cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa Buenos dias Cuba, Kuba
 • Wycieczka objazdowa Buenos dias Cuba, Kuba
 • Wycieczka objazdowa Buenos dias Cuba, Kuba
 • Wycieczka objazdowa Buenos dias Cuba, Kuba
 • Wycieczka objazdowa Buenos dias Cuba, Kuba
 • Wycieczka objazdowa Buenos dias Cuba, Kuba
 • Wycieczka objazdowa Buenos dias Cuba, Kuba
 • Wycieczka objazdowa Buenos dias Cuba, Kuba
 • Wycieczka objazdowa Buenos dias Cuba, Kuba
 • Wycieczka objazdowa Buenos dias Cuba, Kuba
 • Wycieczka objazdowa Buenos dias Cuba, Kuba
1 / 11
Ocena
hotelu:
0.0 / 5
Najbliższy termin
16.05 - 31.05
już od 8792 zł / os
Sprawdź
Najtańszy termin
21.08 - 05.09
już od 7391 zł / os
Sprawdź

Wycieczka objazdowa Buenos dias Cuba
star 3

Kuba
Ocena wycieczki objazdowej Buenos dias Cuba:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii
Najbliższy termin
 • Termin:
 • 16 maja 2019
Najtańszy termin
 • Termin:
 • 21 sierpnia 2019

Wycieczka objazdowa Buenos dias Cuba w ofercie Biura podróży:

Rainbow

Szukasz wakacji na Kubie?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

***

Opis oferty

 

Zakwaterowanie:

Część objazdowa
Hotele *** kategorii lokalnej - (11 rozpoczętych dób hotelowych). Pokoje: 2 - osobowe z łazienką, skromne. Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje (zazwyczaj w formie bufetu) poza noclegiem w Camaguey (w Camaguey tylko śniadanie, kolacja dodatkowo płatna).
Część pobytowa
Hotele w Varadero - (3 rozpoczęte doby hotelowe). Opisy dostępne w sekcji “Varadero - hotele". Wyżywienie: All Inlcusive.
Do dyspozycji gości:

Część objazdowa:
w hotelu bar, restauracja, niekiedy basen.
Wyżywienie:

Część objazdowa: śniadania i obiadokolacje (zazwyczaj w formie bufetu) poza noclegiem w Camaguey (w Camaguey tylko śniadanie, kolacja dodatkowo płatna).
Część pobytowa w Varadero: All Inlcusive.
Program

Dzień 1
Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na 2 godz. przed wylotem samolotu. Przelot do Hawany (via jeden z portów europejskich). Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na: r.pl/rozklady. Odprawa paszportowa, następnie transfer do hotelu w Hawanie, zakwaterowanie w hotelu, kolacja i nocleg.
Dzień 2
Po śniadaniu zwiedzanie stolicy Kuby - Hawany, w programie między innymi: strzegący portu fort Morro, Plac Katedralny, spacer po starówce - tu znajdziemy miejsca związane z Ernestem Hemingwayem (hotel Ambos Mundos i bar Bodequita del Medio), plac targowy i barokowa katedra. Następnie zwiedzanie muzeum/ fabryki rumu - Bocoy. Opcjonalnie lunch za dopłatą (ok.15 EUR/os). W czasie wolnym możliwość skorzystania za dodatkową opłatą (ok. 25 EUR/os) z prywatnej lekcji salsy - 1godzina w prawdziwym Hawańskim Clubie Salsy, z kubańskim partnerem/partnerką pozwoli na poznanie tegopopularnego tańca. Po południu zwiedzanie nowej Hawany: Kapitol i Opera. Następnie przejazd przez dzielnice Miramar i Cubanacan (przed rewolucją dzielnice bogaczy). Kolacja. Wieczorem dla chętnych rewia (dodatkowa opłata ok. 80 EUR/os). Nocleg w hotelu.
Dzień 3
Po śniadaniu ciąg dalszy zwiedzania Hawany: Plac Rewolucji, Muzeum Rewolucji, cmentarz Kolumba. Po południu czas na samodzielne eksplorowanie miasta. Dla chętnych i za dodatkową opłatą (ok. 35 EUR/os) wycieczka "Śladami Hemingway'a" - wizyta w domu pisarza "Finca Vigia" oraz ulubionym barze "Floridita", gdzie będzie okazja spróbowania słynnego daiquiri. Wieczorem kolacja i nocleg.
Dzień 4
Po śniadaniu wyjazd z Hawany. Przejazd przez Pinar del Rio, miasta plantatorów tytoniu, do Valle de Vinales - parku narodowego z gigantycznymi wapiennymi ostańcami Mogotes. W programie zwiedzanie Indiańskiej Groty (odkrytej w 1951 r.) oraz naskalnych malowideł. Wizyta w fabryce cygar lub na plantacji tytoniu. Wizyta w Ogrodzie Botanicznym Soroa Lunch za dodatkową opłatą (ok. 15 EUR/os). Powrót do hotelu w Hawanie na kolację i nocleg. Wieczorem chętnym i za dodatkową opłatą (ok. 35 Eur/os) proponujemy wizytę w jednym z klubów muzycznych, gdzie można posłuchać utworów legendarnej grupy Buena Vista Social Club w wykonaniu lokalnych muzyków. (Trasa ok. 350 km).
Dzień 5
Po śniadaniu wyjazd do Playa Giron i Guama. Opcjonalne zwiedzanie farmy krokodyli i lunch (ok. 15 EUR/os). Następnie przejazd do Cienfuegos - miasta często nazywanego kubańską "Perłą Południa", które dzięki swojej świetnie zachowanej kolonialnej architekturze stanowi jedną z najpiękniejszych atrakcji turystycznych wyspy. Zobaczymy historyczne centrum Pueblo Nuevo, Parque Jose Marti, katedrę, Palacio de Valle oraz Paseo del Prado - najdłuższy deptak na Kubie. Kolacja i nocleg w hotelu w okolicach Cienfuegos. (Trasa ok. 300 km).
Dzień 6
Po śniadaniu wyjazd na zwiedzanie najbardziej typowego i najlepiej zachowanego kolonialnego miasta Kuby - Trynidadu (miasto wpisane na listę UNESCO): brukowane uliczki miasta, Plaza Mayor, klasztor franciszkanów, pałace baronów cukrowych - obecnie budynki użyteczności publicznej, Canchanchara - tawerna słynna z lokalnego trunku będącego mieszanką miodu, cytryny i rumu. Lunch za dopłatą (ok. 15 EUR/os). Następnie czas wolny w mieście lub powrót do hotelu na plażowanie. Dla chętnych możliwość skorzystania ( za dodatkową opłatą ok. 35 EUR/os) z wycieczki konnej po Dolinie Cukrowej, która przeniesie uczestników w czasy Baronów Cukrowych, równocześnie z możliwością skorzystania kąpieli w wodospadzie gór Sierra Escambray. Kolacja i nocleg w okolicach Trynidadu. (Trasa ok. 80 km).
Dzień 7
Po śniadaniu przejazd do Camaguey. Po drodze odwiedzimy Santi Spiritus i punkt widokowy Valle de los Ingenios (Dolina Cukrowni) - plantacje trzciny cukrowej, wioski zamieszkałe przez potomków niewolników i pałace baronów cukrowych. Opcjonalnie lunch (ok. 15 EUR/os). Następnie zwiedzanie miasta Camaguey - między innymi główny plac San Juan de Dios, plac Carmen, kościół Matki Boskiej Merced, domy kupieckie, kościół Nuestra Senora. Nocleg w hotelu w okolicach Camaguey - kolacja za dodatkową opłatą (ok. 15 Eur). (Trasa ok. 250 km).
Dzień 8
Po wczesnym śniadaniu przejazd do Santiago de Cuba. Zobaczymy Sanktuarium Maryjne Virgen de la Cardid del Cobre - patronki Kuby, fortecę San Pedro de la Roca. Podczas zwiedzania opcjonalnie lunch (za dodatkowa opłatą ok. 15 EUR/os). Następnie dalsza część zwiedzania Santiago: Plac Cespedesa-główny plac miasta, katedra, oraz najstarszy dom na Kubie - dom Diego Velasqueza (najbardziej zasłużonego kolonizatora Kuby). Odwiedzimy słynne koszary Moncada - miejsce nieudanego ataku rewolucjonistów pod wodzą młodego Fidela Castro. Przyjazd do hotelu, kolacja i nocleg.
Dzień 9
Po śniadaniu wyjazd z hotelu w kierunku Baracoa. Przejazd na Cmentarz Santa Ifigenia- miejsce pochówku zasłużonych mieszkańców: Fidela Castro, Jose Marti, Emilio Bacardi. Przejazd wzdłuż strefy zmilitaryzowanej Guantanamo, którą Stany Zjednoczone dzierżawią od Kuby od 1903 roku. Zatrzymamy się na punkcie widokowym. Dojazd do Baracoa w godzinach popołudniowych. W tym najstarszym mieście na Kubie zobaczymy m.in.: katedrę, Plac Wyzwolenia oraz El Yngue - górę, którą zobaczył Kolumb. Przyjazd do hotelu i nocleg.
Dzień 10
Po śniadaniu wyjazd w kierunku Holguin/Guardalavaca - przejazd przez Park Humbolta. Przyjazd do hotelu w godzinach wieczornych, kolacja i nocleg.
Dzień 11
Czas wolny na plażowanie.
Dzień 12
Po bardzo wczesnym śniadaniu przejazd autokarem z Holguin/Guardalavaca do Varadero. Po drodze lunch. Zakwaterowanie i czas na wypoczynek.
Dzień 13 - 14
Pobyt w Varadero - czas na odpoczynek i plażowanie. Podczas wypoczynku proponujemy wycieczki opcjonalne: rejsy na pobliskie wyspy koralowe (od 80 EUR/os).
Dzień 15
Po śniadaniu wykwaterowanie z pokoju. Transfer na lotnisko w Hawanie. Wylot do Polski (via jeden z portów europejskich).
Dzień 16
Przylot do Polski.
Uwagi do programu
Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.
Paszport i wiza
Przy przekraczaniu granicy wymagany jest 3-miesięczny okres ważności paszportu, licząc od planowanej daty wylotu z Kuby.
Karta Turysty
Obywatele Polski udający się na Kubę w celach turystycznych zobowiązani są do posiadania tzw. karty turysty (Tarjeta de Turista), która jest wliczona w cenę imprezy - do odbioru przed odprawą na lotnisku w Warszawie.
Świadczenia

Cena obejmuje:
przelot samolotemrejsowym (przesiadka w jednym z portów europejskich)na Kubę, opłaty lotniskowe, program turystyczny jw. w tym przejazdy klimatyzowanym autokarem lub minibusem, zakwaterowanie w hotelach (11 rozpoczętych dób hotelowych podczas objazdu + 3 rozpoczęte doby hotelowe podczas pobytu), wyżywienie jak w opisie zakwaterowania, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, Kartę Turysty, ubezpieczenie TU Europa (w wersji standard: CP, NNW, KL i bagaż) oraz opiekę miejscowego przewodnika i polskiego pilota na Kubie, obsługę przedstawiciela Rainbow podczas odprawy w Warszawie.
Cena podstawowa nie obejmuje:
biletów wstępu i napiwków w części objazdowej (około 185 EUR/os - opłata obligatoryjna), wycieczek lokalnych i innych wydatków osobistych.
META Description

Magiczna Hawana i Hemingway • jedyna była francuska kolonia na Kubie • Cienfuegos • Trynidad - miasto, w którym zatrzymał się czas • prawdziwe cygara i rum • Santiago de Cuba - muzyczna stolica wyspy • daleki wschód - Baracoa • wypoczynek w Varadero (all inclusive)
Opinie klientów

Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.2/6. Sprawdź opinie:
Wizy

Paszport i wiza
Przy przekraczaniu granicy wymagany jest 3-miesięczny okres ważności paszportu, licząc od planowanej daty wylotu z Kuby.
Karta Turysty
Obywatele Polski udający się na Kubę w celach turystycznych zobowiązani są do posiadania tzw. karty turysty (Tarjeta de Turista), która jest wliczona w cenę imprezy - do odbioru przed odprawą na lotnisku w Warszawie.


Opis hotelu Buenos dias Cuba według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Kategoria

***

Opis oferty

  Zakwaterowanie: Część objazdowa Hotele *** kategorii lokalnej - (11 rozpoczętych dób hotelowych). Pokoje: 2 - osobowe z łazienką, skromne. Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje (zazwyczaj w formie bufetu) poza noclegiem w Camaguey (w Camaguey tylko śniadanie, kolacja dodatkowo płatna). Część pobytowa Hotele w Varadero - (3 rozpoczęte doby hotelowe). Opisy dostępne w sekcji "Varadero - hotele". Wyżywienie: All Inlcusive. Do dyspozycji gości: Część objazdowa: w hotelu bar, restauracja, niekiedy basen. Wyżywienie: Część objazdowa: śniadania i obiadokolacje (zazwyczaj w formie bufetu) poza noclegiem w Camaguey (w Camaguey tylko śniadanie, kolacja dodatkowo płatna). Część pobytowa w Varadero: All Inlcusive.Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Rainbow, które obecne jest na polskim rynku turystycznym od 1990 roku. To jeden z czołowych polskich touroperatorów oraz nasz bardzo ważny kontrahent, z którym prowadzimy wieloletnią współpracę. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Najmocniejszą stroną Biura Podróży Rainbow są jedni z najlepszych na rynku piloci i rezydenci – wyróżniający się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki ale również pasją do podróżowania i chęcią pokazywania najpiękniejszych zakątków świata. Biuro Podróży Rainbow oferuje swoim klientom ogromną bazę atrakcyjnych wycieczek objazdowych w każdy zakątek świata, jak również posiada bogatą bazę wakacji pobytowych all inclusive w Europie i nie tylko. Aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, Biuro Podróży Rainbow stale monitoruje i sprawdza swoją ofertę pod kątem zadowolenia klientów. Nowością na sezon 2017 są Polskie Strefy - przygotowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych centra animacyjne, prężnie działające w popularnych miejscowościach turystycznych.

Starania biura zostały dostrzeżone przez wiele poważanych instytucji, a sukces poparty licznymi nagrodami, takimi jak: Brązowe Effie w kategorii Usługi w konkursie Effie Awards 2015, Diament Forbesa, czy Róża Kolumba 2014.


Zdjęcia lokalizacji (Kuba)
Hawana, miasto Hemingwaya, cygara, wakacje na Kubie
Wakacje w Varadero, palmy, rajskie plaże
Wakacje w Cayo Coco, flamingi, salsa
Santaigo de Cuba z Placem Rewolucji
Mohito to symbol Kuby
Holguin zachwyca pięknymi i długimi plażami
Kurort Cayo Santa Maria z długą 11 km plażą i luksusowymi resortami
Trinidad to obowiązkowy punkt podczas zwiedzania Kuby

Opinie o wycieczce objazdowej Buenos dias Cuba

Buenos dias Cuba - możliwości zakwaterowania:

1 os. standard
2 os. standard

Masz pytania o Wycieczkę objazdową Buenos dias Cuba? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00