cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa Tajemnice Sri Lanki, Sri Lanka
 • Wycieczka objazdowa Tajemnice Sri Lanki, Sri Lanka
 • Wycieczka objazdowa Tajemnice Sri Lanki, Sri Lanka
 • Wycieczka objazdowa Tajemnice Sri Lanki, Sri Lanka
 • Wycieczka objazdowa Tajemnice Sri Lanki, Sri Lanka
 • Wycieczka objazdowa Tajemnice Sri Lanki, Sri Lanka
 • Wycieczka objazdowa Tajemnice Sri Lanki, Sri Lanka
 • Wycieczka objazdowa Tajemnice Sri Lanki, Sri Lanka
 • Wycieczka objazdowa Tajemnice Sri Lanki, Sri Lanka
 • Wycieczka objazdowa Tajemnice Sri Lanki, Sri Lanka
1 / 10
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Wycieczka objazdowa Tajemnice Sri Lanki

Sri Lanka
Ocena wycieczki objazdowej Tajemnice Sri Lanki:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii

Wycieczka objazdowa Tajemnice Sri Lanki w ofercie Biura podróży:

Ecco Travel

Szukasz wakacji na Sri Lankę?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

***

Region

Sri Lanka

Opis

KOLOMBO - PINNAWALA - DAMBULLA - AUKANA - MIHINTALE - ANURADHAPURA - POLONNARUWA - SIGIRIYA - MATALE - KANDY - PERADENIYA - NUWARA ELIYA - HORTON PLAINS - YALA - GALLE - KOLOMBO.

Dzień 1

Warszawa - Kolombo. Wylot z lotniska Chopina do Kolombo.

Dzień 2

Kolombo. Przylot do Kolombo i rozpoczęcie programu. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie. Po południu zwiedzanie Kolombo, stolicy Sri Lanki. Jak wiele stolic krajów rozwijających się, miasto ulega nieustannym przeobrażeniom. Obok powstających w szybkim czasie drapaczy chmur, znajduje się wiele zabytków, pochodzących z czasów brytyjskiej dominacji, np. stuletnia wieża z zegarem, budynki administracji kolonialnej, czy dzielnice willowe. Ciekawe miejsce stanowi bazar Pettah, buddyjskie i hinduistyczne świątynie oraz Centrum Konferencyjne im. S. Bandaranajke, będące darem przyjaźni Chińskiej Republiki Ludowej. Po zwiedzaniu powrót do hotelu, kolacja i nocleg.

Dzień 3

Kolombo - Pinnawala - Dambulla. Po śniadaniu przejazd do Pinnawali. Wizyta w sławnym sierocińcu słoni utworzonym w 1975 roku. Poza atrakcją turystyczną, ośrodek stanowi ważne centrum badawcze i edukacyjne. Dzięki zaangażowaniu naukowców z różnych stron świata realizowany jest tu program ochrony słoni. Przejazd do hotelu w okolicach Dambulli albo Giritale. Po południu, dla chętnych safari (dodatkowo płatne) na terenie Parku Narodowego Minneriya, w którym podczas przejazdu jeepem można zobaczyć okazy fauny i flory wilgotnego lasu równikowego i terenów suchych. W lesie bambusowym można natknąć się na słonie i obserwować je z bliskiej odległości. Powrót do hotelu. Kolacja i nocleg.

Dzień 4

Dambulla - Aukana - Mihintale - Anuradhapura - Dambulla. Po śniadaniu w hotelu, przejazd w kierunku Anuradhapury. Po drodze przystanek w Aukana, gdzie znajduje się najlepiej zachowany 12-metrowy posąg Buddy wzniesiony przez króla Dhatusena w V wieku. Następnie przejazd do Mihintale - kolebki buddyzmu na wyspie. Na skalistym wzgórzu znajduje się historyczna stupa, do której prowadzą granitowe schody. Ze szczytu rozciąga się wspaniały widok na całą okolicę. Ostatnim punktem programu tego dnia będzie Anuradhapura - pierwsza stolica i największy ośrodek kultury starożytnego Cejlonu, wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Znajduje się tu wiele bezcennych zabytków i stanowisk archeologicznych. Do największych atrakcji należy najstarsze drzewo na świecie, według dokumentów historycznych powstałe ze szczepu drzewa pamiętającego czasy księcia Siddharthy, znanego później jako Budda. Warto zobaczyć Mosiężny Pałac z II w. p.n.e. z 1600 kamiennymi kolumnami. Ponadto są tu liczne dagoby, m.in. Thuparama (III w. p.n.e.) z relikwią obojczyka Buddy, Lankarama (I w. p.n.e.) z posągiem medytującego Buddy; skalną świątynię Isurumuniya (III w. p.n.e.) z posągiem siedzącego Buddy oraz świątynię Zęba Buddy (IV w. n.e.). Powrót do hotelu w okolicach Dambulli albo Giritale. Kolacja i nocleg.

Dzień 5

Dambulla - Polonnaruwa - Sigiriya - Dambulla. Po śniadaniu przejazd do Polonnaruwa - miasta które w VIII wieku stało się rezydencją królewską, a po zniszczeniu Anuradhapury w XI w. pełniło funkcję stolicy królów syngaleskich. Wśród tutejszych zabytków na uwagę zasługują ruiny Pałacu Królewskiego, sale audiencyjne, królewska Łaźnia Lotosu, statua króla Parakramabahu i sztuczne jezioro stworzone za jego czasów. W skalnej świątyni Gal Vihara znajdują się cztery wielkie posągi Buddy wykute w granitowej skale. Następnie przejazd do miejscowości Sigiriya, gdzie na rozległej skale górującej nad płaską okolicą wznosi się imponująca, kamienna forteca sprzed 1500 lat. W obrębie fortyfikacji zbudowano miasto oraz pałac królewski wraz z ogrodami i haremem. Do dziś można podziwiać niezwykle realistyczne 500-letnie freski tzw. "niebiańskich dziewic". Wieczorem powrót do hotelu w okolicach Dambulli albo Giritale na kolację i nocleg.

Dzień 6

Dambulla - Matale - Kandy. Po śniadaniu przejazd do kompleksu świątyń buddyjskich w Dambulli. Pięć świątyń wykutych w skalnej górze w I w. p.n.e. za czasów króla Valagamabahu, wznosi się 150 metrów ponad otaczającą równinę. Przez wieki złożono tu ponad 150 posągów Buddy, m.in. Buddy Odpoczywającego, o długości 14 metrów. Ściany grot pokryto licznymi freskami (głównie z XVIII w.) zajmującymi powierzchnię 2100 m2. Przed grotami rośnie święte drzewo Bo. Od 1991 roku skalne świątynie w Dumbulli znajdują się na Liście Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO. Są również częstym celem pielgrzymek wyznawców buddyzmu. Następnie przejazd do Matale i zwiedzanie tamtejszego ogrodu przypraw oraz wizyta w manufakturze batiku, gdzie zobaczymy tradycyjny proces uzyskiwania wzorów na tkaninach. Następnie przejazd do Kandy, zakwaterowanie, kolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 7

Kandy - Peradeniya - Kandy. Po śniadaniu wyjazd na zwiedzanie miasta. Kandy to religijna stolica Sri Lanki. Miasto zostało założone w XIII w. jako ośrodek władzy dynastii syngaleskiej i do 1815 r. pełniło funkcję stolicy wyspy. Celem pielgrzymek jest świątynia Dalada Maligawa (Świątynia Zęba), gdzie w kosztownej skrzyni przechowywana jest otoczona szczególnym kultem relikwia - ząb Buddy. Ponadto w programie zwiedzanie miasta, bazaru, centrum sztuki i rzemiosła, muzeum kamieni szlachetnych oraz lapidarium. Po południu przejazd do miejscowości Peradeniya. Tamtejszy Ogród Królewski powstał w 1371 roku za sprawą króla Wickramabahu III. Park botaniczny obejmuje obszar 147 ha i ponad 300 gatunków storczyków, roślin leczniczych oraz rzadkich drzew. Powrót do hotelu w Kandy. Wieczorem występy lokalnych artystów. Kolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 8

Kandy - Nuwara - Eliya. Śniadanie i wyjazd w kierunku Nuwara Eliya. Po drodze wizyta na plantacji herbaty. Krzewy herbaty pierwszy raz zasadzono na Sri Lance w 1824 r., przywieziono je z Chin. W kolejnych latach trafiły tu także sadzonki z Assamu. Pierwszą plantację herbaty założył tu Szkot James Taylor. Dziś Sri Lanka eksportuje 244 tys. ton herbaty rocznie. Po południu zwiedzanie Nuwara Eliya. Ten najpopularniejszy górski kurort Cejlonu, znany z orzeźwiającego mikroklimatu, produkcji słynnej cejlońskiej herbaty, wspaniałych pejzaży i wiktoriańskiej architektury powstałej w czasach brytyjskiej dominacji kolonialnej. W okolicy znajduje się najwyższy szczyt wyspy - Pidurutalagala, który mierzy ponad 2500 m n.p.m. oraz jedno z najlepszych pól golfowych w południowej Azji. Kolacja i nocleg w hotelu w Nuwara Eliya

Dzień 9

Nuwara Eliya - Horton Plains - Nuwara Eliya. Śniadanie i dzień wolny. Opcjonalnie wycieczka (dodatkowo płatna) do Parku Narodowego Horton Plains wpisanego na listę UNESCO. Jest to jedyny park narodowy położony w górzystej części kraju. Tutejszy, ostatni górski las na wyspie jest ostoją rzadkich gatunków roślin i zwierząt. Po zakończeniu zwiedzania powrót do hotelu na kolację i nocleg.

Dzień 10

Nuwara Eliya - Ella - Yala. Po śniadaniu w hotelu przejazd do Parku Narodowego Yala. Po drodze zatrzymamy się przy wysokim na 329 m wodospadzie Ravana Ella oraz przy punkcie widokowym na Ella Gap - górską rozpadlinę. Po dotarciu na miejsce zwiedzanie parku samochodem terenowym. Yala jest największym parkiem narodowym na Cejlonie i stanowi naturalne środowisko dla dzikich słoni, dzików, bawołów, lampartów, niedźwiedzi, jeleni i krokodyli. Żyją tu również wielkie stada migrujących i osiadłych ptaków. Kolacja i nocleg w hotelu w Yala.

Dzień 11

(18). Yala - Galle - Kolombo. Po śniadaniu w hotelu przejazd do miasta Galle nad Oceanem Indyjskim, w dawnych wiekach stanowiącego główny port Cejlonu. Wysunięty w morze zabytkowy fort został zbudowany przez Portugalczyków, a następnie zdobyty i rozbudowany przez Holendrów. Fort Galle jest największym z zachowanych miast fortowych wzniesionych przez Europejczyków w Azji. Historyczna zabudowa znajduje się na liście światowego dziedzictwa kultury UNESCO. Poza cennymi zabytkami miasto słynie z ręcznie wyrabianych koronek. Następnie przejazd do hoteli na wybrzeżu lub na lotnisko w Kolombo. Zakończenie programu i wylot do Polski lub dalszy wypoczynek na plaży.

Dzień 12

(19). Przylot na lotnisko Chopina w Warszawie. Uwaga! Ecco Travel zastrzega możliwość zmiany rozkładu lotów oraz kolejności zwiedzania. Liczba miejsc ograniczona.

Cena zawiera

przelot na trasie Warszawa - Kolombo - Warszawa z przesiadkami, opłaty lotniskowe, ubezpieczenie KL, NNW, zakwaterowanie w hotelach 3 *** w pokojach dwuosobowych z łazienką,, śniadania i obiadokolacje,, lokalny transport klimatyzowanymi autokarami lub minibusami, zwiedzanie wg programu (bez biletów wstępu do zwiedzanych obiektów), obsługę polskojęzyczną podczas wycieczki objazdowej na Sri Lance,

Cena nie zawiera

dopłaty do pokoju jednoosobowego albo do tańszej opcji podróżujący samotnie (uczestnik może być dokwaterowany do innej osoby tej samej płci) - w przypadku realizacji dokwaterowania w ramach opcji "podróżujący samotnie", dopłata zostanie anulowana, obowiązkowej opłaty za wstępy do zwiedzanych obiektów, obsługę lokalnych przewodników, zwyczajowe napiwki i inne opłaty lokalne w wysokości ok. 260 USD na osobę jako pakiet płatny lokalnemu kontrahentowi (pilotowi) na miejscu wycieczki,, kosztów wycieczek fakultatywnych - - Minneriya National Park - ok. 45 USD/os. - Horton Plains - ok. 45 USD/os., kosztu wizy lankijskiej, Chyba że pozostałe postanowienia umowy stanowią inaczej.

Obsługa na miejscu

w jęz. polskim

Informacje wizowe

Wizy Przy wjeździe na Sri Lankę wymagana jest wiza. Wizy turystyczne wydawane są na lotnisku w Kolombo, na okres do 30 dni, w cenie 40 USD/os. Należy przedstawić paszport ważny 6 miesięcy od daty powrotu. Wizy na pobyt do 48 h i tranzytowe, a także wizy dla dzieci do 12 roku życia - bez opłat. Wizę można również uzyskać za pośrednictwem strony internetowej www.eta.gov.lk - w cenie 35 USD/os. Ecco Travel nie pośredniczy w uzyskaniu wiz wjazdowych na Sri Lankę. WAŻNE. Do 6 kwietnia 2017 włącznie trawa remont pasa startowego na lotnisku w Kolombo. Pasażerowie muszą stawić się na odprawie na lotnisku w Kolombo - 5 godzin przed planowanym odlotem. Odprawy są zamykanie na 90 minut przed odlotem. Pasażerowie, którzy przyjadą na lotnisko na 90 minut lub później nie zostaną odprawieni.


Opis hotelu Tajemnice Sri Lanki według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Kategoria

***

Region

Sri Lanka

Opis

KOLOMBO - PINNAWALA - DAMBULLA - AUKANA - MIHINTALE - ANURADHAPURA - POLONNARUWA - SIGIRIYA - MATALE - KANDY - PERADENIYA - NUWARA ELIYA - HORTON PLAINS - YALA - GALLE - KOLOMBO.

Dzień 1

Warszawa - Kolombo. Wylot z lotniska Chopina do Kolombo.

Dzień 2

Kolombo. Przylot do Kolombo i rozpoczęcie programu. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie. Po południu zwiedzanie Kolombo, stolicy Sri Lanki. Jak wiele stolic krajów rozwijających się, miasto ulega nieustannym przeobrażeniom. Obok powstających w szybkim czasie drapaczy chmur, znajduje się wiele zabytków, pochodzących z czasów brytyjskiej dominacji, np. stuletnia wieża z zegarem, budynki administracji kolonialnej, czy dzielnice willowe. Ciekawe miejsce stanowi bazar Pettah, buddyjskie i hinduistyczne świątynie oraz Centrum Konferencyjne im. S. Bandaranajke, będące darem przyjaźni Chińskiej Republiki Ludowej. Po zwiedzaniu powrót do hotelu, kolacja i nocleg.

Dzień 3

Kolombo - Pinnawala - Dambulla. Po śniadaniu przejazd do Pinnawali. Wizyta w sławnym sierocińcu słoni utworzonym w 1975 roku. Poza atrakcją turystyczną, ośrodek stanowi ważne centrum badawcze i edukacyjne. Dzięki zaangażowaniu naukowców z różnych stron świata realizowany jest tu program ochrony słoni. Przejazd do hotelu w okolicach Dambulli albo Giritale. Po południu, dla chętnych safari (dodatkowo płatne) na terenie Parku Narodowego Minneriya, w którym podczas przejazdu jeepem można zobaczyć okazy fauny i flory wilgotnego lasu równikowego i terenów suchych. W lesie bambusowym można natknąć się na słonie i obserwować je z bliskiej odległości. Powrót do hotelu. Kolacja i nocleg.

Dzień 4

Dambulla - Aukana - Mihintale - Anuradhapura - Dambulla. Po śniadaniu w hotelu, przejazd w kierunku Anuradhapury. Po drodze przystanek w Aukana, gdzie znajduje się najlepiej zachowany 12-metrowy posąg Buddy wzniesiony przez króla Dhatusena w V wieku. Następnie przejazd do Mihintale - kolebki buddyzmu na wyspie. Na skalistym wzgórzu znajduje się historyczna stupa, do której prowadzą granitowe schody. Ze szczytu rozciąga się wspaniały widok na całą okolicę. Ostatnim punktem programu tego dnia będzie Anuradhapura - pierwsza stolica i największy ośrodek kultury starożytnego Cejlonu, wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Znajduje się tu wiele bezcennych zabytków i stanowisk archeologicznych. Do największych atrakcji należy najstarsze drzewo na świecie, według dokumentów historycznych powstałe ze szczepu drzewa pamiętającego czasy księcia Siddharthy, znanego później jako Budda. Warto zobaczyć Mosiężny Pałac z II w. p.n.e. z 1600 kamiennymi kolumnami. Ponadto są tu liczne dagoby, m.in. Thuparama (III w. p.n.e.) z relikwią obojczyka Buddy, Lankarama (I w. p.n.e.) z posągiem medytującego Buddy; skalną świątynię Isurumuniya (III w. p.n.e.) z posągiem siedzącego Buddy oraz świątynię Zęba Buddy (IV w. n.e.). Powrót do hotelu w okolicach Dambulli albo Giritale. Kolacja i nocleg.

Dzień 5

Dambulla - Polonnaruwa - Sigiriya - Dambulla. Po śniadaniu przejazd do Polonnaruwa - miasta które w VIII wieku stało się rezydencją królewską, a po zniszczeniu Anuradhapury w XI w. pełniło funkcję stolicy królów syngaleskich. Wśród tutejszych zabytków na uwagę zasługują ruiny Pałacu Królewskiego, sale audiencyjne, królewska Łaźnia Lotosu, statua króla Parakramabahu i sztuczne jezioro stworzone za jego czasów. W skalnej świątyni Gal Vihara znajdują się cztery wielkie posągi Buddy wykute w granitowej skale. Następnie przejazd do miejscowości Sigiriya, gdzie na rozległej skale górującej nad płaską okolicą wznosi się imponująca, kamienna forteca sprzed 1500 lat. W obrębie fortyfikacji zbudowano miasto oraz pałac królewski wraz z ogrodami i haremem. Do dziś można podziwiać niezwykle realistyczne 500-letnie freski tzw. "niebiańskich dziewic". Wieczorem powrót do hotelu w okolicach Dambulli albo Giritale na kolację i nocleg.

Dzień 6

Dambulla - Matale - Kandy. Po śniadaniu przejazd do kompleksu świątyń buddyjskich w Dambulli. Pięć świątyń wykutych w skalnej górze w I w. p.n.e. za czasów króla Valagamabahu, wznosi się 150 metrów ponad otaczającą równinę. Przez wieki złożono tu ponad 150 posągów Buddy, m.in. Buddy Odpoczywającego, o długości 14 metrów. Ściany grot pokryto licznymi freskami (głównie z XVIII w.) zajmującymi powierzchnię 2100 m2. Przed grotami rośnie święte drzewo Bo. Od 1991 roku skalne świątynie w Dumbulli znajdują się na Liście Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO. Są również częstym celem pielgrzymek wyznawców buddyzmu. Następnie przejazd do Matale i zwiedzanie tamtejszego ogrodu przypraw oraz wizyta w manufakturze batiku, gdzie zobaczymy tradycyjny proces uzyskiwania wzorów na tkaninach. Następnie przejazd do Kandy, zakwaterowanie, kolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 7

Kandy - Peradeniya - Kandy. Po śniadaniu wyjazd na zwiedzanie miasta. Kandy to religijna stolica Sri Lanki. Miasto zostało założone w XIII w. jako ośrodek władzy dynastii syngaleskiej i do 1815 r. pełniło funkcję stolicy wyspy. Celem pielgrzymek jest świątynia Dalada Maligawa (Świątynia Zęba), gdzie w kosztownej skrzyni przechowywana jest otoczona szczególnym kultem relikwia - ząb Buddy. Ponadto w programie zwiedzanie miasta, bazaru, centrum sztuki i rzemiosła, muzeum kamieni szlachetnych oraz lapidarium. Po południu przejazd do miejscowości Peradeniya. Tamtejszy Ogród Królewski powstał w 1371 roku za sprawą króla Wickramabahu III. Park botaniczny obejmuje obszar 147 ha i ponad 300 gatunków storczyków, roślin leczniczych oraz rzadkich drzew. Powrót do hotelu w Kandy. Wieczorem występy lokalnych artystów. Kolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 8

Kandy - Nuwara - Eliya. Śniadanie i wyjazd w kierunku Nuwara Eliya. Po drodze wizyta na plantacji herbaty. Krzewy herbaty pierwszy raz zasadzono na Sri Lance w 1824 r., przywieziono je z Chin. W kolejnych latach trafiły tu także sadzonki z Assamu. Pierwszą plantację herbaty założył tu Szkot James Taylor. Dziś Sri Lanka eksportuje 244 tys. ton herbaty rocznie. Po południu zwiedzanie Nuwara Eliya. Ten najpopularniejszy górski kurort Cejlonu, znany z orzeźwiającego mikroklimatu, produkcji słynnej cejlońskiej herbaty, wspaniałych pejzaży i wiktoriańskiej architektury powstałej w czasach brytyjskiej dominacji kolonialnej. W okolicy znajduje się najwyższy szczyt wyspy - Pidurutalagala, który mierzy ponad 2500 m n.p.m. oraz jedno z najlepszych pól golfowych w południowej Azji. Kolacja i nocleg w hotelu w Nuwara Eliya

Dzień 9

Nuwara Eliya - Horton Plains - Nuwara Eliya. Śniadanie i dzień wolny. Opcjonalnie wycieczka (dodatkowo płatna) do Parku Narodowego Horton Plains wpisanego na listę UNESCO. Jest to jedyny park narodowy położony w górzystej części kraju. Tutejszy, ostatni górski las na wyspie jest ostoją rzadkich gatunków roślin i zwierząt. Po zakończeniu zwiedzania powrót do hotelu na kolację i nocleg.

Dzień 10

Nuwara Eliya - Ella - Yala. Po śniadaniu w hotelu przejazd do Parku Narodowego Yala. Po drodze zatrzymamy się przy wysokim na 329 m wodospadzie Ravana Ella oraz przy punkcie widokowym na Ella Gap - górską rozpadlinę. Po dotarciu na miejsce zwiedzanie parku samochodem terenowym. Yala jest największym parkiem narodowym na Cejlonie i stanowi naturalne środowisko dla dzikich słoni, dzików, bawołów, lampartów, niedźwiedzi, jeleni i krokodyli. Żyją tu również wielkie stada migrujących i osiadłych ptaków. Kolacja i nocleg w hotelu w Yala.

Dzień 11

(18). Yala - Galle - Kolombo. Po śniadaniu w hotelu przejazd do miasta Galle nad Oceanem Indyjskim, w dawnych wiekach stanowiącego główny port Cejlonu. Wysunięty w morze zabytkowy fort został zbudowany przez Portugalczyków, a następnie zdobyty i rozbudowany przez Holendrów. Fort Galle jest największym z zachowanych miast fortowych wzniesionych przez Europejczyków w Azji. Historyczna zabudowa znajduje się na liście światowego dziedzictwa kultury UNESCO. Poza cennymi zabytkami miasto słynie z ręcznie wyrabianych koronek. Następnie przejazd do hoteli na wybrzeżu lub na lotnisko w Kolombo. Zakończenie programu i wylot do Polski lub dalszy wypoczynek na plaży.

Dzień 12

(19). Przylot na lotnisko Chopina w Warszawie. Uwaga! Ecco Travel zastrzega możliwość zmiany rozkładu lotów oraz kolejności zwiedzania. Liczba miejsc ograniczona.

Cena zawiera

przelot na trasie Warszawa - Kolombo - Warszawa z przesiadkami, opłaty lotniskowe, ubezpieczenie KL, NNW, zakwaterowanie w hotelach 3 *** w pokojach dwuosobowych z łazienką,, śniadania i obiadokolacje,, lokalny transport klimatyzowanymi autokarami lub minibusami, zwiedzanie wg programu (bez biletów wstępu do zwiedzanych obiektów), obsługę polskojęzyczną podczas wycieczki objazdowej na Sri Lance,

Cena nie zawiera

dopłaty do pokoju jednoosobowego albo do tańszej opcji podróżujący samotnie (uczestnik może być dokwaterowany do innej osoby tej samej płci) - w przypadku realizacji dokwaterowania w ramach opcji "podróżujący samotnie", dopłata zostanie anulowana, obowiązkowej opłaty za wstępy do zwiedzanych obiektów, obsługę lokalnych przewodników, zwyczajowe napiwki i inne opłaty lokalne w wysokości ok. 260 USD na osobę jako pakiet płatny lokalnemu kontrahentowi (pilotowi) na miejscu wycieczki,, kosztów wycieczek fakultatywnych - - Minneriya National Park - ok. 45 USD/os. - Horton Plains - ok. 45 USD/os., kosztu wizy lankijskiej, Chyba że pozostałe postanowienia umowy stanowią inaczej.

Obsługa na miejscu

w jęz. polskim

Informacje wizowe

Wizy Przy wjeździe na Sri Lankę wymagana jest wiza. Wizy turystyczne wydawane są na lotnisku w Kolombo, na okres do 30 dni, w cenie 40 USD/os. Należy przedstawić paszport ważny 6 miesięcy od daty powrotu. Wizy na pobyt do 48 h i tranzytowe, a także wizy dla dzieci do 12 roku życia - bez opłat. Wizę można również uzyskać za pośrednictwem strony internetowej www.eta.gov.lk - w cenie 35 USD/os. Ecco Travel nie pośredniczy w uzyskaniu wiz wjazdowych na Sri Lankę. WAŻNE. Do 6 kwietnia 2017 włącznie trawa remont pasa startowego na lotnisku w Kolombo. Pasażerowie muszą stawić się na odprawie na lotnisku w Kolombo - 5 godzin przed planowanym odlotem. Odprawy są zamykanie na 90 minut przed odlotem. Pasażerowie, którzy przyjadą na lotnisko na 90 minut lub później nie zostaną odprawieni.Wycieczka pochodzi z oferty Biura Podróży Ecco Travel, które jest jednym z największych w Polsce organizatorów egzotycznych wakacji. Wraz z Biurem Podróży Ecco Holiday od kilku lat spełnia turystyczne marzenia swoich klientów.

Biuro Podróży Ecco Travel specjalizuje się w szczególności w organizacji wycieczek objazdowych do Chin, Japonii, Tajlandii, Indonezji, Emiratów Arabskich, Meksyku i na Kubę. Ich programy zawsze cieszą się ogromną popularnością wśród klientów. Profesjonalni piloci, doskonała obsługa klienta zarówno przed wylotem jak i w trakcie wyjazdu, a także doskonale skonstruowane wycieczki objazdowe sprawiły, że dziś biuro ma mnóstwo świetnych opinii. Wszystkie oferty oparte są wyłacznie na przelotach rejsowych by zapewnić komfort transportu i doskonałe wspomnienia z podróży.

Możliwe jest także przygotowanie wyjazdu wypoczynkowego w popularnej formule all inclusive. Biuro Podrózy Ecco Travel jest w stanie spełnić wszystkie marzenia klientów, nawet w zakresie organizacji malowniczych ślubów i innych nietypowych imprez.