cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa Turcja, Turcja
 • Wycieczka objazdowa Turcja, Turcja
 • Wycieczka objazdowa Turcja, Turcja
 • Wycieczka objazdowa Turcja, Turcja
 • Wycieczka objazdowa Turcja, Turcja
 • Wycieczka objazdowa Turcja, Turcja
 • Wycieczka objazdowa Turcja, Turcja
 • Wycieczka objazdowa Turcja, Turcja
 • Wycieczka objazdowa Turcja, Turcja
 • Wycieczka objazdowa Turcja, Turcja
 • Wycieczka objazdowa Turcja, Turcja
 • Wycieczka objazdowa Turcja, Turcja
 • Wycieczka objazdowa Turcja, Turcja
 • Wycieczka objazdowa Turcja, Turcja
 • Wycieczka objazdowa Turcja, Turcja
1 / 15
Ocena
hotelu:
0.0 / 5
Najbliższy termin
15.06 - 22.06
już od 2279 zł / os
Sprawdź
Najtańszy termin
15.06 - 22.06
już od 2279 zł / os
Sprawdź

Wycieczka objazdowa Turcja

Turcja
Ocena wycieczki objazdowej Turcja:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii
Najbliższy termin
 • Termin:
 • 15 czerwca 2019
Najtańszy termin
 • Termin:
 • 15 czerwca 2019

Wycieczka objazdowa Turcja w ofercie Biura podróży:

Oasis Tours

Szukasz wakacji do Turcji?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

1. Dzień

Odprawa na lotnisku 2 h przed wylotem. Wylot do Turcji. Transfer z lotniska do hotelu. Zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

2. Dzień - Koniya (trasa ok. 300 km)

Przejazd do Koniy, jednej z najbardziej religijnych i konserwatywnych miejscowości w Turcji. Zwiedzanie Mauzoleum Mevlany - założyciela zakonu Tańczących Derwiszy. Następnie przejazd do Kapadocji. Zakwaterowanie w hotelu w Kapadocji, kolacja. Dla chętnych możliwość wspaniałej zabawy podczas Nocy Tureckiej (dodatkowo płatne), gdzie w podziemnej sali obejrzymy program artystyczny. Powrót do hotelu, nocleg.

3. Dzień - Kapadocja (trasa ok. 225 km)

Wcześnie rano, przed śniadaniem, możliwość lotu balonem nad bajkowymi terenami Kapadocji (dodatkowo płatne). Księżycowe krajobrazy tej krainy dostarczą niezapomnianych wrażeń, podkreślonych dodatkowo promieniami wschodzącego słońca. Śniadanie. Zwiedzanie Kapadocji, słynącej z podziemnych miast i kościołów wykutych w skałach. Postój na wzgórzu Uchisar, z którego roztacza się panoramiczny widok na Kapadocję. Zwiedzanie skansenu Goreme z wykutymi w tufie wulkanicznym kościołami skalnymi, których ściany pokrywają freski z XI wieku. Przejazd do Ankary, zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

4. Dzień - Ankara (trasa ok. 280 km)

Zwiedzanie Mauzoleum Ataturka - narodowej świątyni ojca narodu tureckiego, założyciela nowoczesnego państwa tureckiego. Przejazd do hotelu w pobliżu Pamukkale. Zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

5. Dzień - Pamukkale (trasa ok. 470 km)

Spacer po wapiennych tarasach Pamukkale, zwanych Bawełnianymi Zamkami. Jest to jeden z największych cudów natury, wpisany na listę UNESCO. Zwiedzanie ruin starożytnego miasta Hierapolis, założonego w II w p.n.e. przez władcę Pergamonu Eumenesa II. Opcjonalnie (dodatkowo płatne) można obejrzeć rytualny taniec derwiszy. Przejazd do Antalyi, zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

6. Dzień - Antalya (trasa ok. 230 km)

Antalya - dzień pod znakiem zakupów i zwiedzania jednego z najpiękniejszych miast Turcji. Poznamy unikatowe, tureckie wzornictwo w złocie i dowiemy się kilku ciekawych informacji i tym cennym kruszcu. Po drodze na Starego Miasto oglądanie wodospadu Karpuzkaldran. Spacer wąskimi uliczkami Starego Miasta w Antalyi, czas wolny na zakupy i relaks w pięknym porcie jachtowym. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

7. Dzień

Wykwaterowanie. Dla osób kontynuujących wakacje transfer do wybranego hotelu. Pobyt w Alanyi. Dla osób kończących wakacje transfer na lotnisko w Antalyi, wylot do Polski. Długość objazdu: ok. 1600 km

Świadczenia

Świadczenia gwarantowane: przelot, transfer, ubezpieczenie KL, NNW i bagażu Dotyczy objazdu: 6 śniadań i obiadokolacji, opieka polskojęzycznego pilota, 6 noclegów w hotelach 3* w pok. 1-, 2-osobowych z możliwością dostawki, przejazd klimatyzowanym autokarem/busem. Dotyczy pobytu: opieka polskojęzycznego rezydenta, 8 noclegów i wyżywienie wg wykupionej opcji

Ważne informacje

Ważne informacje: 1. Godzinę wylotu należy potwierdzić na 2 dni przed datą wylotu u Organizatora lub pośrednika. 2. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie, również kolejność realizacji imprezy (7-dniowego zwiedzania i 7-dniowego pobytu) może być realizowana zamiennie. 3. Orientacyjna cena obowiązkowego pakietu zwiedzania- płatne na miejscu u pilota ok. 90 : bilety wstępu/opłaty rezerwacyjne ok. 55 , przewodnik lokalny ok. 20 , napiwki ok. 15 . 4. W celu usprawnienia ciągłości zwiedzania napiwki są zbierane przez pilota i całościowo przekazywane do kontrahenta celem rozdzielenia do poszczególnych osób z obsługi. 5. Obowiązkowy pakiet zwiedzania dla imprez objazdowych może ulec zmianie. O ewentualnych zmianach każdorazowo poinformujemy. 6. Rozliczenie kwot pobranych przez pilota na pakiet zwiedzania i imprezy fakultatywne następuje na miejscu, nie po powrocie do kraju 7. Dodatkowo płatne wycieczki fakultatywne podczas objazdu: noc turecka ok. 50 , lot balonem nad Kapadocją podczas wschodu słońca ok. 160 , pokaz derwiszy ok. 30 .


Opis hotelu Turcja według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

KRAJ

TURCJA

OPIS

TURCJA 2017STAMBUŁDzień 1Zbiórka na Lotnisku Chopina w Warszawie, stanowisko odpraw LogosTour. Przelot do Stambułu. Zwiedzanie dawnej stolicy Bizancjum i imperium otomańskiego, m.in. Błękitnego Meczetu, obok którego znajduje się obsadzony drzewami plac będący niegdyś rzymskim hipodromem. Transfer do hotelu i zakwaterowanie.BURSADzień 2Przejazd zawieszonym nad Bosforem mostem do Bursy – pierwszej stolicy państwa Osmanów. Na trasie zwiedzania – Ulu Cami (Wielki Meczet) oraz YeĹPatron Travel

Szukasz wakacji do Turcji?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kraj

Turcja

Kategoria

Wyc. Objazdowe

Region

Wyc. Objazdowe

PIELGRZYMKA

Turcja (9 dni, samolot)

1 DZIEŃ

WARSZAWA - STAMBUŁ Spotkanie w Warszawie na lotnisku Okęcie. Przelot do Stambułu. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie. Nocleg (w tym dniu brak obiadokolacji).

2 DZIEŃ

STANBUŁ - KAPADOCJA Śniadanie. Przejazd przez Turcję do Kapadocji. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

3 DZIEŃ

KAPADOCJA Śniadanie. Zwiedzanie Kapadocji - krainy o niezwykle ciekawym krajobrazie, którego największą atrakcją są skalne formacje zwane "czarodziejskimi kominami"- Goreme - muzeum "Pod Gołym Niebem", kościół św. Barbary, kościół Jabłka, kościół Tokali, kościół Wężowy, Avanos, Zelve, Pasabag. Zwiedzanie Uchisar. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

4 DZIEŃ

KAPADOCJA - KONYA - ANTALYA Śniadanie. Przyjazd do Konyi- starożytne Ikonium - ważne centrum religijne - siedziba i miejsce grobu założyciela słynnego zakonu Wirujących Derwiszów - zwiedzanie meczetu z grobem Mevlany. Przejazd w okolice Antalyi. Obiadokolacja. Nocleg.

5 DZIEŃ

PERGE - HIERAPOLIS - LAODYCEA - PAMUKKALE Śniadanie. Przejazd do rzymskiego miasta Perge. Następnie postój w Hierapolis, które wpisane jest na listę UNESCO. Przejazd do Laodycei, gdzie zobaczymy ruiny miasta i teatr. Obiadokolacja i nocleg w okolicach Pamukkale.

6 DZIEŃ

PAMUKKALE - EFEZ - KUSADASI Śniadanie. Przejazd do Efezu - najlepiej zachowanego antycznego miasta, w którym przez ponad 2 lata nauczał św. Paweł (Listy do Efezjan). Tutaj też przebywał św. Jan Ewangelista. Zwiedzanie miejsca zwanego Wzgórzem Słowików, gdzie ostatnie lata życia spędziła Matka Boża. Do tego miejsca pielgrzymował św. Jan Paweł II. Obiadokolacja i nocleg w okolicach Kusadasi.

7 DZIEŃ

SARDES - PERGAMON - BURSA Śniadanie. Przejazd do Sardes, gdzie znajdują się ruiny synagogi z czasów biblijnych. Następnie wizyta w Pergamonie połączona ze zwiedzaniem ruin miasta. Obiadokolacja i nocleg w okolicach Bursy.

8 DZIEŃ

STAMBUŁ Śniadanie. Przejazd do Stambułu- Hagia Sofia, Pałac Topkapi, bazar. Obiadokolacja i nocleg w Stambule.

9 DZIEŃ

STAMBUŁ - WARSZAWA Transfer na lotnisko. Wylot do Polski.

Info

PROGRAM RAMOWY.KOLEJNOŚĆ ZWIEDZANIA I GODZINY LOTÓW MOGĄ ULEC ZMIANIE. Należy posiadać paszport ważny co najmniej 6 miesięcy od momentu zakończenia wyjazdu. Paszport musi mieć co najmniej jedną wolną stronę.

CENA ZAWIERA

przelot samolotem (możliwa przesiadka), opłaty lotniskowe, transfery minibusem/autokarem, 8 noclegów w hotelach 3* (pokoje 2-osobowe), 7 śniadań i 7 obiadokolacji, opiekę pilota, opiekę księdza, ubezpieczenie KL, NNW i choroby przewlekłe, podatek VAT.

CENA NIE ZAWIERA

wizy tureckiej - 15EUR/os (Płatne przed wyjazdem), biletów wstępu i lokalnych przewodników - 150EUR/os (płatne na miejscu), posiłków i napojów na pokładzie samolotu, napojów do obiadokolacji, dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji, dopłaty do pokoju jednoosobowego (830PLN), wydatków osobistych.

Aktualizacja

Program obowiązuje od 23.11.2015r.


Opis hotelu Turcja według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

KRAJ

TURCJA

OPIS

TURCJA 2017STAMBUŁDzień 1Zbiórka na Lotnisku Chopina w Warszawie, stanowisko odpraw LogosTour. Przelot do Stambułu. Zwiedzanie dawnej stolicy Bizancjum i imperium otomańskiego, m.in. Błękitnego Meczetu, obok którego znajduje się obsadzony drzewami plac będący niegdyś rzymskim hipodromem. Transfer do hotelu i zakwaterowanie.BURSADzień 2Przejazd zawieszonym nad Bosforem mostem do Bursy – pierwszej stolicy państwa Osmanów. Na trasie zwiedzania – Ulu Cami (Wielki Meczet) oraz YeĹ