cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa Egzotyka Light - Dominikana, Dominikana
 • Wycieczka objazdowa Egzotyka Light - Dominikana, Dominikana
 • Wycieczka objazdowa Egzotyka Light - Dominikana, Dominikana
 • Wycieczka objazdowa Egzotyka Light - Dominikana, Dominikana
 • Wycieczka objazdowa Egzotyka Light - Dominikana, Dominikana
 • Wycieczka objazdowa Egzotyka Light - Dominikana, Dominikana
 • Wycieczka objazdowa Egzotyka Light - Dominikana, Dominikana
 • Wycieczka objazdowa Egzotyka Light - Dominikana, Dominikana
 • Wycieczka objazdowa Egzotyka Light - Dominikana, Dominikana
1 / 9
Ocena
hotelu:
0.0 / 5
Najbliższy termin
04.03 - 15.03
już od 7398 zł / os
Sprawdź
Najtańszy termin
04.04 - 16.04
już od 7023 zł / os
Sprawdź

Wycieczka objazdowa Egzotyka Light - Dominikana
star 3

Dominikana
Ocena wycieczki objazdowej Egzotyka Light - Dominikana:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii
Najbliższy termin
 • Termin:
 • 04 marca 2019
Najtańszy termin
 • Termin:
 • 04 kwietnia 2019

Wycieczka objazdowa Egzotyka Light - Dominikana w ofercie Biura podróży:

Rainbow

Szukasz wakacji na Dominikanę?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

***

Opis oferty

 

Zakwaterowanie:

Hotele o standardzie odpowiadającym *** w ocenie organizatora - w Puerto Plata, Santo Domingo (lub w okolicach w/w miast) podczas objazdu (razem 3 rozpoczęte doby hotelowe) oraz w wybranym hotelu podczas wypoczynku (11 rozpoczętych dób hotelowych).
Pokoje:

wyposażone są w łazienki z WC, klimatyzację, często TV.
Wyżywienie:

Wyżywienie podczas objazdu: śniadania (3) oraz za dopłatą obiadokolacje (2) we wskazanych dniach, zazwyczaj w restauracjach hotelowych napoje do kolacji dodatkowo płatne.
Wyżywienie podczas pobytu: jak w opisie wybranego hotelu.
Program

Dzień 1
Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na3 godz. przed wylotem samolotu. Przelot na Dominikanę do Puerto Plata.samolotem czarterowym LOT-u typu Dreamliner lub innym szerokokadłubowym (rejs bezpośredni). Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na .Po przylocie odprawa celno - paszportowa, następnie transfer do hotelu w okolicy Puerto Plata/Cabarete, nocleg (w tym dniu nie ma opcjonalnej obiadokolacji).
Dzień 2
Po śniadaniu i wykwaterowaniu przejazd do Puerto Plata, głównego miasta "bursztynowego wybrzeża". Wizyta w muzeum bursztynu, gdzie znajdują się największe okazy uwięzionych w żywicy jaszczurek i owadów, wykorzystanych m.in. w filmie "Park Jurajski". Wjazd kolejką linowąna górę Isabel de Torres, wizytówkę Puerto Plata (wjazd uzależniony od częstotliwości kursów kolejki).Następnie przejazd w głąb wyspy do wodospadu Salto de Jimenoa, w okolicy którego kręcono sceny do filmu ,,Park Jurajski". Krótka wycieczka pod wodospad, wiszącymi mostkami w górskim kanionie. Transfer do Santo Domingo. Nocleg w hotelu w okolicy Santo Domingo obiadokolacja (opcjonalnie). (Trasa ok. 360 km)
Dzień 3
Po śniadaniu, zwiedzanie stolicy republiki Santo Domingo: Puerta del Conde i pomnik Wyzwolenia, spacer po starym mieście kolonialnym, m.in.: pierwsza katedra w Nowym Świecie, Casa de Tostada, uniwersytet Convento de los Dominicos, kościół Królowej Aniołów, Brama Miłosierdzia, ulica Dam, najstarszy w Nowym Świecie kompleks wojskowy Fortaleza Ozama, Baszta Hołdu, Panteon Narodowy, Plaza Espana z alkazarem de Colon (większość obiektów zwiedzana z zewnątrz). W programie także nadmorska promenada Malecon, Pałac Narodowy, Faro de Colon z grobowcem Kolumba, jaskinie Los Tres Ojos. Powrót na nocleg w hotelu w okolicy Santo Domingo obiadokolacja (opcjonalnie). (Trasa ok. 100 km)
Dzień 4
Po śniadaniu i wczesnym wykwaterowaniu przejazd na półwysep Samana. Po dotarciu do rancza, konna wyprawa pod wodospad El Limon. Czas wolny na kąpiel pod wodospadem. Po powrocie na rancho przerwa na obiad (dodatkowo płatny). Po obiedzie przejazd do portu Santa Barbara - rejs katamaranem do Parku Narodowego Los Haitises (robiące niesamowite wrażenie kanały wśród lasów mangrowych, jaskinie z malowidłami po Indianach Taino, dziesiątki egzotycznych ptaków). Przejazd do Puerto Plata oraz transfer do wybranego hotelu na wypoczynek. Zakwaterowanie w wybranym hotelu pobytowym (7 lub 8 rozpoczętych dób hotelowych wyżywienie wg opisu wybranego hotelu). (Trasa ok. 430 km)
Dzień 5-10
Czas na relaks, kąpiele wodne i słoneczne w wybranym hotelu lub możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych (dodatkowo płatne na miejscu).
Dzień 11 (12)
Po śniadaniu, wykwaterowanie (doba hotelowa trwa do godz. 10.00) i czas wolny (w zależności od godzin przelotu). Transfer na lotnisko w Puerto Plata. Wylot do Polski samolotem typu <a href="https://r.pl/dreamliner">Dreamliner</a>. Uwaga: Dla osób, które zarezerwowały pakiet 13-dniowy - w tym dniu dzień wolny przeznaczony na relaks i wypoczynek w wybranym hotelu.
Dzień 12 (13)
Przylot do Polski - Warszawa Lotnisko Chopina. Uwaga: Dla osób, które zarezerwowały pakiet 13-dniowy - w tym dniu transfer na lotnisko i wylot do Polski.
Uwagi!

Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.
Paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu.
"
Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje:
przelot samolotem czarterowym LOT-u samolotem czarterowymLOT-u typu Dreamliner lub innym szerokokadłubowym na/z Dominikanę (lot bezpośredni), opłaty lotniskowe, program turystyczny jw. w tym przejazdy klimatyzowanym autokarem lub minibusem, zakwaterowanie w hotelach wg programu : 10 lub 11 rozpoczętych dób hotelowych: 3 podczas objazdu w hotelach 3* oraz 7 lub 8 w wybranym hotelu podczas pobytu w zależności od terminu imprezy wyżywienie: śniadania (3) podczas objazdu, obiadokolacje (2) podczas objazdu (opcjonalnie, dodatkowo płatne) i podczas pobytu posiłki jak w opisie wybranego hotelu, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Warszawie, opiekę polskojęzycznego pilota lub polskojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta. Podczas objazdu, ubezpieczenie TU EUROPA SA (NNW, KL, CP i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje:
opłaty za kartę turystyczną na Dominikanę (łącznie ok. 10 USD/os), biletów wstępów do zwiedzanych obiektów oraz opłat rezerwacyjnych, opłat za lokalnych przewodników, napiwków dla obsługi (ok.150 USD/os - płatne obligatoryjnie na miejscu), obiadokolacji, dodatkowych posiłków, napoi do posiłków i wydatków osobistych. Możliwość opcjonalnej dopłaty do obiadokolacji podczas objazdu (2) w systemie rezerwacyjnym (napoje płatne dodatkowo).
"
Uwagi do przelotu

Wylot z Warszawy. Zbiórka na 3 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku Okęcie. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: . Przelot : samolot PLL LOT typu
Wizy - informacje dla sprzedawców

Wiza na Dominikanę nie jest wymagana, ale klienci są zobligowani do wykupienia karty turysty (na lotnisku) , ok. 10 USD
Wizy

Wiza na Dominikanę nie jest wymagana, ale klienci są zobligowani do wykupienia karty turysty (na lotnisku) , ok. 10 USD
META Description

Dominikana - karaibski raj na ziemi ? Puerto Plata - bursztynowa stolica ? wodospad Salto de Jimenoa - na spotkanie z dinozaurami ? Santo Domingo - w kolonialnym klimacie ? Los Tres Ojos - magiczny świat jaskiń ? Samana i wodospad El Limon - tropikalny Eden ? wypoczynek nad morzem


Opis hotelu Egzotyka Light - Dominikana według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Kategoria

***

Opis oferty

  Zakwaterowanie: Hotele o standardzie odpowiadającym *** w ocenie organizatora - w Puerto Plata, Santo Domingo (lub w okolicach w/w miast) podczas objazdu (razem 3 rozpoczęte doby hotelowe) oraz w wybranym hotelu podczas wypoczynku (7 lub 8 rozpoczętych dób hotelowych w zależności od terminu imprezy). Pokoje: wyposażone są w łazienki z WC, klimatyzację, często TV. Wyżywienie: Wyżywienie podczas objazdu: śniadania (3) oraz za dopłatą obiadokolacje (2) we wskazanych dniach, zazwyczaj w restauracjach hotelowych napoje do kolacji dodatkowo płatne. Wyżywienie podczas pobytu: jak w opisie wybranego hotelu.Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Rainbow, które obecne jest na polskim rynku turystycznym od 1990 roku. To jeden z czołowych polskich touroperatorów oraz nasz bardzo ważny kontrahent, z którym prowadzimy wieloletnią współpracę. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Najmocniejszą stroną Biura Podróży Rainbow są jedni z najlepszych na rynku piloci i rezydenci – wyróżniający się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki ale również pasją do podróżowania i chęcią pokazywania najpiękniejszych zakątków świata. Biuro Podróży Rainbow oferuje swoim klientom ogromną bazę atrakcyjnych wycieczek objazdowych w każdy zakątek świata, jak również posiada bogatą bazę wakacji pobytowych all inclusive w Europie i nie tylko. Aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, Biuro Podróży Rainbow stale monitoruje i sprawdza swoją ofertę pod kątem zadowolenia klientów. Nowością na sezon 2017 są Polskie Strefy - przygotowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych centra animacyjne, prężnie działające w popularnych miejscowościach turystycznych.

Starania biura zostały dostrzeżone przez wiele poważanych instytucji, a sukces poparty licznymi nagrodami, takimi jak: Brązowe Effie w kategorii Usługi w konkursie Effie Awards 2015, Diament Forbesa, czy Róża Kolumba 2014.


Zdjęcia lokalizacji (Dominikana)
Wyspa Sanoa to obowiązkowa wycieczka fakultatywna podczas wakacji na Dominikanie
Punta Cana, wakacje all inclusive na Dominikanie
Niesamowita zatoka na półwyspie Samana na Dominikanie
Wakacje na Dominikanie, wycieczka do Santo Domingo
Rejs na Cayo Paraiso, luksusowa wycieczka fakultatywna z Dominikany
Kulinarne szaleństwo na Dominikanie
Wodospady Damajagua to jedna z większych atrakcji Dominikany
Wiktoriańska zabudowa Puerto Plata - Dominikana

Opinie o wycieczce objazdowej Egzotyka Light - Dominikana

Egzotyka Light - Dominikana - możliwości zakwaterowania:

1 os. standardowy
2 os. standardowy

Masz pytania o Wycieczkę objazdową Egzotyka Light - Dominikana? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00