cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa Turcja, Turcja
 • Wycieczka objazdowa Turcja, Turcja
 • Wycieczka objazdowa Turcja, Turcja
 • Wycieczka objazdowa Turcja, Turcja
 • Wycieczka objazdowa Turcja, Turcja
 • Wycieczka objazdowa Turcja, Turcja
 • Wycieczka objazdowa Turcja, Turcja
 • Wycieczka objazdowa Turcja, Turcja
 • Wycieczka objazdowa Turcja, Turcja
1 / 9
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Wycieczka objazdowa Turcja

Turcja
Ocena wycieczki objazdowej Turcja:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii

Wycieczka objazdowa Turcja w ofercie Biura podróży:

Patron Travel

Szukasz wakacji do Turcji?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kraj

Turcja

Kategoria

Wyc. Objazdowe

Region

Wyc. Objazdowe

PIELGRZYMKA

Turcja (9 dni, samolot)

1 DZIEŃ

WARSZAWA - STAMBUŁ Spotkanie w Warszawie na lotnisku Okęcie. Przelot do Stambułu. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie. Nocleg (w tym dniu brak obiadokolacji).

2 DZIEŃ

STANBUŁ - KAPADOCJA Śniadanie. Przejazd przez Turcję do Kapadocji. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

3 DZIEŃ

KAPADOCJA Śniadanie. Zwiedzanie Kapadocji - krainy o niezwykle ciekawym krajobrazie, którego największą atrakcją są skalne formacje zwane "czarodziejskimi kominami"- Goreme - muzeum "Pod Gołym Niebem", kościół św. Barbary, kościół Jabłka, kościół Tokali, kościół Wężowy, Avanos, Zelve, Pasabag. Zwiedzanie Uchisar. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

4 DZIEŃ

KAPADOCJA - KONYA - ANTALYA Śniadanie. Przyjazd do Konyi- starożytne Ikonium - ważne centrum religijne - siedziba i miejsce grobu założyciela słynnego zakonu Wirujących Derwiszów - zwiedzanie meczetu z grobem Mevlany. Przejazd w okolice Antalyi. Obiadokolacja. Nocleg.

5 DZIEŃ

PERGE - HIERAPOLIS - LAODYCEA - PAMUKKALE Śniadanie. Przejazd do rzymskiego miasta Perge. Następnie postój w Hierapolis, które wpisane jest na listę UNESCO. Przejazd do Laodycei, gdzie zobaczymy ruiny miasta i teatr. Obiadokolacja i nocleg w okolicach Pamukkale.

6 DZIEŃ

PAMUKKALE - EFEZ - KUSADASI Śniadanie. Przejazd do Efezu - najlepiej zachowanego antycznego miasta, w którym przez ponad 2 lata nauczał św. Paweł (Listy do Efezjan). Tutaj też przebywał św. Jan Ewangelista. Zwiedzanie miejsca zwanego Wzgórzem Słowików, gdzie ostatnie lata życia spędziła Matka Boża. Do tego miejsca pielgrzymował św. Jan Paweł II. Obiadokolacja i nocleg w okolicach Kusadasi.

7 DZIEŃ

SARDES - PERGAMON - BURSA Śniadanie. Przejazd do Sardes, gdzie znajdują się ruiny synagogi z czasów biblijnych. Następnie wizyta w Pergamonie połączona ze zwiedzaniem ruin miasta. Obiadokolacja i nocleg w okolicach Bursy.

8 DZIEŃ

STAMBUŁ Śniadanie. Przejazd do Stambułu- Hagia Sofia, Pałac Topkapi, bazar. Obiadokolacja i nocleg w Stambule.

9 DZIEŃ

STAMBUŁ - WARSZAWA Transfer na lotnisko. Wylot do Polski.

Info

PROGRAM RAMOWY.KOLEJNOŚĆ ZWIEDZANIA I GODZINY LOTÓW MOGĄ ULEC ZMIANIE. Należy posiadać paszport ważny co najmniej 6 miesięcy od momentu zakończenia wyjazdu. Paszport musi mieć co najmniej jedną wolną stronę.

CENA ZAWIERA

przelot samolotem (możliwa przesiadka), opłaty lotniskowe, transfery minibusem/autokarem, 8 noclegów w hotelach 3* (pokoje 2-osobowe), 7 śniadań i 7 obiadokolacji, opiekę pilota, opiekę księdza, ubezpieczenie KL, NNW i choroby przewlekłe, podatek VAT.

CENA NIE ZAWIERA

wizy tureckiej - 15EUR/os (Płatne przed wyjazdem), biletów wstępu i lokalnych przewodników - 150EUR/os (płatne na miejscu), posiłków i napojów na pokładzie samolotu, napojów do obiadokolacji, dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji, dopłaty do pokoju jednoosobowego (830PLN), wydatków osobistych.

Aktualizacja

Program obowiązuje od 23.11.2015r.


Opis hotelu Turcja według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

KRAJ

TURCJA

OPIS

TURCJA 2017STAMBUŁDzień 1Zbiórka na Lotnisku Chopina w Warszawie, stanowisko odpraw LogosTour. Przelot do Stambułu. Zwiedzanie dawnej stolicy Bizancjum i imperium otomańskiego, m.in. Błękitnego Meczetu, obok którego znajduje się obsadzony drzewami plac będący niegdyś rzymskim hipodromem. Transfer do hotelu i zakwaterowanie.BURSADzień 2Przejazd zawieszonym nad Bosforem mostem do Bursy – pierwszej stolicy państwa Osmanów. Na trasie zwiedzania – Ulu Cami (Wielki Meczet) oraz YeĹ