cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa Tajlandia - Kambodża - Wietnam, Tajlandia
 • Wycieczka objazdowa Tajlandia - Kambodża - Wietnam, Tajlandia
 • Wycieczka objazdowa Tajlandia - Kambodża - Wietnam, Tajlandia
 • Wycieczka objazdowa Tajlandia - Kambodża - Wietnam, Tajlandia
 • Wycieczka objazdowa Tajlandia - Kambodża - Wietnam, Tajlandia
 • Wycieczka objazdowa Tajlandia - Kambodża - Wietnam, Tajlandia
 • Wycieczka objazdowa Tajlandia - Kambodża - Wietnam, Tajlandia
 • Wycieczka objazdowa Tajlandia - Kambodża - Wietnam, Tajlandia
 • Wycieczka objazdowa Tajlandia - Kambodża - Wietnam, Tajlandia
1 / 9
Ocena
hotelu:
0.0 / 5
Najbliższy termin
08.12 - 23.12
już od 8503 zł / os
Sprawdź
Najtańszy termin
09.03 - 24.03
już od 7308 zł / os
Sprawdź

Wycieczka objazdowa Tajlandia - Kambodża - Wietnam
star 3

Tajlandia
Ocena wycieczki objazdowej Tajlandia - Kambodża - Wietnam:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii
Najbliższy termin
 • Termin:
 • 08 grudnia 2018
Najtańszy termin
 • Termin:
 • 09 marca 2019

Wycieczka objazdowa Tajlandia - Kambodża - Wietnam w ofercie Biura podróży:

Ecco Travel

Szukasz wakacji do Tajlandii?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

***

Region

Tajlandia

Opis

BANGKOK- RZEKA KWAI - PATTAYA - SIEM REAP - ANGKOR WAT - SIEM REAP - ANGKOR WAT - PHNOM PENH - SAJGON (HO CHI MINH) - CU CHI - DELTA MEKONGU - MUI NE

Dzień 1

Warszawa - Bangkok. Wylot z Warszawy.

Dzień 2

Bangkok. Przylot na lotnisko w Bangkoku i rozpoczęcie programu. Transfer do hotelu i czas wolny. Wieczorem fakultatywnie (dodatkowo płatne) kolacja na statku spacerowym pływającym po rzece Chao Phraya. Po rejsie możliwośc pozostania w centrum i spacer ulicą Pat Pong, gdzie koncentruje się życie nocne Bangkoku.

Dzień 3

Bangkok. Po śniadaniu zwiedzanie najważniejszych zabytków stolicy Tajlandii - tzw. "klejnotów Bangkoku", świątyń Wat Traimit, Wat Phra Kheo i Wat Po oraz Wielkiego Pałacu. Następnie rejs łodzią po rzece Chao Praya i kanałach przecinających miasto. W drodze do hotelu wizyta w centrum jubilerskim. Wieczorem fakultatywnie (dodatkowo płatne 40 usd/os) kolacja w restauracji na 78-ym piętrze w najwyższym budynku Bangkoku, skąd roztacza się niesamowita panorama na całą metropolię.

Dzień 4

Bangkok - Kwai. Po śniadaniu wyprawa do doliny Rzeki Kwai w prowincji Kanchanaburii. Po drodze wizyta na plantacji palm kokosowych i na targu wodnym Damnoen Saduak. Po dotarciu nad rzekę Kwai okazja, by przejść się po słynnym moście. Obiad w położonej na wodzie restauracji - fakultatywnie (dodatkowo płatne). Następnie fakultatywnie (dodatkowo płatne) wizyta w wiosce słoni z możliwością przejażdżki. Później jaskinia Kao Sai, w której mieści się posąg Buddy oraz drewniana część mostów tworzących słynną "kolej śmierci" oraz podróż łodzią w górę rzeki Kwai do położonego na tratwach hotelu, w którym spędzimy noc w atmosferze egzotycznej dżungli. Wieczorem kolacja oraz możliwość udziału w pokazie tańców i muzyki plemienia Monów - fakultatywnie (dodatkowo płatne).

Dzień 5

Kwai - Erewan - Bangkok. Podczas śniadania przy odrobinie szczęścia obejrzymy kąpiel słoni. Potem wyprawa do prawdziwej, tropikalnej dżungli i wioski Monów. Po powrocie do hotelu i wykwaterowaniu dla chętnych spływ rzeką Kwai. Następnie wizyta w Parku Narodowym Erewan z najpiękniejszymi wodospadami Tajlandii. Po obiedzie - fakultatywnie (dodatkowo płatne) - powrót do Bangkoku i nocleg.

Dzień 6

Bangkok - Siem Reap. Wczesnym rankiem wyjazd do Kambodży przez miejscowość Poi Pet. Po przekroczeniu granicy przejazd do Siem Reap i zakwaterowanie w hotelu. Fakultatywnie 9dodatkowo płatne) kolacja z pokazem Khmerskich tańców

Dzień 7

Siem Reap - Angkor Wat. Ukryty w dżungli Angkor Wat jest niewątpliwie najbardziej niesamowitym miejscem w Kambodży, jeśli nie w całych Indochinach. Niezwykły kompleks miejski i świątynny imponuje rozmachem architektury i kryje tajemnicę starożytnego imperium Khmerów. W Angkor zwiedzanie kompleksu miejskiego Angkor Thom, z niezwykłą świątynią Bayon, świątynią Ta Phrom oraz perłą architektury Khmerskiej, świątynią Banteay Srei (wstęp fakultatywnie - dodatkowo płatne). Na zakończenie programu odwiedzimy wspaniały kompleks świątynny Angkor Wat. Spacer pośród majestatycznych i tajemniczych budowli zajmie nam resztę dnia. Pełni wrażeń wrócimy do hotelu na nocleg.

Dzień 8

Siem Reap - Phnom Penh. Wcześnie rano, zaraz po śniadaniu jedziemy na przystań skąd popłyniemy łodzią przez jezioro Tonle Sap i rzekę do stolicy Kambodży Phnom Penh. W przypadku niskiego poziomu rzeki możliwa zmiana rejsu na przejazd lądem. Po dotarciu do Phnom Penh transfer do hotelu, zakwaterowanie i krótki odpoczynek. Po południu zwiedzamy Pałac Królewski, Srebrną Pagodę oraz świątynie Wat Unalom. Czas wolny. Nocleg.

Dzień 9

Phnom Phen - Moc Bai - Ho Chi Minh. Po śniadaniu transfer lądowy na granicę z Wietnamem (Bavet/ Moc Bai). Przechodzimy granicę, gdzie oczekuje lokalny przewodnik wietnamski. Następnie transfer do Sajgonu. Wolny czas. Kolacja na własną rękę. Nocleg w hotelu w Ho Chi Minh.

Dzień 10

Ho Chi Minh - Tunele Cu Chi - City Tour. Rano fakultatywnie wycieczka (dodatkowo płatna) do Tuneli Cu Chi, które było ważną bazą podczas wojny wietnamskiej (w Wietnamie zwanej amerykańską). Ze względu na strategiczne położenie Vietcong zbudował tu długą na 200 km sieć tuneli łączących punkty dowodzenia, szpitale, schronienie i fabryki broni. Wykopano tunele pod ziemią tylko narzędziami ręcznymi, bez użycia cementu. Ta niesamowita sieć schronów nie została odkryta, ani zdobyta przez Amerykanów. Obiad w lokalnej restauracji (w cenie wycieczki). Przejazd z powrotem do Sajgonu. Zwiedzanie miasta. Muzeum Historii, Vinh Nghiem Pagoda, Targ Ben Thanh. Zatrzymamy się na zdjęcie przy znanych atrakcjach turystycznych takich jak ratusz, Teatr Wielki, Katedra Notre Dame i Poczta Centralna. Przejedziemy tuż obok Sali konferencyjnej Thong Nhat (dawny Pałac Niepodległości). Czas wolny na samodzielne zwiedzanie miasta - m. in. odwiedzenie warsztatów rękodzielnictwa. Nocleg w hotelu w Ho Chi Minh.

Dzień 11

Ho Chi Minh. Dzień wolny w Sajgonie, lub całodniowa wycieczka fakultatywna (dodatkowo płatna) do My Tho i Delty Mekongu. Wcześnie po śniadaniu przejazd do My Tho (2 godziny jazdy od Ho Chi Minh City). My Tho to zamożne miasto z 170.000 mieszkańców w delcie Mekongu. Słynie z rozległych sadów owocowych i ogromnych pól ryżowych. Zapraszamy na przejażdżkę łodzią po rzece Mekong by odwiedzić sad na wyspie. Obiad w lokalnej restauracji na trasie. Powrót do Sajgonu. Nocleg w hotelu w Ho Chi Minh.

Dzień 12

Ho Chi Minh - Mui Ne (Phan Thiet). Śniadanie. Transfer (ok. 3 godziny) do Phan Thiet. Czas wolny na pływanie i opalanie się na plaży w Mui Ne. Nocleg w Mui Ne.

Dzień 13

Mui Ne (Phan Thiet). Czas wolny na plażowanie i samodzielne zwiedzanie Mui Ne.

Dzień 14

Mui Ne (Phan Thiet). Śniadanie w hotelu. Zapraszamy na fakultatywna wycieczkę (dodatkowo płatna) po okolicach Phan Thiet. Program wycieczki. Wczesny wyjazd na kolorowe wydmy na północ od Mui Ne. Wracamy do Mui Ne i dalej do miasta Phan Thiet, stolicy prowincji Binh Thuan. Odwiedzimy ruchliwy lokalny rynek Con Cha niedaleko portu rybackiego. Phan Thiet znajduje się na Ca Ty River, gdzie dokuje spora armada kolorowych łodzi rybackich. W drodze powrotnej do Mui Ne zatrzymamy się na zdjęcie przy wieży Po Shanu, zbudowanej przez starożytnych władców Cham, którzy rządzili przybrzeżnym Wietnamem od VIII wieku. Powrót do hotelu.

Dzień 15

Mui Ne (Phan Thiet) - Ho Chi Minh - Warszawa. Po śniadaniu czas wolny. W zależności od godziny wyloty wyjazd z Mui Ne do Sajgonu, zakończenie programu i wylot do Polski lub przedłużenie pobytu o wypoczynek na plaży. Dzień 16 (23). Warszawa. W zależności od rozkładu lotu przylot do Warszawy. Uwaga. Większość hoteli w Tajlandii wymaga przy zakwaterowaniu gwarancji na ewentualne koszty konsumpcji z mini baru lub inne koszty na terenie hotelu. Depozyt gwarancyjny hotele przyjmują w gotówce (lub ewentualnie kartą kredytową) w wysokości od 30 do 200 USD na pokój w zależności od kategorii hotelu. Depozyt ten jest zwracany w USD lub w THB przy wykwaterowaniu z hotelu.

Cena zawiera

przelot Warszawa - Bangkok - Warszawa z przesiadkami, opłaty lotniskowe, ubezpieczenie KL, NNW, zakwaterowanie w hotelach 3 ***z klimatyzacją (z wyjątkiem hotelu na Rzece Kwai), wyżywienie - śniadania w formie bufetu, możliwość dokupienia obiadokolacji, transport klimatyzowanymi autokarami, zwiedzanie wg programu (bez biletów wstępu do zwiedzanych obiektów),, serwis wykwalifikowanego polskiego pilota,

Cena nie zawiera

dopłaty do zakwaterowania w pokoju pojedynczym, albo do tańszej opcji podróżujący samotnie (uczestnik może być dokwaterowany do innej osoby tej samej płci) - tylko podczas programu głównego - w przypadku realizacji dokwaterowania w ramach opcji "podróżujący samotnie", dopłata zostanie anulowana, dopłaty do obiadokolacji,, dopłaty do standardu 4*, obowiązkowej opłaty za wstępy do zwiedzanych obiektów, obsługę lokalnych przewodników, zwyczajowe napiwki, bilety kolejowe i inne opłaty lokalne w wysokości ok. 200 USD na osobę jako pakiet płatny lokalnemu kontrahentowi (pilotowi) na miejscu wycieczki, wycieczek, wstępów fakultatywnych i obiadów (lunch) ok. 325 USD/os., kosztów uzyskania wizy kambodżańskiej i wietnamskiej,

Obsługa na miejscu

w jęz polskim

Informacje wizowe

Wizy - Tajlandia Obywatele polscy zwolnieni są obowiązku wizowego na pobyty turystyczne nie dłuższe niż 30 dni. Wymagany jest co najmniej 6-miesięczny okres ważności paszportu (liczony od daty wjazdu na terytorium Tajlandii). Wizy - Kambodża Wymagane są wizy, które obywatele polscy mogą otrzymać na ważniejszych przejściach granicznych po wypełnieniu stosownego kwestionariusza i załączeniu 2 zdjęć oraz ważnego paszportu. Wiza turystyczna, ważna 30 dni kosztuje ok. 50 USD wraz z serwiesem wizowym. Wyrobienie wizy trwa ok. pół godziny, należy zostawić w paszporcie całą wolną stronę. Wizy - Wietnam Wymagana jest wiza turystyczna wyrabiana przez Ambasadę Wietnamu w Warszawie. Za dodatkową opłatą wiza turystyczna możliwa jest do uzyskania na lotnisku w Wietnamie na podstawie wystawionej promesy wizowej. W celu uzyskania promesy konieczne jest aby - - przy zakładaniu rezerwacji poprawnie podać - narodowość, numer, serię i datę ważności paszportu oraz zgłosić chęć uzyskania promesy - wysłać skan strony paszportu ze zdjęciem na adres - odprawy@eccoholiday.com na co najmniej 14 dni przed wylotem Klient otrzymuje promesę, na podstawie której właściwa wiza wklejana jest do paszportu na lotnisku. Na lotnisku należy również dodatkowo dokonać opłaty w wysokości 25 USD (wiza jednokrotnego wjazdu) lub 50 USD (wiza wielokrotnego wjazdu), a także posiadać ze sobą dwa zdjęcia paszportowe (kolorowe, aktualne). Koszt promesy wizowej jednokrotnego wjazdu (ważnej 1 miesiąc) - 150 zł Koszt promesy wizowej wielokrotnego wjazdu (ważnej 1 miesiąc) - 170 zł Klientów, którzy posługują się paszportami innymi niż polskie, obejmuje obowiązek uzyskania odpowiednich wiz we własnym zakresie. Paszport musi być ważny co najmniej 6 miesięcy po zakończeniu podróży oraz mieć co najmniej 3 wolne strony na


Opis hotelu Tajlandia - Kambodża - Wietnam według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Kategoria

***

Opis oferty

  Zakwaterowanie: Część objazdowa Hotele klasy ***, należy jednak pamiętać, że w Kambodży i Wietnamie standard hoteli może nieco odbiegać od norm europejskich. Pokoje: skromnie, ale wygodnie urządzone pokoje z łazienkami. W większości TV, klimatyzacja i telefon, czasami minibar (dodatkowo płatny). Uwaga! Pokój 3 - osobowy to z reguły pokój 2 - osobowy z dostawką (dostawka na ogół w formie łóżka polowego lub rozkaładanej kanapy). Część pobytowa Hotele: patrz opisy przy imprezie Tajlandia - wczasy (Jomtien/Pattaya i Koh Samet). Do dyspozycji gości: w hotelach recepcja, restauracja, barWycieczka pochodzi z oferty Biura Podróży Ecco Travel, które jest jednym z największych w Polsce organizatorów egzotycznych wakacji. Wraz z Biurem Podróży Ecco Holiday od kilku lat spełnia turystyczne marzenia swoich klientów.

Biuro Podróży Ecco Travel specjalizuje się w szczególności w organizacji wycieczek objazdowych do Chin, Japonii, Tajlandii, Indonezji, Emiratów Arabskich, Meksyku i na Kubę. Ich programy zawsze cieszą się ogromną popularnością wśród klientów. Profesjonalni piloci, doskonała obsługa klienta zarówno przed wylotem jak i w trakcie wyjazdu, a także doskonale skonstruowane wycieczki objazdowe sprawiły, że dziś biuro ma mnóstwo świetnych opinii. Wszystkie oferty oparte są wyłacznie na przelotach rejsowych by zapewnić komfort transportu i doskonałe wspomnienia z podróży.

Możliwe jest także przygotowanie wyjazdu wypoczynkowego w popularnej formule all inclusive. Biuro Podrózy Ecco Travel jest w stanie spełnić wszystkie marzenia klientów, nawet w zakresie organizacji malowniczych ślubów i innych nietypowych imprez.


Rainbow

Szukasz wakacji do Tajlandii?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

***

Opis oferty

 

Zakwaterowanie:

Część objazdowa
Hotele klasy ***, należy jednak pamiętać, że w Kambodży i Wietnamie standard hoteli może nieco odbiegać od norm europejskich.
Pokoje: skromnie, ale wygodnie urządzone pokoje z łazienkami. W większości TV, klimatyzacja i telefon, czasami minibar (dodatkowo płatny).
Uwaga! Pokój 3 - osobowy to z reguły pokój 2 - osobowy z dostawką (dostawka na ogół w formie łóżka polowego lub rozkaładanej kanapy).
Część pobytowa
Część pobytowa. Hotele: opisy hoteli w sekcji Wypoczynek Tajlandia (Jomtien/Pattaya, Rayong, Koh Samet lub Koh Chang) i w systemie rezerwacyjnym R.pl.
Do dyspozycji gości:

w hotelach recepcja, restauracja, bar


Opis hotelu Tajlandia - Kambodża - Wietnam według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Kategoria

***

Opis oferty

  Zakwaterowanie: Część objazdowa Hotele klasy ***, należy jednak pamiętać, że w Kambodży i Wietnamie standard hoteli może nieco odbiegać od norm europejskich. Pokoje: skromnie, ale wygodnie urządzone pokoje z łazienkami. W większości TV, klimatyzacja i telefon, czasami minibar (dodatkowo płatny). Uwaga! Pokój 3 - osobowy to z reguły pokój 2 - osobowy z dostawką (dostawka na ogół w formie łóżka polowego lub rozkaładanej kanapy). Część pobytowa Hotele: patrz opisy przy imprezie Tajlandia - wczasy (Jomtien/Pattaya i Koh Samet). Do dyspozycji gości: w hotelach recepcja, restauracja, barHotel pochodzi z oferty Biura Podróży Rainbow, które obecne jest na polskim rynku turystycznym od 1990 roku. To jeden z czołowych polskich touroperatorów oraz nasz bardzo ważny kontrahent, z którym prowadzimy wieloletnią współpracę. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Najmocniejszą stroną Biura Podróży Rainbow są jedni z najlepszych na rynku piloci i rezydenci – wyróżniający się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki ale również pasją do podróżowania i chęcią pokazywania najpiękniejszych zakątków świata. Biuro Podróży Rainbow oferuje swoim klientom ogromną bazę atrakcyjnych wycieczek objazdowych w każdy zakątek świata, jak również posiada bogatą bazę wakacji pobytowych all inclusive w Europie i nie tylko. Aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, Biuro Podróży Rainbow stale monitoruje i sprawdza swoją ofertę pod kątem zadowolenia klientów. Nowością na sezon 2017 są Polskie Strefy - przygotowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych centra animacyjne, prężnie działające w popularnych miejscowościach turystycznych.

Starania biura zostały dostrzeżone przez wiele poważanych instytucji, a sukces poparty licznymi nagrodami, takimi jak: Brązowe Effie w kategorii Usługi w konkursie Effie Awards 2015, Diament Forbesa, czy Róża Kolumba 2014.


Zdjęcia lokalizacji (Tajlandia)
Krabi to najpiękniejsza prowincja Tajlandii z pięknymi plażami i zjawiskowymi krajobrazami
Wyspa Jamesa Bonda z pięknymi formacjami skalnymi
Przejażdżka na słoniu po dżungli to jedna z głównych atrakcji Tajlandii
Bangkok w Tajlandii - Miasto Aniołów
Ao nang beach to znana turystyczna miejscowość w okolicach Kraki
Słynne kanały z pływającymi targami w Tajlandii
Bangla-road na Phuket - to centrum rozrywkowego życia
Khao Lak to egzotyczne wakacje w najlepszym wydaniu
Wyspa Phi Phi w Tajlandii
Turystyczna wyspa Phuket przyciąga tłumy turystów
Kuchnia tajska pełna barw, smaków i zapachów
Słynna Railay z formacjami skalnymi w pobliżu Krabi

Opinie o wycieczce objazdowej Tajlandia - Kambodża - Wietnam

Tajlandia - Kambodża - Wietnam - możliwości zakwaterowania:

1 os. pokoj standard
2 os. pokoj standard

Masz pytania o Wycieczkę objazdową Tajlandia - Kambodża - Wietnam? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00