cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa Bałtyckim Szlakiem, Łotwa
 • Wycieczka objazdowa Bałtyckim Szlakiem, Łotwa
 • Wycieczka objazdowa Bałtyckim Szlakiem, Łotwa
 • Wycieczka objazdowa Bałtyckim Szlakiem, Łotwa
 • Wycieczka objazdowa Bałtyckim Szlakiem, Łotwa
 • Wycieczka objazdowa Bałtyckim Szlakiem, Łotwa
1 / 6
Ocena
hotelu:
0.0 / 5
Najbliższy termin
27.04 - 04.05
już od 1831 zł / os
Sprawdź
Najtańszy termin
21.09 - 28.09
już od 1600 zł / os
Sprawdź

Wycieczka objazdowa Bałtyckim Szlakiem
star 2

Łotwa
Ocena wycieczki objazdowej Bałtyckim Szlakiem:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii
Najbliższy termin
 • Termin:
 • 27 kwietnia 2019
Najtańszy termin
 • Termin:
 • 21 września 2019

Wycieczka objazdowa Bałtyckim Szlakiem w ofercie Biura podróży:

Rainbow

Szukasz wakacji na Łotwę?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

***

Opis oferty

 

Zakwaterowanie:

Hotele*** (7 rozpoczętych dób hotelowych: Poniewież - 1, Ryga - 1, Tallin - 1, Bauska - 1, Kłajpeda - 2, Wilno - 1).
Do dyspozycji gości:

restauracja.
Pokoje:

1 i 2 osobowe (możliwość dostawki) z łazienkami i wc. W pokojach tv, telefon.
Wyżywienie:

śniadania typu bufet, obiadokolacje serwowane.
Kategoria lokalna:

***
Program

Dzień 1
Wyjazd z Polski wg rozkładu. Po południu przejazd przez Litwę. Wieczorem zakwaterowanie w hotelu w okolicach Poniewieża. Obiadokolacja (dodatkowo płatna obligatoryjnie). (Trasa ok. 500 km (z Warszawy)).
Dzień 2
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie Rundale - pałacu # oraz parku #. Po południu przyjazd do Rygi - spacer bulwarem Wolności do starówki z Basztą Prochową i Bramą Szwedzką, zamkiem, katedrą katolicką, zespołem kamieniczek Trzej Bracia, katedrą luterańską, Małą i Wielką Gildią kupiecką, luterańskim kościołem św. Piotra, domem Bractwa Czarnogłowych. Czas wolny. Wieczorem zakwaterowanie w hotelu w Rydze. Obiadokolacja (dodatkowo płatna obligatoryjnie). (Trasa ok. 200 km).
Dzień 3
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Wyjazd do Estonii. Po południu przyjazd do Tallina - zwiedzanie parku Kadrioru oraz centrum olimpijskiego z portem jachtowym. Dalej spacer starówką dzielącą się na Górne Miasto z basztą Długi Herman, zamkiem Toompea, prawosławnym soborem Aleksandra Newskiego, luterańską katedrą Toomkirik, wzgórzem Toompea oraz na Dolne Miasto z kościołem św. Mikołaja, ratuszem, Apteką Magistracką, kościołem św. Ducha, traktem Pikk z Wielką Gildią kupiecką, domem Bractwa Czarnogłowych, kościołem św. Olafa, zespołem kamieniczek Trzy Siostry, basztą Gruba Małgorzata. Czas wolny. Wieczorem zakwaterowanie w hotelu w Tallinie. Obiadokolacja (dodatkowo płatna obligatoryjnie). (Trasa ok. 350 km).
Dzień 4
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Przed południem przyjazd do Tartu - zwiedzanie placu Ratuszowego, uniwersytetu, ruin katedry św. Piotra i Pawła. Czas wolny. Po południu wyjazd na Łotwę. Zwiedzanie Turaidy # z grobem legendarnej Róży Turaidzkiej, drewnianym kościółkiem, wzgórzem Pieśni z rzeźbami postaci z ludowych pieśni łotewskich, gotyckim zamkiem biskupim oraz Siguldy z ruinami zamku #. Krótki postój w miejscu bitwy pod Kircholmem. Wieczorem zakwaterowanie w hotelu w Bauska. Obiadokolacja (dodatkowo płatna obligatoryjnie). (Trasa ok. 500 km).
Dzień 5
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Wyjazd na Litwę. Po drodze zwiedzanie Góry Krzyży. Około południa przyjazd do Kretyngi - zwiedzanie rodowego pałacu Tyszkiewiczów # z ogrodem zimowym. Po południu zwiedzanie Połągi - pałacu Tyszkiewiczów # (muzeum bursztynu) z ogrodem botanicznym, spacer po molo. Czas wolny (możliwość plażowania przy sprzyjającej pogodzie). Wieczorem przyjazd do Kłajpedy - spacer starówką z portem, teatrem i domami w stylu pruskim. Zakwaterowanie w hotelu w Kłajpedzie. Obiadokolacja (dodatkowo płatna obligatoryjnie). (Trasa ok. 300 km).
Dzień 6
Po śniadaniu przeprawa promowa na Mierzeję Kurońską. Pokaz delfinów. Dalej przejazd wzdłuż nadmorskich kurortów z Zatoką Bursztynową i Górą Wiedźm z rzeźbami postaci z litewskich legend. Po południu przyjazd do Nidy - spacer na wydmę Parnidisa z zegarem słonecznym oraz zwiedzanie starówki z domem Tomasza Manna. Czas wolny (możliwość plażowania przy sprzyjającej pogodzie). Wieczorem powrót do hotelu w Kłajpedzie. Obiadokolacja (dodatkowo płatna obligatoryjnie). (Trasa ok. 100 km).
Dzień 7
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Przed południem przyjazd do Kowna - zwiedzanie starówki z ruinami zamku, kościołem Bernardynów, placem Ratuszowym, ratuszem zwanym Białym Łabędziem, gimnazjum Jezuitów, pałacem Paców, kościołem Witolda, Domem Perkuna, katedrą św. Piotra i Pawła. Czas wolny. Po południu przyjazd do Trok - zwiedzanie miasteczka z domami Karaimów i kenesą (karaimski dom modlitwy) oraz zamku #. Wieczorem rejs po jeziorze wokół zamku. Obiadokolacja (dodatkowo płatna obligatoryjnie). Wieczorem zakwaterowanie w hotelu w Wilnie. (Trasa ok. 350 km).
Dzień 8
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie Wilna - kościoła św. Piotra i Pawła oraz cmentarza na Rossie. Dalej spacer starówką z Ostrą Bramą, kościołem św. Teresy, cerkwią św. Ducha, dziedzińcem klasztoru Bazylianów, kościołem św. Kazimierza, ratuszem, kościołem św. Anny, kościołem Bernardynów, pomnikiem i muzeum Adama Mickiewicza #, kościołem św. Trójcy, uniwersytetem Stefana Batorego #, kościołem św. Janów, pałacem Prezydenckim do placu Katedralnego z katedrą św. Stanisława i pomnikiem Giedymina. Po południu zwiedzanie pałacu Wielkich Książąt Litewskich #. Czas wolny. Wieczorem wyjazd do Polski. (Trasa ok. 450 km (do Warszawy)).
Dzień 9
Powrót do Polski wg rozkładu.
Uwagi do programu
kolejność zwiedzania może ulec zmianie, zwiedzanie obiektów nie zawsze obejmuje zwiedzanie wnętrz ze względów czasowych lub braku dostępności dla turystów (# - obiekty objęte biletami wstępu), jako walutę należy wziąć EUR.
Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje
: przejazd autokarem (wyposażonym w klimatyzację, wc, barek, dvd), zakwaterowanie w hotelach (7 rozpoczętych dób hotelowych), 7 śniadań, program turystyczny jw., opiekę pilota, ubezpieczenie T.U. EUROPA S.A. (NNW, KL, CP, assistance i bagażu).
Cena podstawowa nie obejmuje
: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przeprawy promowej na Mierzeję Kurońską, pokazu delfinów, rejsu statkiem w Trokach, usług miejscowych przewodników, obsługi w systemie tour guide, 7 obiadokolacji (200 EUR/os. - pakiet świadczeń płatny obligatoryjnie pilotowi wycieczki).
Inne

Obsługa grupy w systemie tour guide:
bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający wygodny sposób zwiedzania (przeczytaj więcej o tour guide).
Opinie klientów

Klienci oceniają tę wycieczkę na 4.7/6. Sprawdź opinie:
META Description

Rundale i pałac Birona • Ryga i starówka • Tallin i zamek Toompea • Tartu i uniwersytet • Turaida i Sigulda • Góra Krzyży • Kretynga i Połąga • Kłajpeda i Mierzeja Kurońska • Kowno i Troki • Wilno i starówka


Opis hotelu Bałtyckim Szlakiem według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Kategoria

***

Opis oferty

  Zakwaterowanie: Hotele*** (7 rozpoczętych dób hotelowych: Bauska - 2, Ryga - 1, Tallin - 1, Kłajpeda - 2, Wilno - 1). Do dyspozycji gości: restauracja. Pokoje: 1 i 2 osobowe (możliwość dostawki) z łazienkami i wc. W pokojach tv, telefon. Wyżywienie: śniadania typu bufet, obiadokolacje serwowane. Kategoria lokalna: ***

Program

Dzień 1 Wyjazd z Polski wg rozkładu. Wieczorem przyjazd na Łotwę do hotelu w Bauska. Zakwaterowanie. Obiadokolacja (dodatkowo płatna obligatoryjnie). Trasa około 600 km (z Warszawy). Dzień 2 Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie Rundale - pałacu # oraz parku #. Po południu przyjazd do Rygi. Spacer bulwarem Wolności do starówki z Basztą Prochową i Bramą Szwedzką, zamkiem, katedrą katolicką, zespołem kamieniczek Trzej Bracia, katedrą luterańską, Małą i Wielką Gildią kupiecką, kościołem św. Piotra, domem Bractwa Czarnogłowych. Czas wolny. Wieczorem zakwaterowanie w hotelu w Rydze. Obiadokolacja (dodatkowo płatna obligatoryjnie). Trasa około 100 km. Dzień 3 Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, wyjazd do Estonii. Po południu przyjazd do Tallina. Spacer starówką dzielącą się na Górne Miasto z basztą Długi Herman, zamkiem Toompea, soborem Aleksandra Newskiego, katedrą Toomikirik, wzgórzem Toompea oraz na Dolne Miasto z kościołem św. Mikołaja, ratuszem, Apteką Magistracką, deptakiem z Wielką Gildią kupiecką, domem Bractwa Czarnogłowych, kościołem św. Olafa, zespołem kamieniczek Trzy Siostry, basztą Gruba Małgorzata. Czas wolny. Dalej zwiedzanie parku Kadrioru, amfiteatru zwanego Polem Śpiewu, centrum olimpijskiego z portem jachtowym. Wieczorem zakwaterowanie w hotelu w Tallinie. Obiadokolacja (dodatkowo płatna obligatoryjnie). Trasa około 350 km. Dzień 4 Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Przed południem przyjazd do Tartu - zwiedzanie placu Ratuszowego, uniwersytetu, ruin katedry św. Piotra i Pawła. Czas wolny. Po południu wyjazd na Łotwę. Zwiedzanie Turaidy # z grobem legendarnej Róży Turaidzkiej, drewnianym kościółkiem, wzgórzem Pieśni z rzeźbami postaci z ludowych pieśni łotewskich, gotyckim zamkiem biskupim oraz Siguldy z ruinami zamku #. Wieczorem krótki postój w miejscu bitwy pod Kircholmem. Zakwaterowanie w hotelu w Bauska. Obiadokolacja (dodatkowo płatna obligatoryjnie). Trasa około 500 km. Dzień 5 Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, wyjazd na Litwę. Krótki postój przy Górze Krzyży. Około południa zwiedzanie Kretyngi - rodowego pałacu Tyszkiewiczów # z ogrodem zimowym. Po południu zwiedzanie Połągi - pałacu Tyszkiewiczów # (muzeum bursztynu) z ogrodem botanicznym, spacer po molo. Czas wolny (możliwość plażowania przy sprzyjającej pogodzie). Wieczorem zakwaterowanie w hotelu w Kłajpedzie. Obiadokolacja (dodatkowo płatna obligatoryjnie). Trasa około 300 km. Dzień 6 Po śniadaniu zwiedzanie Kłajpedy - spacer starówką z portem, teatrem i domami w stylu pruskim. Następnie przeprawa promowa na Mierzeję Kurońską. Pokaz delfinów (płatny dodatkowo fakultatywnie około 10EUR). Dalej przejazd wzdłuż nadmorskich kurortów z Zatoką Bursztynową i Górą Wiedźm z rzeźbami postaci z litewskich legend. Po południu przyjazd do Nidy - spacer na wydmę Parnidisa z zegarem słonecznym oraz zwiedzanie starówki z domem Tomasza Manna. Czas wolny (możliwość plażowania przy sprzyjającej pogodzie). Wieczorem powrót do hotelu w Kłajpedzie. Obiadokolacja (dodatkowo płatna obligatoryjnie). Trasa około 100 km. Dzień 7 Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Około południa przyjazd do Kowna - zwiedzanie starówki z ruinami zamku, kościołem Bernardynów, placem Ratuszowym, ratuszem zwanym Białym Łabędziem, gimnazjum Jezuitów, pałacem Paców, kościołem Witolda, Domem Perkuna, katedrą św. Piotra i Pawła. Czas wolny. Po południu przyjazd do Trok - zwiedzanie miasteczka z domami Karaimów i kenesą (karaimski dom modlitwy) oraz zamku #. Wieczorem rejs po jeziorze wokół zamku. Przyjazd do Wilna. Obiadokolacja (dodatkowo płatna obligatoryjnie). Zakwaterowanie w hotelu w Wilnie. Trasa około 350 km. Dzień 8 Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie Wilna - kościoła św. Piotra i Pawła, cmentarza na Rossie, pałacu Wielkich Książąt Litewskich #, placu Katedralnego z katedrą św. Stanisława i pomnikiem Giedymina oraz starówki z Ostrą Bramą, kościołem św. Teresy, cerkwią św. Ducha, dziedzińcem klasztoru Bazylianów, kościołem św. Kazimierza, ratuszem, kościołem św. Anny, kościołem Bernardynów, pomnikiem i muzeum Adama Mickiewicza #, kościołem św. Trójcy, uniwersytetem Stefana Batorego #, kościołem św. Janów, pałacem Prezydenckim. Czas wolny. Wieczorem wyjazd do Polski. Trasa około 500 km (do Warszawy). Dzień 9 Powrót do Polski wg rozkładu. Uwagi do programu kolejność zwiedzania może ulec zmianie, zwiedzanie obiektów nie zawsze obejmuje zwiedzanie wnętrz ze względów czasowych lub braku dostępności dla turystów (# - obiekty objęte biletami wstępu), jako walutę należy wziąć EUR. Świadczenia Cena podstawowa obejmuje: przejazd autokarem (wyposażonym w klimatyzację, wc, barek, dvd), zakwaterowanie w hotelach (7 rozpoczętych dób hotelowych), 7 śniadań, program turystyczny jw., opiekę pilota, ubezpieczenie T.U. EUROPA S.A. (NNW, KL, CP, assistance i bagażu). Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przeprawy promowej na Mierzeję Kurońską, rejsu statkiem, usług miejscowych przewodników, obsługi w systemie tour guide, 7 obiadokolacji (koszt pakietu świadczeń 150EUR - płatne obligatoryjnie pilotowi wycieczki). Inne Obsługa grupy w systemie tour guide: bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający wygodny sposób zwiedzania (przeczytaj więcej o tour guide).

Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przejazd autokarem (wyposażonym w klimatyzację, wc, barek, dvd), zakwaterowanie w hotelach (7 rozpoczętych dób hotelowych), 7 śniadań, program turystyczny jw., opiekę pilota, ubezpieczenie T.U. EUROPA S.A. (NNW, KL, CP, assistance i bagażu). Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przeprawy promowej na Mierzeję Kurońską, rejsu statkiem, usług miejscowych przewodników, obsługi w systemie tour guide, 7 obiadokolacji (koszt pakietu świadczeń 150EUR - płatne obligatoryjnie pilotowi wycieczki).

Inne

Obsługa grupy w systemie tour guide: bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający wygodny sposób zwiedzania (przeczytaj więcej o tour guide).

Opinie klientów

Klienci oceniają tę wycieczkę na 4.6/6. Sprawdź opinie: http://r.pl/baltyckim-szlakiem/zakwaterowanie-bszHotel pochodzi z oferty Biura Podróży Rainbow, które obecne jest na polskim rynku turystycznym od 1990 roku. To jeden z czołowych polskich touroperatorów oraz nasz bardzo ważny kontrahent, z którym prowadzimy wieloletnią współpracę. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Najmocniejszą stroną Biura Podróży Rainbow są jedni z najlepszych na rynku piloci i rezydenci – wyróżniający się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki ale również pasją do podróżowania i chęcią pokazywania najpiękniejszych zakątków świata. Biuro Podróży Rainbow oferuje swoim klientom ogromną bazę atrakcyjnych wycieczek objazdowych w każdy zakątek świata, jak również posiada bogatą bazę wakacji pobytowych all inclusive w Europie i nie tylko. Aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, Biuro Podróży Rainbow stale monitoruje i sprawdza swoją ofertę pod kątem zadowolenia klientów. Nowością na sezon 2017 są Polskie Strefy - przygotowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych centra animacyjne, prężnie działające w popularnych miejscowościach turystycznych.

Starania biura zostały dostrzeżone przez wiele poważanych instytucji, a sukces poparty licznymi nagrodami, takimi jak: Brązowe Effie w kategorii Usługi w konkursie Effie Awards 2015, Diament Forbesa, czy Róża Kolumba 2014.


Opinie o wycieczce objazdowej Bałtyckim Szlakiem

Bałtyckim Szlakiem - możliwości zakwaterowania:

1 os. pokoj standard
2 os. pokoj standard

Masz pytania o Wycieczkę objazdową Bałtyckim Szlakiem? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00