cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

  • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
  • money
  • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
  • Wycieczka objazdowa Bursztynowym Traktem, Litwa
1 / 1
Ocena
hotelu:
0.0 / 5
Najbliższy termin
27.04 - 04.05
już od 2321 zł / os
Sprawdź
Najtańszy termin
21.09 - 28.09
już od 2021 zł / os
Sprawdź

Wycieczka objazdowa Bursztynowym Traktem
star 2

Litwa
Ocena wycieczki objazdowej Bursztynowym Traktem:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii
Najbliższy termin
  • Termin:
  • 27 kwietnia 2019
Najtańszy termin
  • Termin:
  • 21 września 2019

Wycieczka objazdowa Bursztynowym Traktem w ofercie Biura podróży:

Rainbow

Szukasz wakacji na Litwę?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

***

Opis oferty

 

Zakwaterowanie:

Hotele*** (7 rozpoczętych dób hotelowych: Ryga - 1, Tallin - 1, Petersburg - 4, Rezekne - 1).
Do dyspozycji gości:

restauracja
Pokoje:

Pokoje: 1 i 2 osobowe (możliwość dostawki) z łazienkami i wc. W pokojach tv, telefon.
Wyżywienie:

śniadania typu bufet, dla chętnych za dopłatą obiadokolacje.
Kategoria lokalna:

***
Program

Dzień 1
Wyjazd z Polski wg rozkładu. Przejazd przez Litwę i Łotwę. Wieczorem przyjazd do Rygi. Zakwaterowanie w hotelu. (Trasa ok. 670 km (z Warszawy)).
Dzień 2
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie Rygi - spacer bulwarem Wolności do starówki z Basztą Prochową i Bramą Szwedzką, zamkiem, katedrą katolicką, zespołem kamieniczek Trzej Bracia, katedrą luterańską, Małą i Wielką Gildią kupiecką, luterańskim kościołem św. Piotra, domem Bractwa Czarnogłowych. Czas wolny. Po południu wyjazd do Estonii. Wieczorem przyjazd do Tallina. Zakwaterowanie w hotelu. (Trasa ok. 330 km).
Dzień 3
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie Tallina - spacer starówką dzielącą się na Górne Miasto z basztą Długi Herman, zamkiem Toompea, prawosławnym soborem Aleksandra Newskiego, luterańską katedrą Toomkirik, wzgórzem Toompea oraz na Dolne Miasto z ratuszem, Apteką Magistracką, kościołem św. Ducha, traktem Pikk z Wielką Gildią kupiecką, domem Bractwa Czarnogłowych, kościołem św. Olafa, zespołem kamieniczek Trzy Siostry, basztą Gruba Małgorzata. Czas wolny. Po południu wyjazd do Rosji. Wieczorem przekroczenie granicy estońsko-rosyjskiej. Późnym wieczorem przyjazd do Sankt Petersburga. Zakwaterowanie w hotelu. (Trasa ok. 400 km).
Dzień 4
Po śniadaniu zwiedzanie Petersburga - twierdzy Pietropawłowskiej (wzniesiona na wyspie Zajęczej kolebka miasta) z soborem św. Piotra i Pawła # kryjącym grobowce carów. Dalej przejazd obok krążownika Aurora, nabrzeżem Pałacowym z pałacem Marmurowym i pałacem Zimowym, mostem Pałacowym do znajdującej się w delcie Newy wyspy Wasilewskiej z kolumnami Rostralnymi, zespołem Dwunastu Kolegiów, pałacem Mienszykowa i Przystanią ze Sfinksami. Następnie zwiedzanie placu św. Izaaka z pomnikiem cara Mikołaja i soborem św. Izaaka # oraz placu Dekabrystów z posągiem Piotra Wielkiego zwanym Miedzianym Jeźdźcem.Następnie spacer po centrum z placem Sztuk i pomnikiem Puszkina, pałacem Michajłowskim, kościołem św. Katarzyny (pochowany jest tu król Stanisław August Poniatowski), soborem Kazańskim oraz cerkwią Zbawiciela na Krwi wybudowaną w miejscu zabójstwa cara Aleksandra II. Czas wolny (możliwość indywidualnego zwiedzenia cerkwi Zbawiciela na Krwi - wstęp ok. 300 rubli/os. czy Muzeum Faberge z kolekcją słynnych jaj - wstęp ok. 500 rubli/os.). Wieczorem powrót do hotelu w Petersburgu. Dla chętnych obiadokolacja (dodatkowo płatna fakultatywnie). Nocny przejazd po centrum miasta "białych nocy" ze zwodzeniem mostów. Powrót do hotelu. (Trasa ok. 50 km).
Dzień 5
Po śniadaniu dalsze zwiedzanie Petersburga - Ławry Aleksandra Newskiego # z soborem św. Trójcy, soboru św. Mikołaja, pałacu Jusupowa # (miejsce zamordowania Rasputina). Czas wolny. Po południu zwiedzanie pałacu Zimowego z Ermitażem #. Wieczorem rejs po kanałach i Newie. Powrót do hotelu w Petersburgu. Dla chętnych obiadokolacja (dodatkowo płatna fakultatywnie). (Trasa ok. 50 km).
Dzień 6
Po śniadaniu wyjazd do Peterhofu - zwiedzanie pałacu # oraz parku # z największym na świecie zespołem fontann i najwspanialszą wśród nich Wielką Kaskadą. Czas wolny. Po południu wyjazd do Carskiego Sioła - zwiedzanie pałacu # z repliką słynnej Bursztynowej Komnaty oraz parku #. Wieczorem powrót do hotelu w Petersburgu. Dla chętnych obiadokolacja (dodatkowo płatna fakultatywnie). (Trasa ok. 150 km).
Dzień 7
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Wyjazd z Petersburga. Po południu przyjazd do Pskowa - zwiedzanie kremla z soborem św. Trójcy kryjącym największy na świecie ikonostas. Czas wolny. Przekroczenie granicy rosyjsko-łotewskiej. Wieczorem przyjazd do Rezekne. Zakwaterowanie w hotelu. (Trasa ok. 500 km).
Dzień 8
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Wyjazd na Litwę. Po południu przyjazd do Wilna - zwiedzanie kościoła św. Piotra i Pawła oraz cmentarza na Rossie.Następnie spacer starówką z Ostrą Bramą, kościołem św. Teresy, dziedzińcem klasztoru Bazylianów, kościołem św. Kazimierza, ratuszem, kościołem św. Anny, kościołem Bernardynów, pomnikiem Adama Mickiewicza, kościołem św. Trójcy, uniwersytetem Stefana Batorego, pałacem Prezydenckim do placu Katedralnego z katedrą św. Stanisława i pomnikiem Giedymina. Czas wolny. Wieczorem wyjazd do Polski. (Trasa ok. 700 km (do Warszawy)).
Dzień 9
Powrót do Polski wg rozkładu.
Uwagi do programu
kolejność zwiedzania może ulec zmianie, zwiedzanie obiektów nie zawsze obejmuje zwiedzanie wnętrz ze względów czasowych lub braku dostępności dla turystów (# - obiekty objęte biletami wstępu), jako walutę należy wziąć EUR i RUB.
Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje:
przejazd autokarem (wyposażonym w klimatyzację, wc, barek, dvd), zakwaterowanie w hotelach (7 rozpoczętych dób hotelowych), 7 śniadań, program turystyczny jw., opiekę pilota, ubezpieczenie T.U. EUROPA S.A. (KL do 30000EUR, KR do 5000EUR, NNW do 3000EUR i bagażu do 300EUR).
Cena podstawowa nie obejmuje
: wizy rosyjskiej (80 EUR/os. - płatne obligatoryjnie pilotowi wycieczki) biletów wstępu do zwiedzanych obiektów wraz z kosztem ich rezerwacji, rejsu statkiem po kanałach i Newie w Petersburgu, usług miejscowych przewodników, obsługi w systemie tour guide (200 EUR/os. - pakiet świadczeń płatny obligatoryjnie pilotowi wycieczki), cerkwi Zbawiciela na Krwi (ok. 300 rubli/os. - płatne fakultatywnie pilotowi wycieczki), Muzeum Faberge (ok. 500 rubli/os. - płatne fakultatywnie pilotowi wycieczki), 3 obiadokolacji w Sankt Petersburgu (30 EUR/os. - płatne fakultatywnie pilotowi wycieczki).
Inne

Obsługa grupy w systemie tour guide:
bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający wygodny sposób zwiedzania (przeczytaj więcej o tour guide).
Wizy

Paszport i wiza:

do Federacji Rosyjskiej wymagany jest paszport i wiza w celu uzyskania wizy należy najpóźniej 23 dnia przed dniem rozpoczęcia imprezy (czwartek) dostarczyć do działu wiz Rainbow Tours (na adres: 00-152 Warszawa, al. Jana Pawła II 52/54) paszport z dwoma wolnymi stronami, ważny co najmniej 180 dni, licząc od daty zakończenia imprezy prawidłowo wypełniony, wydrukowany i podpisany wniosek wizowy (wypełniony poprzez stronę internetową zgodnie z instrukcją wizowania) 1 biometryczne zdjęcie: rozmiar 3,5 x 4,5 cm, kolorowe, ostre, czyste i kontrastowe, wydrukowane na papierze wysokiej jakości na jasnym tle, nie starsze niż 6 miesięcy i umożliwiające identyfikacje osoby aplikującej, zrobione na wprost, pokazujące wyraźnie oczy i twarz z obu stron od wierzchołka głowy do górnej części barków, tak aby twarz zajmowała 70-80% fotografii, przedstawiające osobę bez nakrycia głowy, patrzącą na wprost, z zamkniętymi ustami, twarz nie może być przesłonięta włosami informacja dotyczącą wizy turystycznej (w tym specyfikacja zdjęcia) znajdują się na stronie turystyczna.aspx w przypadku rezygnacji z imprezy lub zmiany terminu po złożeniu dokumentów do wizowania, do kosztów potrąceń zgodnych z OWU zostanie doliczona kwota 350 PLN (kwota ta nie jest objęta umową gwarancji zwrotu kosztów rezygnacji z imprezy) w przypadku nie dostarczenia na czas wymaganych dokumentów lub dostarczenia nieprawidłowo przygotowanych uczestnik będzie zobligowany uzyskać wizę we własnym zakresie i na własny koszt brak wizy będzie oznaczał rezygnację z imprezy zgodnie z OWU w przypadku zamieszkiwania poza granicami Polski lub posługiwania się paszportem innym, niż polski prosimy o kontakt z działem wiz instrukcja wizowania dostępna będzie u sprzedawcy imprezy na 30 dni przed dniem rozpoczęcia imprezy.
META Description

Ryga i Tallin • Sankt Petersburg i Twierdza Pietropawłowska • nocny Petersburg i zwodzone mosty • Pałac Jusupowa i Rasputin • Pałac Zimowy i Ermitaż • rejs po kanałach i Newie • Peterhof i Wielka Kaskada • Carskie Sioło i Bursztynowa Komnata • Psków i ikony • Wilno i starówka
Opinie klientów

Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.2/6. Sprawdź opinie:
Wizy - informacje dla sprzedawców

Paszport i wiza:

do Federacji Rosyjskiej wymagany jest paszport i wiza w celu uzyskania wizy należy najpóźniej 23 dnia przed dniem rozpoczęcia imprezy (czwartek) dostarczyć do działu wiz Rainbow Tours (na adres: 00-152 Warszawa, al. Jana Pawła II 52/54) paszport z dwoma wolnymi stronami, ważny co najmniej 180 dni, licząc od daty zakończenia imprezy prawidłowo wypełniony, wydrukowany i podpisany wniosek wizowy (wypełniony poprzez stronę internetową zgodnie z instrukcją wizowania) 1 biometryczne zdjęcie: rozmiar 3,5 x 4,5 cm, kolorowe, ostre, czyste i kontrastowe, wydrukowane na papierze wysokiej jakości na jasnym tle, nie starsze niż 6 miesięcy i umożliwiające identyfikacje osoby aplikującej, zrobione na wprost, pokazujące wyraźnie oczy i twarz z obu stron od wierzchołka głowy do górnej części barków, tak aby twarz zajmowała 70-80% fotografii, przedstawiające osobę bez nakrycia głowy, patrzącą na wprost, z zamkniętymi ustami, twarz nie może być przesłonięta włosami informacja dotyczącą wizy turystycznej (w tym specyfikacja zdjęcia) znajdują się na stronie turystyczna.aspx w przypadku rezygnacji z imprezy lub zmiany terminu po złożeniu dokumentów do wizowania, do kosztów potrąceń zgodnych z OWU zostanie doliczona kwota 350 PLN (kwota ta nie jest objęta umową gwarancji zwrotu kosztów rezygnacji z imprezy) w przypadku nie dostarczenia na czas wymaganych dokumentów lub dostarczenia nieprawidłowo przygotowanych uczestnik będzie zobligowany uzyskać wizę we własnym zakresie i na własny koszt brak wizy będzie oznaczał rezygnację z imprezy zgodnie z OWU w przypadku zamieszkiwania poza granicami Polski lub posługiwania się paszportem innym, niż polski prosimy o kontakt z działem wiz instrukcja wizowania dostępna będzie u sprzedawcy imprezy na 30 dni przed dniem rozpoczęcia imprezy.


Opis hotelu Bursztynowym Traktem według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Kategoria

***

Opis oferty

  Zakwaterowanie: Hotele*** (7 rozpoczętych dób hotelowych: Bauska/Ryga - 1, Tallin - 1, Petersburg - 4, Rezekne/Daugavpils - 1). Do dyspozycji gości: restauracja Pokoje: Pokoje: 1 i 2 osobowe (możliwość dostawki) z łazienkami i wc. W pokojach tv, telefon. Wyżywienie: śniadania typu bufet, obiadokolacje serwowane. Kategoria lokalna: ***

Program

Dzień 1 Wyjazd z Polski wg rozkładu. Wieczorem przyjazd na Łotwę do hotelu w Bauska lub Rydze. Zakwaterowanie. Obiadokolacja (dodatkowo płatna obligatoryjnie). Trasa około 600/670 km (z Warszawy). Dzień 2 Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie Rygi - spacer bulwarem Wolności do starówki z Basztą Prochową i Bramą Szwedzką, zamkiem, katedrą katolicką, zespołem kamieniczek Trzej Bracia, katedrą luterańską, Małą i Wielką Gildią kupiecką, kościołem św. Piotra, domem Bractwa Czarnogłowych. Czas wolny. Po południu wyjazd do Estonii. Wieczorem przyjazd do hotelu w Tallinie. Zakwaterowanie. Obiadokolacja (dodatkowo płatna obligatoryjnie). Trasa około 400/330 km. Dzień 3 Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Zwiedzanie Tallina - spacer starówką dzielącą się na Górne Miasto z basztą Długi Herman, zamkiem Toompea, soborem Aleksandra Newskiego, katedrą Toomikirik, wzgórzem Toompea oraz na Dolne Miasto z ratuszem, Apteką Magistracką, deptakiem z Wielką Gildią kupiecką, domem Bractwa Czarnogłowych, kościołem św. Olafa, zespołem kamieniczek Trzy Siostry, basztą Gruba Małgorzata. Czas wolny. Po południu wyjazd do Rosji. Wieczorem przekroczenie granicy estońsko-rosyjskiej. Późnym wieczorem przyjazd do hotelu w Petersburgu. Zakwaterowanie. Po północy wyjazd na zwodzenie mostów. Trasa około 350 km. Dzień 4 Po śniadaniu zwiedzanie Petersburga - twierdzy Pietropawłowskiej # z soborem św. Piotra i Pawła kryjącym grobowce carów. Przejazd nabrzeżem Pałacowym z pałacem Marmurowym i pałacem Zimowym do znajdującej się w delcie Newy wyspy Wasilewskiej z kolumnami Rostralnymi, zespołem Dwunastu Kolegiów oraz nabrzeżem Uniwersyteckim z pałacem Mienszykowa i Przystanią ze Sfinksami. Czas wolny. Po południu zwiedzanie placu św. Izaaka z pomnikiem cara Mikołaja i soborem św. Izaaka # oraz placu Dekabrystów z posągiem Piotra Wielkiego zwanym Miedzianym Jeźdźcem. Wieczorem rejs po Newie. Powrót do hotelu w Petersburgu. Dla chętnych obiadokolacja (dodatkowo płatna fakultatywnie). Trasa około 50 km. Dzień 5 Po śniadaniu wyjazd do Peterhofu - zwiedzanie pałacu # oraz parku # z największym na świecie zespołem fontann i najwspanialszą wśród nich Wielką Kaskadą. Czas wolny. Zwiedzanie cerkwi św. Piotra i Pawła. Po południu powrót do Petersburga. Zwiedzanie soboru św. Mikołaja oraz pałacu Jusupowów # (miejsce zamordowania Rasputina). Wieczorem powrót do hotelu w Petersburgu. Dla chętnych obiadokolacja (dodatkowo płatna fakultatywnie). Trasa około 100 km. Dzień 6 Po śniadaniu dalsze zwiedzanie Petersburga - soboru Smolnego oraz Ławry Aleksandra Newskiego # z soborem św. Trójcy. Przejazd Newskim Prospektem oraz spacer po centrum z placem Sztuk i pomnikiem Puszkina, pałacem Michajłowskim, kościołem św. Katarzyny (pochowany jest tu król Stanisław August Poniatowski), soborem Kazańskim oraz cerkwią Zbawiciela na Krwi wybudowaną w miejscu zabójstwa cara Aleksandra II (możliwość zwiedzenia wnętrz w czasie wolnym - płatne dodatkowo około 300 rubli). Czas wolny. Po południu zwiedzanie pałacu Zimowego z Ermitażem #. Wieczorem powrót do hotelu w Petersburgu. Dla chętnych obiadokolacja (dodatkowo płatna fakultatywnie). Trasa około 50 km. Dzień 7 Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Wyjazd do Carskiego Sioła - zwiedzanie pałacu # z repliką słynnej Bursztynowej Komnaty oraz parku #. Około południa wyjazd na Łotwę. Wieczorem przekroczenie granicy rosyjsko-łotewskiej. Około północy przyjazd do hotelu w Rezekne lub Daugavpils. Zakwaterowanie. Trasa około 500/600 km. Dzień 8 Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i wyjazd na Litwę. Po południu przyjazd do Wilna. Obiad (dodatkowo płatny obligatoryjnie). Następnie zwiedzanie kościoła św. Piotra i Pawła oraz cmentarza na Rossie. Dalej spacer starówką z Ostrą Bramą, kościołem św. Teresy, dziedzińcem klasztoru Bazylianów, kościołem św. Kazimierza, ratuszem, kościołem św. Anny, kościołem Bernardynów, pomnikiem Adama Mickiewicza, kościołem św. Trójcy, uniwersytetem Stefana Batorego, pałacem Prezydenckim do placu Katedralnego z katedrą św. Stanisława i pomnikiem Giedymina. Czas wolny. Wieczorem wyjazd do Polski. Trasa około 750/650 km (do Warszawy). Dzień 9 Powrót do Polski wg rozkładu. Uwagi do programu kolejność zwiedzania może ulec zmianie, zwiedzanie obiektów nie zawsze obejmuje zwiedzanie wnętrz ze względów czasowych lub braku dostępności dla turystów (# - obiekty objęte biletami wstępu), jako walutę należy wziąć EUR i RUB. Wizy Paszport i wiza: do Federacji Rosyjskiej wymagany jest paszport i wiza w celu uzyskania wizy należy najpóźniej 23 dnia przed dniem rozpoczęcia imprezy (czwartek) dostarczyć do działu wiz Rainbow Tours (na adres: 00-152 Warszawa, al. Jana Pawła II 52/54) paszport z dwoma wolnymi stronami, ważny co najmniej 180 dni, licząc od daty zakończenia imprezy prawidłowo wypełniony, wydrukowany i podpisany wniosek wizowy (wypełniony poprzez stronę internetowej https://visa.kdmid.ru zgodnie z instrukcją wizowania) 1 biometryczne zdjęcie: rozmiar 3,5 x 4,5 cm, kolorowe, ostre, czyste i kontrastowe, wydrukowane na papierze wysokiej jakości na jasnym tle, nie starsze niż 6 miesięcy i umożliwiające identyfikacje osoby aplikującej, zrobione na wprost, pokazujące wyraźnie oczy i twarz z obu stron od wierzchołka głowy do górnej części barków, tak aby twarz zajmowała 70-80% fotografii, przedstawiające osobę bez nakrycia głowy, patrzącą na wprost, z zamkniętymi ustami, twarz nie może być przesłonięta włosami informacja dotyczącą wizy turystycznej (w tym specyfikacja zdjęcia) znajdują się na stronie http://warsaw.kdmid.ru/pl.aspx?lst=pl&it=/Wiza turystyczna.aspx w przypadku rezygnacji z imprezy lub zmiany terminu po złożeniu dokumentów do wizowania, do kosztów potrąceń zgodnych z OWU zostanie doliczona kwota 350 PLN (kwota ta nie jest objęta umową gwarancji zwrotu kosztów rezygnacji z imprezy) w przypadku nie dostarczenia na czas wymaganych dokumentów lub dostarczenia nieprawidłowo przygotowanych uczestnik będzie zobligowany uzyskać wizę we własnym zakresie i na własny koszt brak wizy będzie oznaczał rezygnację z imprezy zgodnie z OWU w przypadku zamieszkiwania poza granicami Polski lub posługiwania się paszportem innym, niż polski prosimy o kontakt z działem wiz instrukcja wizowania dostępna będzie u sprzedawcy imprezy na 30 dni przed dniem rozpoczęcia imprezy. Świadczenia Cena podstawowa obejmuje: przejazd autokarem (wyposażonym w klimatyzację, wc, barek, dvd), zakwaterowanie w hotelach (7 rozpoczętych dób hotelowych), 7 śniadań, program turystyczny jw., opiekę pilota, ubezpieczenie T.U. EUROPA S.A. (KL do 30000EUR, KR do 5000EUR, NNW do 3000EUR i bagażu do 300EUR). Cena podstawowa nie obejmuje: kosztów wizy rosyjskiej (80 EUR - płatne obligatoryjnie pilotowi wycieczki) oraz biletów wstępu do zwiedzanych obiektów wraz z kosztem ich rezerwacji, rejsu statkiem, usług miejscowych przewodników, obsługi w systemie tour guide, obiadokolacji w Bauska/Rydze i Tallinie, obiadu w Wilnie (koszt pakietu świadczeń 170EUR - płatne obligatoryjnie pilotowi wycieczki), 3 obiadokolacji w Sankt Petersburgu (koszt 30EUR - płatne fakultatywnie pilotowi wycieczki). Inne Obsługa grupy w systemie tour guide: bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający wygodny sposób zwiedzania (przeczytaj więcej o tour guide).

Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przejazd autokarem (wyposażonym w klimatyzację, wc, barek, dvd), zakwaterowanie w hotelach (7 rozpoczętych dób hotelowych), 7 śniadań, program turystyczny jw., opiekę pilota, ubezpieczenie T.U. EUROPA S.A. (KL do 30000EUR, KR do 5000EUR, NNW do 3000EUR i bagażu do 300EUR). Cena podstawowa nie obejmuje: kosztów wizy rosyjskiej (80 EUR - płatne obligatoryjnie pilotowi wycieczki) oraz biletów wstępu do zwiedzanych obiektów wraz z kosztem ich rezerwacji, rejsu statkiem, usług miejscowych przewodników, obsługi w systemie tour guide, obiadokolacji w Bauska/Rydze i Tallinie, obiadu w Wilnie (koszt pakietu świadczeń 170EUR - płatne obligatoryjnie pilotowi wycieczki), 3 obiadokolacji w Sankt Petersburgu (koszt 30EUR - płatne fakultatywnie pilotowi wycieczki).

Inne

Obsługa grupy w systemie tour guide: bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający wygodny sposób zwiedzania (przeczytaj więcej o tour guide).

Opinie klientów

Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.1/6. Sprawdź opinie: http://r.pl/bursztynowym-traktem/zakwaterowanie-btr

Wizy

Paszport i wiza: do Federacji Rosyjskiej wymagany jest paszport i wiza w celu uzyskania wizy należy najpóźniej 23 dnia przed dniem rozpoczęcia imprezy (czwartek) dostarczyć do działu wiz Rainbow Tours (na adres: 00-152 Warszawa, al. Jana Pawła II 52/54) paszport z dwoma wolnymi stronami, ważny co najmniej 180 dni, licząc od daty zakończenia imprezy prawidłowo wypełniony, wydrukowany i podpisany wniosek wizowy (wypełniony poprzez stronę internetowej https://visa.kdmid.ru zgodnie z instrukcją wizowania) 1 biometryczne zdjęcie: rozmiar 3,5 x 4,5 cm, kolorowe, ostre, czyste i kontrastowe, wydrukowane na papierze wysokiej jakości na jasnym tle, nie starsze niż 6 miesięcy i umożliwiające identyfikacje osoby aplikującej, zrobione na wprost, pokazujące wyraźnie oczy i twarz z obu stron od wierzchołka głowy do górnej części barków, tak aby twarz zajmowała 70-80% fotografii, przedstawiające osobę bez nakrycia głowy, patrzącą na wprost, z zamkniętymi ustami, twarz nie może być przesłonięta włosami informacja dotyczącą wizy turystycznej (w tym specyfikacja zdjęcia) znajdują się na stronie http://warsaw.kdmid.ru/pl.aspx?lst=pl&it=/Wiza turystyczna.aspx w przypadku rezygnacji z imprezy lub zmiany terminu po złożeniu dokumentów do wizowania, do kosztów potrąceń zgodnych z OWU zostanie doliczona kwota 350 PLN (kwota ta nie jest objęta umową gwarancji zwrotu kosztów rezygnacji z imprezy) w przypadku nie dostarczenia na czas wymaganych dokumentów lub dostarczenia nieprawidłowo przygotowanych uczestnik będzie zobligowany uzyskać wizę we własnym zakresie i na własny koszt brak wizy będzie oznaczał rezygnację z imprezy zgodnie z OWU w przypadku zamieszkiwania poza granicami Polski lub posługiwania się paszportem innym, niż polski prosimy o kontakt z działem wiz instrukcja wizowania dostępna będzie u sprzedawcy imprezy na 30 dni przed dniem rozpoczęcia imprezy.Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Rainbow, które obecne jest na polskim rynku turystycznym od 1990 roku. To jeden z czołowych polskich touroperatorów oraz nasz bardzo ważny kontrahent, z którym prowadzimy wieloletnią współpracę. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Najmocniejszą stroną Biura Podróży Rainbow są jedni z najlepszych na rynku piloci i rezydenci – wyróżniający się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki ale również pasją do podróżowania i chęcią pokazywania najpiękniejszych zakątków świata. Biuro Podróży Rainbow oferuje swoim klientom ogromną bazę atrakcyjnych wycieczek objazdowych w każdy zakątek świata, jak również posiada bogatą bazę wakacji pobytowych all inclusive w Europie i nie tylko. Aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, Biuro Podróży Rainbow stale monitoruje i sprawdza swoją ofertę pod kątem zadowolenia klientów. Nowością na sezon 2017 są Polskie Strefy - przygotowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych centra animacyjne, prężnie działające w popularnych miejscowościach turystycznych.

Starania biura zostały dostrzeżone przez wiele poważanych instytucji, a sukces poparty licznymi nagrodami, takimi jak: Brązowe Effie w kategorii Usługi w konkursie Effie Awards 2015, Diament Forbesa, czy Róża Kolumba 2014.


Opinie o wycieczce objazdowej Bursztynowym Traktem

Bursztynowym Traktem - możliwości zakwaterowania:

1 os. pokoj standard
2 os. pokoj standard

Masz pytania o Wycieczkę objazdową Bursztynowym Traktem? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00