cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

  • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
  • money
  • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
  • Wycieczka objazdowa Wielkoruskim Szlakiem, Rosja
1 / 1
Ocena
hotelu:
0.0 / 5
Najbliższy termin
27.04 - 06.05
już od 2900 zł / os
Sprawdź
Najtańszy termin
10.08 - 20.08
już od 2871 zł / os
Sprawdź

Wycieczka objazdowa Wielkoruskim Szlakiem
star 2

Rosja
Ocena wycieczki objazdowej Wielkoruskim Szlakiem:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii
Najbliższy termin
  • Termin:
  • 27 kwietnia 2019
Najtańszy termin
  • Termin:
  • 10 sierpnia 2019

Wycieczka objazdowa Wielkoruskim Szlakiem w ofercie Biura podróży:

Rainbow

Szukasz wakacji w kraju Rosja?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

***

Opis oferty

 

Zakwaterowanie:

Hotele*** (9 rozpoczętych dób hotelowych: Rezekne - 1, Moskwa - 3, Peresław Zaleski - 1, Nowogród Wielki - 1, Sankt Petersburg - 3).
Do dyspozycji gości:

restauracja
Pokoje:

1 i 2 osobowe (możliwość dostawki) z łazienkami i wc. W pokojach tv, telefon.
Wyżywienie:

śniadania typu bufet, dla chętnych za dopłatą obiadokolacje.
Kategoria lokalna:

***
Program

Dzień 1
Wyjazd z Polski wg rozkładu. Przejazd przez Litwę. Wieczorem przyjazd na Łotwę. Zakwaterowanie w hotelu w Rezekne. (Trasa ok. 700 km (z Warszawy)).
Dzień 2
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i wyjazd do Rosji. Około południa przekroczenie granicy łotewsko-rosyjskiej. Wieczorem zakwaterowanie w hotelu w Moskwie. (Trasa ok. 700 km).
Dzień 3
Po śniadaniu zwiedzanie Moskwy - klasztoru Nowodziewiczego # z soborem Smoleńskim oraz cmentarza Nowodziewiczego #. Dalej spacer placem Uniwersyteckim na Wzgórzach Wróblowych z najpiękniejszą panoramą stolicy. Następnie zwiedzanie parku Zwycięstwa upamiętniającego Wielką Wojnę Ojczyźnianą z obeliskiem symbolizującym 142 dni wojny. Przejazd prospektem Kutuzowa z Łukiem Triumfalnym na cześć zwycięstwa nad Napoleonem do nowoczesnego centrum biznesu z mostem Bagration oraz ulicą Nowy Arbat. Spacer po Starym Arbacie. Czas wolny. Po południu zwiedzanie katedry Chrystusa Zbawiciela (konieczny właściwy strój). Następnie przejazd Pierścieniem Bulwarów z pomnikiem Puszkina i prospektem Pokoju do WDNH (słynna w czasach sowieckich Wystawa Osiągnięć Gospodarki Narodowej) z rzeźbą robotnika i kołchoźnicy krzyżujących sierp i młot oraz pomnikiem zdobywców kosmosu. Wieczorem powrót do hotelu w Moskwie. Obiadokolacja (dodatkowo płatna fakultatywnie). (Trasa ok. 100 km).
Dzień 4
Po śniadaniu dalsze zwiedzanie Moskwy - przejazd nabrzeżem Kremlowskim do placu Czerwonego z mauzoleum Lenina, pomnikiem Minina i Pożarskiego, soborem Wasyla Błogosławionego (możliwość indywidualnego zwiedzenia wnętrz w czasie wolnym - wstęp około 1000 rubli). Czas wolny. Dalej spacer placem Łubianka z dawną siedzibą KGB, placem Teatralnym z budynkiem Teatru Bolszoj, placem Maneżowym z budynkiem Dumy Państwowej, ogrodem Aleksandrowskim z Grobem Nieznanego Żołnierza. Po południu zwiedzanie Kremla # z soborem Zaśnięcia (miejsce pochówku patriarchów) i Archangielskim (miejsce pochówku moskiewskich władców), dzwonnicą Iwana Wielkiego, Car-Dzwonem i Car-Działem. Następnie zwiedzanie galerii Trietiakowskiej #. Powrót do hotelu w Moskwie. Obiadokolacja (dodatkowo płatna fakultatywnie). (Trasa ok. 100 km).
Dzień 5
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Wyjazd z Moskwy. Po południu przyjazd do Włodzimierza - zwiedzanie Złotych Wrót, soboru Zaśnięcia # oraz soboru św. Dymitra. Następnie zwiedzanie Suzdalu - kremla # z soborem Narodzenia i klasztoru Zbawiciela # z soborem Przemienienia Pańskiego. Wieczorem zakwaterowanie w hotelu w Peresławie Zaleskim. (Trasa ok. 400 km).
Dzień 6
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Wyjazd do Siergijew Posad (najważniejszego ośrodka kultu religijnego w Rosji, konieczny właściwy strój) - zwiedzanie Ławry # z soborem Zaśnięcia kryjącym grobowiec Borysa Godunowa, soborem św. Trójcy oraz cerkwią św. Sergiusza. Czas wolny. Po południu wyjazd do Nowogrodu. Po drodze zwiedzanie polskiego cmentarza wojennego w Miednoje. Wieczorem zakwaterowanie w hotelu w Nowogrodzie Wielkim. (Trasa ok. 650 km).
Dzień 7
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie Nowogrodu - kremla z soborem św. Zofii oraz pomnikiem Tysiąclecia Rusi przedstawiającym najważniejsze dla Rosjan symbole historyczne. Czas wolny. Po południu przyjazd do Carskiego Sioła - zwiedzanie pałacu # z repliką słynnej Bursztynowej Komnaty oraz parku #. Wieczorem zakwaterowanie w hotelu w Sankt Petersburgu. Obiadokolacja (dodatkowo płatna fakultatywnie). (Trasa ok. 250 km).
Dzień 8
Po śniadaniu zwiedzanie Petersburga - twierdzy Pietropawłowskiej (wzniesiona na wyspie Zajęczej kolebka miasta) z soborem św. Piotra i Pawła # kryjącym grobowce carów. Dalej przejazd obok krążownika Aurora, nabrzeżem Pałacowym z pałacem Marmurowym i pałacem Zimowym, mostem Pałacowym do znajdującej się w delcie Newy wyspy Wasilewskiej z kolumnami Rostralnymi, zespołem Dwunastu Kolegiów, pałacem Mienszykowa i Przystanią ze Sfinksami. Następnie zwiedzanie placu św. Izaaka z pomnikiem cara Mikołaja i soborem św. Izaaka # oraz placu Dekabrystów z posągiem Piotra Wielkiego zwanym Miedzianym Jeźdźcem. Dalej spacer po centrum z placem Sztuk i pomnikiem Puszkina, pałacem Michajłowskim, kościołem św. Katarzyny (pochowany jest tu król Stanisław August Poniatowski), soborem Kazańskim oraz cerkwią Zbawiciela na Krwi wybudowaną w miejscu zabójstwa cara Aleksandra II. Czas wolny (możliwość indywidualnego zwiedzenia cerkwi Zbawiciela na Krwi - wstęp około 300 rubli czy muzeum Faberge z kolekcją słynnych jaj - wstęp około 500 rubli). Wieczorem powrót do hotelu w Petersburgu. Obiadokolacja (dodatkowo płatna fakultatywnie). Nocny przejazd po centrum miasta "białych nocy" ze zwodzeniem mostów. Powrót do hotelu. (Trasa ok. 50 km).
Dzień 9
Po śniadaniu wyjazd do Peterhofu - zwiedzanie pałacu # oraz parku # z największym na świecie zespołem fontann i najwspanialszą wśród nich Wielką Kaskadą. Czas wolny. Po południu powrót do Petersburga - zwiedzanie pałacu Zimowego z Ermitażem #. Wieczorem rejs po kanałach i Newie. Powrót do hotelu w Petersburgu. Obiadokolacja (dodatkowo płatna fakultatywnie). (Trasa ok. 100 km).
Dzień 10
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Wyjazd do Polski. Po południu przekroczenie granicy rosyjsko-łotewskiej. Przejazd przez Łotwę i Litwę. (Trasa ok. 1150 km (do Warszawy)).
Dzień 11
Powrót do Polski wg rozkładu.
Uwagi do programu
Kolejność zwiedzania może ulec zmianie, zwiedzanie obiektów nie zawsze obejmuje zwiedzanie wnętrz ze względów czasowych lub braku dostępności dla turystów (# - obiekty objęte biletami wstępu), jako walutę należy wziąć EUR i RUB.
Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje:
przejazd autokarem (wyposażonym w klimatyzację, wc, barek, dvd), zakwaterowanie w hotelach (9 rozpoczętych dób hotelowych), 9 śniadań, program turystyczny jw., opiekę pilota, ubezpieczenie T.U. EUROPA S.A. (KL do 30000EUR, KR do 5000EUR, NNW do 3000EUR i bagażu do 300EUR).
Cena podstawowa nie obejmuje:
wizy rosyjskiej (80 EUR /os. - płatne obligatoryjnie pilotowi wycieczki) biletów wstępu do zwiedzanych obiektów wraz z kosztem ich rezerwacji, rejsu statkiem po kanałach i Newie w Petersburgu, usług miejscowych przewodników, obsługi w systemie tour guide (250 EUR/os. - pakiet świadczeń płatny obligatoryjnie pilotowi wycieczki) 5 obiadokolacji w Moskwie i Petersburgu (60 EUR/os. - płatne fakultatywnie pilotowi wycieczki).
Inne

Obsługa grupy w systemie tour guide:
bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający wygodny sposób zwiedzania (przeczytaj więcej o tour guide).
Wizy - informacje dla sprzedawców

Paszport i wiza:

do Federacji Rosyjskiej wymagany jest paszport i wiza w celu uzyskania wizy należy najpóźniej 23 dnia przed dniem rozpoczęcia imprezy (czwartek) dostarczyć do działu wiz Rainbow Tours (na adres: 00-152 Warszawa, al. Jana Pawła II 52/54) paszport z dwoma wolnymi stronami, ważny co najmniej 180 dni, licząc od daty zakończenia imprezy prawidłowo wypełniony, wydrukowany i podpisany wniosek wizowy (wypełniony poprzez stronę internetowej zgodnie z instrukcją wizowania) 1 biometryczne zdjęcie: rozmiar 3,5 x 4,5 cm, kolorowe, ostre, czyste i kontrastowe, wydrukowane na papierze wysokiej jakości na jasnym tle, nie starsze niż 6 miesięcy i umożliwiające identyfikacje osoby aplikującej, zrobione na wprost, pokazujące wyraźnie oczy i twarz z obu stron od wierzchołka głowy do górnej części barków, tak aby twarz zajmowała 70-80% fotografii, przedstawiające osobę bez nakrycia głowy, patrzącą na wprost, z zamkniętymi ustami, twarz nie może być przesłonięta włosami informacja dotyczącą wizy turystycznej (w tym specyfikacja zdjęcia) znajdują się na stronie turystyczna.aspx w przypadku rezygnacji z imprezy lub zmiany terminu po złożeniu dokumentów do wizowania, do kosztów potrąceń zgodnych z OWU zostanie doliczona kwota 350 PLN (kwota ta nie jest objęta umową gwarancji zwrotu kosztów rezygnacji z imprezy) w przypadku nie dostarczenia na czas wymaganych dokumentów lub dostarczenia nieprawidłowo przygotowanych uczestnik będzie zobligowany uzyskać wizę we własnym zakresie i na własny koszt brak wizy będzie oznaczał rezygnację z imprezy zgodnie z OWU w przypadku zamieszkiwania poza granicami Polski lub posługiwania się paszportem innym, niż polski prosimy o kontakt z działem wiz instrukcja wizowania dostępna będzie u sprzedawcy imprezy na 30 dni przed dniem rozpoczęcia imprezy.
META Description

Moskwa - Stary i Nowy Arbat • Kreml i Galeria Trietiakowska • Stara Ruś - Włodzimierz i Suzdal • Siergijew Posad i Ławra • Nowogród Wielki i sobory • Carskie Sioło i Bursztynowa Komnata • Sankt Petersburg i Twierdza Pietropawłowska • nocny Petersburg i zwodzone mosty • Peterhof i Wielka Kaskada • Pałac Zimowy i Ermitaż • rejs po kanałach i Newie
Opinie klientów

Klienci oceniają tę wycieczkę na 4.9/6. Sprawdź opinie:
Wizy

Paszport i wiza:

do Federacji Rosyjskiej wymagany jest paszport i wiza w celu uzyskania wizy należy najpóźniej 23 dnia przed dniem rozpoczęcia imprezy (czwartek) dostarczyć do działu wiz Rainbow Tours (na adres: 00-152 Warszawa, al. Jana Pawła II 52/54) paszport z dwoma wolnymi stronami, ważny co najmniej 180 dni, licząc od daty zakończenia imprezy prawidłowo wypełniony, wydrukowany i podpisany wniosek wizowy (wypełniony poprzez stronę internetowej zgodnie z instrukcją wizowania) 1 biometryczne zdjęcie: rozmiar 3,5 x 4,5 cm, kolorowe, ostre, czyste i kontrastowe, wydrukowane na papierze wysokiej jakości na jasnym tle, nie starsze niż 6 miesięcy i umożliwiające identyfikacje osoby aplikującej, zrobione na wprost, pokazujące wyraźnie oczy i twarz z obu stron od wierzchołka głowy do górnej części barków, tak aby twarz zajmowała 70-80% fotografii, przedstawiające osobę bez nakrycia głowy, patrzącą na wprost, z zamkniętymi ustami, twarz nie może być przesłonięta włosami informacja dotyczącą wizy turystycznej (w tym specyfikacja zdjęcia) znajdują się na stronie turystyczna.aspx w przypadku rezygnacji z imprezy lub zmiany terminu po złożeniu dokumentów do wizowania, do kosztów potrąceń zgodnych z OWU zostanie doliczona kwota 350 PLN (kwota ta nie jest objęta umową gwarancji zwrotu kosztów rezygnacji z imprezy) w przypadku nie dostarczenia na czas wymaganych dokumentów lub dostarczenia nieprawidłowo przygotowanych uczestnik będzie zobligowany uzyskać wizę we własnym zakresie i na własny koszt brak wizy będzie oznaczał rezygnację z imprezy zgodnie z OWU w przypadku zamieszkiwania poza granicami Polski lub posługiwania się paszportem innym, niż polski prosimy o kontakt z działem wiz instrukcja wizowania dostępna będzie u sprzedawcy imprezy na 30 dni przed dniem rozpoczęcia imprezy.


Opis hotelu Wielkoruskim Szlakiem według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Kategoria

***

Opis oferty

  Zakwaterowanie: Hotele*** (7 rozpoczętych dób hotelowych: Daugavpils/Rezekne - 2, Nowogród - 1, Moskwa - 4). Do dyspozycji gości: restauracja Pokoje: 1 i 2 osobowe (możliwość dostawki) z łazienkami i wc. W pokojach tv, telefon. Wyżywienie: śniadania typu bufet, obiadokolacje serwowane. Kategoria lokalna: ***

Program

Psków i ikony • Nowogród Wielki i sobory • Moskwa i Kreml • Włodzimierz i Złote Wrota • Suzdal i Stara Ruś • Siergijew Posad i Ławra • Stary i Nowy Arbat • klasztor i cmentarz Nowodziewiczy • Wilno i starówka Dzień 1 Wyjazd z Polski wg rozkładu. Wieczorem przyjazd na Łotwę do hotelu w Daugavpils. Zakwaterowanie. Obiadokolacja (dodatkowo płatna obligatoryjnie). Trasa około 600 km (z Warszawy). Dzień 2 Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i wyjazd do Rosji. Po południu przekroczenie granicy łotewsko-rosyjskiej. Przyjazd do Pskowa - zwiedzanie kremla z soborem św. Trójcy kryjącym największy na świecie ikonostas. Czas wolny. Wieczorem przyjazd do hotelu w Nowogrodzie. Zakwaterowanie. Obiadokolacja (dodatkowo płatna obligatoryjnie). Trasa około 500 km. Dzień 3 Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie Nowogrodu - kremla z soborem św. Zofii oraz pomnikiem Tysiąclecia Rusi przedstawiającym najważniejsze dla Rosjan symbole historyczne. Czas wolny. Wyjazd do Moskwy. Krótki postój w Miednoje - zwiedzanie cmentarza. Późnym wieczorem przyjazd do hotelu w Moskwie. Zakwaterowanie. Trasa około 550 km. Dzień 4 Po śniadaniu zwiedzanie centrum Moskwy - placu Czerwonego z soborem Wasyla Błogosławionego (możliwość zwiedzenia wnętrz w czasie wolnym - płatne dodatkowo około 400 rubli), pomnikiem Minina i Pożarskiego oraz mauzoleum Lenina. Czas wolny. Dalej spacer placem Maneżowym z pobliskim budynkiem Dumy Państwowej i centrum handlowym Ochotnyj Riad oraz ogrodem Aleksandrowskim z Grobem Nieznanego Żołnierza. Po południu zwiedzanie Kremla # z soborami - Zaśnięcia (miejsce pochówku patriarchów) i Archangielskim (miejsce pochówku moskiewskich władców), dzwonnicą Iwana Wielkiego, Car-Dzwonem i Car-Działem. Następnie przejazd ulicą Twerską z pomnikiem Jerzego Dołgorukiego, placem Puszkina z pomnikiem wieszcza, Pierścieniem Bulwarów, placem Teatralnym z budynkiem Teatru Bolszoj, placem Łubianka, nabrzeżem Kremlowskim do katedry Chrystusa Zbawiciela (zwiedzanie wnętrz - konieczny właściwy strój). Dalej spacer deptakiem Stary Arbat. Czas wolny. Na koniec przejazd ulicą Nowy Arbat do nowoczesnego centrum biznesu z mostem Bagration oraz prospektem Kutuzowa z pomnikiem Kutuzowa i Łukiem Triumfalnym do parku Zwycięstwa upamiętniającego Wielką Wojnę Ojczyźnianą. Wieczorem powrót do hotelu w Moskwie. Trasa około 100 km. Dzień 5 Po śniadaniu wyjazd z Moskwy do Włodzimierza i Suzdalu, najcenniejszych miast Starej Rusi. Po południu przyjazd do Włodzimierza - zwiedzanie soboru Zaśnięcia NMP #, soboru św. Dymitra i Złotych Wrót. Dalej przyjazd do Suzdalu (perły architektury staroruskiej) - zwiedzanie kremla # z soborem Narodzenia NMP i klasztoru Zbawiciela # z soborem Przemienienia Pańskiego. Późnym wieczorem powrót do hotelu w Moskwie. Trasa około 500 km. Dzień 6 Po śniadaniu wyjazd do Siergijew Posad - zwiedzanie Ławry # z soborem św. Trójcy, soborem Zaśnięcia kryjącym grobowiec Borysa Godunowa oraz cerkwią św. Sergiusza. Czas wolny. Po południu powrót do Moskwy - spacer po WDNH ze słynną rzeźbą robotnika i kołchoźnicy krzyżujących sierp i młot. Następnie zwiedzanie galerii Trietiakowskiej #. Na koniec spacer placem Uniwersyteckim na Wzgórzach Wróblowych z najpiękniejszą panoramą stolicy. Wieczorem powrót do hotelu w Moskwie. Trasa około 200 km. Dzień 7 Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie klasztoru Nowodziewiczego # z najsłynniejszym cmentarzem stolicy. Około południa wyjazd na Łotwę. Późnym wieczorem przekroczenie granicy rosyjsko-łotewskiej. Około północy przyjazd do hotelu w Rezekne lub Daugavpils. Zakwaterowanie. Trasa około 700/800 km. Dzień 8 Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i wyjazd na Litwę. Po południu przyjazd do Wilna. Obiad (dodatkowo płatny obligatoryjnie). Następnie spacer starówką z Ostrą Bramą, kościołem św. Teresy, dziedzińcem klasztoru Bazylianów, kościołem św. Kazimierza, ratuszem, kościołem św. Anny, kościołem Bernardynów, pomnikiem Adama Mickiewicza, kościołem św. Trójcy, uniwersytetem Stefana Batorego, pałacem Prezydenckim do placu Katedralnego z katedrą św. Stanisława i pomnikiem Giedymina. Czas wolny. Wieczorem wyjazd do Polski. Trasa około 750/650 km (do Warszawy). Dzień 9 Powrót do Polski wg rozkładu. Uwagi do programu kolejność zwiedzania może ulec zmianie, zwiedzanie obiektów nie zawsze obejmuje zwiedzanie wnętrz ze względów czasowych lub braku dostępności dla turystów (# - obiekty objęte biletami wstępu), jako walutę należy wziąć EUR i RUB.

Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przejazd autokarem (wyposażonym w klimatyzację, wc, barek, dvd), zakwaterowanie w hotelach (7 rozpoczętych dób hotelowych), 7 śniadań, program turystyczny jw., opiekę pilota, ubezpieczenie T.U. EUROPA S.A. (KL do 30000EUR, KR do 5000EUR, NNW do 3000EUR i bagażu do 300EUR). Cena podstawowa nie obejmuje: kosztów wizy rosyjskiej (80 EUR - płatne obligatoryjnie pilotowi wycieczki) oraz biletów wstępu do zwiedzanych obiektów wraz z kosztem ich rezerwacji, usług miejscowych przewodników, obsługi w systemie tour guide, obiadokolacji w Daugavpils i Nowogrodzie, obiadu w Wilnie (koszt pakietu świadczeń 120EUR - płatne obligatoryjnie pilotowi wycieczki).

Inne

Obsługa grupy w systemie tour guide: bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający wygodny sposób zwiedzania (przeczytaj więcej o tour guide).

Opinie klientów

Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.0/6. Sprawdź opinie: http://r.pl/wielkoruskim-szlakiem/zakwaterowanie-wsz

Wizy

Paszport i wiza: do Federacji Rosyjskiej wymagany jest paszport i wiza w celu uzyskania wizy należy najpóźniej 23 dnia przed dniem rozpoczęcia imprezy (czwartek) dostarczyć do działu wiz Rainbow Tours (na adres: 00-152 Warszawa, al. Jana Pawła II 52/54) paszport z dwoma wolnymi stronami, ważny co najmniej 180 dni, licząc od daty zakończenia imprezy prawidłowo wypełniony, wydrukowany i podpisany wniosek wizowy (wypełniony poprzez stronę internetowej https://visa.kdmid.ru zgodnie z instrukcją wizowania) 1 biometryczne zdjęcie: rozmiar 3,5 x 4,5 cm, kolorowe, ostre, czyste i kontrastowe, wydrukowane na papierze wysokiej jakości na jasnym tle, nie starsze niż 6 miesięcy i umożliwiające identyfikacje osoby aplikującej, zrobione na wprost, pokazujące wyraźnie oczy i twarz z obu stron od wierzchołka głowy do górnej części barków, tak aby twarz zajmowała 70-80% fotografii, przedstawiające osobę bez nakrycia głowy, patrzącą na wprost, z zamkniętymi ustami, twarz nie może być przesłonięta włosami informacja dotyczącą wizy turystycznej (w tym specyfikacja zdjęcia) znajdują się na stronie http://warsaw.kdmid.ru/pl.aspx?lst=pl&it=/Wiza turystyczna.aspx w przypadku rezygnacji z imprezy lub zmiany terminu po złożeniu dokumentów do wizowania, do kosztów potrąceń zgodnych z OWU zostanie doliczona kwota 350 PLN (kwota ta nie jest objęta umową gwarancji zwrotu kosztów rezygnacji z imprezy) w przypadku nie dostarczenia na czas wymaganych dokumentów lub dostarczenia nieprawidłowo przygotowanych uczestnik będzie zobligowany uzyskać wizę we własnym zakresie i na własny koszt brak wizy będzie oznaczał rezygnację z imprezy zgodnie z OWU w przypadku zamieszkiwania poza granicami Polski lub posługiwania się paszportem innym, niż polski prosimy o kontakt z działem wiz instrukcja wizowania dostępna będzie u sprzedawcy imprezy na 30 dni przed dniem rozpoczęcia imprezy.Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Rainbow, które obecne jest na polskim rynku turystycznym od 1990 roku. To jeden z czołowych polskich touroperatorów oraz nasz bardzo ważny kontrahent, z którym prowadzimy wieloletnią współpracę. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Najmocniejszą stroną Biura Podróży Rainbow są jedni z najlepszych na rynku piloci i rezydenci – wyróżniający się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki ale również pasją do podróżowania i chęcią pokazywania najpiękniejszych zakątków świata. Biuro Podróży Rainbow oferuje swoim klientom ogromną bazę atrakcyjnych wycieczek objazdowych w każdy zakątek świata, jak również posiada bogatą bazę wakacji pobytowych all inclusive w Europie i nie tylko. Aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, Biuro Podróży Rainbow stale monitoruje i sprawdza swoją ofertę pod kątem zadowolenia klientów. Nowością na sezon 2017 są Polskie Strefy - przygotowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych centra animacyjne, prężnie działające w popularnych miejscowościach turystycznych.

Starania biura zostały dostrzeżone przez wiele poważanych instytucji, a sukces poparty licznymi nagrodami, takimi jak: Brązowe Effie w kategorii Usługi w konkursie Effie Awards 2015, Diament Forbesa, czy Róża Kolumba 2014.