cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa Tequila na Jukatanie i rum w Hawanie, Meksyk
 • Wycieczka objazdowa Tequila na Jukatanie i rum w Hawanie, Meksyk
 • Wycieczka objazdowa Tequila na Jukatanie i rum w Hawanie, Meksyk
 • Wycieczka objazdowa Tequila na Jukatanie i rum w Hawanie, Meksyk
 • Wycieczka objazdowa Tequila na Jukatanie i rum w Hawanie, Meksyk
 • Wycieczka objazdowa Tequila na Jukatanie i rum w Hawanie, Meksyk
 • Wycieczka objazdowa Tequila na Jukatanie i rum w Hawanie, Meksyk
 • Wycieczka objazdowa Tequila na Jukatanie i rum w Hawanie, Meksyk
 • Wycieczka objazdowa Tequila na Jukatanie i rum w Hawanie, Meksyk
 • Wycieczka objazdowa Tequila na Jukatanie i rum w Hawanie, Meksyk
 • Wycieczka objazdowa Tequila na Jukatanie i rum w Hawanie, Meksyk
 • Wycieczka objazdowa Tequila na Jukatanie i rum w Hawanie, Meksyk
 • Wycieczka objazdowa Tequila na Jukatanie i rum w Hawanie, Meksyk
 • Wycieczka objazdowa Tequila na Jukatanie i rum w Hawanie, Meksyk
 • Wycieczka objazdowa Tequila na Jukatanie i rum w Hawanie, Meksyk
1 / 15
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Wycieczka objazdowa Tequila na Jukatanie i rum w Hawanie

Meksyk
Ocena wycieczki objazdowej Tequila na Jukatanie i rum w Hawanie:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii

Wycieczka objazdowa Tequila na Jukatanie i rum w Hawanie w ofercie Biura podróży:

Itaka R

Szukasz wakacji do Meksyku?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Region

Meksyk / Meksyk

Opis oferty:

Cancun • Ikkil • Chichén Itzá • Merida • Uxmal • Valladolid • Tulum • Sian Ka'an • Hawana • Trinidad • Cienfuegos • Cayo Santa Maria Dwa najbardziej fascynujące kraje Ameryki Łacińskiej, magia Karaibów, wspaniałe zabytki i dwa różne światy. Meksykański Jukatan kusi wspaniałymi zabytkami, rafą koralową i rajskimi plażami nad intensywnie lazurowym morzem. W programie są takie cuda jak świątynie w Chichen Itza, majestatyczny Tulum i piękna Merida. Kuba to nie tylko karaibski temperament, lecz także piękno przyrody i światowej klasy zabytki w Hawanie, którą pokochał Ernest Hemingway i gdzie do tej pory można odnaleźć miejsca związane z pisarzem. Miasto oczarowuje pięknie odrestaurowaną starówką, ale największe wrażenie robią stare dzielnice, świadkowie wspaniałej przeszłości Hawany, dzisiaj popadające w ruinę, a mimo to zachwycające swoim dekadenckim urokiem. Malowniczy, kolorowy Trinidad to pełna egzotyka. Na koniec wypoczynek na rajskich plażach Cayo Santa Maria w wybranym hotelu. Trasa w krajach zwiedzanych: ok. 1600 km + przelot wewnętrzny.

1. DZIEŃ.

Zbiórka uczestników na lotnisku. Przelot do CANCUN. Transfer do hotelu, zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

2. DZIEŃ.

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do tropikalnych ogrodów IKKIL. Możliwość kąpieli w cenocie - naturalnej studni krasowej, utworzonej w skale wapiennej, o krystalicznie czystej wodzie. Starożytni Majowie uważali takie studnie za przejścia do świata bogów. Obiad. Przejazd do CHICHÉN ITZÁ, najbardziej majestatycznego miasta Majów na Jukatanie, wpisanego na listę UNESCO. Zwiedzanie: ruiny piramidy Kukulkana, która była także kalendarzem astronomicznym Majów, Świątynia Wojowników, boiska do gry w pelotę z kompleksem tysiąca kolumn i posągiem Chac Mol, którego uważano za pośrednika między ludźmi a bogami. Przejazd do MÉRIDY. Spacer: główny plac Plaza Mayor, katedra San Idelfonso, Pałac Rządowy, Teatr Peon, Casa Montejo - rezydencja rodziny konkwistadora, jedna z najpiękniejszych budowli z okresu kolonizacji hiszpańskiej. Spacer wzdłuż eleganckiej ulicy Paseo Montejo, przypominającej paryskie bulwary. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

3. DZIEŃ.

Śniadanie. Wczesne wykwaterowanie. Przejazd do UXMAL, będącego pod patronatem UNESCO, z jednym z najwspanialszych stanowisk archeologicznych na półwyspie Jukatan, gdzie znajdują się słynne ruiny miasta Majów: Wielka Piramida Maga zwana też Piramidą Karła, Dom Mniszek, Pałac Gubernatora. Obiad. Wyjazd do VALLADOLID powstałego na gruzach dawnego miasta Majów. Panoramiczny objazd miasta z dominującą katedrą św. Gerwazego i wizyta w lokalnej wytwórni tequili. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

4. DZIEŃ.

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do portowego miasta Majów - TULUM, położonego na wysokim skalistym brzegu. Zwiedzanie miasta "zstępujących bogów", gdzie bujna tropikalna przyroda łączy się z biało-szarą architekturą malowniczo położonych ruin nadmorskich fortyfikacji, otoczonych murem dawnych budynków i świątyń: Zstępującego Boga, Wiatru, Fresków, Morza oraz położonego na klifie zamku - El Castillo. Czas wolny na kąpiel w Morzu Karaibskim. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

5. DZIEŃ.

Śniadanie. Czas wolny. Wypoczynek na plaży lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wycieczka do jednego z Rezerwatów Biosfery na Jukatanie - SIAN KA'AN, dziewiczej puszczy pełnej lagun, kanałów wykopanych przez Majów i stref archeologicznych oraz dzikich, chronionych zwierząt. Zamieszkiwany głównie przez potomków Majów obszar, którego nazwa oznacza: "tam gdzie rodzi się niebo", objęty jest patronatem UNESCO. Powrót do hotelu, nocleg.

6. DZIEŃ.

Śniadanie. Wykwaterowanie. Transfer na lotnisko w Cancun. Przelot do Hawany na Kubie. Całodzienne zwiedzanie HAWANY. Spacer po tętniącym życiem bulwarze El Malecon i brukowanych uliczkach hawańskiej starówki wpisanej na listę UNESCO z placem katedralnym, katedrą San Cristobal i VI-wiecznymi fortyfikacjami przy Plaza de Armas. Następnie przejście do El Capitolio - neoklasycystycznego gmachu zbudowanego na wzór waszyngtońskiego Kapitolu. Dalej w programie muzeum rumu i możliwość zakupu słynnego kubańskiego trunku. Obiad. Przejazd przez Plac Rewolucji, na którym Fidel Castro zwykł wygłaszać wielogodzinne przemówienia, a Jan Paweł II w 1998 odprawił Mszę Św. Wizyta w Muzeum Rewolucji, następnie spacer szlakiem Hemingwaya: hotel Ambos Mundos - dawny dom pisarza, El Floridita - ulubiony bar autora "Starego człowieka i morza" oraz Bodeguita del Medio - restauracja gdzie Ernest zwykł popijać ulubione mojito i daiquiri. Zakwaterowanie w hotelu. Fakultatywnie (za dodatkowa opłatą na miejscu): wieczorne wyjście na występ słynnego kabaretu Tropicana lub na występ Buena Vista Social Club. Powrót do hotelu, nocleg.

7. DZIEŃ.

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do TRINIDADU - kolonialnego klejnotu Kuby, wpisanego na listę UNESCO. Zwiedzanie Parku Cespedes. Przejście do serca Starego Miasta - Plaza Mayor otoczonego rezydencjami z czasów kolonialnych. Brukowane uliczki pełne są prostych domków o pastelowych ścianach, przed którymi w bujanych fotelach przesiadują mieszkańcy. Następnie zwiedzanie Katedry Iglesia De La Santisima. Obiad. Przejazd do "Perły Południa" - CIENFUEGOS, nadmorskiego miasteczka, założonego przez francuskich kolonizatorów. Spacer po wpisanym na listę UNESCO Starym Mieście: dzielnica Reparto Pueblo Nuevo z Parkiem Jose Marti i stojącą przy nim Katedrą Niepokalanego Poczęcia. Przejście deptakiem Paseo del Prado aż do eklektycznego symbolu miasta Palace de Valle. Zakwaterowanie w prywatnych kwaterach. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wieczorne wyjście do Taberny La Canchanchara, znajdującej się w pięknej kolonialnej rezydencji. Można tu spróbować drinka canchanchara robionego z lokalnego rumu, cytryny i miodu. Powrót do kwater, nocleg.

8. DZIEŃ.

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do wybranego hotelu na CAYO SANTA MARIA. Kurort położony jest na wysepce należącej do Archipelagu Jardines del Rey, ze stałym lądem łączy go grobla o dł. ok. 48 km. Przyciąga karaibskimi plażami z drobnym piaskiem, lazurowym morzem i luksusowymi hotelami all inclusive. Czas wolny na plażowanie. Nocleg.

9. DZIEŃ.

Śniadanie. Czas wolny na plażowanie lub fakultatywnie (za dodatkowa opłatą na miejscu): Rejs katamaranem wzdłuż północnego wybrzeża Kuby, wokół pasa sąsiadujących wysepek. Obserwacja podwodnego świata i ptaków morskich. Czas na kąpiel i snurkowanie w krystalicznie czystym oceanie, eksploracja rafy koralowej, zamieszkałej przez setki kolorowych form życia. Powrót do hotelu. Nocleg.

10. DZIEŃ.

Śniadanie. Czas wolny na plażowanie lub fakultatywnie (za dodatkowa opłatą na miejscu):Wycieczka do PARKU NARODOWEGO GUANAYARA - pełen przygód trekking w jednym z najpiękniejszych zakątków Kuby, w centralnej części wyspy. Trasa zaczyna się przy imponującym wodospadzie "El Rocio". Następnie biegnie wzdłuż koryta rzeki aby zatrzymać się przy El Venado - naturalnym basenie z krystalicznie czystą wodą. Obiad. Wycieczka całodzienna z licencjonowanym przewodnikiem. Powrót do hotelu wieczorem. Nocleg.

11. DZIEŃ.

Śniadanie. Czas wolny na plażowanie. Nocleg.

12. DZIEŃ.

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko w Hawanie. Wylot do Polski.

13. DZIEŃ.

Przylot do Polski.

ŚWIADCZENIA:

10 noclegów w hotelach***/****, 1 w prywatnych kwaterach: 7 na trasie wycieczki, 4 w Cayo Santa Maria w wybranym hotelu; 2-os. pokoje (możliwość dostawki) z łazienkami • wyżywienie: 11 śniadań, 4 obiady, 1 kolacja, podczas pobytu w Cayo Santa Maria all inclusive • przelot na trasie: Warszawa-Cancun, Hawana-Warszawa • przejazdy autokarem lub minibusem • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW

UWAGI:

Obowiązkowa opłata za przelot wewnętrzny: Cancun-Hawana: ok. 200 USD (ceny biletów lotniczych mogą ulec zmianie).Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu i lokalni przewodnicy: ok. 130 EUR, 50 USD, napiwki: ok. 5 EUR/os./dzień.Opłaty fakultatywne: występ kabaretu Tropikana: ok. 80 EUR; Taberna La Canchanchara: ok. 20 EUR.


Opis hotelu Tequila na Jukatanie i rum w Hawanie według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Region

Meksyk / Meksyk

Opis oferty:

Cancun • Ikkil • Chichén Itzá • Merida • Uxmal • Valladolid • Tulum • Sian Ka'an • Hawana • Trinidad • Cienfuegos • Cayo Santa Maria Dwa najbardziej fascynujące kraje Ameryki Łacińskiej, magia Karaibów, wspaniałe zabytki i dwa różne światy. Meksykański Jukatan kusi wspaniałymi zabytkami, rafą koralową i rajskimi plażami nad intensywnie lazurowym morzem. W programie są takie cuda jak świątynie w Chichen Itza, majestatyczny Tulum i piękna Merida. Kuba to nie tylko karaibski temperament, lecz także piękno przyrody i światowej klasy zabytki w Hawanie, którą pokochał Ernest Hemingway i gdzie do tej pory można odnaleźć miejsca związane z pisarzem. Miasto oczarowuje pięknie odrestaurowaną starówką, ale największe wrażenie robią stare dzielnice, świadkowie wspaniałej przeszłości Hawany, dzisiaj popadające w ruinę, a mimo to zachwycające swoim dekadenckim urokiem. Malowniczy, kolorowy Trinidad to pełna egzotyka. Na koniec wypoczynek na rajskich plażach Cayo Santa Maria w wybranym hotelu. Trasa w krajach zwiedzanych: ok. 1600 km + przelot wewnętrzny.

1. DZIEŃ.

Zbiórka uczestników na lotnisku. Przelot do CANCUN. Transfer do hotelu, zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

2. DZIEŃ.

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do tropikalnych ogrodów IKKIL. Możliwość kąpieli w cenocie - naturalnej studni krasowej, utworzonej w skale wapiennej, o krystalicznie czystej wodzie. Starożytni Majowie uważali takie studnie za przejścia do świata bogów. Obiad. Przejazd do CHICHÉN ITZÁ, najbardziej majestatycznego miasta Majów na Jukatanie, wpisanego na listę UNESCO. Zwiedzanie: ruiny piramidy Kukulkana, która była także kalendarzem astronomicznym Majów, Świątynia Wojowników, boiska do gry w pelotę z kompleksem tysiąca kolumn i posągiem Chac Mol, którego uważano za pośrednika między ludźmi a bogami. Przejazd do MÉRIDY. Spacer: główny plac Plaza Mayor, katedra San Idelfonso, Pałac Rządowy, Teatr Peon, Casa Montejo - rezydencja rodziny konkwistadora, jedna z najpiękniejszych budowli z okresu kolonizacji hiszpańskiej. Spacer wzdłuż eleganckiej ulicy Paseo Montejo, przypominającej paryskie bulwary. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

3. DZIEŃ.

Śniadanie. Wczesne wykwaterowanie. Przejazd do UXMAL, będącego pod patronatem UNESCO, z jednym z najwspanialszych stanowisk archeologicznych na półwyspie Jukatan, gdzie znajdują się słynne ruiny miasta Majów: Wielka Piramida Maga zwana też Piramidą Karła, Dom Mniszek, Pałac Gubernatora. Obiad. Wyjazd do VALLADOLID powstałego na gruzach dawnego miasta Majów. Panoramiczny objazd miasta z dominującą katedrą św. Gerwazego i wizyta w lokalnej wytwórni tequili. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

4. DZIEŃ.

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do portowego miasta Majów - TULUM, położonego na wysokim skalistym brzegu. Zwiedzanie miasta "zstępujących bogów", gdzie bujna tropikalna przyroda łączy się z biało-szarą architekturą malowniczo położonych ruin nadmorskich fortyfikacji, otoczonych murem dawnych budynków i świątyń: Zstępującego Boga, Wiatru, Fresków, Morza oraz położonego na klifie zamku - El Castillo. Czas wolny na kąpiel w Morzu Karaibskim. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

5. DZIEŃ.

Śniadanie. Czas wolny. Wypoczynek na plaży lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wycieczka do jednego z Rezerwatów Biosfery na Jukatanie - SIAN KA'AN, dziewiczej puszczy pełnej lagun, kanałów wykopanych przez Majów i stref archeologicznych oraz dzikich, chronionych zwierząt. Zamieszkiwany głównie przez potomków Majów obszar, którego nazwa oznacza: "tam gdzie rodzi się niebo", objęty jest patronatem UNESCO. Powrót do hotelu, nocleg.

6. DZIEŃ.

Śniadanie. Wykwaterowanie. Transfer na lotnisko w Cancun. Przelot do Hawany na Kubie. Całodzienne zwiedzanie HAWANY. Spacer po tętniącym życiem bulwarze El Malecon i brukowanych uliczkach hawańskiej starówki wpisanej na listę UNESCO z placem katedralnym, katedrą San Cristobal i VI-wiecznymi fortyfikacjami przy Plaza de Armas. Następnie przejście do El Capitolio - neoklasycystycznego gmachu zbudowanego na wzór waszyngtońskiego Kapitolu. Dalej w programie muzeum rumu i możliwość zakupu słynnego kubańskiego trunku. Obiad. Przejazd przez Plac Rewolucji, na którym Fidel Castro zwykł wygłaszać wielogodzinne przemówienia, a Jan Paweł II w 1998 odprawił Mszę Św. Wizyta w Muzeum Rewolucji, następnie spacer szlakiem Hemingwaya: hotel Ambos Mundos - dawny dom pisarza, El Floridita - ulubiony bar autora "Starego człowieka i morza" oraz Bodeguita del Medio - restauracja gdzie Ernest zwykł popijać ulubione mojito i daiquiri. Zakwaterowanie w hotelu. Fakultatywnie (za dodatkowa opłatą na miejscu): wieczorne wyjście na występ słynnego kabaretu Tropicana lub na występ Buena Vista Social Club. Powrót do hotelu, nocleg.

7. DZIEŃ.

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do TRINIDADU - kolonialnego klejnotu Kuby, wpisanego na listę UNESCO. Zwiedzanie Parku Cespedes. Przejście do serca Starego Miasta - Plaza Mayor otoczonego rezydencjami z czasów kolonialnych. Brukowane uliczki pełne są prostych domków o pastelowych ścianach, przed którymi w bujanych fotelach przesiadują mieszkańcy. Następnie zwiedzanie Katedry Iglesia De La Santisima. Obiad. Przejazd do "Perły Południa" - CIENFUEGOS, nadmorskiego miasteczka, założonego przez francuskich kolonizatorów. Spacer po wpisanym na listę UNESCO Starym Mieście: dzielnica Reparto Pueblo Nuevo z Parkiem Jose Marti i stojącą przy nim Katedrą Niepokalanego Poczęcia. Przejście deptakiem Paseo del Prado aż do eklektycznego symbolu miasta Palace de Valle. Zakwaterowanie w prywatnych kwaterach. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wieczorne wyjście do Taberny La Canchanchara, znajdującej się w pięknej kolonialnej rezydencji. Można tu spróbować drinka canchanchara robionego z lokalnego rumu, cytryny i miodu. Powrót do kwater, nocleg.

8. DZIEŃ.

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do wybranego hotelu na CAYO SANTA MARIA. Kurort położony jest na wysepce należącej do Archipelagu Jardines del Rey, ze stałym lądem łączy go grobla o dł. ok. 48 km. Przyciąga karaibskimi plażami z drobnym piaskiem, lazurowym morzem i luksusowymi hotelami all inclusive. Czas wolny na plażowanie. Nocleg.

9. DZIEŃ.

Śniadanie. Czas wolny na plażowanie lub fakultatywnie (za dodatkowa opłatą na miejscu): Rejs katamaranem wzdłuż północnego wybrzeża Kuby, wokół pasa sąsiadujących wysepek. Obserwacja podwodnego świata i ptaków morskich. Czas na kąpiel i snurkowanie w krystalicznie czystym oceanie, eksploracja rafy koralowej, zamieszkałej przez setki kolorowych form życia. Powrót do hotelu. Nocleg.

10. DZIEŃ.

Śniadanie. Czas wolny na plażowanie lub fakultatywnie (za dodatkowa opłatą na miejscu):Wycieczka do PARKU NARODOWEGO GUANAYARA - pełen przygód trekking w jednym z najpiękniejszych zakątków Kuby, w centralnej części wyspy. Trasa zaczyna się przy imponującym wodospadzie "El Rocio". Następnie biegnie wzdłuż koryta rzeki aby zatrzymać się przy El Venado - naturalnym basenie z krystalicznie czystą wodą. Obiad. Wycieczka całodzienna z licencjonowanym przewodnikiem. Powrót do hotelu wieczorem. Nocleg.

11. DZIEŃ.

Śniadanie. Czas wolny na plażowanie. Nocleg.

12. DZIEŃ.

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko w Hawanie. Wylot do Polski.

13. DZIEŃ.

Przylot do Polski.

ŚWIADCZENIA:

10 noclegów w hotelach***/****, 1 w prywatnych kwaterach: 7 na trasie wycieczki, 4 w Cayo Santa Maria w wybranym hotelu; 2-os. pokoje (możliwość dostawki) z łazienkami • wyżywienie: 11 śniadań, 4 obiady, 1 kolacja, podczas pobytu w Cayo Santa Maria all inclusive • przelot na trasie: Warszawa-Cancun, Hawana-Warszawa • przejazdy autokarem lub minibusem • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW

UWAGI:

Obowiązkowa opłata za przelot wewnętrzny: Cancun-Hawana: ok. 200 USD (ceny biletów lotniczych mogą ulec zmianie).Obowiązkowa dopłata za Kartę Turysty: 170 PLN.Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu i lokalni przewodnicy: ok. 130 EUR, 50 USD, napiwki: ok. 5 EUR/os./dzień.Opłaty fakultatywne: występ kabaretu Tropikana: ok. 80 EUR; Taberna La Canchanchara: ok. 20 EUR.