cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

  • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
  • money
  • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
  • Wycieczka objazdowa Ogrody pustyni, Oman
  • Wycieczka objazdowa Ogrody pustyni, Oman
1 / 2
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Wycieczka objazdowa Ogrody pustyni
star 3

Oman
Ocena wycieczki objazdowej Ogrody pustyni:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii

Wycieczka objazdowa Ogrody pustyni w ofercie Biura podróży:

Rainbow

Szukasz wakacji do Omanu?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

***

Opis oferty

 

Zakwaterowanie:
Hotele o standardzie odpowiadającym *** w ocenie organizatora - w Salali lub okolicy podczas części objazdowej (razem 4 rozpoczęte doby hotelowe) oraz w wybranym hotelu podczas wypoczynku (3 rozpoczęte doby hotelowe).
Pokoje:
wyposażone są w łazienki z WC, klimatyzację, często TV.
Wyżywienie:
Wyżywienie podczas objazdu:
śniadania (4) oraz za dopłatą obiadokolacje (3) we wskazanych dniach, zazwyczaj w restauracjach hotelowych napoje do kolacji dodatkowo płatne.
Wyżywienie podczas pobytu:
jak w opisie wybranego hotelu.


Opis hotelu Ogrody pustyni według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Kategoria

***

Opis oferty

  Zakwaterowanie: Hotele o standardzie odpowiadającym *** w ocenie organizatora - w Salali lub okolicy podczas części objazdowej (razem 4 rozpoczęte doby hotelowe) oraz w wybranym hotelu podczas wypoczynku (3 rozpoczęte doby hotelowe). Pokoje: wyposażone są w łazienki z WC, klimatyzację, często TV. Wyżywienie: Wyżywienie podczas objazdu: śniadania (4) oraz za dopłatą obiadokolacje (3) we wskazanych dniach, zazwyczaj w restauracjach hotelowych napoje do kolacji dodatkowo płatne. Wyżywienie podczas pobytu: jak w opisie wybranego hotelu.Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Rainbow, które obecne jest na polskim rynku turystycznym od 1990 roku. To jeden z czołowych polskich touroperatorów oraz nasz bardzo ważny kontrahent, z którym prowadzimy wieloletnią współpracę. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Najmocniejszą stroną Biura Podróży Rainbow są jedni z najlepszych na rynku piloci i rezydenci – wyróżniający się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki ale również pasją do podróżowania i chęcią pokazywania najpiękniejszych zakątków świata. Biuro Podróży Rainbow oferuje swoim klientom ogromną bazę atrakcyjnych wycieczek objazdowych w każdy zakątek świata, jak również posiada bogatą bazę wakacji pobytowych all inclusive w Europie i nie tylko. Aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, Biuro Podróży Rainbow stale monitoruje i sprawdza swoją ofertę pod kątem zadowolenia klientów. Nowością na sezon 2017 są Polskie Strefy - przygotowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych centra animacyjne, prężnie działające w popularnych miejscowościach turystycznych.

Starania biura zostały dostrzeżone przez wiele poważanych instytucji, a sukces poparty licznymi nagrodami, takimi jak: Brązowe Effie w kategorii Usługi w konkursie Effie Awards 2015, Diament Forbesa, czy Róża Kolumba 2014.


Zdjęcia lokalizacji (Oman)
Orientalne i luksusowe hotele w Salalah w Omanie
Bajeczne plaże Omanu zachęcają do błogiego lenistwa
Muskat w Omanie
Słynna plaża Mughsail, zachwyca wysokimi klifami
Plaże w okolicach Salalah zachwycają drobnym piaskiem
Pustynia Rub Al Khali w Omanie
Dolina Wadi w Omanie
Jedna z propozycji wycieczek fakultatywnych w Omanie do Fortu Taqah

Opinie o wycieczce objazdowej Ogrody pustyni

Masz pytania o Wycieczkę objazdową Ogrody pustyni? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00