cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa Esencja Wietnamu, Wietnam
 • Wycieczka objazdowa Esencja Wietnamu, Wietnam
 • Wycieczka objazdowa Esencja Wietnamu, Wietnam
 • Wycieczka objazdowa Esencja Wietnamu, Wietnam
 • Wycieczka objazdowa Esencja Wietnamu, Wietnam
 • Wycieczka objazdowa Esencja Wietnamu, Wietnam
 • Wycieczka objazdowa Esencja Wietnamu, Wietnam
 • Wycieczka objazdowa Esencja Wietnamu, Wietnam
 • Wycieczka objazdowa Esencja Wietnamu, Wietnam
 • Wycieczka objazdowa Esencja Wietnamu, Wietnam
 • Wycieczka objazdowa Esencja Wietnamu, Wietnam
 • Wycieczka objazdowa Esencja Wietnamu, Wietnam
1 / 12
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Wycieczka objazdowa Esencja Wietnamu
star 3

Wietnam
Ocena wycieczki objazdowej Esencja Wietnamu:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii

Wycieczka objazdowa Esencja Wietnamu w ofercie Biura podróży:

Rainbow

Szukasz wakacji do Wietnamu?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

***

Opis oferty

 

Zakwaterowanie:

Część objazdowa
Hotele klasy ***- należy jednak pamiętać, że standard hoteli może nieco odbiegać od norm europejskich.
Pokoje: skromnie, ale wygodnie urządzone pokoje z łazienkami. W większości TV, klimatyzacja i telefon, czasami minibar (dodatkowo płatny). Pokój 3 - osobowy, to z reguły pokój 2 - osobowy z dostawką (dostawka na ogół w formie łóżka polowego lub rozkładanej kanapy).
Część pobytowa
Hotele: patrz opisy przy imprezie Wietnam - wczasy.
Do dyspozycji gości:

Część objazdowa:
w hotelach recepcja, restauracja, bar
Program

Dzień 1
Zbiórka na lotnisku im. F. Chopina, Warszawa - stanowisko Rainbow znajduje się w strefie Biura Podróży", w łączniku pomiędzy strefą B a C lotniska (vis a vis sklepu "Virgin"). Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na r.pl/rozklady. Wylot samolotem czarterowym LOT typu Dreamliner(rejs non stop) do Sajgonu.
Dzień 2
Przylot do Sajgonu. Odprawa paszportowo-wizowa i przejazd na zwiedzanie Miasta Ho Chi Minha: katedra Notre Dame, Pałac Zjednoczenia, zabytkowa Poczta Główna orazRatusz (wszystkie wymienione obiekty oglądamy z zewnątrz). Następnie transfer do hotelu (doba hotelowa zaczyna się ok. godz. 14:00), czas na odpoczynek po podróży. Wieczorem kolacja. Nocleg.
Dzień 3
Po wykwaterowaniu i śniadaniudalsze zwiedzanie miasta Ho Chi Minha:MuzeumWojen Indochińskich (d. Muzeum Zbrodni Wojennych), pagoda Thien Hauoraz chińska dzielnica. W trakcie zwiedzania lunch. Nastepnie transfer na lotnisko i przelot do Haiphong (w niektórych terminach możliwy przelot do Hanoi). Następnie przejazd do Ha Long, zakwaterowanie w hotelu i nocleg. (Przelot wewnętrzny + Trasa ok. 150 km).
Dzień 4
Po wykwaterowaniu i śniadaniu, ok. czterogodzinny rejs po zatoce Ha Long. Ten wyjątkowy akwen, wpisany na listę UNESCO, pełen jest niesamowitych formacji skalnych, wysepek, jaskiń. Na pokładzie serwowany będzie lunch z owoców morza. W czasie rejsu odwiedzimy jedną z jaskiń. Późnym popołudniem przejazd do Hanoi. Trasa prowadzi przez deltę Rzeki Czerwonej, wśród poletek ryżowych przez "czarne miasta". Zakwaterowanie w hotelu w Hanoi i nocleg. (Trasa ok. 150 km).
Dzień 5
Po śniadaniu, całodzienne zwiedzanie Hanoi: Mauzoleum Ho Chi Minha (z zewnątrz), pałac prezydencki (z zewnątrz), "Domek na Palach" - rezydencja Ho Chi Minha, Świątynia na Jednej Kolumnie oraz Świątynia Literatury. Następnie przejazd rikszami rowerowymi przez dzielnicę kolonialną. Zobaczymy również XVII-wieczną świątynię Ngoc Son położoną na malowniczej wyspie na jeziorze Hoan Kiem. Podczas zwiedzania obiad. Wieczorem pokaz słynnych "kukiełek wodnych" będących specjalnością północnego Wietnamu. Nocleg w Hanoi.
Dzień 6
Śniadanie, wykwaterowanie i przelot do Dalat (lub do Nha Trang*). Odwiedzimy malowniczy wodospad Datanla, do którego dostaniemy się kolejką saneczkową. Według legendy kąpały się w nim wróżki i nimfy. Obiad w lokalnej restauracji. Następnie transfer do Mui Ne. Zakwaterowanie w wybranym hotelu i nocleg. (* W przypadku przelotu do Nha Trang - krótkie zwiedzanie miasta: kompleks świątyń Cham Ponagar oraz pagoda Long Son.) (Przelot wewnętrzny + Trasa ok. 220 km).
Dzień 7-11 (7-12*)
Pobyt w Mui Ne (wyżywienie - tylko śniadania). Czas wolny na wypoczynek, kąpiele morskie i słoneczne. Możliwość korzystania z wycieczek opcjonalnych.
Dzień 12 (13*)
Wykwaterowanie z hotelu, śniadanie w postaci pakietów. Bardzo wczesny transfer na lotnisko w Sajgonie . Przelot samolotem czarterowym LOT typu <a href="">Dreamliner</a>(rejs non stop) do Polski. Aktualne rozkłady na stronie r.pl/rozklady.
Uwagi do programu
- Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. - Limit bagażu głównego na przelotach wewnętrznych to 20 kg. - Uwaga: na rezerwacji należy podać pełne dane tj. imię, drugie imię (jeśli takie jest) oraz nazwisko, że względu na wymóg wprowadzony przez linie lotnicze realizujące przeloty wewnętrzne.
"
Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje:
przelot samolotem czarterowym LOT typu
Inne

Przelot:
Samolot PLL LOT typu
Opinie klientów

Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.0/6. Sprawdź opinie:
Wizy

Wiza wietnamska
W celu uzyskania wizy wietnamskiej należy obowiązkowo: - wysłać skan pierwszej strony paszportu (ze zdjęciem) na adres mailowy:
Wizy - informacje dla sprzedawców

Wiza wietnamska
W celu uzyskania wizy wietnamskiej należy obowiązkowo: - wysłać skan pierwszej strony paszportu (ze zdjęciem) na adres mailowy:
META Description

Ho Chi Minh City • Hanoi i niesamowita Zatoka Ha Long • Dalat • plaże południowego Wietnamu


Opis hotelu Esencja Wietnamu według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Kategoria

***

Opis oferty

  Zakwaterowanie: Część objazdowa Hotele klasy ***- należy jednak pamiętać, że standard hoteli może nieco odbiegać od norm europejskich. Pokoje: skromnie, ale wygodnie urządzone pokoje z łazienkami. W większości TV, klimatyzacja i telefon, czasami minibar (dodatkowo płatny). Pokój 3 - osobowy, to z reguły pokój 2 - osobowy z dostawką (dostawka na ogół w formie łóżka polowego lub rozkładanej kanapy). Część pobytowa Hotele: patrz opisy przy imprezie Wietnam - wczasy. Do dyspozycji gości: Część objazdowa: w hotelach recepcja, restauracja, barHotel pochodzi z oferty Biura Podróży Rainbow, które obecne jest na polskim rynku turystycznym od 1990 roku. To jeden z czołowych polskich touroperatorów oraz nasz bardzo ważny kontrahent, z którym prowadzimy wieloletnią współpracę. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Najmocniejszą stroną Biura Podróży Rainbow są jedni z najlepszych na rynku piloci i rezydenci – wyróżniający się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki ale również pasją do podróżowania i chęcią pokazywania najpiękniejszych zakątków świata. Biuro Podróży Rainbow oferuje swoim klientom ogromną bazę atrakcyjnych wycieczek objazdowych w każdy zakątek świata, jak również posiada bogatą bazę wakacji pobytowych all inclusive w Europie i nie tylko. Aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, Biuro Podróży Rainbow stale monitoruje i sprawdza swoją ofertę pod kątem zadowolenia klientów. Nowością na sezon 2017 są Polskie Strefy - przygotowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych centra animacyjne, prężnie działające w popularnych miejscowościach turystycznych.

Starania biura zostały dostrzeżone przez wiele poważanych instytucji, a sukces poparty licznymi nagrodami, takimi jak: Brązowe Effie w kategorii Usługi w konkursie Effie Awards 2015, Diament Forbesa, czy Róża Kolumba 2014.