cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa Karaibska Ślicznotka, Dominikana
 • Wycieczka objazdowa Karaibska Ślicznotka, Dominikana
 • Wycieczka objazdowa Karaibska Ślicznotka, Dominikana
 • Wycieczka objazdowa Karaibska Ślicznotka, Dominikana
 • Wycieczka objazdowa Karaibska Ślicznotka, Dominikana
 • Wycieczka objazdowa Karaibska Ślicznotka, Dominikana
 • Wycieczka objazdowa Karaibska Ślicznotka, Dominikana
 • Wycieczka objazdowa Karaibska Ślicznotka, Dominikana
 • Wycieczka objazdowa Karaibska Ślicznotka, Dominikana
 • Wycieczka objazdowa Karaibska Ślicznotka, Dominikana
 • Wycieczka objazdowa Karaibska Ślicznotka, Dominikana
1 / 11
Ocena
hotelu:
0.0 / 5
Najbliższy termin
10.12 - 21.12
już od 5270 zł / os
Sprawdź
Najtańszy termin
10.12 - 21.12
już od 5270 zł / os
Sprawdź

Wycieczka objazdowa Karaibska Ślicznotka
star 3

Dominikana
Ocena wycieczki objazdowej Karaibska Ślicznotka:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii
Najbliższy termin
 • Termin:
 • 10 grudnia 2018
Najtańszy termin
 • Termin:
 • 10 grudnia 2018

Wycieczka objazdowa Karaibska Ślicznotka w ofercie Biura podróży:

Rainbow

Szukasz wakacji na Dominikanę?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

***

Opis oferty

 

Zakwaterowanie:

Hotele o standardzie odpowiadającym *** w ocenie organizatora - w Puerto Plata, Santo Domingo, Bavaro (lub w okolicach w/w miast) podczas objazdu (razem 5 rozpoczętych dób hotelowych) oraz w wybranym hotelu podczas wypoczynku (9 rozpoczętych dób hotelowych).
Pokoje:

wyposażone są w łazienki z WC, klimatyzację, często TV.
Wyżywienie:

Wyżywienie podczas objazdu: śniadania (5) oraz za dopłatą obiadokolacje (4) we wskazanych dniach, zazwyczaj w restauracjach hotelowych napoje do kolacji dodatkowo płatne.
Wyżywienie podczas pobytu : jak w opisie wybranego hotelu.
Program

Dzień 1
Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na3 godz. przed wylotem samolotu. Przelot na Dominikanę do Puerto Plata.samolotem czarterowym LOT-u typu Dreamliner lub innym szerokokadłubowym (rejs bezpośredni). Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na .Po przylocie odprawa celno - paszportowa, następnie transfer do hotelu w okolicy Puerto Plata, nocleg (w tym dniu nie ma opcjonalnej obiadokolacji).
Dzień 2
Po śniadaniu i wykwaterowaniu przejazd do Puerto Plata, głównego miasta "bursztynowego wybrzeża". Wizyta w muzeum bursztynu, gdzie znajdują się największe okazy uwięzionych w żywicy jaszczurek i owadów, wykorzystanych m.in. w filmie "Park Jurajski". Wjazd kolejką linową na górę Isabel de Torres, wizytówkę Puerto Plata (wjazd uzależniony od częstotliwości kursów kolejki). Następnie przejazd w głąb wyspy do wodospadu Salto de Jimenoa, w okolicy którego kręcono sceny do filmu ,,Park Jurajski". Krótka wycieczka pod wodospad, przejście wiszącymi mostkami w górskim kanionie. Transfer do Santo Domingo. Nocleg w hotelu w okolicy Santo Domingo obiadokolacja (opcjonalnie). (Trasa ok. 360 km)
Dzień 3
Po śniadaniu zwiedzanie stolicy republiki Santo Domingo: Puerta del Conde i pomnik Wyzwolenia, spacer po starym mieście kolonialnym, m.in.: pierwsza katedra w Nowym Świecie, Casa de Tostada, uniwersytet Convento de los Dominicos, kościół Królowej Aniołów, Brama Miłosierdzia, ulica Dam, najstarszy w Nowym Świecie kompleks wojskowy Fortaleza Ozama, Baszta Hołdu, Panteon Narodowy, Plaza Espana z alkazarem de Colon (większość obiektów oglądana z zewnątrz). W programie także nadmorska promenada Malecon, Pałac Narodowy, Faro de Colon z grobowcem Kolumba, jaskinie Los Tres Ojos. Transfer powrotny do hotelu w okolicy Santo Domingo, nocleg obiadokolacja (opcjonalnie). (Trasa ok. 100 km)
Dzień 4
Po śniadaniu i wykwaterowaniu przejazd do miasteczka Altos de Chavon - zbudowanego z koralowca. Jest to rekonstrukcja XVI w. zabudowań, stylizowana na włoską wioskę ulokowaną nad głębokim wąwozem, utworzonym przez rzekę Rio Chavon. Wśród brukowanych uliczek, obsadzonych hibiskusem i bugenwillą, można znaleźć kościół, amfiteatr na ponad 3000 osób, restauracje, galerie, sklepiki rzemieślnicze. Czas na obiad we własnym zakresie. Następnie przejazd do Bayahibe, skąd wypłyniemy w rejs katamaranem po Parku Narodowym Del Este na wyspę Saona, codziennie odwiedzaną przez licznych turystów kuszonych najpiękniejszymi plażami na Karaibach. Po drodze kąpiel w naturalnym basenie i możliwość zrobienia zdjęć z rozgwiazdami. Po rejsie powrót do Bayahibe, transfer do hotelu w okolicy Bayahibe/Bavaro, nocleg obiadokolacja (opcjonalnie). (Trasa ok. 270 km)
Dzień 5
Po śniadaniu przejazd w kierunku Higuey. Po drodze wizyta w wiejskiej szkole orazna rancho, gdziebędzie degustacja tropikalnych owoców, kakao i kawy. W Higuey zwiedzanie bazyliki Nuestra Senora de la Altagracia, zwanej dominikańską Częstochową. Miejsce to jest odwiedzane corocznie przez tysiące pielgrzymów,złożył tu wizytę takżeJan Paweł II. Następnie dla chętnych wycieczka fakultatywna (dodatkowo płatna) z przejazdem do Boca de Yuma i krótki rejs rzeką Yuma. Czas na obiad we własnym zakresie. Przejazd do Punta Cana - luksusowego i najbardziej znanego kurortu na Dominikanie. Miejsce to przyciąga rocznie miliony turystów ze względu na jedne z najpiękniejszych na świecie plaż, fantastyczne rafy koralowe oraz wodę o barwie turkusu. Transfer powrotnydo hotelu w okolicy Bayahibe/Bavaro, nocleg obiadokolacja (opcjonalnie). (Trasa ok. 130 km)
Dzień 6
Po śniadaniu i wykwaterowaniu przejazd do Sabana de La Mar, skąd popłyniemy katamaranem do Parku Narodowego Los Haititses (robiące niesamowite wrażenie kanały wśród lasów mangrowych, jaskinie z malowidłami po Indianach Taino, dziesiątki egzotycznych ptaków). Przepłyniecie do portu Santa Barbara w Samanie (podczas rejsu bagaże są przewożone na katamaranie). Przejazd autokarem na rancho, skąd udamy się do wodospadu El Limon (wyprawa konna). Czas wolny na kąpiel pod wodospadem. Powrót na ranczo, przerwa na obiad (we własnym zakresie). Przejazd do Puerto Plata malowniczą trasą nad wybrzeżem z tysiącami palm. Następnie transfer do wybranego hotelu na wypoczynek. Zakwaterowanie w wybranym hotelu pobytowym (5 lub 6 rozpoczętych dób hotelowych wyżywienie wg opisu wybranego hotelu). (Trasa ok. 460 km)
Dzień 7-10
Czas na relaks, kąpiele wodne i słoneczne w wybranym hotelu lub możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych (dodatkowo płatne na miejscu).
Dzień 11 (12)
Po śniadaniu, wykwaterowanie (doba hotelowa trwa do godz. 10.00) i czas wolny (w zależności od godzin przelotu). Transfer na lotnisko w Puerto Plata. Wylot do Polski.
Uwaga:
Dla osób, które zarezerwowały pakiet 13-dniowy - w tym dniu dzień wolny przeznaczony na relaks i wypoczynek w wybranym hotelu.
Dzień 12 (13)
Przylot do Polski - Warszawa Lotnisko Chopina.
Uwaga:
Dla osób, które zarezerwowały pakiet 13-dniowy - w tym dniu transfer na lotnisko i wylot do Polski.
Uwagi!
Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. Paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu.
"
Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje:
przelot samolotem czarterowym LOT-u typu Dreamliner lub innym szerokokadłubowym na/z Dominikanę (lot bezpośredni), opłaty lotniskowe, program turystyczny jw. w tym przejazdy klimatyzowanym autokarem lub minibusem, zakwaterowanie w hotelach wg programu: 10 lub 11rozpoczętych dób hotelowych: 5 podczas objazdu w hotelach 3*oraz5 lub 6 w wybranym hotelu podczas pobytu w zależności od terminu imprezy) wyżywienie: śniadania (5) podczas objazdu, obiadokolacje (4) podczas objazdu (opcjonalnie - dodatkowo płatne) i podczas pobytu posiłki jak w opisie wybranego hotelu, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Warszawie, opiekę polskojęzycznego pilota lub polskojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta. Podczas objazdu, ubezpieczenie TU EUROPA SA (NNW, KL, CP i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje:
opłaty za kartę turystyczną na Dominikanę (łącznie ok. 10 USD/os), biletów wstępów do zwiedzanych obiektów oraz opłat rezerwacyjnych, opłat za lokalnych przewodników, napiwków dla obsługi (ok. 225 USD/os - płatne obligatoryjnie na miejscu), obiadokolacji, dodatkowych posiłków, napoi do posiłków i wydatków osobistych. Możliwość opcjonalnej dopłaty do obiadokolacji podczas objazdu (4) w systemie rezerwacyjnym (napoje płatne dodatkowo).
"
Uwagi do przelotu

Wylot z Warszawy. Zbiórka na 3 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku Okęcie. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: . Przelot : samolot PLL LOT typu
Wizy - informacje dla sprzedawców

Wiza na Dominikanę nie jest wymagana, ale klienci są zobligowani do wykupienia karty turysty (na lotnisku), ok. 10 USD/os.
Wizy

Wiza na Dominikanę nie jest wymagana, ale klienci są zobligowani do wykupienia karty turysty (na lotnisku), ok. 10 USD.
META Description

Dominikana - rajska wyspa ? Puerto Plata - bursztynowa stolica wyspy ? wodospad Salto de Jimenoa - na spotkanie z dinozaurami ? Santo Domingo - poczuj zmysłami stolicę ? Los Tres Ojos - magiczny świat jaskiń ? Altos de Chavon - miasto zbudowane z koralowca ? wyspa Saona - najpiękniejsze plaże Karaibów ? Higuey - dominikańska Częstochowa ? Punta Cana - luksus na wyciągnięcie ręki ? Samana i wodospad El Limon - prawdziwy raj na ziemi ? wypoczynek w hotelach nad morzem


Opis hotelu Karaibska Ślicznotka według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Kategoria

***

Opis oferty

  Zakwaterowanie: Hotele o standardzie odpowiadającym *** w ocenie organizatora - w Puerto Plata, Santo Domingo, Bavaro (lub w okolicach w/w miast) podczas objazdu (razem 5 rozpoczętych dób hotelowych) oraz w wybranym hotelu podczas wypoczynku (5 lub 6 rozpoczętych dób hotelowych w zależności od terminu imprezy). Pokoje: wyposażone są w łazienki z WC, klimatyzację, często TV. Wyżywienie: Wyżywienie podczas objazdu: śniadania (5) oraz za dopłatą obiadokolacje (4) we wskazanych dniach, zazwyczaj w restauracjach hotelowych napoje do kolacji dodatkowo płatne. Wyżywienie podczas pobytu : jak w opisie wybranego hotelu.Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Rainbow, które obecne jest na polskim rynku turystycznym od 1990 roku. To jeden z czołowych polskich touroperatorów oraz nasz bardzo ważny kontrahent, z którym prowadzimy wieloletnią współpracę. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Najmocniejszą stroną Biura Podróży Rainbow są jedni z najlepszych na rynku piloci i rezydenci – wyróżniający się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki ale również pasją do podróżowania i chęcią pokazywania najpiękniejszych zakątków świata. Biuro Podróży Rainbow oferuje swoim klientom ogromną bazę atrakcyjnych wycieczek objazdowych w każdy zakątek świata, jak również posiada bogatą bazę wakacji pobytowych all inclusive w Europie i nie tylko. Aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, Biuro Podróży Rainbow stale monitoruje i sprawdza swoją ofertę pod kątem zadowolenia klientów. Nowością na sezon 2017 są Polskie Strefy - przygotowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych centra animacyjne, prężnie działające w popularnych miejscowościach turystycznych.

Starania biura zostały dostrzeżone przez wiele poważanych instytucji, a sukces poparty licznymi nagrodami, takimi jak: Brązowe Effie w kategorii Usługi w konkursie Effie Awards 2015, Diament Forbesa, czy Róża Kolumba 2014.


Zdjęcia lokalizacji (Dominikana)
Wyspa Sanoa to obowiązkowa wycieczka fakultatywna podczas wakacji na Dominikanie
Punta Cana, wakacje all inclusive na Dominikanie
Niesamowita zatoka na półwyspie Samana na Dominikanie
Wakacje na Dominikanie, wycieczka do Santo Domingo
Rejs na Cayo Paraiso, luksusowa wycieczka fakultatywna z Dominikany
Kulinarne szaleństwo na Dominikanie
Wodospady Damajagua to jedna z większych atrakcji Dominikany
Wiktoriańska zabudowa Puerto Plata - Dominikana

Opinie o wycieczce objazdowej Karaibska Ślicznotka

Karaibska Ślicznotka - możliwości zakwaterowania:

1 os. standardowy
2 os. standardowy

Masz pytania o Wycieczkę objazdową Karaibska Ślicznotka? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00