cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa Armenia - Gruzja, Armenia
 • Wycieczka objazdowa Armenia - Gruzja, Armenia
 • Wycieczka objazdowa Armenia - Gruzja, Armenia
 • Wycieczka objazdowa Armenia - Gruzja, Armenia
 • Wycieczka objazdowa Armenia - Gruzja, Armenia
 • Wycieczka objazdowa Armenia - Gruzja, Armenia
 • Wycieczka objazdowa Armenia - Gruzja, Armenia
 • Wycieczka objazdowa Armenia - Gruzja, Armenia
1 / 8
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Wycieczka objazdowa Armenia - Gruzja
star 2

Armenia
Ocena wycieczki objazdowej Armenia - Gruzja:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii

Wycieczka objazdowa Armenia - Gruzja w ofercie Biura podróży:

PBP Olsztyn

Szukasz wakacji do Armenii?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kraj

KAUKAZ

Trasa zagraniczna

Erewań (4) - Eczmiadzyn - Zvartnots - Chor Wirap - Novarank - Sevan - Tbilisi (4) - Ananuri - Kazbegi - Signagi - Bodbe - Mtskheta - Gori - Uplistsikhe - Tbilisi

DZIEŃ 1

Wylot z Warszawy do Erewania o godz. 22:20. Bezpośredni lot zajmuje 3 godziny i 30 minut.

DZIEŃ 2

Przylot do Erewania o godz. 03:50. Przejazd do hotelu. Krótki odpoczynek,śniadanie. Po śniadaniu zwiedzanie stolicy Armenii, m.in: Erebouni muzeum i ruiny twierdzy, która powstała w 782 r. p.n.e. Podczas prac wykopaliskowych w twierdzy znaleziono 18 glinianych kadzi na wino (karas), każde o pojemności ponad 600 litrów. Degustacja brandy oraz jednego z najstarszych ormiańskich win w fabryce Ararat brandy, wódki i win "Noy". Dalsze zwiedzanie miasta. Matenadaran - biblioteka antycznych manuskryptów, w której przechowywanych jest blisko 17.000 rzadkich rękopisów; centrum miasta, skwer Republikański, parlament, pałac prezydencki, operę. Przejście pod Tsitsernakaberd pomnik i muzeum poświęcone ludobójstwu w 1915 r. To jest jeden z najbardziej imponujących zabytków w Erewaniu. Powitalna kolacja w lokalnej restauracji z muzyką na żywo. Powrót do hotelu, nocleg.

DZIEŃ 3

Śniadanie. Wyjazd do Eczmiadzynu - religijną stolicą armeńskiego kościoła prawosławnego. Zwiedzanie: katedra Eczmiadzyńska, wybudowana w 303 roku, jest arcydziełem klasycznej architektury w Armenii i uważana za jedną z pierwszych na świecie kościołów chrześcijańskich. Wyjazd do miejscowości Garni. Zwiedzanie jedynej zachowanej świątyni pogańskiej w Armenii. Zbudowano ją w 77 roku n.e., a więc prawie 2000 lat temu. Wzniósł ją król na cześć bóstwu słońca - Mitrze. Po południu wyjazd do kompleksu klasztorów skalnych Geghard z XII-XIII w. Jej nazwa oznacza "świętą włócznię". Znajdowała się tutaj niegdyś włócznia, która przekłuła ciało ukrzyżowanego Jezusa. Obecnie włócznia ta wystawiona jest w Muzeum Katedry Eczmiadzyńskiej. Rodziny lunch z gospodarzem w wiosce i oglądanie procesu wyrabiania i wypiekania "lavash" - tradycyjnego armeńskiego płaskiego chleba pieczonego w kamiennych piecach. Powrót do Erewania. Nocleg.

DZIEŃ 4

Śniadanie. Przejazd do Chor Wirap. Jest to jedno ze świętych miejsc świata chrześcijańskiego. Stąd najbliżej jest do biblijnej góry Ararat, można zobaczyć jej dwa błyszczące wierzchołki. Na wzgórzach sąsiadujących z Chor Wirap była położona dawna armeńska stolica - Artaszat. Następnie przejazd do urokliwej wioski w prowincji Wajoc Dzor, gdzie zatrzymamy się w winiarni "Areni Winery". Tu będziemy się cieszyć nieśmiertelnym smakiem wina "Areni" oraz słynnego ormiańskiego koniaku. W zależności od czasu oglądanie i uczestnictwo w procesie produkcji wina (wyciskanie winogron na boso w rytm tradycyjnej muzyki). Przejazd wzdłuż widowiskowego kanionu pomiędzy czerwonymi skałami w stronę klasztoru Noravank z XIII w., najpiękniejszego i najbardziej fotogenicznego klasztoru Armenii. Obiadokolacja w lokalnej restauracji. Powrót do Erewaniu. Nocleg.

DZIEŃ 5

Śniadanie. Przejazd do jeziora Sevan - jednego z największych górskich słodkowodnych jezior Eurazji, położonego 1900 m n.p.m. Odpoczynek na brzegu, sesja zdjęciowa. Wizyta w kompleksie klasztornym Sanahin z IX-XII w. armeńskiego arcydzieła średniowiecznej architektury, znajdującego się na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. Przejazd do Sadahlo w pobliżu gruzińsko-armeńskiej granicy. Przekroczenie granicy i przejazd do Tbilisi. Zakwaterowanie w hotelu w Tbilisi. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 6

Śniadanie. Zwiedzanie Tbilisi, obecnej stolicy Gruzji, m.in.: cerkiew Metechi z XII w. i Anczischati z VI-VII w., gdzie wystawiony jest niezwykły krzyż św. Nino, katedra Sioni z XI w., twierdza Narikala i dzielnica Abanotubani, łaźnie tureckie, główna arteria miasta Aleja Szoty Rustawelego - "gruzińskie Champs-Elysees". Spacer urokliwymi uliczkami starego miasta, przejście nowo wybudowanym Mostem Miłosći. Oglądanie wspaniałych eksponatów skarbca Narodowego Muzeum Gruzji. Wizyta w fabryce wina "Sarajishvili Wine", degustacja i zakupy. Powrót do hotelu. Obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 7

Śniadanie. Przejazd do klasztoru Ananuri (XVII w.), który znajduje się na brzegu jeziora Khivali, z przepięknym widokiem na wzgórza Kaukazu. Przejazd do Kazbegi (1700 m n.p.m.). przejazd przez przełęcz Jvari (2395 m n.p.m.). Zwiedzanie okolicy. Przejazd do kościoła Gergeti Sameba, skąd roztaczają się wspaniałe widoki na szczyty Kaukazu, w tym góry Kazbek, 5047 m n.p.m., jednego z sześciu pięciotysięczników w Wielkim Kaukazie. Według legendy, do góry Kazbek był przykuty Prometeusz. Powrót do Tbilisi. Obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 8

Śniadanie. Podróż do prowincji Kachetia. Wizyta w klasztorze Dawid Garedża na pustyni. Kompleks został założony w 6 wieku przez Dawida (Św. Dawid Garedża), jednego z trzynastu mnichów asyryjskich. Kompleks składa się z setek komórek, kościołów, kaplic, stołówki i pomieszczeń mieszkalnych, wydrążonych w skale. Signagi - starożytne miasto, znane jako Miasto Miłości, z brukowanymi ulicami i balkonami w starym stylu gruzińskim. Oglądanie murów twierdzy, zabytkowego kościoła i widoków na dolinę Alazani. Wizyta w galerii Niko Pirosmaniego. Degustacja gruzińskiego wina. Przejazd do klasztoru Bodbe - wybudowanego w IX wieku. Klasztor jest obecnie siedziba żeńskiego zakonu i jest jednym z głównych miejsc pielgrzymkowych w Gruzji ze względu na jego związek ze św. Niną, żyjącą w IV wieku ewangelistka, której relikwie tam się znajdują. Powrót do Tbilisi. Obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 9

Śniadanie. Przejazd do starożytnej stolicy i centrum religijnego Gruzji - Mtskhety i zwiedzanie zabytków: klasztoru Jvari i katedry Svetitskhoveli, gdzie jest pochowana szata Chrystusa. Zarówno Jvari i Svetitskhoveli znajdują się na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. Przejazd do Gori, zwiedzanie muzeum Jozefa Stalina. Przejazd do Uplistsikhe jaskiniowego miasta z VII w. p.n.e. Znajdziemy tu duża sale służącą do pogańskich rytuałów, pomieszczenia mieszkalne, a także kościół z IX wieku. Fakultatywnie kontynuowanie podróży na południe Gruzji do kurortu Borjomi. Spacer w parku miejskim i degustacja tamtejszych słynnych wód mineralnych. Powrót do Tbilisi. Wieczorem pożegnalna kolacja w lokalnej restauracji z tradycyjnymi daniami kuchni gruzińskiej oraz wieczorkiem folklorystycznym.

DZIEŃ 10

Transfer do lotniska i o godzinie 02:30 odprawa. Wylot o godz. 04:50 do Warszawy. Przylot o godz. 6:35. Program jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie w zależności od warunków atmosferycznych i godzin otwarcia zwiedzanych obiektów. TERMINY I CENY KATALOGOWE (zł) 14.04 - 22.04 4299* 11.05 - 20.05 4499 07.09 - 16.09 4499 28.09 - 07.10 4499 *Termin Wielkanocny

CENA IMPREZY OBEJMUJE

- przelot Warszawa-Erewań oraz z Tbilisi-Warszawa - 8 noclegów w hotelach**+/*** w pokojach 2-osobowych z łazienką - 8 śniadań i 8 obiadokolacji (w tym 2 kolacje z wieczorkiem folklorystycznym) - opiekę polskojęzycznego rezydenta - ubezpieczenie Signal Iduna (KL 30.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1.000 PLN)

DODATKOWO PŁATNE

- pakiet do realizacji programu: 200 EUR (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, transfery oraz transport podczas zwiedzania, komunikacja miejska, opłaty klimatyczne, zestaw słuchawkowy Tour Guide) płatne obligatoryjnie pilotowi wycieczki

DOPŁATY OPCJONALNE

dopłata do pokoju 1-osobowego: 880 zł

WAŻNE INFORMACJE

1. Wycieczki będą realizowane w zależności od ilości uczestników w grupie: wygodnymi autokarami lub wygodnymi busami. 2. Godziny przelotów mogą ulec zmianie po wcześniejszym poinformowaniu Klienta. 3. Pakiet do realizacji programu (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, bilety komunikacji miejskiej, opłaty klimatyczne oraz koszty zestawu słuchawkowego Tour Guide lub inne) nie jest ujęty w cenie imprezy wyrażonej w PLN. Cena pakietu do realizacji programu podana jest przy opisach poszczególnych wycieczek. Obligatoryjny koszt pakietu dotyczący realizacji programu jest kalkulowany przy grupie min. 40 osób. Przy mniejszej ilości uczestników cena pakietu zostanie przeliczona na odpowiednią ilość osób w grupie i podana do wiadomości uczestników przed wycieczką. Cena pakietu może być podwyższona maksymalnie o 25% podanej ceny w EUR/GBP/inna waluta. Powyższa zmiana nie upoważnia Klienta do rezygnacji z uczestnictwa w wycieczce. 4. Osoby podróżujące samotnie, które nie chcą dopłacać do pokoju 1-osobowego, będą dokwaterowane do innej osoby tej samej płci w pokoju 2-osobowym. W przypadku braku drugiej osoby na dokwaterowanie Klient będzie musiał zapłacić połowę stawki dopłaty do pokoju 1 - osobowego.


Opis hotelu Armenia - Gruzja według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Kraj

KAUKAZ

Trasa zagraniczna

Erewań (4) - Eczmiadzyn - Zvartnots - Chor Wirap - Novarank - Sevan - Tbilisi (4) - Ananuri - Kazbegi - Signagi - Bodbe - Mtskheta - Gori - Uplistsikhe - Tbilisi

DZIEŃ 1

Wylot z Warszawy do Erewania o godz. 22:20. Bezpośredni lot zajmuje 3 godziny i 30 minut.

DZIEŃ 2

Przylot do Erewania o godz. 03:50. Przejazd do hotelu. Krótki odpoczynek,śniadanie. Po śniadaniu zwiedzanie stolicy Armenii, m.in: Erebouni muzeum i ruiny twierdzy, która powstała w 782 r. p.n.e. Podczas prac wykopaliskowych w twierdzy znaleziono 18 glinianych kadzi na wino (karas), każde o pojemności ponad 600 litrów. Degustacja brandy oraz jednego z najstarszych ormiańskich win w fabryce Ararat brandy, wódki i win "Noy". Dalsze zwiedzanie miasta. Matenadaran - biblioteka antycznych manuskryptów, w której przechowywanych jest blisko 17.000 rzadkich rękopisów; centrum miasta, skwer Republikański, parlament, pałac prezydencki, operę. Przejście pod Tsitsernakaberd pomnik i muzeum poświęcone ludobójstwu w 1915 r. To jest jeden z najbardziej imponujących zabytków w Erewaniu. Powitalna kolacja w lokalnej restauracji z muzyką na żywo. Powrót do hotelu, nocleg.

DZIEŃ 3

Śniadanie. Wyjazd do Eczmiadzynu - religijną stolicą armeńskiego kościoła prawosławnego. Zwiedzanie: katedra Eczmiadzyńska, wybudowana w 303 roku, jest arcydziełem klasycznej architektury w Armenii i uważana za jedną z pierwszych na świecie kościołów chrześcijańskich. Wyjazd do miejscowości Garni. Zwiedzanie jedynej zachowanej świątyni pogańskiej w Armenii. Zbudowano ją w 77 roku n.e., a więc prawie 2000 lat temu. Wzniósł ją król na cześć bóstwu słońca - Mitrze. Po południu wyjazd do kompleksu klasztorów skalnych Geghard z XII-XIII w. Jej nazwa oznacza "świętą włócznię". Znajdowała się tutaj niegdyś włócznia, która przekłuła ciało ukrzyżowanego Jezusa. Obecnie włócznia ta wystawiona jest w Muzeum Katedry Eczmiadzyńskiej. Rodziny lunch z gospodarzem w wiosce i oglądanie procesu wyrabiania i wypiekania "lavash" - tradycyjnego armeńskiego płaskiego chleba pieczonego w kamiennych piecach. Powrót do Erewania. Nocleg.

DZIEŃ 4

Śniadanie. Przejazd do Chor Wirap. Jest to jedno ze świętych miejsc świata chrześcijańskiego. Stąd najbliżej jest do biblijnej góry Ararat, można zobaczyć jej dwa błyszczące wierzchołki. Na wzgórzach sąsiadujących z Chor Wirap była położona dawna armeńska stolica - Artaszat. Następnie przejazd do urokliwej wioski w prowincji Wajoc Dzor, gdzie zatrzymamy się w winiarni "Areni Winery". Tu będziemy się cieszyć nieśmiertelnym smakiem wina "Areni" oraz słynnego ormiańskiego koniaku. W zależności od czasu oglądanie i uczestnictwo w procesie produkcji wina (wyciskanie winogron na boso w rytm tradycyjnej muzyki). Przejazd wzdłuż widowiskowego kanionu pomiędzy czerwonymi skałami w stronę klasztoru Noravank z XIII w., najpiękniejszego i najbardziej fotogenicznego klasztoru Armenii. Obiadokolacja w lokalnej restauracji. Powrót do Erewaniu. Nocleg.

DZIEŃ 5

Śniadanie. Przejazd do jeziora Sevan - jednego z największych górskich słodkowodnych jezior Eurazji, położonego 1900 m n.p.m. Odpoczynek na brzegu, sesja zdjęciowa. Wizyta w kompleksie klasztornym Sanahin z IX-XII w. armeńskiego arcydzieła średniowiecznej architektury, znajdującego się na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. Przejazd do Sadahlo w pobliżu gruzińsko-armeńskiej granicy. Przekroczenie granicy i przejazd do Tbilisi. Zakwaterowanie w hotelu w Tbilisi. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 6

Śniadanie. Zwiedzanie Tbilisi, obecnej stolicy Gruzji, m.in.: cerkiew Metechi z XII w. i Anczischati z VI-VII w., gdzie wystawiony jest niezwykły krzyż św. Nino, katedra Sioni z XI w., twierdza Narikala i dzielnica Abanotubani, łaźnie tureckie, główna arteria miasta Aleja Szoty Rustawelego - "gruzińskie Champs-Elysees". Spacer urokliwymi uliczkami starego miasta, przejście nowo wybudowanym Mostem Miłosći. Oglądanie wspaniałych eksponatów skarbca Narodowego Muzeum Gruzji. Wizyta w fabryce wina "Sarajishvili Wine", degustacja i zakupy. Powrót do hotelu. Obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 7

Śniadanie. Przejazd do klasztoru Ananuri (XVII w.), który znajduje się na brzegu jeziora Khivali, z przepięknym widokiem na wzgórza Kaukazu. Przejazd do Kazbegi (1700 m n.p.m.). przejazd przez przełęcz Jvari (2395 m n.p.m.). Zwiedzanie okolicy. Przejazd do kościoła Gergeti Sameba, skąd roztaczają się wspaniałe widoki na szczyty Kaukazu, w tym góry Kazbek, 5047 m n.p.m., jednego z sześciu pięciotysięczników w Wielkim Kaukazie. Według legendy, do góry Kazbek był przykuty Prometeusz. Powrót do Tbilisi. Obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 8

Śniadanie. Podróż do prowincji Kachetia. Wizyta w klasztorze Dawid Garedża na pustyni. Kompleks został założony w 6 wieku przez Dawida (Św. Dawid Garedża), jednego z trzynastu mnichów asyryjskich. Kompleks składa się z setek komórek, kościołów, kaplic, stołówki i pomieszczeń mieszkalnych, wydrążonych w skale. Signagi - starożytne miasto, znane jako Miasto Miłości, z brukowanymi ulicami i balkonami w starym stylu gruzińskim. Oglądanie murów twierdzy, zabytkowego kościoła i widoków na dolinę Alazani. Wizyta w galerii Niko Pirosmaniego. Degustacja gruzińskiego wina. Przejazd do klasztoru Bodbe - wybudowanego w IX wieku. Klasztor jest obecnie siedziba żeńskiego zakonu i jest jednym z głównych miejsc pielgrzymkowych w Gruzji ze względu na jego związek ze św. Niną, żyjącą w IV wieku ewangelistka, której relikwie tam się znajdują. Powrót do Tbilisi. Obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 9

Śniadanie. Przejazd do starożytnej stolicy i centrum religijnego Gruzji - Mtskhety i zwiedzanie zabytków: klasztoru Jvari i katedry Svetitskhoveli, gdzie jest pochowana szata Chrystusa. Zarówno Jvari i Svetitskhoveli znajdują się na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. Przejazd do Gori, zwiedzanie muzeum Jozefa Stalina. Przejazd do Uplistsikhe jaskiniowego miasta z VII w. p.n.e. Znajdziemy tu duża sale służącą do pogańskich rytuałów, pomieszczenia mieszkalne, a także kościół z IX wieku. Fakultatywnie kontynuowanie podróży na południe Gruzji do kurortu Borjomi. Spacer w parku miejskim i degustacja tamtejszych słynnych wód mineralnych. Powrót do Tbilisi. Wieczorem pożegnalna kolacja w lokalnej restauracji z tradycyjnymi daniami kuchni gruzińskiej oraz wieczorkiem folklorystycznym.

DZIEŃ 10

Transfer do lotniska i o godzinie 02:30 odprawa. Wylot o godz. 04:50 do Warszawy. Przylot o godz. 6:35. Program jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie w zależności od warunków atmosferycznych i godzin otwarcia zwiedzanych obiektów. TERMINY I CENY KATALOGOWE (zł) 14.04 - 22.04 4299* 11.05 - 20.05 4499 07.09 - 16.09 4499 28.09 - 07.10 4499 *Termin Wielkanocny

CENA IMPREZY OBEJMUJE

- przelot Warszawa-Erewań oraz z Tbilisi-Warszawa - 8 noclegów w hotelach**+/*** w pokojach 2-osobowych z łazienką - 8 śniadań i 8 obiadokolacji (w tym 2 kolacje z wieczorkiem folklorystycznym) - opiekę polskojęzycznego rezydenta - ubezpieczenie Signal Iduna (KL 30.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1.000 PLN)

DODATKOWO PŁATNE

- pakiet do realizacji programu: 200 EUR (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, transfery oraz transport podczas zwiedzania, komunikacja miejska, opłaty klimatyczne, zestaw słuchawkowy Tour Guide) płatne obligatoryjnie pilotowi wycieczki

DOPŁATY OPCJONALNE

dopłata do pokoju 1-osobowego: 880 zł

WAŻNE INFORMACJE

1. Wycieczki będą realizowane w zależności od ilości uczestników w grupie: wygodnymi autokarami lub wygodnymi busami. 2. Godziny przelotów mogą ulec zmianie po wcześniejszym poinformowaniu Klienta. 3. Pakiet do realizacji programu (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, bilety komunikacji miejskiej, opłaty klimatyczne oraz koszty zestawu słuchawkowego Tour Guide lub inne) nie jest ujęty w cenie imprezy wyrażonej w PLN. Cena pakietu do realizacji programu podana jest przy opisach poszczególnych wycieczek. Obligatoryjny koszt pakietu dotyczący realizacji programu jest kalkulowany przy grupie min. 40 osób. Przy mniejszej ilości uczestników cena pakietu zostanie przeliczona na odpowiednią ilość osób w grupie i podana do wiadomości uczestników przed wycieczką. Cena pakietu może być podwyższona maksymalnie o 25% podanej ceny w EUR/GBP/inna waluta. Powyższa zmiana nie upoważnia Klienta do rezygnacji z uczestnictwa w wycieczce. 4. Osoby podróżujące samotnie, które nie chcą dopłacać do pokoju 1-osobowego, będą dokwaterowane do innej osoby tej samej płci w pokoju 2-osobowym. W przypadku braku drugiej osoby na dokwaterowanie Klient będzie musiał zapłacić połowę stawki dopłaty do pokoju 1 - osobowego.Wycieczka pochodzi z oferty PBP Olsztyn, który jest polskim touroperatorem specjalizującym się w wycieczkach objazdowych autokarowych i samolotowych po Europie. Założeniem biura jest tworzenie oferty wycieczek, które kształcą i na długo zapadają w pamięć turysty. Programy tworzone są w oparciu o doświadczenie i pracę wykwalifikowanej kadry, tak aby spełniały oczekiwania polskiego rynku. Jako bezpośredni organizator wycieczek angażuje się w tworzenie i realizację wycieczek objazdowych zapewniając wysoką jakość i dobre warunki zarówno transportu jak i wypoczynku.

Najlepszym dowodem na niezawodności usług PBP Olsztyn jest wiele pozytywnych opinii zadowolonych klientów oraz owocna współpraca z agencjami turystycznymi.


Opinie o wycieczce objazdowej Armenia - Gruzja

Armenia - Gruzja - możliwości zakwaterowania:

Pokój dwuosobowy

Masz pytania o Wycieczkę objazdową Armenia - Gruzja? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00