cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa Sztokholm Oslo Kopenhaga, Szwecja
 • Wycieczka objazdowa Sztokholm Oslo Kopenhaga, Szwecja
 • Wycieczka objazdowa Sztokholm Oslo Kopenhaga, Szwecja
 • Wycieczka objazdowa Sztokholm Oslo Kopenhaga, Szwecja
 • Wycieczka objazdowa Sztokholm Oslo Kopenhaga, Szwecja
 • Wycieczka objazdowa Sztokholm Oslo Kopenhaga, Szwecja
 • Wycieczka objazdowa Sztokholm Oslo Kopenhaga, Szwecja
1 / 7
Ocena
hotelu:
0.0 / 5
Najbliższy termin
18.05 - 24.05
już od 2321 zł / os
Sprawdź
Najtańszy termin
07.09 - 13.09
już od 2321 zł / os
Sprawdź

Wycieczka objazdowa Sztokholm Oslo Kopenhaga
star 3

Szwecja
Ocena wycieczki objazdowej Sztokholm Oslo Kopenhaga:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii
Najbliższy termin
 • Termin:
 • 18 maja 2019
Najtańszy termin
 • Termin:
 • 07 września 2019

Wycieczka objazdowa Sztokholm Oslo Kopenhaga w ofercie Biura podróży:

PBP Olsztyn

Szukasz wakacji do Szwecji?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kraj

SKANDYNAWIA

Program

Trasa zagraniczna: (prom 1) Nynashamn – ok. Sztokholm (1) – ok. Oslo (1) – ok. Angelholm (1) – Helsingor – Fredensborg – Hillerod –  ok. Kopenhaga (1) – Kopenhaga – Karlskrona (prom 1)

DZIEŃ 1

Zbiórka uczestników i przejazd zgodnie z rozkładem jazdy w kierunku Gdańska. Zaokrętowanie na promie. Wypłynięcie do Nynäshamn o godz. 18:00. Zakwaterowanie w kajutach wewnętrznych. Kolacja (fakultatywnie). Na promie są restauracje, sklepy, bary i dyskoteki. Nocleg. Trasa: ok. 360 km.

DZIEŃ 2

Śniadanie na promie w godzinach 08:00-10:30. O godz. 13:00 przypłynięcie promu do Nynäshamn. Przyjazd do Sztokholmu, zwiedzanie miasta, m.in.: Ratusz Miejski ze wspaniałymi salami – Złotą (wyłożoną 19 milionami pozłacanych płytek) oraz Błękitną, gdzie co roku odbywają się uroczystości związane z przyznaniem Nagrody Nobla, Pałac Królewski (z zewnątrz), Stare Miasto (Gamla Stan) z wieloma brukowanymi uliczkami, wzdłuż których od kilku wieków stoją kamienice szwedzkich kupców, Muzeum Vasa – poświęcone okrętowi wojennemu, który zatonął w 1628 r. i został odnaleziony w 1956 r. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie. Kolacja (fakultatywnie). Nocleg. Trasa: ok. 80 km.

DZIEŃ 3

Śniadanie. Podziwianie panoramy Sztokholmu z punktu widokowego, czas wolny na zakupy i wyjazd do Oslo. Po drodze krótki postój nad największym jeziorem Szwecji – Vanern. W godzinach wieczornych przyjazd w okolice stolicy Norwegii. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja (fakultatywnie). Nocleg. Trasa: ok. 530 km.

DZIEŃ 4

Śniadanie. Przejazd na Półwysep Bygdoy, zwiedzanie: Muzeum Łodzi Wikingów, Muzeum Fram – szkunera z XIX w. biorącego udział w trzech wielkich wyprawach polarnych lub Muzeum Kon-Tiki – tratwy, która przepłynęła Pacyfik. Dalsze zwiedzanie Oslo, m.in.: Ratusz, gdzie wręczane są Pokojowe Nagrody Nobla, Pałac Królewski Slottet, katedra, niepowtarzalny Teatr Opery i Baletu, spacer po niezwykłym Parku Vigelanda wśród 212 rzeźb z kamienia i brązu, nowoczesna dzielnica Tjuvholmen. Przejazd w okolice Angelholm w Szwecji. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja (fakultatywnie). Nocleg. Trasa: ok. 500 km.

DZIEŃ 5

Śniadanie. Przejazd do Helsingborg, krótka przeprawa promowa do Helsingor. Zwiedzanie  Zamku Hamleta (kazamaty, kaplica). Przejazd do Fredensborga – zwiedzanie (z zewnątrz) letniej rezydencji Królowej Małgorzaty II. Przejazd do Hillerod i zwiedzanie zamku Frederiksborg (komnaty). Frederiksborg Slot – najpotężniejszy zamek Danii zajmuje trzy wyspy położone na malowniczym sztucznym jeziorze. Zamkowe wieże, wieżyczki, szczyty i pokryte patyną, miedziane dachy górują nad miastem Hillerod. Dwie największe atrakcje to złocona Ridder Kapellet (Kaplica Koronacyjna), gdzie w ciągu ostatnich dwóch wieków – gdy zamek był siedzibą królewską – odbywały się koronacje monarchów, oraz potężna Riddersalen (Sala Rycerska) z pięknie dekorowanym wysokim sklepieniem. Przejazd w okolice Kopenhagi. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja (fakultatywnie). Nocleg. Trasa: ok. 150 km.

DZIEŃ 6

Śniadanie. Kopenhaga – panoramiczne zwiedzanie miasta, m.in. Zamek Christiansborg, Parlament, kopenhaska giełda – Borsen, Nyhavn, Pałac Królewski Amalienborg, fontanna bogini Gefion, pomnik Kopenhaskiej Syrenki, Katedra. Czas wolny na deptaku kopenhaskim Strøget. Spektakularny przejazd 16 km mostem Øresund łączącym Danię ze Szwecją. Przejazd do bazy promowej w Karlskrona.  Zakwaterowanie w kajutach wewnętrznych. Kolacja (fakultatywnie). O godzinie 21:00 wypłynięcie do Gdyni. Na promie są restauracje, sklepy, bary i dyskoteki. Nocleg. Trasa: ok. 250 km.

DZIEŃ 7

Śniadanie. Przypłynięcie do Gdyni o godzinie 07:30. Powrót do poszczególnych miejscowości zgodnie z rozkładem jazdy. Trasa: ok. 360 km. Całość trasy: ok. 2230 km. Program imprezy jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

CENA IMPREZY OBEJMUJE

•    transport autokarem lub wygodnym busem •    przeprawy promowe: Gdańsk – Nynashamn; Karlskrona – Gdynia •    4 noclegi w hotelach*** w pokojach 2-osobowych z łazienką •    2 noclegi na promie w kajutach 4-osobowych wewnętrznych w łazienką i wc •    6 śniadań •    opiekę pilota •    ubezpieczenie Signal Iduna (KL+CP 20.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1.000 PLN) •    TFG (10 zł)

DODATKOWO PŁATNE

•    pakiet do realizacji programu: 160 EUR (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, opłaty klimatyczne, opłaty za wewnętrzne przeprawy promowe, przejazd mostem Kopenhaga – Malmö, zestaw słuchawkowy Tour Guide) płatny obligatoryjnie pilotowi wycieczki

DOPŁATY OPCJONALNE

•    dopłata do pokoju 1-osobowego: 880 zł •    dopłata do kajuty 2-osobowej: 360 zł •    dopłata do 6 obiadokolacji: 1200 zł

WAŻNE INFORMACJE

1. Wycieczka zostanie zrealizowana przy minimum 15 osobach zgłoszonych. 2. Wycieczka może zostać anulowana 20 dni przed rozpoczęciem z powodu nie osiągnięcia zakładanego minimum grupy. 3. Wycieczka będzie realizowana w zależności od ilości uczestników w grupie: autokarem (klimatyzacja, dvd, wc, barek), mniejszym autokarem (klimatyzacja, dvd) lub wygodnym busem (dvd, klimatyzacja). 4. Kolejność zapisów na wycieczkę decyduje o zajmowaniu miejsc w głównym autokarze. 5. Niektóre połączenia krajowe mogą być realizowane innymi środkami transportu niż główny autokar (autokar liniowy, pociąg, bus, samochód osobowy). Podczas przejazdów krajowych w ramach niektórych wycieczek możliwe są przesiadki. 6. Antenki – transfer z poszczególnych miejscowości do miast znajdujących się na trasie głównej. Trasy antenkowe są obsługiwane bez pilota. 7. Wyjazd *antenkowy za dopłatą z wybranego miasta organizowany przy minimum 6 osobach wsiadających. W przypadku braku wymaganego min. 6 osób PBPO ma prawo anulować wyjazd z danej miejscowości do 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki. Anulacja przejazdu antenkowego nie upoważnia do bezkosztowej rezygnacji z wycieczki. W takim przypadku Podróżny wybiera wyjazd z innej miejscowości gwarantowanej. 8. Godziny i miejsca wsiadania mogą ulec zmianie po wcześniejszym poinformowaniu Podróżnych. 9. Pakiet do realizacji programu (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, bilety komunikacji miejskiej, opłaty klimatyczne i administracyjne oraz korzystanie z zestawu słuchawkowego Tour Guide i inne) jest obligatoryjnie płatny u Pilota wycieczki we wskazanej walucie i jest ściśle związany z ilością uczestników na wycieczce. Cena pakietu dotycząca realizacji programu jest kalkulowana przy grupie min. 40 osób.  Przy mniejszej ilości uczestników cena pakietu zostanie przeliczona na odpowiednią ilość osób w grupie i podana do wiadomości Podróżnym minimum 5 dni przed wycieczką w formie trwałego nośnika (e-mail, list). Powyższa zmiana nie upoważnia Podróżnego do rezygnacji z uczestnictwa w wycieczce. Pakiet nie jest rozliczany, a Podróżny otrzymuje dowód zakupu pakietu od Pilota imprezy. 10. Osoby podróżujące samotnie, które nie chcą dopłacać do pokoju 1–osobowego, będą dokwaterowane do innej osoby tej samej płci w pokoju 2–osobowym. W przypadku braku drugiej osoby na dokwaterowanie Podróżny będzie zobligowany do zapłaty połowy stawki dopłaty do pokoju 1–osobowego. 11. W cenie podstawowej oraz przy dopłacie do obiadokolacji PBPO zapewnia realizację posiłków zgodnie z ofertą, natomiast nie gwarantuje realizacji diet specjalistycznych i eliminacyjnych (np. dieta bezglutenowa, dieta wegańska i inne). 12. Wycieczka nie jest przystosowana dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.


Opis hotelu Sztokholm Oslo Kopenhaga według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Kraj

SKANDYNAWIA

Trasa zagraniczna

(prom 1) Nynashamn - ok. Sztokholm (1) - ok. Oslo (1) - ok. Angelholm (1) - Helsingor - Fredensborg - Hillerod - ok. Kopenhaga (1) - Kopenhaga - Karlskrona (prom 1)

DZIEŃ 1

Zbiórka uczestników i przejazd zgodnie z rozkładem jazdy w kierunku Gdańska. Zaokrętowanie na promie. Wypłynięcie do Nynäshamn o godz. 18:00. Zakwaterowanie w kajutach wewnętrznych. Kolacja (fakultatywnie). Na promie są restauracje, sklepy, bary i dyskoteki. Nocleg.

DZIEŃ 2

Śniadanie na promie w godzinach 08:00-10:30. O godz. 13:00 przypłynięcie promu do Nynäshamn. Przyjazd do Sztokholmu, zwiedzanie miasta m.in.: Ratusz Miejski ze wspaniałymi salami - Złotą (wyłożoną 19 milionami pozłacanych płytek) oraz Błękitną, gdzie co roku odbywają się uroczystości związane z przyznaniem Nagrody Nobla, Pałac Królewski (z zewnątrz), Stare Miasto (Gamla Stan) z wieloma brukowanymi uliczkami wzdłuż których od kilku wieków stoją kamienice szwedzkich kupców, Muzeum Vasa - poświęcone okrętowi wojennemu, który zatonął w 1628 r. i został odnaleziony w 1956 r. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie. Kolacja (fakultatywnie). Nocleg.

DZIEŃ 3

Śniadanie. Podziwianie panoramy Sztokholmu z punktu widokowego, czas wolny na zakupy i wyjazd do Oslo. W godzinach wieczornych przyjazd w okolice stolicy Norwegii. Krótki postój nad największym jeziorem Szwecji - Vanern. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja (fakultatywnie). Nocleg.

DZIEŃ 4

Śniadanie. Przejazd na Półwysep Bygdoy - zwiedzanie: Muzeum Łodzi Wikingów, Muzeum Fram - szkunera z XIX w. biorącego udział w trzech wielkich wyprawach polarnych lub Muzeum Kon-Tiki - tratwy, która przepłynęła Pacyfik. Dalsze zwiedzanie Oslo, m.in.: Ratusz, gdzie wręczane są Pokojowe Nagrody Nobla, Pałac Królewski Slottet, katedra, niepowtarzalny Teatr Opery i Baletu, spacer po niezwykłym Parku Vigelanda wśród 212 rzeźb z kamienia i brązu, nowoczesna dzielnica Tjuvholmen. Przejazd w okolice Angelholm w Szwecji. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja (fakultatywnie). Nocleg.

DZIEŃ 5

Śniadanie. Przejazd do Helsingborg, krótka przeprawa promowa do Helsingor. Zwiedzanie z Zamku Hamleta (kazamaty, kaplica). Przejazd do Fredensborga - zwiedzanie (z zewnątrz) letniej rezydencji Królowej Małgorzaty II. Przejazd do Hillerod i zwiedzanie zamku Frederiksborg (komnaty). Frederiksborg Slot - najpotężniejszy zamek Danii zajmuje trzy wyspy położone na malowniczym sztucznym jeziorze. Zamkowe wieże, wieżyczki, szczyty i pokryte patyną, miedziane dachy górują nad miastem Hillerod. Dwie największe atrakcje to złocona Ridder Kapellet (Kaplica Koronacyjna), gdzie w ciągu ostatnich dwóch wieków - gdy zamek był siedzibą królewską - odbywały się koronacje monarchów, oraz potężna Riddersalen (Sala Rycerska) z pięknie dekorowanym wysokim sklepieniem. Przejazd w okolice Kopenhagi. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja (fakultatywnie). Nocleg.

DZIEŃ 6

Śniadanie. Kopenhaga - panoramiczne zwiedzanie miasta m.in. Zamek Christiansborg, Parlament, kopenhaska giełda - Borsen, Nyhavn, Pałac Królewski Amalienborg, fontanna bogini Gefion, pomnik Kopenhaskiej Syrenki, Katedra. Czas wolny na deptaku kopenhaskim Stroget. Spektakularny przejazd 16 km mostem ?resund łączącym Danię ze Szwecją. Przejazd do bazy promowej w Karlskrona. Zakwaterowanie w kajutach wewnętrznych. Kolacja (fakultatywnie). O godzinie 21:00 wypłynięcie do Gdyni. Na promie są restauracje, sklepy, bary i dyskoteki. Nocleg.

DZIEŃ 7

Śniadanie. Przypłynięcie do Gdyni o godzinie 07:30. Powrót do poszczególnych miejscowości zgodnie z rozkładem jazdy. Program imprezy jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

TERMINY I CENY KATALOGOWE (zł)

20.05 - 26.05 2899 17.06 - 23.06 2899 15.07 - 21.07 2899 12.08 - 18.08 2899 09.09 - 15.09 2899

CENA IMPREZY OBEJMUJE

- transport autokarem (klimatyzacja, barek, wc, dvd) lub mniejszym autokarem (klimatyzacja, dvd) - przeprawy promowe: Gdańsk - Nynashamn; Karlskrona - Gdynia - 4 noclegi w hotelach*** w pokojach 2 - osobowych z łazienką - 2 noclegi na promie w kajutach 4-osobowych wewnętrznych w łazienką i wc - 6 śniadań - opiekę pilota - ubezpieczenie Signal Iduna (KL 10.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1.000 EUR)

DODATKOWO PŁATNE

- pakiet do realizacji programu: 150 EUR (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, opłaty za wewnętrzne przeprawy promowe, przejazd mostem Kopenhaga - Malmö, zestaw słuchawkowy Tour Guide) płatny obligatoryjnie pilotowi wycieczki

DOPŁATY OPCJONALNE

dopłata do pokoju 1-osobowego: 850 zł dopłata do kajuty 2-osobowej: 360 zł dopłata do 6 obiadokolacji: 1000 zł

WAŻNE INFORMACJE

1. Wycieczki będą realizowane w zależności od ilości uczestników w grupie: wygodnymi autokarami lub wygodnymi busami. 2. Niektóre połączenia krajowe mogą być realizowane innymi środkami transportu niż autokar (bus, samochód osobowy, autokar liniowy, pociąg). Trasy antenowe obsługiwane są bez pilota. 3. Wyjazd *antenkowy za dopłatą z wybranego miasta organizowany przy minimum 6 os. wsiadających. W przypadku braku wymaganego min. 6 osób PBP OLSZTYN ma prawo anulować wyjazd z danej miejscowości. Anulacja wyjazdu nie upoważnia do bezkosztowej rezygnacji z wycieczki. W takim przypadku Klient wybiera wyjazd z innej miejscowości gwarantowanej. 4. Podczas przejazdów krajowych w ramach niektórych wycieczek możliwe są przesiadki. 5. Godziny i miejsca wsiadania mogą ulec zmianie, po wcześniejszym poinformowaniu Klienta. 6. Pakiet do realizacji programu (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, bilety komunikacji miejskiej, opłaty klimatyczne oraz koszty zestawu słuchawkowego Tour Guide lub inne) nie jest ujęty w cenie imprezy wyrażonej w PLN. Cena pakietu do realizacji programu podana jest przy opisach poszczególnych wycieczek. Obligatoryjny koszt pakietu dotyczący realizacji programu jest kalkulowany przy grupie min. 40 osób. Przy mniejszej ilości uczestników cena pakietu zostanie przeliczona na odpowiednią ilość osób w grupie i podana do wiadomości uczestników przed wycieczką. Cena pakietu może być podwyższona maksymalnie o 25% podanej ceny w EUR/GBP/inna waluta. Powyższa zmiana nie upoważnia Klienta do rezygnacji z uczestnictwa w wycieczce. 7. Osoby podróżujące samotnie, które nie chcą dopłacać do pokoju 1-osobowego, będą dokwaterowane do innej osoby tej samej płci w pokoju 2-osobowym. W przypadku braku drugiej osoby na dokwaterowanie Klient będzie musiał zapłacić połowę stawki dopłaty do pokoju 1 - osobowego. 8. Kolejność zapisów na wycieczkę decyduje o zajmowaniu miejsc w głównym transporcie.Wycieczka pochodzi z oferty PBP Olsztyn, który jest polskim touroperatorem specjalizującym się w wycieczkach objazdowych autokarowych i samolotowych po Europie. Założeniem biura jest tworzenie oferty wycieczek, które kształcą i na długo zapadają w pamięć turysty. Programy tworzone są w oparciu o doświadczenie i pracę wykwalifikowanej kadry, tak aby spełniały oczekiwania polskiego rynku. Jako bezpośredni organizator wycieczek angażuje się w tworzenie i realizację wycieczek objazdowych zapewniając wysoką jakość i dobre warunki zarówno transportu jak i wypoczynku.

Najlepszym dowodem na niezawodności usług PBP Olsztyn jest wiele pozytywnych opinii zadowolonych klientów oraz owocna współpraca z agencjami turystycznymi.


Opinie o wycieczce objazdowej Sztokholm Oslo Kopenhaga

Sztokholm Oslo Kopenhaga - możliwości zakwaterowania:

Miejsce w pokoju

Masz pytania o Wycieczkę objazdową Sztokholm Oslo Kopenhaga? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00