cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa Kraje Beneluxu Comfort, Belgia
 • Wycieczka objazdowa Kraje Beneluxu Comfort, Belgia
 • Wycieczka objazdowa Kraje Beneluxu Comfort, Belgia
 • Wycieczka objazdowa Kraje Beneluxu Comfort, Belgia
 • Wycieczka objazdowa Kraje Beneluxu Comfort, Belgia
 • Wycieczka objazdowa Kraje Beneluxu Comfort, Belgia
 • Wycieczka objazdowa Kraje Beneluxu Comfort, Belgia
 • Wycieczka objazdowa Kraje Beneluxu Comfort, Belgia
 • Wycieczka objazdowa Kraje Beneluxu Comfort, Belgia
 • Wycieczka objazdowa Kraje Beneluxu Comfort, Belgia
 • Wycieczka objazdowa Kraje Beneluxu Comfort, Belgia
1 / 11
Ocena
hotelu:
0.0 / 5
Najbliższy termin
13.04 - 18.04
już od 1831 zł / os
Sprawdź
Najtańszy termin
20.04 - 26.04
już od 1721 zł / os
Sprawdź

Wycieczka objazdowa Kraje Beneluxu Comfort
star 2

Belgia
Ocena wycieczki objazdowej Kraje Beneluxu Comfort:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii
Najbliższy termin
 • Termin:
 • 13 kwietnia 2019
Najtańszy termin
 • Termin:
 • 20 kwietnia 2019

Wycieczka objazdowa Kraje Beneluxu Comfort w ofercie Biura podróży:

Rainbow

Szukasz wakacji do Belgii?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

**

Opis oferty

 

Zakwaterowanie:

Hotele **/*** - położone poza zwiedzanymi miastami (20 - 40 km), (5 rozpoczętych dób hotelowych: w Holandii - 3, Belgii - 1, w Niemczech - 1).
Pokoje: wygodne z łazienkami i wc oraz TV.
Do dyspozycji gości:

bar oraz recepcja
Wyżywienie:

śniadania kontynentalne
Kategoria lokalna:

**/***
Program

Dzień 1
Wyjazd z Polski wg rozkładu. Przyjazd w okolice Osnabruck - Hengelo w godzinach wieczornych. Zakwaterowanie i nocleg. (Trasa od granicy ok. 600 km).
Dzień 2
Po śniadaniu, wykwaterowanie, przejazd do centrum Amsterdamu - znanego jako najbardziej liberalne miasto na świecie. Następnie zwiedzanie szlifierni diamentów (możliwość zakupu!) oraz spacer romantycznymi uliczkami przy kanałach do dzielnicy muzealnej i zwiedzanie Rijksmuseum - Muzeum Narodowe ze wspaniałą kolekcją dzieł mistrzów niderlandzkich m.in. Rembrandta, Vermeera, Halsa ( zwiedzanie z przewodnikiem lokalnym). Po południu proponujemy romantyczny rejs po kanałach amsterdamskich, podczas którego możemy podziwiać wspaniałą XVII-wieczną architekturę domów kupieckich. Dla chętnych wspólna kolacja (dodatkowo płatna u pilota). Wieczorny spacer po dzielnicy Czerwonych Świateł - centrum nocnych uciech (ze względu na obowiązujące przepisy dotyczące ilości osób w grupie w tej dzielnicy spacer odbywa się w dwóch turach). Przejazd do hotelu w okolicach Hagi - Rotterdamu na nocleg. (Trasa ok.300 km).
Dzień 3
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Krótka wizyta w Delft, rodzinnym mieście malarza Vermeera, spacer na Główny Rynek, wizyta w jednym ze sklepów ze wspaniałą królewską porcelaną. Dalej udamy się do Rotterdamu - gdzie znajduje się największy na świecie port przeładunkowy. Jest to najnowocześniejsze holenderskie miasto, które podziwiać będziemy z Euromastu, wieży obserwacyjnej skąd roztacza się przepiękna panorama (winda obrotowa dociera na wysokość 185m). Kolejnym punktem programu będzie wizyta w politycznej stolicy Holandii - Hadze. Podczas krótkiego spaceru zobaczymy Stary Ratusz, kościół Grote Kerk i reprezentacyjną siedzibę Parlamentu holenderskiego. Zwiedzimy również Madurodam, czyli Holandię w miniaturze, gdzie można podziwiać holenderskie zabytki i wspaniałe konstrukcje wodne w skali 1:25. Dla chętnych wspólna kolacja w restauracji (dodatkowo płatna u pilota). ). Powrót do hotelu w okolicach Hagi - Rotterdamu na nocleg (Trasa ok. 150 km).
Uwaga!
W terminach od połowy marca do połowy maja zamiast wizyty w Delft - odwiedzimy słynne ogrody kwiatowe Keukenhof (wycieczka dodatkowo płatna - ok. 23 EUR).
Dzień 4
Po śniadaniu, wykwaterowanie i przejazd do skansenu wiatraków Kinderdijk, wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Popłyniemy w półgodzinny rejs wzdłuż linii wiatraków i zwiedzimy wnętrze jednego z nich. Po drodze krótka wizyta w Antwerpii (przy zgodzie wszystkich uczestników, dodatkowo płatna - 10 EUR). Spacer po starym mieście ze wspaniałymi domami cechowymi i najwyższą gotycką katedrą w Belgii. Przejazd do Brugii, czyli niezwykła podróż w średniowieczną przeszłość. Spacer po urokliwej, pięknie zachowanej starówce (rynek Grote Markt, kościół Notre Dame, bazylika Świętej Krwi, okazałe domy kupieckie). Wieczorem przejazd do Brukseli - kosmopolitycznej metropolii o światowym znaczeniu. Spacer po starówce brukselskiej - szczególnej uwadze polecamy Grand Place z pięknym Hotel de Ville (ratuszem miejskim) oraz symbol miasta - fontannę Maneken Pis. Dla chętnych kolacja na starym mieście (płatna dodatkowo u pilota). Zakwaterowanie w hotelu w okolicach Brukseli. (Trasa ok. 250 km).
Dzień 5
Po śniadaniu , wykwaterowanie. Zwiedzanie Brukseli autokarem: zobaczymy Atomium (konstrukcję przedstawiającą pierwiastek żelaza powiększony 185 miliardów razy), Pałac Królewski, dzielnicę Unii Europejskiej i Pałac Sprawiedliwości,katedrę św. Michała- patrona Brukseli
.
Przejazd do Luksemburga- finansowego centrum Europy. Spacer po starym mieście (m.in. Plac d´Armes, Pałac Książęcy) oraz wędrówka po murach obronnych cytadeli luksemburskiej i podziwianie majestatycznych krajobrazów. Czas wolny przy głównym placu miasta z kawiarniami i restauracjami. Przejazd do hotelu w okolicachDortmundu, zakwaterowanie inocleg. (Trasa ok. 500 km).
Dzień 6
Po wczesnym śniadaniu, wykwaterowanie i przejazd do Polski. (Torzym ok. 17.00). (Trasa ok. 700 km).
Uwagi do programu
- Program może ulec zmianie. - Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych. -W 2019 roku wchodzą w życie przepisy, zakazujące wjazdu do centrum Amsterdamu autokarom turystycznym. W związku z tym zwiedzanie miasta będzie odbywało się pieszo lub komunikacją miejską, a autokar pozostanie poza centrum miasta.
Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje:
przejazd komfortowym autokarem (wc, klimatyzacja, bar, video), zakwaterowanie w hotelach j.w. (5 rozpoczętych dób hotelowych), śniadania kontynentalne, program turystyczny jw., ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż) oraz opiekę pilota.
Cena podstawowa nie obejmuje:
kosztów biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, rejsu statkiem, przejazdów komunikacją miejską, posiłków w restauracjach, usług przewodników lokalnych, zestawu słuchawkowego Tour Guide, taksy turystycznej ok. 12 EUR (płatna w hotelach na miejscu) oraz innych wydatków osobistych. Orientacyjny koszt uczestnictwa w programie ok. 170 EUR (płatne na miejscu) koszt 1 obiadokolacji ok. 18 EUR.(możliwe do zakupienia na miejscu u pilota) fakultatywna wycieczka do Antwerpii - 10 EUR, w terminach od połowy marca do połowy maja wycieczka do Keukenhof - ok.23 EUR oraz innych wydatków osobistych.
Inne

NOWOŚĆ - obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE.
Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o
META Description

Bez nocnych przejazdów (2 noclegi tranzytowe) • Amsterdam - "swobodne" miasto • Roterdam - największy port na świecie • Delft i królewska porcelana • Haga i Holandia w miniaturze • Brugia - uroki średniowiecza • Bruksela - "czekoladowa" stolica Europy • Luksemburg i finansowe elity
Opinie klientów

Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.5/6. Sprawdź opinie:


Opis hotelu Kraje Beneluxu Comfort według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Kategoria

**

Opis oferty

  Zakwaterowanie: Hotele **/*** - położone poza zwiedzanymi miastami (20 - 40 km), (5 rozpoczętych dób hotelowych: w Holandii - 3, Belgii - 1, w Niemczech - 1). Pokoje: wygodne z łazienkami i wc oraz TV. Do dyspozycji gości: bar oraz recepcja Wyżywienie: śniadania kontynentalne Kategoria lokalna: **/***

Program

Dzień 1 Wyjazd z Polski wg rozkładu. Przyjazd w okolice Amsterdamu w późnych godzinach wieczornych. Zakwaterowanie i nocleg. (Trasa od granicy ok. 750 km). Dzień 2 Po śniadaniu, wizyta na farmie serowarskiej (możliwość zakupu serów i chodaków holenderskich). Przejazd do centrum Amsterdamu - znanego jako najbardziej liberalne miasto na świecie i wizyta w muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud's (możliwość obcowania ze swoimi idolami i postaciami historycznymi). Następnie zwiedzanie szlifierni diamentów (możliwość zakupu!) oraz spacer romantycznymi uliczkami przy kanałach do dzielnicy muzealnej i zwiedzanie Rijksmuseum - Muzeum Narodowe ze wspaniałą kolekcją dzieł mistrzów niderlandzkich m.in. Rembrandta, Vermeera, Halsa ( zwiedzanie z przewodnikiem lokalnym). Po południu proponujemy romantyczny rejs po kanałach amsterdamskich, podczas którego możemy podziwiać wspaniałą XVII-wieczną architekturę domów kupieckich. Dla chętnych wspólna kolacja (dodatkowo płatna u pilota). Wieczorny spacer po dzielnicy Czerwonych Świateł - centrum nocnych uciech. Powrót do hotelu w okolicach Amsterdamu na nocleg. (Trasa ok.100 km). Dzień 3 Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Krótka wizyta w Delft, rodzinnym mieście malarza Vermeera, spacer na Główny Rynek, wizyta w jednym ze sklepów ze wspaniałą królewską porcelaną. Dalej udamy się do Rotterdamu - gdzie znajduje się największy na świecie port przeładunkowy. Jest to najnowocześniejsze holenderskie miasto, które podziwiać będziemy z Euromastu, wieży obserwacyjnej skąd roztacza się przepiękna panorama (winda obrotowa dociera na wysokość 185m). Kolejnym punktem programu będzie wizyta w politycznej stolicy Holandii - Hadze. Podczas krótkiego spaceru zobaczymy Stary Ratusz, kościół Grote Kerk i reprezentacyjną siedzibę Parlamentu holenderskiego. Zwiedzimy również Madurodam, czyli Holandię w miniaturze, gdzie można podziwiać holenderskie zabytki i wspaniałe konstrukcje wodne w skali 1:25. Dla chętnych wspólna kolacja w restauracji (dodatkowo płatna u pilota). Powrót do hotelu w okolicach Amsterdamu na nocleg (Trasa ok. 250 km). Uwaga!W terminach od połowy marca do połowy maja zamiast wizyty w Delft - odwiedzimy słynne ogrody kwiatowe Keukenhof (wycieczka dodatkowo płatna - ok. 20 EUR). Dzień 4 Po śniadaniu, wykwaterowanie i przejazd do skansenu wiatraków Kinderdijk, wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Popłyniemy w półgodzinny rejs wzdłuż linii wiatraków i zwiedzimy wnętrze jednego z nich. Po drodze krótka wizyta w Antwerpii (przy zgodzie wszystkich uczestników, dodatkowo płatna - 10 EUR). Spacer po starym mieście ze wspaniałymi domami cechowymi i najwyższą gotycką katedrą w Belgii. Przejazd do Brugii, czyli niezwykła podróż w średniowieczną przeszłość. Spacer po urokliwej, pięknie zachowanej starówce (rynek Grote Markt, kościół Notre Dame, bazylika Świętej Krwi, okazałe domy kupieckie). Wieczorem przejazd do Brukseli - kosmopolitycznej metropolii o światowym znaczeniu. Spacer po starówce brukselskiej - szczególnej uwadze polecamy Grand Place z pięknym Hotel de Ville (ratuszem miejskim) oraz symbol miasta - fontannę Maneken Pis. Dla chętnych kolacja na starym mieście (płatna dodatkowo u pilota). Zakwaterowanie w hotelu w okolicach Brukseli. (Trasa ok. 250 km). Dzień 5 Po śniadaniu , wykwaterowanie. Zwiedzanie Brukseli autokarem: zobaczymy Atomium (konstrukcję przedstawiającą pierwiastek żelaza powiększony 185 miliardów razy), Pałac Królewski, dzielnicę Unii Europejskiej i Pałac Sprawiedliwości, katedrę św. Michała - patrona Brukseli. Przejazd do Luksemburga - finansowego centrum Europy. Spacer po starym mieście (m.in. Plac d´Armes, Pałac Książęcy) oraz wędrówka po murach obronnych cytadeli luksemburskiej i podziwianie majestatycznych krajobrazów. Czas wolny przy głównym placu miasta z kawiarniami i restauracjami. Przejazd do hotelu w okolicach Dortmundu, zakwaterowanie i nocleg. (Trasa ok. 500 km). Dzień 6 Po wczesnym śniadaniu, wykwaterowanie i przejazd do Polski. (Torzym ok. 17.00). (Trasa ok. 700 km). Uwagi do programu - Program może ulec zmianie. - Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych. Świadczenia Cena podstwowa obejmuje: przejazd komfortowym autokarem (wc, klimatyzacja, bar, video), zakwaterowanie w hotelach j.w. (5 rozpoczętych dób hotelowych), śniadania kontynentalne, program turystyczny jw., ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż) oraz opiekę pilota. Cena podstawowa nie obejmuje: kosztów biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, rejsu statkiem, przejazdów komunikacją miejską, posiłków w restauracjach, usług przewodników lokalnych, zestawu słuchawkowego Tour Guide, taksy turystycznej ok. 9 EUR (płatna w hotelach na miejscu) oraz innych wydatków osobistych. Orientacyjny koszt uczestnictwa w programie ok. 155 EUR (płatne na miejscu) koszt 1 obiadokolacji ok. 18 EUR.(możliwe do zakupienia na miejscu u pilota). Inne NOWOŚĆ - obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE. Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.

Świadczenia

Cena podstwowa obejmuje: przejazd komfortowym autokarem (wc, klimatyzacja, bar, video), zakwaterowanie w hotelach j.w. (5 rozpoczętych dób hotelowych), śniadania kontynentalne, program turystyczny jw., ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż) oraz opiekę pilota. Cena podstawowa nie obejmuje: kosztów biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, rejsu statkiem, przejazdów komunikacją miejską, posiłków w restauracjach, usług przewodników lokalnych, zestawu słuchawkowego Tour Guide, taksy turystycznej ok. 9 EUR (płatna w hotelach na miejscu) oraz innych wydatków osobistych. Orientacyjny koszt uczestnictwa w programie ok. 155 EUR (płatne na miejscu) koszt 1 obiadokolacji ok. 18 EUR.(możliwe do zakupienia na miejscu u pilota).

Inne

NOWOŚĆ - obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE. Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.

Opinie klientów

Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.6/6. Sprawdź opinie: http://r.pl/beneluks-male-potegi-europy-comfort/zakwaterowanie-amcHotel pochodzi z oferty Biura Podróży Rainbow, które obecne jest na polskim rynku turystycznym od 1990 roku. To jeden z czołowych polskich touroperatorów oraz nasz bardzo ważny kontrahent, z którym prowadzimy wieloletnią współpracę. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Najmocniejszą stroną Biura Podróży Rainbow są jedni z najlepszych na rynku piloci i rezydenci – wyróżniający się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki ale również pasją do podróżowania i chęcią pokazywania najpiękniejszych zakątków świata. Biuro Podróży Rainbow oferuje swoim klientom ogromną bazę atrakcyjnych wycieczek objazdowych w każdy zakątek świata, jak również posiada bogatą bazę wakacji pobytowych all inclusive w Europie i nie tylko. Aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, Biuro Podróży Rainbow stale monitoruje i sprawdza swoją ofertę pod kątem zadowolenia klientów. Nowością na sezon 2017 są Polskie Strefy - przygotowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych centra animacyjne, prężnie działające w popularnych miejscowościach turystycznych.

Starania biura zostały dostrzeżone przez wiele poważanych instytucji, a sukces poparty licznymi nagrodami, takimi jak: Brązowe Effie w kategorii Usługi w konkursie Effie Awards 2015, Diament Forbesa, czy Róża Kolumba 2014.


Opinie o wycieczce objazdowej Kraje Beneluxu Comfort

Kraje Beneluxu Comfort - możliwości zakwaterowania:

1 os. standard
2 os. standard

Masz pytania o Wycieczkę objazdową Kraje Beneluxu Comfort? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00