cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa Fascynująca Kostaryka, Kostaryka
 • Wycieczka objazdowa Fascynująca Kostaryka, Kostaryka
 • Wycieczka objazdowa Fascynująca Kostaryka, Kostaryka
 • Wycieczka objazdowa Fascynująca Kostaryka, Kostaryka
 • Wycieczka objazdowa Fascynująca Kostaryka, Kostaryka
 • Wycieczka objazdowa Fascynująca Kostaryka, Kostaryka
 • Wycieczka objazdowa Fascynująca Kostaryka, Kostaryka
 • Wycieczka objazdowa Fascynująca Kostaryka, Kostaryka
 • Wycieczka objazdowa Fascynująca Kostaryka, Kostaryka
 • Wycieczka objazdowa Fascynująca Kostaryka, Kostaryka
 • Wycieczka objazdowa Fascynująca Kostaryka, Kostaryka
 • Wycieczka objazdowa Fascynująca Kostaryka, Kostaryka
 • Wycieczka objazdowa Fascynująca Kostaryka, Kostaryka
 • Wycieczka objazdowa Fascynująca Kostaryka, Kostaryka
1 / 14
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Wycieczka objazdowa Fascynująca Kostaryka

Kostaryka
Ocena wycieczki objazdowej Fascynująca Kostaryka:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii

Wycieczka objazdowa Fascynująca Kostaryka w ofercie Biura podróży:

Neckermann

Szukasz wakacji na Kostarykę?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

***

Region

San Jose, Kostaryka

UWAGA!

Brak transferu i opieki rezydenta!Opis z poprzedniego sezonu!

W cenie najmu

15-dniowa wycieczka z 14 noclegami, zakwaterowanie w wybranych hotelach średniej klasy lub podobnych, samochód zgodnie z rezerwacją,  śniadanie, 24-godzinna pomoc w razie awarii samochodu, nieograniczona liczba kilometrów, materiały informacyjne, mapy, opis dojazdu do hoteli (w jęz. niemieckim), ubezpieczenie w zakresie wyłączenia udziału własnego, ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej do 1,5 mln euro.

Do zapłacenia na miejscu

kosztów benzyny, kaucji, dopłaty do dodatkowego kierowcy i pełnego ubezpieczenia, biletów wstępu do parków, opłat za transfer promem, opłat za wycieczki, opłaty wyjazdowej z Kostaryki w wys. 26 USD.

Program

1. dzień: SAN JOSE (18 km). Wycieczka rozpoczyna się po przylocie, powitanie przez naszego przedstawiciela, transfer do hotelu Wyndham Garden lub podobnego w San José. Pozostała część dnia i wieczór do własnej dyspozycji.

2. dzień

SAN JOSE – WULKAN POAS (ok. 52 km). Po odbiorze auta startują Państwo w kierunku drugiego co do wielkości krateru wulkanicznego na świecie, wulkanu Poas. Na szczycie krateru przy dobrej widoczności mają Państwo wspaniały widok na obydwa oceany. Powrót do San José, gdzie można poznać kulturę i historię Kostaryki, polecamy wizytę w muzeum złota. Nocleg w hotelu San José. Śniadanie.

3. dzień

SAN JOSE – TURRIALBA (ok. 59 km). Dzisiejsza wycieczka prowadzi do wulkanu Irazu. Następnie możliwość podziwiania uroków doliny Orosi. Następnie trasa prowadzi do Turrialba, gdzie mogą Państwo pospacerować po mieście i dostać się do hotelu Guayabo Lodge (lub innego tej samej kategorii), w którym spędzą Państwo noc. Śniadanie.

4. dzień

TURRIALBA – CAHUITA (ok. 159 km). W drodze do Cahuita możliwość podziwiania jedynej w swoim rodzaju flory i fauny. Po dostaniu się do hotelu Ciudad Perdida (lub podobnego) polecamy spacer lub wycieczkę na własną rękę do Puerto Viejo, które jest oddalone jedynie o kilka kilometrów i wyróżnia się różnobarwną kulturą karaibską. Reszta dnia według uznania, polecamy zachód słońca oglądany na plaży. Śniadanie.

5. dzień

CAHUITA. Aranżacja dnia we własnym zakresie. Możliwość zwiedzenia Parku Narodowego Cahuita przy granicy z Panamą. Park ze swoimi białymi piaszczystymi plażami zaliczany jest do najpiękniejszych parków Kostaryki. Nocleg w hotelu Ciudad Perdida (lub podobnym). Śniadanie.

6. dzień

CAHUITA – SAN GERARDO DE DOTA (ok. 258 km). W dniu dzisiejszym powrót na wybrzeże Pacyfiku. W Cartago opłaca się zobaczyć bazylikę Nuestra Senora de los Angeles z Czarną Madonną. Następnie trasa biegnie w kierunku Dominical przez Cierro de la Muerte. Jadąc przez różne małe wioski, dojeżdżają Państwo do hotelu Savegre Lodge (lub podobnego) w San Gerardo de Dota. Śniadanie.

7. dzień

SAN GERARDO DE DOTA – DOMINICAL (ok. 86 km). Dzisiaj jadą Państwo do Dominical i przez 2 dni mają Państwo możliwość rozkoszować się przepięknymi plażami (Matapalo, prawdziwy raj dla surferów). 2 noclegi w hotelu Villas Rio Mar (lub podobnym). Śniadanie.

8. dzień

DOMINICAL. Wypoczynek na plaży lub poznawanie pięknego wybrzeża Pacyfiku – wycieczka autem. Śniadanie.

9. dzień

DOMINICAL – QUEPOS/MANUEL ANTONIO (ok. 50 km). Po śniadaniu jadą Państwo na północ do Quepos. 2 noclegi w hotelu Casitas Eclipse (lub podobnym). Śniadanie.

10. dzień

QUEPOS/MANUEL ANTONIO. Ci, którzy lubią wczesną pobudkę, powinni obejrzeć najsłynniejszy Park Narodowy Manuel Antonio, w którym żyją koati, leniwce oraz wiele gatunków małp i ptaków. Reszta dnia do własnej dyspozycji. Śniadanie.

11. dzień

QUEPOS/ MANUEL ANTONIO- WULKAN ARENAL – LA FORTUNA (ok. 225 km). W dniu dzisiejszym odwiedzą Państwo region San Carlos z najbardziej aktywnym na świecie wulkanem Arenal. Droga przebiega przez typowe małe miasteczka i wzdłuż jeziora Arenal, największego zbiornika wodnego kraju. Po przybyciu do hotelu Los Lagos możliwość relaksu w ciepłych, bogatych w minerały wodach termalnych, które podgrzewane są przez gorącą lawę. 2 noclegi w hotelu Los Lagos (lub podobnym). Śniadanie.

12. dzień

LA FORTUNA. W tym dniu będą mieli Państwo okazję zobaczyć wodospady La Fortuna lub jezioro Arenal. Możliwość skorzystania z szerokiej oferty atrakcji, jak wędrówki po formacjach wulkanicznych, wiszące mosty. Śniadanie.

13. dzień

LA FORTUNA – RINCON DE LA VIEJA (ok. 154 km). Droga przez region Guanacaste do Parku Narodowego Rincon de la Vieja. Nocleg w hotelu Buena Vista Lodge (lub podobnym). Śniadanie.

14. dzień

RINCON DE LA VIEJA – SAN JOSE (ok. 234 km) . Powrót do San José. Popołudnie do własnej dyspozycji. Nocleg w hotelu Wyndham Garden (lub podobnym). Śniadanie.

15. dzień

po śniadaniu przejazd na lotnisko oraz zwrot auta. Koniec wycieczki. Zastrzegamy sobie zmiany czasowe i programowe poszczególnych punktów wycieczki.

W cenie wycieczki

15-dniowa wycieczka z 14 noclegami, zakwaterowanie w wybranych hotelach średniej klasy lub podobnych, śniadanie, 24-godzinna pomoc w razie awarii samochodu, nieograniczona liczba kilometrów, materiały informacyjne, mapy, opis dojazdu do hoteli (w jęz. niemieckim), ubezpieczenie w zakresie wyłączenia udziału własnego, ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej do 1,5 mln euro, samochód zgodnie z rezerwacją.

Cena wycieczki nie zawiera

kosztów benzyny, kaucji, dopłaty do dodatkowego kierowcy i pełnego ubezpieczenia, biletów wstępu do parków, opłat za transfer promem, opłat za wycieczki, opłaty wyjazdowej z Kostaryki w wys. 26 USD.

KODY DO REZERWACJI

 • 83836A (1-3A) - SEDAN COMPACTO AT np. Toyota Yaris (lub podobny)
 • 5-osobowy, 4-drzwiowy, automatyczna skrzynia biegów, silnik benzynowy, napęd na 4 koła, klimatyzacja, radio – odtwarzacz CD, polecany dla 4 osób (miejsce na 3 walizki)

 • 83836A (1-3B) - SUV ECONOMICO ST np. Suzuki Jimny (lub podobny)
 • 4-osobowy, 4-drzwiowy, manualna skrzynia biegów, silnik benzynowy, napęd na 4 koła, klimatyzacja, radio – odtwarzacz CD, polecany dla 2 osób (miejsce na 3 walizki)

 • 83836A (1-3C) - SUV INTERMEDIO ST np. Hyundai Tucson (lub podobny)
 • 5-osobowy, 4-drzwiowy, manualna skrzynia biegów, silnik benzynowy, napęd na 4 koła, klimatyzacja, radio – odtwarzacz CD, polecany dla 4 osób (miejsce na 4 walizki)

 • 83836A (A1-3D) - SUV INTERMEDIO AT np. Hyundai Tucson (lub podobny)
 • 5-osobowy, 4-drzwiowy, automatyczna skrzynia biegów, silnik benzynowy, napęd na 4 koła, klimatyzacja, radio – odtwarzacz CD, polecany dla 4 osób (miejsce na 4 walizki)

WAŻNE INFORMACJE PRZY WYNAJMIE SAMOCHODU Neckermann współpracuje na Kostaryce z renomowaną agencją Adobe. W cenę wynajmu wliczona jest nieograniczona liczba kilometrów oraz telefon komórkowy, przez który można wykonywać bezpłatne lokalne rozmowy telefoniczne na terenie Kostaryki. W cenę nie wliczone są koszty benzyny, wydatki natury osobistej (dodatkowe posiłki, napoje, napiwki), bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, opłaty parkingowe.

ODBIÓR SAMOCHODU

odbiór samochodu następuje na lotnisku po przylocie. Za okazaniem voucheru i ważnego międzynarodowego prawa jazdy przedstawiciel lokalnej agencji przekazuje klientom umowę najmu samochodu. Istnieje obowiązek wpłacenia kaucji. Następnie otrzymują Państwo samochód, vouchery na wcześniej zarezerwowane przez nas hotele na trasie Państwa wycieczki oraz szczegółowy opis trasy w jez. niemieckim wraz z załączonymi mapami. Dobra znajomość hiszpańskiego nie jest konieczna, ale poza centrami turystycznymi może okazać się bardzo przydatna. Uwaga! Przekroczenie granicy Kostaryki wynajętym samochodem jest niedozwolone! Może się zdarzyć, że na miejscu otrzymają Państwo samochód wyższej klasy niż zarezerwowany. Powstałe przez to dodatkowe koszty np. paliwa pokrywają klienci. Istnieje możliwość wypożyczenia systemu nawigacyjnego GPS na miejscu za dodatkową opłatą.

ZWROT SAMOCHODU

zwrot samochodu następuje na lotnisku lub w strefie hotelowej (za ewentualną dodatkową opłatą). Zwrot samochodu z pełnym bakiem lub w stanie identycznym jak w momencie odbioru. Należy przestrzegać dokładnie godzin zwrotu auta (ewentualne dopłaty przy późniejszym zwrocie).

KAUCJA

płatna kartą kredytową MasterCard, VISA, American Express, Diners; gotówka nie jest akceptowana. Kaucja wynosi 1000 USD. Karta kredytowa musi należeć do osoby widniejącej na voucherze Neckermanna.

MINIMALNY WIEK/PRAWO JAZDY

minimalny wiek kierowcy wynosi 23 lat (maks. 70 lat), kierowca powinien być posiadaczem międzynarodowego prawa jazdy oraz karty kredytowej. Auto może być prowadzone jedynie przez osobę wskazaną w umowie wynajmu samochodu. Drugiego kierowcę można wskazać w umowie za dodatkową opłatą 3 USD/dzień.

UBEZPIECZENIE

w cenie wynajmu wliczone jest ubezpieczenie (udział własny przy wypadku do 1000 USD). Dodatkowe ubezpieczenie znoszące udział własny dostępne na miejscu u agenta (ok. 15 USD/ dzień), ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej do 1,5 mln euro.

STACJE BENZYNOWE

występują w całej Kostaryce (benzynę przelicza się na galony).

FOTELIKI DLA DZIECI

na zapytanie (kaucja na miejscu) i za opłatą (ok. 3 USD na dzień).

SERWIS

przy odbiorze samochodu otrzymują Państwo wykaz stacji serwisowych, do których mogą Państwo dzwonić lub pojechać w przypadku problemów z samochodem.

MOŻLIWOŚĆ PRZEDŁUŻENIA WYNAJMU SAMOCHODU

• S83700U (odbiór z lotniska)/V (odbiór z hotelu)

SUV ECONOMICO ST np. Suzuki Jimny (lub podobny)

4-osobowy, 4-drzwiowy, manualna skrzynia biegów, silnik benzynowy, napęd na 4 koła, klimatyzacja, radio – odtwarzacz CD, polecany dla 2 osób (miejsce na 3 walizki) • S83700B (odbiór z lotniska)/P (odbiór z hotelu)

SEDAN COMPACTO AT np. Toyota Yaris (lub podobny)

5-osobowy, 4-drzwiowy, automatyczna skrzynia biegów, silnik benzynowy, napęd na 4 koła, klimatyzacja, radio – odtwarzacz CD, polecany dla 4 osób (miejsce na 3 walizki) • S83700S (odbiór z lotniska)/T (odbiór z hotelu)

SUV INTERMEDIO ST np. Hyundai Tucson (lub podobny)

5-osobowy, 4-drzwiowy, manualna skrzynia biegów, silnik benzynowy, napęd na 4 koła, klimatyzacja, radio – odtwarzacz CD, polecany dla 4 osób (miejsce na 4 walizki) • S83700F (odbiór z lotniska)/K (odbiór z hotelu)

SUV INTERMEDIO AT np. Hyundai Tucson (lub podobny)

5-osobowy, 4-drzwiowy, automatyczna skrzynia biegów, silnik benzynowy, napęd na 4 koła, klimatyzacja, radio – odtwarzacz CD, polecany dla 4 osób (miejsce na 4 walizki)


Opis hotelu Fascynująca Kostaryka według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Region

San Jose, Kostaryka

UWAGA!

Opis z zeszłego sezonu. Brak transferu i opieki rezydenta!

Program

1. dzień: SAN JOSE (18 km). Wycieczka rozpoczyna się po przylocie, powitanie przez naszego przedstawiciela, transfer do hotelu Wyndham Garden lub podobnego w San José. Pozostała część dnia i wieczór do własnej dyspozycji.

2. dzień

SAN JOSE - WULKAN POAS (ok. 52 km). Po odbiorze auta startują Państwo w kierunku drugiego co do wielkości krateru wulkanicznego na świecie, wulkanu Poas. Na szczycie krateru przy dobrej widoczności mają Państwo wspaniały widok na obydwa oceany. Powrót do San José, gdzie można poznać kulturę i historię Kostaryki, polecamy wizytę w muzeum złota. Nocleg w hotelu San José. Śniadanie.

3. dzień

SAN JOSE - TURRIALBA (ok. 59 km). Dzisiejsza wycieczka prowadzi do wulkanu Irazu. Następnie możliwość podziwiania uroków doliny Orosi. Następnie trasa prowadzi do Turrialba, gdzie mogą Państwo pospacerować po mieście i dostać się do hotelu Guayabo Lodge (lub innego tej samej kategorii), w którym spędzą Państwo noc. Śniadanie.

4. dzień

TURRIALBA - CAHUITA (ok. 159 km). W drodze do Cahuita możliwość podziwiania jedynej w swoim rodzaju flory i fauny. Po dostaniu się do hotelu Ciudad Perdida (lub podobnego) polecamy spacer lub wycieczkę na własną rękę do Puerto Viejo, które jest oddalone jedynie o kilka kilometrów i wyróżnia się różnobarwną kulturą karaibską. Reszta dnia według uznania, polecamy zachód słońca oglądany na plaży. Śniadanie.

5. dzień

CAHUITA. Aranżacja dnia we własnym zakresie. Możliwość zwiedzenia Parku Narodowego Cahuita przy granicy z Panamą. Park ze swoimi białymi piaszczystymi plażami zaliczany jest do najpiękniejszych parków Kostaryki. Nocleg w hotelu Ciudad Perdida (lub podobnym). Śniadanie.

6. dzień

CAHUITA - SAN GERARDO DE DOTA (ok. 258 km). W dniu dzisiejszym powrót na wybrzeże Pacyfiku. W Cartago opłaca się zobaczyć bazylikę Nuestra Senora de los Angeles z Czarną Madonną. Następnie trasa biegnie w kierunku Dominical przez Cierro de la Muerte. Jadąc przez różne małe wioski, dojeżdżają Państwo do hotelu Savegre Lodge (lub podobnego) w San Gerardo de Dota. Śniadanie.

7. dzień

SAN GERARDO DE DOTA - DOMINICAL (ok. 86 km). Dzisiaj jadą Państwo do Dominical i przez 2 dni mają Państwo możliwość rozkoszować się przepięknymi plażami (Matapalo, prawdziwy raj dla surferów). 2 noclegi w hotelu Villas Rio Mar (lub podobnym). Śniadanie.

8. dzień

DOMINICAL. Wypoczynek na plaży lub poznawanie pięknego wybrzeża Pacyfiku - wycieczka autem. Śniadanie.

9. dzień

DOMINICAL - QUEPOS/MANUEL ANTONIO (ok. 50 km). Po śniadaniu jadą Państwo na północ do Quepos. 2 noclegi w hotelu Casitas Eclipse (lub podobnym). Śniadanie.

10. dzień

QUEPOS/MANUEL ANTONIO. Ci, którzy lubią wczesną pobudkę, powinni obejrzeć najsłynniejszy Park Narodowy Manuel Antonio, w którym żyją koati, leniwce oraz wiele gatunków małp i ptaków. Reszta dnia do własnej dyspozycji. Śniadanie.

11. dzień

QUEPOS/ MANUEL ANTONIO- WULKAN ARENAL - LA FORTUNA (ok. 225 km). W dniu dzisiejszym odwiedzą Państwo region San Carlos z najbardziej aktywnym na świecie wulkanem Arenal. Droga przebiega przez typowe małe miasteczka i wzdłuż jeziora Arenal, największego zbiornika wodnego kraju. Po przybyciu do hotelu Los Lagos możliwość relaksu w ciepłych, bogatych w minerały wodach termalnych, które podgrzewane są przez gorącą lawę. 2 noclegi w hotelu Los Lagos (lub podobnym). Śniadanie.

12. dzień

LA FORTUNA. W tym dniu będą mieli Państwo okazję zobaczyć wodospady La Fortuna lub jezioro Arenal. Możliwość skorzystania z szerokiej oferty atrakcji, jak wędrówki po formacjach wulkanicznych, wiszące mosty. Śniadanie.

13. dzień

LA FORTUNA - RINCON DE LA VIEJA (ok. 154 km). Droga przez region Guanacaste do Parku Narodowego Rincon de la Vieja. Nocleg w hotelu Buena Vista Lodge (lub podobnym). Śniadanie.

14. dzień

RINCON DE LA VIEJA - SAN JOSE (ok. 234 km) . Powrót do San José. Popołudnie do własnej dyspozycji. Nocleg w hotelu Wyndham Garden (lub podobnym). Śniadanie.

15. dzień

po śniadaniu przejazd na lotnisko oraz zwrot auta. Koniec wycieczki. Zastrzegamy sobie zmiany czasowe i programowe poszczególnych punktów wycieczki.

W cenie wycieczki

15-dniowa wycieczka z 14 noclegami, zakwaterowanie w wybranych hotelach średniej klasy lub podobnych, śniadanie, 24-godzinna pomoc w razie awarii samochodu, nieograniczona liczba kilometrów, materiały informacyjne, mapy, opis dojazdu do hoteli (w jęz. niemieckim), ubezpieczenie w zakresie wyłączenia udziału własnego, ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej do 1,5 mln euro, samochód zgodnie z rezerwacją.

Cena wycieczki nie zawiera

kosztów benzyny, kaucji, dopłaty do dodatkowego kierowcy i pełnego ubezpieczenia, biletów wstępu do parków, opłat za transfer promem, opłat za wycieczki, opłaty wyjazdowej z Kostaryki w wys. 26 USD.

KODY DO REZERWACJI

 • 83836A (1-3A) - SEDAN COMPACTO AT np. Toyota Yaris (lub podobny)
 • 5-osobowy, 4-drzwiowy, automatyczna skrzynia biegów, silnik benzynowy, napęd na 4 koła, klimatyzacja, radio - odtwarzacz CD, polecany dla 4 osób (miejsce na 3 walizki)

 • 83836A (1-3B) - SUV ECONOMICO ST np. Suzuki Jimny (lub podobny)
 • 4-osobowy, 4-drzwiowy, manualna skrzynia biegów, silnik benzynowy, napęd na 4 koła, klimatyzacja, radio - odtwarzacz CD, polecany dla 2 osób (miejsce na 3 walizki)

 • 83836A (1-3C) - SUV INTERMEDIO ST np. Hyundai Tucson (lub podobny)
 • 5-osobowy, 4-drzwiowy, manualna skrzynia biegów, silnik benzynowy, napęd na 4 koła, klimatyzacja, radio - odtwarzacz CD, polecany dla 4 osób (miejsce na 4 walizki)

 • 83836A (A1-3D) - SUV INTERMEDIO AT np. Hyundai Tucson (lub podobny)
 • 5-osobowy, 4-drzwiowy, automatyczna skrzynia biegów, silnik benzynowy, napęd na 4 koła, klimatyzacja, radio - odtwarzacz CD, polecany dla 4 osób (miejsce na 4 walizki)

WAŻNE INFORMACJE PRZY WYNAJMIE SAMOCHODU Neckermann współpracuje na Kostaryce z renomowaną agencją Adobe. W cenę wynajmu wliczona jest nieograniczona liczba kilometrów oraz telefon komórkowy, przez który można wykonywać bezpłatne lokalne rozmowy telefoniczne na terenie Kostaryki. W cenę nie wliczone są koszty benzyny, wydatki natury osobistej (dodatkowe posiłki, napoje, napiwki), bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, opłaty parkingowe.

ODBIÓR SAMOCHODU

odbiór samochodu następuje na lotnisku po przylocie. Za okazaniem voucheru i ważnego międzynarodowego prawa jazdy przedstawiciel lokalnej agencji przekazuje klientom umowę najmu samochodu. Istnieje obowiązek wpłacenia kaucji. Następnie otrzymują Państwo samochód, vouchery na wcześniej zarezerwowane przez nas hotele na trasie Państwa wycieczki oraz szczegółowy opis trasy w jez. niemieckim wraz z załączonymi mapami. Dobra znajomość hiszpańskiego nie jest konieczna, ale poza centrami turystycznymi może okazać się bardzo przydatna. Uwaga! Przekroczenie granicy Kostaryki wynajętym samochodem jest niedozwolone! Może się zdarzyć, że na miejscu otrzymają Państwo samochód wyższej klasy niż zarezerwowany. Powstałe przez to dodatkowe koszty np. paliwa pokrywają klienci. Istnieje możliwość wypożyczenia systemu nawigacyjnego GPS na miejscu za dodatkową opłatą.

ZWROT SAMOCHODU

zwrot samochodu następuje na lotnisku lub w strefie hotelowej (za ewentualną dodatkową opłatą). Zwrot samochodu z pełnym bakiem lub w stanie identycznym jak w momencie odbioru. Należy przestrzegać dokładnie godzin zwrotu auta (ewentualne dopłaty przy późniejszym zwrocie).

KAUCJA

płatna kartą kredytową MasterCard, VISA, American Express, Diners; gotówka nie jest akceptowana. Kaucja wynosi 1000 USD. Karta kredytowa musi należeć do osoby widniejącej na voucherze Neckermanna.

MINIMALNY WIEK/PRAWO JAZDY

minimalny wiek kierowcy wynosi 23 lat (maks. 70 lat), kierowca powinien być posiadaczem międzynarodowego prawa jazdy oraz karty kredytowej. Auto może być prowadzone jedynie przez osobę wskazaną w umowie wynajmu samochodu. Drugiego kierowcę można wskazać w umowie za dodatkową opłatą 3 USD/dzień.

UBEZPIECZENIE

w cenie wynajmu wliczone jest ubezpieczenie (udział własny przy wypadku do 1000 USD). Dodatkowe ubezpieczenie znoszące udział własny dostępne na miejscu u agenta (ok. 15 USD/ dzień), ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej do 1,5 mln euro.

STACJE BENZYNOWE

występują w całej Kostaryce (benzynę przelicza się na galony).

FOTELIKI DLA DZIECI

na zapytanie (kaucja na miejscu) i za opłatą (ok. 3 USD na dzień).

SERWIS

przy odbiorze samochodu otrzymują Państwo wykaz stacji serwisowych, do których mogą Państwo dzwonić lub pojechać w przypadku problemów z samochodem.

MOŻLIWOŚĆ PRZEDŁUŻENIA WYNAJMU SAMOCHODU

• S83700U (odbiór z lotniska)/V (odbiór z hotelu)

SUV ECONOMICO ST np. Suzuki Jimny (lub podobny)

4-osobowy, 4-drzwiowy, manualna skrzynia biegów, silnik benzynowy, napęd na 4 koła, klimatyzacja, radio - odtwarzacz CD, polecany dla 2 osób (miejsce na 3 walizki) • S83700B (odbiór z lotniska)/P (odbiór z hotelu)

SEDAN COMPACTO AT np. Toyota Yaris (lub podobny)

5-osobowy, 4-drzwiowy, automatyczna skrzynia biegów, silnik benzynowy, napęd na 4 koła, klimatyzacja, radio - odtwarzacz CD, polecany dla 4 osób (miejsce na 3 walizki) • S83700S (odbiór z lotniska)/T (odbiór z hotelu)

SUV INTERMEDIO ST np. Hyundai Tucson (lub podobny)

5-osobowy, 4-drzwiowy, manualna skrzynia biegów, silnik benzynowy, napęd na 4 koła, klimatyzacja, radio - odtwarzacz CD, polecany dla 4 osób (miejsce na 4 walizki) • S83700F (odbiór z lotniska)/K (odbiór z hotelu)

SUV INTERMEDIO AT np. Hyundai Tucson (lub podobny)

5-osobowy, 4-drzwiowy, automatyczna skrzynia biegów, silnik benzynowy, napęd na 4 koła, klimatyzacja, radio - odtwarzacz CD, polecany dla 4 osób (miejsce na 4 walizki)Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Neckermann, należącego do najstarszego i jednego z największych koncernów turystycznych w Europie – Thomas Cook Group, szczycącego się ponad 172-letnią tradycją. Na rynku polskim Neckermann zadebiutował 20 lat temu i od samego początku zajmuje stanowisko jednego z liderów wśród organizatorów zagranicznej turystyki wyjazdowej.

Głównymi założeniami biura przy tworzeniu ofert jest innowacyjność i oferowanie usług wysokiej jakości, spełniających oczekiwania najbardziej wymagających klientów na polskim rynku. Letnia oferta Biura Podróży Neckermann obejmuje głównie kraje z regionu Basenu Morza Śródziemnego: Grecję, Hiszpanię, Turcję, Bułgarię, Włochy i Chorwację. Dostępna jest także bardzo bogata baza hoteli i apartamentów na dojazd własny praktycznie w każdym zakątku świata, także w Polsce. Zimowa oferta jest równie bogata - klienci mają do wyboru wiele atrakcyjnych alpejskich regionów narciarskich z dojazdem własnym, a oprócz tego mogą udać się na wakacje samolotem w najbardziej egzotyczne miejsca świata - Kuba, DOminikana, Meksyk, Jamajka, karaiby i wiele, wiele innych.

Wśród zróżnicowanej oferty biura warto zwrócić uwagę na aquamanię (grupę hoteli z parkami wodnymi), hotele z polskimi animacjami dla dzieci, parki rozrywki, rejsy statkami oraz ofertę fly & drive.