, Muzeum Australii lub wejście na szczyt Mostu Portowego! Nocleg w Sydney. (Trasa ok. 10 km)
Dzień 10
Po śniadaniu wyruszymy w okolice Sydney do Parku Olimpijskiego z 2000 r. Następnie odwiedzimy Australijski Park flory i fauny, gdzie można spotkać: kangury, koala i itp. Na zakończenie Park Narodowy Blue Mountains z dolinami, wodospadami i skalistymi urwiskami oraz główną atrakcją regionu - formacją skalną Three Sisters. (Trasa ok. 250 km). Wieczorem powrót do Sydney i przejazd na lotnisko i wylot do Cairns. Po przylocie przejazd do hotelu zakwaterowanie i nocleg. (Przelot wewnętrzny)
Dzień 11
Po śniadaniu całodniowa wycieczka na Wielką Rafę Koralową (koszt, ok. 174 AUD), zaliczana do największych cudów świata! Stanowi atrakcję turystyczną Australii nr 1. Będziemy pływać wśród kolorowych ryb i formacji koralowych. Można tu spotkać również żółwie morskie. Możliwość nurkowania z butlą lub rurką i maską (sprzęt do nurkowania do wypożyczenia na statku za dodatkową opłatą, do snorklingu bez opłaty), lunch na pokładzie statku. Dla osób które nie pływają, alternatywnie wyjazd na Green Island na piaszczystą plażę wyspy koralowej w pakiecie z lunchem i rejsem łodzią ze szklanym dnem lub sprzętem do snorkelingu (opłata ok. 135 AUD) lub wyjazd miejskim autobusem poza miasto na plażę (ok. 20 AUD) i czas wolny. Powrót do hotelu w Cairns późnym popołudniem, nocleg.
Dzień 12
Po śniadaniu, czas wolny na plażowanie w Cairns dla chętnych całodzienna wycieczka do Lasu Deszczowego w okolice Cairns (koszt, ok. 183 AUD). Przejedziemy do centrum kultury aborygeńskiej Tjapukai. Poznamy historię i kulturę rdzennych Australijczyków: pokaz tańców, jedzenia i leków z buszu, rzut oszczepem i bumerangiem. Następnie przejazd do Kurandy - dawnej osady górniczej z zachowaną oryginalną zabudową a także sklepami i bazarem z pamiątkami. Dostaniemy się tam najdłuższą na świecie kolejką linową (Skyrail). Po drodze spacer po lesie deszczowym oraz obserwacja wodospadów Barron Falls. Powrót do Cairns późnym popołudniem historycznym pociągiem (Kuranda Scenic Railway), po trasie zawieszonej na półce skalnej. (Trasa ok. 40 km). Wieczorem powrót do Cairns i przejazd na lotnisko. Przelot do Denpasar na Bali. Przejazd do wybranego hotelu.
Dzień 13
Po śniadaniu czas wolny na plażowanie lub dla chętnych wycieczka fakultatywna po wyspie (za dopłatą ok. 57 USD). Odwiedzimy wioski rękodzielnicze, gdzie produkuje się wyroby ze złota, srebra, drewna oraz tkaniny, a także Jaskinię Słonia, hinduistyczne miejsce medytacji i świątynię Tirta Empul ze świętym źródłem. Po drodze zatrzymamy się aby obejrzeć panoramę aktywnego wulkanu i jeziora Batur. Lunch w lokalnej restauracji z niezykłym widokiem, ze względu na położenie na krawędzi krateru Batur (wliczony w cenę wycieczki fakultatywnej), a następnie przejazd do XIII-wiecznej świątyni Kehen. W drodze powrotnej zobaczymy malownicze pola ryżowe i drzewa palmowe. Zwiedzimy również Gunung Kawi Sebatu Temple, co oznacza świątynię wyrzeźbioną w skale. Powrót do hotelu. (Trasa ok. 150 km)
Dzień 14
Śniadanie. Czas wolny lub dla chętnych (za opłatą ok. 47 USD) wyjazd do pobliskiej wioski na charakterystyczne dla Bali przedstawienie taneczne Kecak (zwane "małpim tańcem") z motywami z eposu Ramayana.
Dzień 15
Po śniadaniu czas wolny na wypoczynek i plażowanie.
Dzień 16
Po wczesnym śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i transfer na lotnisko. Przelot do Singapuru. Na początek zaproponujemy Państwu przejazd przez starą dzielnicę kolonialną, gdzie zobaczymy Padang - tereny rekreacyjne miasta położone w centrum dzielnicy biznesowej, Klub Krykieta, budynki Parlamentu, Sądu Najwyższego i Ratusza - łączące klasyczną architekturę kolonialną z nowoczesnością drapaczy chmur. Udamy się też do Świątyni Zęba Buddy, monumentalnej budowli zaprojektowanej w stylu inspirowanym architekturą z okresu dynastii Tang. Następnie udamy się do Ogrodów Orchidei, gdzie można będzie podziwiać ok. 20 tys. kwiatów orchidei różnych odmian. Na zakończenie zwiedzania Singapuru odwiedzą Państwo dzielnicę Małe Indie, gdzie sprzedawcy sari, przypraw i wróżbici tworzą niepowtarzalną atmosferę przypominającą miasta indyjskie. Późnym wieczorem transfer na lotnisko i wylot do Polski samolotem rejsowym (bez przesiadki).
Dzień 17
Lądowanie w Warszawie.
Uwagi do programu
- Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. - W Indonezji nie są akceptowane banknoty 50 USD oraz 100 USD starych edycji (sprzed 1996 r., z małymi wizerunkami prezydentów) - Klienci posługujący się innymi paszportami niż polskie zobowiązani są do uzyskania odpowiednich wiz we własnym zakresie. Wszelkie informacje dotyczące procedur wizowych zamieszczone w ofercie odnoszą się do obywateli polskich. - Obowiązuje bezwzględny zakaz wwożenia świeżej żywności na terytorium Australii.
"
Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje:
przelot samolotem rejsowym na trasie Warszawa-Singapur-Warszawa (bez przesiadki), przeloty lokalnymi liniami na trasach Singapur-Melbourne, Melbourne-Ayers Rock, Ayers Rock-Sydney, Sydney-Cairns, Cairns-Denpasar, Denpasar-Singapur, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie w hotelach (14 rozpoczętych dób hotelowych), transfery klimatyzowanym autokarem wg programu, wyżywienie jak w programie, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Polsce, opiekę polskiego pilota podczas zwiedzania, program turystyczny j. w. oraz ubezpieczenie TU Europa (wariant standard: NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje:
biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, obowiązkowej opłaty na wynagrodzenie dla lokalnych przewodników, napiwki dla kierowców, bagażowych, kelnerów, personelu hotelowego etc. (łącznie bilety wstępu, przewodnicy, rejsy łodzią i napiwki ok. 410 USD płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet), wycieczek fakultatywnych wymienionych w programie jako dodatkowo płatne, przejazdów komunikacją miejską, wizy do Australii, dodatkowych posiłków podczas wycieczki oraz napojów do posiłków.
Inne

Waluty: Z
alecamy zabranie dolarów amerykańskich, choć można również wymieniać Euro lub inne powszechnie akceptowane waluty. Pieniądze można wymienić w licznych bankach i kantorach oraz hotelach.
Uwaga!
Limit bagażu głównego na przelotach wewnętrznych to20 kg bagażu głównego i 5 kg bagażu podręcznego.
META Description

Nowoczesne Melbourne i parada pingwinów na Wyspie Phillipa • Ayers Rock - Uluru - święta góra Aborygenów • Sydney - opera i most portowy • Park Narodowy Blue Mountains z Three Sisters • Cairns - wielka rafa koralowa i las deszczowy • wypoczynek na Bali
Opinie klientów

Klienci oceniają tę wycieczkę na 6.0/6. Sprawdź opinie:
Wizy

Do Australii (eVisitor) - dla obywateli UE wiza jest bezpłatna. Do uzyskania wizy potrzebny jest: - skan paszportu (strona ze zdjęciem) oraz dane osobowe: adres zamieszkania i pracy oraz stan cywilny - powyższe dokumenty należy przesłać w formie elektronicznej na adres mailowy
Wizy - informacje dla sprzedawców

Do Australii (eVisitor) - dla obywateli UE wiza jest bezpłatna. Do uzyskania wizy potrzebny jest: - skan paszportu (strona ze zdjęciem) oraz dane osobowe: adres zamieszkania i pracy oraz stan cywilny - powyższe dokumenty należy przesłać w formie elektronicznej na adres mailowy


Opis hotelu Australia i Bali - do góry nogami według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Kategoria

***

Opis oferty

  Hotele odpowiadające standardowi *** w ocenie organizatora. Pokoje: 2-osobowe (możliwość dostawki), we wszystkich hotelach są wyposażone w łazienki z wc, klimatyzację i TV. Uwaga: baza turystyczna w Yulara (1 nocleg) - skromne pokoje 2-os z łazienkami w pokoju, Kings Rock Station (1 nocleg) - skromne pokoje 2-os z łazienkami na zewnątrz. Część pobytowa Hotele: opisy poszczególnych hoteli w części dotyczących wczasów na Bali.Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Rainbow, które obecne jest na polskim rynku turystycznym od 1990 roku. To jeden z czołowych polskich touroperatorów oraz nasz bardzo ważny kontrahent, z którym prowadzimy wieloletnią współpracę. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Najmocniejszą stroną Biura Podróży Rainbow są jedni z najlepszych na rynku piloci i rezydenci – wyróżniający się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki ale również pasją do podróżowania i chęcią pokazywania najpiękniejszych zakątków świata. Biuro Podróży Rainbow oferuje swoim klientom ogromną bazę atrakcyjnych wycieczek objazdowych w każdy zakątek świata, jak również posiada bogatą bazę wakacji pobytowych all inclusive w Europie i nie tylko. Aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, Biuro Podróży Rainbow stale monitoruje i sprawdza swoją ofertę pod kątem zadowolenia klientów. Nowością na sezon 2017 są Polskie Strefy - przygotowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych centra animacyjne, prężnie działające w popularnych miejscowościach turystycznych.

Starania biura zostały dostrzeżone przez wiele poważanych instytucji, a sukces poparty licznymi nagrodami, takimi jak: Brązowe Effie w kategorii Usługi w konkursie Effie Awards 2015, Diament Forbesa, czy Róża Kolumba 2014.