cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

  • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
  • money
  • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
  • Wycieczka objazdowa Archipelag uśmiechu, Filipiny
  • Wycieczka objazdowa Archipelag uśmiechu, Filipiny
  • Wycieczka objazdowa Archipelag uśmiechu, Filipiny
  • Wycieczka objazdowa Archipelag uśmiechu, Filipiny
  • Wycieczka objazdowa Archipelag uśmiechu, Filipiny
1 / 5
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Wycieczka objazdowa Archipelag uśmiechu
star 3

Filipiny
Ocena wycieczki objazdowej Archipelag uśmiechu:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii

Wycieczka objazdowa Archipelag uśmiechu w ofercie Biura podróży:

Rainbow

Szukasz wakacji na Filipiny?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

***

Opis oferty

 

Hotele *** (4 rozpoczęte doby hotelowe).
Do dyspozycji gości: restauracja, bar, w niektórych hotelach także basen. Pokoje wyposażone są w: łazienkę, klimatyzację, TV Sat., czasami minibar (płatny dodatkowo). Wyżywienie: śniadania. Kategoria lokalna: ***.
Hotele na Bohol
- 5 rozpoczętych dób hotelowych w wybranym hotelu pobytowym. Więcej ofert w systemie rezerwacyjnym R.pl


Opis hotelu Archipelag uśmiechu według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Kategoria

***

Opis oferty

  Hotele *** (4 rozpoczęte doby hotelowe). Do dyspozycji gości: restauracja, bar, w niektórych hotelach także basen. Pokoje wyposażone są w: łazienkę, klimatyzację, TV Sat., czasami minibar (płatny dodatkowo). Wyżywienie: śniadania. Kategoria lokalna: ***. Hotele na Bohol - 5 rozpoczętych dób hotelowych w wybranym hotelu pobytowym. Więcej ofert w systemie rezerwacyjnym R.plHotel pochodzi z oferty Biura Podróży Rainbow, które obecne jest na polskim rynku turystycznym od 1990 roku. To jeden z czołowych polskich touroperatorów oraz nasz bardzo ważny kontrahent, z którym prowadzimy wieloletnią współpracę. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Najmocniejszą stroną Biura Podróży Rainbow są jedni z najlepszych na rynku piloci i rezydenci – wyróżniający się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki ale również pasją do podróżowania i chęcią pokazywania najpiękniejszych zakątków świata. Biuro Podróży Rainbow oferuje swoim klientom ogromną bazę atrakcyjnych wycieczek objazdowych w każdy zakątek świata, jak również posiada bogatą bazę wakacji pobytowych all inclusive w Europie i nie tylko. Aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, Biuro Podróży Rainbow stale monitoruje i sprawdza swoją ofertę pod kątem zadowolenia klientów. Nowością na sezon 2017 są Polskie Strefy - przygotowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych centra animacyjne, prężnie działające w popularnych miejscowościach turystycznych.

Starania biura zostały dostrzeżone przez wiele poważanych instytucji, a sukces poparty licznymi nagrodami, takimi jak: Brązowe Effie w kategorii Usługi w konkursie Effie Awards 2015, Diament Forbesa, czy Róża Kolumba 2014.